příspěvků:96 [Poslední]
Obrázek uživatele Jindra-tdm
User offline. Last seen 13 let 47 týdnů ago. Offline
Registrace: 11/09/2009
Příspěvků: 188

Zdravím Vás KAMARÁDI.
Chtěl bych uspořádat podzimní srázek tady u nás na jižní moravě. Spojil bych to s ochutnávkou pravých moravských vín a samozřejmě burčáku.
Jednalo by se o termín 17.-19.9.2010, když tu bude vinobraní.
Ubytování bych měl sjednané na chatě Lucka na Bítově, která leží asi 100 metrů od vody Vranovské přehrady.
Mezi zajímavosti v okolí vypíšu jen zlomek: Hrad Bítov, Zřícenina Cornštejn, Zámek Vranov nad Dyjí, Přehrada Vranov a samozřejmě Muzeum motocyklů Lesná, ve kterém se nachází i restaurace, kde bych zařídil sobotní oběd.
Odkaz na chatu... http://www.chatalucka.cz
Je tam vše popsané a jsem domluvený, že stravování se dá udělat v jakoukoli hodinu a nejen v restauraci, ale i formou grilu, atd. Cena je taky uvedena a to 180,- kč za osobu a noc, což se mně zdá super, ale zkusím ještě domluvit slevu.
Jen bych chtěl, aby jste se vyjádřili všichni, kdo by jste měli zájem, abych něco nedomlouval a potom nepřijelo 10, nebo i míň TDM-kářů. Myslím si, že jsme si všichni sedli a byl bych rád, kdyby jsme se scházeli častěji, než jednou za rok.
Myslím, že je to dostatečný předstih, aby si každý na tento termín zařídil volno, nabo se mu nějak přizpůsobyl.
Majitel totiž požaduje 50% zálohy na ubytování, tak abych věděl, kolik mám zamluvit pokojů, popř. celou chatu(to by podle mě bylo lepší) protože chata je pro 38 lidí. Takže podle lidí bych zpočítal zálohy a začal vybírat.
Takže to zvažte a pište své názory.

kus
Obrázek uživatele kus
User offline. Last seen 13 let 50 týdnů ago. Offline
Registrace: 09/06/2009
Příspěvků: 84

Nazdárek.
Tak teda jsem asi první do seznamu,samozřejmě i s Petrou (pokud ji do té doby nezabiju).Hahaha.

Obrázek uživatele zdenál
User offline. Last seen 13 let 51 týdnů ago. Offline
Registrace: 07/01/2009
Příspěvků: 33

čavec. Počítej s námi. Určitě 2 kousky-já a mladá.

Víno - ženy - zpěv a TDM

Obrázek uživatele Begy
User offline. Last seen 8 let 2 týdny ago. Offline
Registrace: 06/01/2009
Příspěvků: 619

mnooo že bych se přijel podívat?

alespoň mě blbýho "pražáka" naučíte něco o vínu

Obrázek uživatele kukacka
User offline. Last seen 13 let 48 týdnů ago. Offline
Registrace: 12/31/2009
Příspěvků: 42

jedůůůůůůů

Obrázek uživatele Mirek
User offline. Last seen 13 let 47 týdnů ago. Offline
Registrace: 11/01/2009
Příspěvků: 154

Jestli mohu tak bych se ženou taky přijel.

Obrázek uživatele Ales.77
User offline. Last seen 13 let 50 týdnů ago. Offline
Registrace: 06/23/2009
Příspěvků: 57

počítej na sto procent i se mnou a mojí polovičkou jen chci pokoj a záchod svuj(po vinečku mám chuď na sex a po burčáku budu jen srát,no asi nebudu jedinej,ale říkám si první :-) )

Obrázek uživatele Jirka
User offline. Last seen 13 let 50 týdnů ago. Offline
Registrace: 04/11/2010
Příspěvků: 22

Takovou akci si asi málokdo nechá ujít. Majiteli chaty vyřiď, ať do září přistaví patro. Myslím, že z Poděbrad nás přifrčí pět.

Obrázek uživatele Driver toys
User offline. Last seen 13 let 46 týdnů ago. Offline
Registrace: 10/23/2009
Příspěvků: 355

Jindříšku se mnou také počítej a myslím, že s většinou lidí, co byli na 1. srazu, takže se neboj zamluvit celou chatu Počítej, že 30 lidí 100% dojede a tak vyjednej pevnou cenu za noc a víš kolik máš vybírat. Pak to tu napiš a už jen zvol jakou formou Ti máme zálohy zaslat. Kdyby jsi cokoli potřeboval poradit, jsem tu pro Tebe, ať se vyvaruješ chyb, kterým jsem se já, bohužel nevyhnul.. Super, že jsi se do toho wopřel a že tradice zůstává Držím palce, draku!

vůdce MOTO DEBILS

Obrázek uživatele Bullík
User offline. Last seen 14 let 3 týdny ago. Offline
Registrace: 04/17/2010
Příspěvků: 8

Zdravím, jestli nebudou sněhový závěje dorazím i s drahou polovičkou.

Obrázek uživatele želvaTDM
User offline. Last seen 14 let 2 týdny ago. Offline
Registrace: 02/27/2010
Příspěvků: 19

JOjojo jedu taky, se těším jako želva

:-)

Obrázek uživatele Jaris
User offline. Last seen 13 let 47 týdnů ago. Offline
Registrace: 01/06/2010
Příspěvků: 72

Jindro pokud mi vyjde volno, rád přijedu. Ahoj.

Obrázek uživatele petrs
User offline. Last seen 13 let 51 týdnů ago. Offline
Registrace: 11/24/2009
Příspěvků: 89

Ahoj Jindro, samozřejmě rádi přijedeme, ale zatím je to bez záruky, záleží na hodně věcech jak dopadnou. Určitě dám včas vědět, měj se a pozdravuj doma.

A vo tom to je!

Obrázek uživatele Kudrc
User offline. Last seen 13 let 46 týdnů ago. Offline
Registrace: 01/31/2010
Příspěvků: 15

Ahojky Jindro,
Jo se mnou počítej taky, myslím si tak 2 kusy. Doufám ,že se srazy nebudou překrývat jak na jaře.
Zdraví

Kudrc

Obrázek uživatele Driver toys
User offline. Last seen 13 let 46 týdnů ago. Offline
Registrace: 10/23/2009
Příspěvků: 355

Kudrc píše:
Ahojky Jindro,
Jo se mnou počítej taky, myslím si tak 2 kusy. Doufám ,že se srazy nebudou překrývat jak na jaře.
Zdraví

Kudrc


Draku, nevím o nikom z těch co se rozhodli pro sraz z těchto stránek že by toho litoval.. Já osobně jsem byl moc rád, že se právě srazy překrývali, myslím že s datumem vylezli na ofico stránkách až po mě Ale skalní nezklamali a zbytek příjemně překvapil!
Takže Jindříšku - doufám že se zase překryjí a budeš mít zase lepčí účast než oficielní sraz Moc se mi líbilo, že jsme se sjeli všichni na TDM, když to sraz TDM byl Počasí už podzim dost připomíná, takže se to asi děsně blíží

vůdce MOTO DEBILS

Obrázek uživatele Kudrc
User offline. Last seen 13 let 46 týdnů ago. Offline
Registrace: 01/31/2010
Příspěvků: 15

Sorry ,že jsem se Tě dotknul je vidět ,že jsi asi v životě na oficialním srazu nebyl ???? když takto píšeš. Já myslel ,že všichni máme stejnou motorku a tím pádem máme i stejné zájmy a ne tady dělat 2 skupiny a schválně plánovat stejné srazy ve stejném termínu. Je hodně lidí co dorazí na obě akce ne??? Je pravda ,že na těchto stránkách je více aktualizací ,ale tradice 8 let co to vede Coach si zaslouží určitou úctu.

Obrázek uživatele Driver toys
User offline. Last seen 13 let 46 týdnů ago. Offline
Registrace: 10/23/2009
Příspěvků: 355

Kudrc píše:
Sorry ,že jsem se Tě dotknul je vidět ,že jsi asi v životě na oficialním srazu nebyl ???? když takto píšeš. Já myslel ,že všichni máme stejnou motorku a tím pádem máme i stejné zájmy a ne tady dělat 2 skupiny a schválně plánovat stejné srazy ve stejném termínu. Je hodně lidí co dorazí na obě akce ne??? Je pravda ,že na těchto stránkách je více aktualizací ,ale tradice 8 let co to vede Coach si zaslouží určitou úctu.

Nedotkl ses mě draku Já to nemyslel zle, je vidět, že mě neznáš Máš recht, na ofico srazu TDM jsem nikdy nebyl, ale upřímně - ani mě to na něj moc neláká.. Leda že by jsme na něj dojeli zase jako početná skupina tady ze stránek
Nikoho nepomlouvám, tradice uznávám a proto doufám, že i naše srázky neutuchnou... Každý byl jednou na začátku, nemáme za sebou několik let, ale i těch pár měsíců co se tu scházíme stály za to
Motorkářům zdar a TDM zvlášť

vůdce MOTO DEBILS

Obrázek uživatele david
User offline. Last seen 14 let 1 týden ago. Offline
Registrace: 10/11/2009
Příspěvků: 7

ahoj jedem urcite david a martina

Obrázek uživatele Bizi
User offline. Last seen 14 let 1 týden ago. Offline
Registrace: 06/28/2009
Příspěvků: 35

Podařilo se mi vyjednat volno v práci... Počítej Bizi + Šárka.

Aca
Obrázek uživatele Aca
User offline. Last seen 14 let 2 dny ago. Offline
Registrace: 06/07/2010
Příspěvků: 41

Kdy je nejzassi termin k vyjadreni? Jezdim turnusy a nevim dne ani hodiny.Rad bych se zucastnil,pokusim se to vyjednat,ale zatim nic neslibuju.

Kdo nejezdí s námi,jezdí proti nám.....

Obrázek uživatele Jindra-tdm
User offline. Last seen 13 let 47 týdnů ago. Offline
Registrace: 11/09/2009
Příspěvků: 188

Takže pánové a dámy........
Nastal čas pro vybrání záloh je to předběžně spočítáno na 500,- kč na hlavu (né na motku ).
Tato záloha dá se říct bude obsahovat celkovou cenu s ubytováním, páteční společnou večeří a sobotním grilování.
Takže na vás zbude jen si platit pití a popř. jídlo navíc.
Burčák zajištěn od dvou dodavatelů pro případ kdyby jeden selhal.

Zálohu prosím zasílejte na účet č. 156048895/0600 a do zprávy pro příjemce prosím uveďte svůj NICK, né jméno!!!!

Kdo se nedostaví, má smůlu a myslím si, že o dost příjde a to mě potvrdí všichni, co byli na prvním srazu a na našich dalších akcích.

kus
Obrázek uživatele kus
User offline. Last seen 13 let 50 týdnů ago. Offline
Registrace: 09/06/2009
Příspěvků: 84

Nazdárek.
První jsem se hlásil tak taky první platím,peníze jsou na cestě,už se těším.
Martin.

User offline. Last seen 14 let 1 týden ago. Offline
Registrace: 09/16/2009
Příspěvků: 158

Napsal jsi to dost tvrdě,a ať je v tom pořádek-zálohu za nás oba pošlu co nejdřív,ale znamená to že když si zlomim haxnu nebo se prostě nebudu moct dostavit,litr propadá??

Lepší ztratit vteřinu v životě,než život ve vteřině.

kus
Obrázek uživatele kus
User offline. Last seen 13 let 50 týdnů ago. Offline
Registrace: 09/06/2009
Příspěvků: 84

Nazdar,to né akorát budeš mít právo volby určit náhradníka z lidí který zaváhaj

Obrázek uživatele Jindra-tdm
User offline. Last seen 13 let 47 týdnů ago. Offline
Registrace: 11/09/2009
Příspěvků: 188

Luko píše:
Napsal jsi to dost tvrdě,a ať je v tom pořádek-zálohu za nás oba pošlu co nejdřív,ale znamená to že když si zlomim haxnu nebo se prostě nebudu moct dostavit,litr propadá??

Samozřejmě těm co se nedostaví ze zdravotních důvodů, nebo jinak závažných okolností se záloha vrátí, ale jinak bohužel si za jeho peníze prolejeme chřtán a navíc na jeho zdraví.

Obrázek uživatele Driver toys
User offline. Last seen 13 let 46 týdnů ago. Offline
Registrace: 10/23/2009
Příspěvků: 355

Jindříšku poslal jsem Ti zatím peníze za sebe, nevím jestli se dostavíme ve dvou.. V pondělí to máš na účtě

vůdce MOTO DEBILS

Obrázek uživatele Bizi
User offline. Last seen 14 let 1 týden ago. Offline
Registrace: 06/28/2009
Příspěvků: 35

Jindro, dnes (20.7.2010) odesláno 1000kč. Bizi+Šárka.
Mám jedno, snad splnitelné přání, nebo prosbu. Mohla by být jedna porce společné večeře vegetariánská??? Díky.

Obrázek uživatele Mirek
User offline. Last seen 13 let 47 týdnů ago. Offline
Registrace: 11/01/2009
Příspěvků: 154

Tak Jindři už to odešlo. Co se týká stravy tak se mnou si starosti nedělej, já sežeru všechno. Chudoba mě naučila.

Obrázek uživatele Jindra-tdm
User offline. Last seen 13 let 47 týdnů ago. Offline
Registrace: 11/09/2009
Příspěvků: 188

Bizi píše:
Jindro, dnes (20.7.2010) odesláno 1000kč. Bizi+Šárka.
Mám jedno, snad splnitelné přání, nebo prosbu. Mohla by být jedna porce společné večeře vegetariánská??? Díky.

Nevidím v tom problém, pokud nejíš maso, určitě Ti kuchař připraví sýr, nebo něco bezmasého.

User offline. Last seen 14 let 1 týden ago. Offline
Registrace: 09/16/2009
Příspěvků: 158

Tak tisyc peníz odešlo Snad to vše klapne,už se těšíme.
Hlavně ať tam z jídla je dost píva

Lepší ztratit vteřinu v životě,než život ve vteřině.

Obrázek uživatele zdenál
User offline. Last seen 13 let 51 týdnů ago. Offline
Registrace: 07/01/2009
Příspěvků: 33

Tak penízky odeslány se splatností 26.7. za celkem dva kousky (1000,-peněz). Už se oba těšíme.

Víno - ženy - zpěv a TDM