příspěvků:101 [Poslední]
Obrázek uživatele Driver toys
User offline. Last seen 13 let 46 týdnů ago. Offline
Registrace: 10/23/2009
Příspěvků: 355

Jindra TDM píše:
Kluky, co pojedou od Olomouce k tobě přivedeme já a Míra, bo už jsme u Tebe byli.

V tom na Vás spoléhám , hlavně opatrně a pohodově!!!

vůdce MOTO DEBILS

Obrázek uživatele petrs
User offline. Last seen 13 let 51 týdnů ago. Offline
Registrace: 11/24/2009
Příspěvků: 89

Zdravím přátelé a kamarádi, dlouho jsem neměl čas a tak jen zírám. Driver si zaslouží opravdu velkou poklonu za vynaložené úsilí bo to není prdel to dát všechno dohromasdy, ale on je ještě mladý a hlavně svobodný ogar, takže pro něj je to brnkačka. Takže za 2 dny nazdááárek. A Libore - vydrrrrž, odměnou Ti bude spokojenejch 20 - 30 lidiček.

A vo tom to je!

Obrázek uživatele Gapa
User offline. Last seen 14 let 2 týdny ago. Offline
Registrace: 10/10/2009
Příspěvků: 44

Kluci to máte pravdu. Driver si opravdu zaslouží pochvalu. A to moc velkou. To musíme dorazit i kdyby jsme měli jet na kánoích. Moc se těším.

Obrázek uživatele Driver toys
User offline. Last seen 13 let 46 týdnů ago. Offline
Registrace: 10/23/2009
Příspěvků: 355

Gapa je správnej motorkář! Neřeší počasí, hlavně že se sjede s přáteli a užije si prima víkend. Co na tom že trochu zmokne, není přece z cukru... Tož si z něho vemte příklad a popřípadě vyražte dříve, když bude mokro.
A pochvali si nechcte, sice mě moc těší, ale ještě jste semka nedojeli, až budete odjíždět, tak potom zrekapitulujte zda to stálo za to

vůdce MOTO DEBILS

Obrázek uživatele Jindra-tdm
User offline. Last seen 13 let 47 týdnů ago. Offline
Registrace: 11/09/2009
Příspěvků: 188

Driver toys píše:
Gapa je správnej motorkář! Neřeší počasí, hlavně že se sjede s přáteli a užije si prima víkend. Co na tom že trochu zmokne, není přece z cukru... Tož si z něho vemte příklad a popřípadě vyražte dříve, když bude mokro.
A pochvali si nechcte, sice mě moc těší, ale ještě jste semka nedojeli, až budete odjíždět, tak potom zrekapitulujte zda to stálo za to

Já myslím, že teď už asi nikdo počasí neřeší, asi to stejně nemá cenu.
A nebuď na sebe takový skromný, připravit to, aby to vše fungovalo chce větší odvahu, než potom vše zkritizovat.

Obrázek uživatele Driver toys
User offline. Last seen 13 let 46 týdnů ago. Offline
Registrace: 10/23/2009
Příspěvků: 355

Díky Jindro, doufám že si tím postupně projdete všichni, ale Ty a krásná paní domácí máte srázky doma vlastně skoro furt, takže pro Vás už je to brnkačka..

vůdce MOTO DEBILS

User offline. Last seen 14 let 4 týdny ago. Offline
Registrace: 01/29/2010
Příspěvků: 42

Hlásím že taky dorazím.

Ten co furt padá. :-)
TDM 4TX

kus
Obrázek uživatele kus
User offline. Last seen 13 let 50 týdnů ago. Offline
Registrace: 09/06/2009
Příspěvků: 84

Já taky,by bylo jasno.

Obrázek uživatele Jirka
User offline. Last seen 13 let 51 týdnů ago. Offline
Registrace: 04/11/2010
Příspěvků: 22

Poděbrady na zítra hlásí 3xTDM + 1 TDR

Obrázek uživatele Driver toys
User offline. Last seen 13 let 46 týdnů ago. Offline
Registrace: 10/23/2009
Příspěvků: 355

Draci hlásím že je 7:00 hodin ráno a aktuelně je tu polojasno s 12°C. Večer za mnou jely černý mraky, myslel jsem, kdo ví jak nebude bouřit a asi nespadla ani kapka. Je 7. 7 hodin a 7 minut - tři sedmičky..to musí dopadnout jedině pozitivně Těším se na Vás, ještě musím zařídit dost věcí, takže se nasnídám a jdu na to...
Jeďte pohodově a vezměte sebou hlavně super náladu
ŠŤASTNOU CESTU PŘÁTELÉ

vůdce MOTO DEBILS

Obrázek uživatele tichos
User offline. Last seen 14 let 11 týdnů ago. Offline
Registrace: 01/29/2010
Příspěvků: 20

čau tdmaci když sa všechno zadaři tak se za vama na otočku zastavim jestli to nebude vadit ps:čas je muj nepřitel