příspěvků:101 [Poslední]
Obrázek uživatele Pekelnik
User offline. Last seen 13 let 50 týdnů ago. Offline
Registrace: 02/03/2010
Příspěvků: 48

A v uplně nejhorším autem tam mám teplo a neprší tam


kdybych neměl rohy stal bych se želvou....
kus
Obrázek uživatele kus
User offline. Last seen 13 let 50 týdnů ago. Offline
Registrace: 09/06/2009
Příspěvků: 84

jo autem jen f krajním případě pokud by padaly trakaře.

User offline. Last seen 14 let 1 týden ago. Offline
Registrace: 09/16/2009
Příspěvků: 158

No jestli bude chcát tak je to pěkně v Riti

Lepší ztratit vteřinu v životě,než život ve vteřině.

Obrázek uživatele Gapa
User offline. Last seen 14 let 2 týdny ago. Offline
Registrace: 10/10/2009
Příspěvků: 44

Kluci, nestrašte s deštěm. Jednou za rok někam vyrážím, tak snad pršet nebude. A jestli ano tak nepromok na sebe a jedu. Do auta nejdu.

Obrázek uživatele Mirek
User offline. Last seen 13 let 47 týdnů ago. Offline
Registrace: 11/01/2009
Příspěvků: 154

Chlapi buťte v klidu, dneska jsem volal Benovi do Vatikánu ať řekne svojemu šéfovi tam nahoře že na příští víkend potřebujeme hezké počesí. Slíbil že jo.

Obrázek uživatele Driver toys
User offline. Last seen 13 let 46 týdnů ago. Offline
Registrace: 10/23/2009
Příspěvků: 355

Sobotu jsem skoro celou věnoval ježdění kolem zařizování srázku. Chatu jsem vyjednal tak, že nocleh bude stát každého 250,- Kč/noc a v tom je i snídaně. Na pátek bude gulášek, buď s knedlíkem či s chlebem. V sobotu snídaně a oběd jsem dnes zajistil na vyjížďce, takže všichni co budou chtít v sobotu jíst, tak musí na vyjížďku.. Cena celého menu by se měla vejít do 60,- Kč a porce že to ani chlapi kolikrát nedojedí... Co k jídlu se domluvíme v pátek na chalupě a večer vše doobjednám. V pondělí zkusím zajistit i nějakou zajímavost, aby jsme jen nejezdili, ale i něco prolezli a viděli. Vyjížďka bude po krásné úzké klikaté silnici v orlických horách.. Bude to chtít disciplínu a dodržování bezpečnosti, takže vyjedeme radši až kolem jedné odpoledne, aby jsme byli bdělý
Po dojezdu na chalupu už budem grilovat kýty. Ty musím zajistit sám a tak jsem s kamarádem domluvil co nejlevnější cenu za maso. I tak ta sobota vyjde asi kolem 200,- Kč na osobu + pití.. Nebudeme tam nic vážit, prostě kdo si co sní, to bude mít. Jinak to v takovém počtu nezvládnu :-( snad mě za to neukamenujete...
Ubytování musím zaplatit já, takže od těch, co nemají zaplacenou zálohu ji budu po příjezdu vybírat (tzn. co osoba, to 500,- Kč). Počítal jsem účast a 37 papírů tam vypisovat nechtějí a už vůbec ne pro zahraniční účastníky zájezdu. Takže to beru na sebe, bo Vám všem věřím..snad mě to nevypeče..

VEZMĚTE SI SEBOU DOMÁCÍ OBUV

to jediné je tam potřeba, jinak vše zajištěno - čisté povlečení na pohodlných postelích.

vůdce MOTO DEBILS

Obrázek uživatele Begy
User offline. Last seen 8 let 2 týdny ago. Offline
Registrace: 06/01/2009
Příspěvků: 619

klobouk dolu

jenom dotázek, cože se bude čepovat za pivo?

Obrázek uživatele Jindra-tdm
User offline. Last seen 13 let 47 týdnů ago. Offline
Registrace: 11/09/2009
Příspěvků: 188

Libore, tak to je super organizace, jsi šikovný, ale nějak si zapomněl, nebo aspoň nepíšeš, jak si zařídil počasí.

Obrázek uživatele Starky
User offline. Last seen 13 let 46 týdnů ago. Offline
Registrace: 01/20/2010
Příspěvků: 59

Je vidieť, že Tvoj zápal zgrupiť pár bláznov na dvoch kolesách nepohasína a s približovaním sa zrazu, Ti starosti iba pribúdajú......a preto by sa mnohí z nás možno na to dávno vykašľali....Pre to si myslím, že nič nepokazím, keď aj za ostaných poviem: ĎAKUJEME ZA TVOJ ENTUZIAZMUS...

Obrázek uživatele Jaris
User offline. Last seen 13 let 47 týdnů ago. Offline
Registrace: 01/06/2010
Příspěvků: 72

Tak Starky mě předběhl. Chtěl jsem napsat něco podobného, ale už je to vysloveno. Takže jen ještě jednou "Díky" a hlavně ať už je pátek.

Obrázek uživatele Driver toys
User offline. Last seen 13 let 46 týdnů ago. Offline
Registrace: 10/23/2009
Příspěvků: 355

Chlapáci moc děkuju za podporu Když je to celé jen na mě, tak je toho docela dost.. Pořád někde jezdím a něco sháním či zajišťuji, ale zatím vše dělám z lásky k vám
Jindříšku, Ty zlobidlo jedno ušatý...nevíš že počasí bude pohodové? Když jsme měli jet k Vám, tak jsme ho s Mírou taky neřešili.., teď už dojet musíte i kdyby padaly trakaře Ale co jsem poslouchal počasí, tak zatím se má na víkend vylepčit
Prosím dojeďte všichni co se zapsali do seznamu, bo mám objednáno 40 porcí guláše na páteční večír a pak vše v tomto počtu i nadále, tzn. 2 snídaně, oběd na vyjížďce a i 3 kýty se pro tento počet koupily.. Mám v tom zatím své peníze, bo se na sraz těšíme už od Listopadu a tak věřím Vám všem, že neúčast by znamenala pouze smrt.. A tu nikomu nepřeji, takže se na Vás všecky moc těším a na srazu si to užiju s Vámi!
Pak už jen vše zase rozvést v neděli a budu jako host po dalších 20 let jezdit po srazech, co budete organizovat Vy

vůdce MOTO DEBILS

Obrázek uživatele Driver toys
User offline. Last seen 13 let 46 týdnů ago. Offline
Registrace: 10/23/2009
Příspěvků: 355

Ještě pro rekapitulaci uvádím seznam, který jsem vytvořil během dlouhé zimy tak, jak jste se mi hlásili a zaplatili zálohy. Prvního uvádím Martina, bo on byl první, kdo na srázek kývnul a ikdyž zálohu neplatil, vím že se zůčastní na 100%. TaGže:

1 Kus + paní
2 Jindříšek + krásná paní domácí
3 Míra + milující zdravotnice
4 Begy
4 Aleš 77 + novomanšelka
5 Luko + přítulka
6 Džouwíí + přítulka
7 Kukačka + paní
8 Petrs + paní
9 Jarys
10 Gapa
11 Starky + dcérečka
12 Zdenál + paní bez kufrů
13 Gogolík + paní
14 Hajtaur
15 Želva
16 Pekelník + Satanika
17 David
a 18 Koudy

ti co se dojedou jen podívat zatím nepočítám, pro ně bude jídlo taky, bo jsem radši objednal více a šikovný kuchař vždycky něco vykouzlí ;o)
Není nás moc, ale není to ani málo..počítám, že 20 TDMek se u mě sjede, to bude pro Déčko docela masakr

vůdce MOTO DEBILS

Obrázek uživatele joe30j1
User offline. Last seen 14 let 2 týdny ago. Offline
Registrace: 11/07/2009
Příspěvků: 133

Moja priatelka nepojde, lebo sa musí učit na štátnice ( , síce sa aj ja musím ale takúto peckovú akciu si nemožem nechat ujsť. Hoši aspon budem celý váš

Obrázek uživatele Driver toys
User offline. Last seen 13 let 46 týdnů ago. Offline
Registrace: 10/23/2009
Příspěvků: 355

Připomínám domácí obuv do chaty, nebo tam budete ťapkat bosí, jako já minule
Taky se rozmýšlejte, jaké by jste chtěli jídlo na sobotní oběd. V pátek večer to musím dát vědět kuchaři.

1. svíčková s knedlíkem
2. kuřecí řízek s bramborovým salátem (či bramborem, hranolky a podobně)
3. česká klasika - vepřo knedlo zelo

Může být i něco jiného, ale myslím že si vybere každý.. Tak to zvažte a pak mi v pátek dáte vědět

vůdce MOTO DEBILS

Obrázek uživatele Ales.77
User offline. Last seen 13 let 50 týdnů ago. Offline
Registrace: 06/23/2009
Příspěvků: 57

Já osobně jsem pro klasiku-vepřo knedlo zelo

Obrázek uživatele Gapa
User offline. Last seen 14 let 2 týdny ago. Offline
Registrace: 10/10/2009
Příspěvků: 44

Z těchto jídel můžu všechno a hodně. Tak třeba taky vepřo, knedlo. A na pantofle nezapomenu.

Obrázek uživatele Begy
User offline. Last seen 8 let 2 týdny ago. Offline
Registrace: 06/01/2009
Příspěvků: 619

ta svíčková taky nezní vůbec špatně

User offline. Last seen 14 let 1 týden ago. Offline
Registrace: 09/16/2009
Příspěvků: 158

Draku jseš borec a budeš opěvován a zapsán hluboko do našich pamětí.Příprava na 1
Z jídel Řízek a brambor
Tak a jdu pokračovat v zaříkávání deště

Lepší ztratit vteřinu v životě,než život ve vteřině.

Obrázek uživatele Begy
User offline. Last seen 8 let 2 týdny ago. Offline
Registrace: 06/01/2009
Příspěvků: 619

počasí sleduju od pátku a je to teda kolotoč
v pátek na víkend hlásili 15°C a polojasno
v sobotu na víkend hlásili 13°C a zataženo
v neděli na víkend hlásili 14°C a zataženo
v pondělí ráno na víkend hlásili 13°C a polojasno
v pondělí večer na víkend hlásili 16°C a polojasno

takže zatím se to vylepšuje

Obrázek uživatele Pekelnik
User offline. Last seen 13 let 50 týdnů ago. Offline
Registrace: 02/03/2010
Příspěvků: 48

Zdravím všechny příznivce talířů .Pekelníkům je to jedno a navíc u nás dnes řádí střevní chřipka .O jídle je přísný zákaz mluvení bo moja jak Amina a mě je sice blbě,ale zatím to jde tak mi nebylo ani po draku .Dáme si co rozhodne většina.Přikláněl bych se k řízku s bramb.salátem bo knedlo zelo vepř mám nejraději z kysaného zelí z kamenného hrnce,tak jak to umíme jen u nás na VELKÉ MORAVĚ .Tímto všem přeji dobrou chut


kdybych neměl rohy stal bych se želvou....
Obrázek uživatele Begy
User offline. Last seen 8 let 2 týdny ago. Offline
Registrace: 06/01/2009
Příspěvků: 619

ty vole.... budeš v karanténě

Obrázek uživatele Jaris
User offline. Last seen 13 let 47 týdnů ago. Offline
Registrace: 01/06/2010
Příspěvků: 72

Osobně preferuju všechny uvedená jídla a hlavně hodně. Takže se klidně podřídím.

Obrázek uživatele Mirek
User offline. Last seen 13 let 47 týdnů ago. Offline
Registrace: 11/01/2009
Příspěvků: 154

Mě je to jedno. Jsem skromný jedinec, já sním všechno, válka mě naučila. Libore co říci. Děkuji.

Obrázek uživatele želvaTDM
User offline. Last seen 14 let 2 týdny ago. Offline
Registrace: 02/27/2010
Příspěvků: 19

No supr přípravy, už se těším jako želva díky a nemůžu se dočkat

:-)

Obrázek uživatele Pekelnik
User offline. Last seen 13 let 50 týdnů ago. Offline
Registrace: 02/03/2010
Příspěvků: 48

Nechci někoho peklit,ale otázka je jak chcete do té chaty naskládat 30 lidí z toho 12 lidí ženského pohlaví z nich 8 manželek a 4 ostatní.Chata má 8 pokojů 1. 4 lůžka, 2. 3 lůžka,3. 5 lůžek,4. 3 lůžka,5. 4 lůžka,6. 6-10 lůžek,7. 6-10 lůžek,8. 3 lůžka.Měli bychom se domluvit předem,at na místě už je všechno v pohodě a všichni se rozejdou do předem určených prostor.Přísahám peklu,že jsem bez své drahé půlky úplně neschopný Mám ovšem ideální nápad,jak je to už Pekelníkům vlastní .Připravíme tím Drivera o těch pár vlasů .Prostě to hodíme na něj,at určí kdo s kým a kde.No a děvčata si to potom vyřídí s ním .My za to přece nemůžeme,jak to vymyslel. Drivere promin já to tak nemyslel a nebo rada pro Drivera - hod to na velitele .Ten bude mít radost.


kdybych neměl rohy stal bych se želvou....
User offline. Last seen 14 let 1 týden ago. Offline
Registrace: 09/16/2009
Příspěvků: 158

Na které nezbyde,spí na chodbě
Už o X příspěvků jsem vyslovil přání modrého pokoje tak to snad vyjde.
Myslím že tam přijedou inteligentní lidé tak se nějak ubytujem.( Ale moja nejde víc jak o půl metru odemě )

Lepší ztratit vteřinu v životě,než život ve vteřině.

Obrázek uživatele Driver toys
User offline. Last seen 13 let 46 týdnů ago. Offline
Registrace: 10/23/2009
Příspěvků: 355

Koukám že jste tu rozjeli debatu na téma jídlo. Klidně se udělají všechny 3 chody to není problém. Majitel preferuje vše čerstvé, takže by řízečky udělal až těsně před naším příjezdem, takže mu jde právě přibližně o počet.. Snad se domluvíme na chatě..
Jinak co se týče míst k ubytování - chata pobere přez 40 lidí, tož klídek děcka..a jestli budete zlobit, tak to udělám jak na školním zájezdu _ holky zvlášť a kluci taky Nepřidělávejte mi další starosti a nekérujte do mého zbytku ochlupení na lebce, nebo udělám krátký proces
Dnes sem vám vyjednal exkursi na Pastvinské přehradě, podíváme se přímo do jejích útrob, což se normálním smrtelníkům nestává.. Například naše rodina tu žije už skoro 40 let a ještě jsme to neviděli, budu první Poklony mi, prosím, neskládejte, bo ještě nevíte jak všecko dopadne.. Poděkováním mi bude vaše spokojenost a hezký pocit z dobře prožitého víkendu .
Leze na mě nějaká chřipka, tak to léčit horkou sprchou a mím oblíbeným čajíkem s Rumíkem..
Jo a o víkendu bude hezky, jasný

vůdce MOTO DEBILS

Obrázek uživatele joe30j1
User offline. Last seen 14 let 2 týdny ago. Offline
Registrace: 11/07/2009
Příspěvků: 133

Ja som adwenture budem kludne spat aj na chodbe len mi dajte vediet, či si teda mám zobrat spacák

Obrázek uživatele Driver toys
User offline. Last seen 13 let 46 týdnů ago. Offline
Registrace: 10/23/2009
Příspěvků: 355

V SEZNAMU UŽIVATELŮ se nezobrazují telefonní čísla, takže když budete mít nouzi největší a nebude jiného zbytí, tak uvádím telefon na sebe: 608 830 236 Ale mám na prd baterku, takže fakt jen tísňová volání

vůdce MOTO DEBILS

Obrázek uživatele Jindra-tdm
User offline. Last seen 13 let 47 týdnů ago. Offline
Registrace: 11/09/2009
Příspěvků: 188

Driver toys píše:
V SEZNAMU UŽIVATELŮ se nezobrazují telefonní čísla, takže když budete mít nouzi největší a nebude jiného zbytí, tak uvádím telefon na sebe: 608 830 236 Ale mám na prd baterku, takže fakt jen tísňová volání

Kluky, co pojedou od Olomouce k tobě přivedeme já a Míra, bo už jsme u Tebe byli.