příspěvků:96 [Poslední]
Obrázek uživatele Jirka
User offline. Last seen 13 let 51 týdnů ago. Offline
Registrace: 04/11/2010
Příspěvků: 22

Cesta domů byla super. Bohužel Cornštein se opravuje, na rozhlednu Rumburak jsme se ale po ranním neúspěchu dostali, zastavili jsme se v Jindřichově Hradci a v Telči, poobědvali jsme v Havlíčkově Brodě a cestou domů se k nám přidal Aca. Ještě jednou Jinříškovi díky za perfektní rozlučku se sezónou 2010.

Obrázek uživatele Mirek
User offline. Last seen 13 let 47 týdnů ago. Offline
Registrace: 11/01/2009
Příspěvků: 154

Jindří a Andrejko. Taky vám ještě jednou moc díky, bylo fajn a těšíme se na další. Pozdravujte Fanouška a jehně nemělo chybu.

Obrázek uživatele zdenál
User offline. Last seen 13 let 51 týdnů ago. Offline
Registrace: 07/01/2009
Příspěvků: 33

Nemělo to chybu. Díky ti moc za skvělý víkend a společné ukončení sezony. Mě osobně se to moc líbilo a doufám, že i ostatním. Jehně bylo moc dobré (i když já moc skopové nemusím), ale vše ostatní bylo moc supr . Budu se těšit na další setkání s vámi se všemi. Ahoj a díky.

Víno - ženy - zpěv a TDM

User offline. Last seen 14 let 3 dny ago. Offline
Registrace: 06/28/2009
Příspěvků: 21

Nemá cenu abych také vychvaloval co již přede mnou chválili.Hezky strávený víkend.Jenom bych chtěl ještě jednou pozdravovat děti.Byli super.

Obrázek uživatele Mirek
User offline. Last seen 13 let 47 týdnů ago. Offline
Registrace: 11/01/2009
Příspěvků: 154

Maty píše:
Nemá cenu abych také vychvaloval co již přede mnou chválili.Hezky strávený víkend.Jenom bych chtěl ještě jednou pozdravovat děti.Byli super.

Ty nezklameš.

Obrázek uživatele Roman77
User offline. Last seen 14 let 3 dny ago. Offline
Registrace: 05/16/2010
Příspěvků: 20

Jak píše Maty, tady už není co dodat Jak už jsem říkal Mirkovi , bylo mi ctí a národním svátkem se s váma všema potkat. Takže Rambouskovi děkujem!!!