příspěvků:101 [Poslední]
Obrázek uživatele Driver toys
User offline. Last seen 13 let 46 týdnů ago. Offline
Registrace: 10/23/2009
Příspěvků: 355

Kluci, až to bude aktuální, tak mi to pošlete na účet, číslo tu pak nechám. Pokud vám to tak vyhovuje, tož pro mě a Luka to bude super

vůdce MOTO DEBILS

Obrázek uživatele Driver toys
User offline. Last seen 13 let 46 týdnů ago. Offline
Registrace: 10/23/2009
Příspěvků: 355

Po debatě na chatu jsem navrhl toto:

V pátek do 15:00 hodin nejdéle sjezd u mě. Namontování padáků, malé občerstvení a pak navečer všichni odjezd na chatu ke kamarádovi. Tam už by se točil čuník a tak jen zaparkovat a bavit se... Je tam možnost ubytování, pokoje po třech a více..

V sobotu nějaká procházka po okolí, nebo vyjížďka, popřípadě nějaký program (můžem vymyslet nějaký soutěže a pod...). Večer trochu popít, pokecat a v neděli vystřízlivět a odjezd..

Není to problém, jen to nebude o dvou stovkách, jak navrhoval Begy. Cena za noc pro jednoho je 350,- Kč ve které je i snídaně, ale nic víc.. Kdyby se to konalo v Květnu, tak by byla cena 300, možná i méně. Záleželo by na počtu lidí! Pokud by nás bylo 20, tak by jsme měli chatu zcela pro sebe. Čuník by se dal pro mě udělat za poloviční cenu, ale to záleží vše na Vás..
Takhle by ten víkend stál jako když jsme někde na sraze.. Ani sem netušil co vše to stojí, takže popřemýšlejte.

Odkaz na místo je:
http://www.chataorlice.cz/

Měl bych s tím méně starostí, ale nechám rozhodnutí na každém.. Vše je ještě dost daleko, možná vyjednám solidnější podmínky, ale nemůžu slíbit na 100%.

Nebo jak sem myslel poprvé, sraz u mě, někde poblíž či přímo na zahradě udělat párty a to by bylo asi za těch 500,- Jenže 15 lidí neuložím do postelí..

Času ještě dost, tak to musme promyslet...!

vůdce MOTO DEBILS

Obrázek uživatele Jindra-tdm
User offline. Last seen 13 let 47 týdnů ago. Offline
Registrace: 11/09/2009
Příspěvků: 188

Chata je pěkná,cena taky není vysoká.Ale asi bych počkal až kolik z nás potvrdí svou účast na 100%,ikdyž na 100% to asi nikdo slíbit nemůže.
Já bych to bral

Obrázek uživatele kukacka
User offline. Last seen 13 let 48 týdnů ago. Offline
Registrace: 12/31/2009
Příspěvků: 42

mooooc pěkný už se těším

Obrázek uživatele Driver toys
User offline. Last seen 13 let 46 týdnů ago. Offline
Registrace: 10/23/2009
Příspěvků: 355

Draci jedu za chvíli na tu chatu, tak to tam vočíhnu a vyzjistím co a jak.. Beru si prkno, neumím to na něm, tak mi držte palce ať se nedolámu...

vůdce MOTO DEBILS

User offline. Last seen 14 let 1 týden ago. Offline
Registrace: 09/16/2009
Příspěvků: 158

Tak co jsi zjistil?? Už je na nás připravuješ ?? Prasátka rostou??

Lepší ztratit vteřinu v životě,než život ve vteřině.

Obrázek uživatele Driver toys
User offline. Last seen 13 let 46 týdnů ago. Offline
Registrace: 10/23/2009
Příspěvků: 355

Tak jsem před chvílí dojel.. Jsou tam na nás už připravení a na nálet Vosiček se těší!!! Bylo moc krásně, teď se tam jede zasněženou silnicí s mantynely, ale na jaře to bude nádherná vyjížďka Jen od Vás budu muset začít vybírat zálohy.. Stanovily jsme je na 500,- Kč. Mělo by to být za osobu, ale nechci z Vás drtit prachy, tak to vyberu za motorku..ať už na ni budete sami, či ve dvou Nemusíte se o ty peníze bát, budou Vám odečteny od útraty na chatě, takže o ně nepřijdete!!! Tedy pokud dojedete! Zamluvil jsem chatu jen pro nás a majitel potřebuje tyto peníze, kdyby jsme náhodou nedojeli, aby nebyl škodný na útratě...
Jen mám na Vás velikou prosbu - pošlete mi je na adresu poštovní poukázkou, abych o Vás měl přehled a doklad že máte zaplaceno..

Libor Simon
Dolní Dobrouč 84
561 02

vůdce MOTO DEBILS

Obrázek uživatele Jindra-tdm
User offline. Last seen 13 let 47 týdnů ago. Offline
Registrace: 11/09/2009
Příspěvků: 188

Tak to je super, už se těším.
Doufám, že ten proklatý čas uteče rychle.

Obrázek uživatele Starky
User offline. Last seen 13 let 46 týdnů ago. Offline
Registrace: 01/20/2010
Příspěvků: 59

Myslím,že tu nieje o čom rozmýšľať. Prostredie je pekné, cena je skvelá a keď to poviem ja, ktorý to mám najďalej, tak pre Vás je dobrá určite... Teším sa a všetkých Vás zdravím....

Obrázek uživatele Driver toys
User offline. Last seen 13 let 46 týdnů ago. Offline
Registrace: 10/23/2009
Příspěvků: 355

Starky píše:
Myslím,že tu nieje o čom rozmýšľať. Prostredie je pekné, cena je skvelá a keď to poviem ja, ktorý to mám najďalej, tak pre Vás je dobrá určite... Teším sa a všetkých Vás zdravím....

Teda to je slovo chlapa! Tož po tomhle co tu napsal Starky snad nikdo neodřekne...

vůdce MOTO DEBILS

Obrázek uživatele Starky
User offline. Last seen 13 let 46 týdnů ago. Offline
Registrace: 01/20/2010
Příspěvků: 59

Ďakujem a len tak pre zaujímavosť......
Zväčšiť mapu

Obrázek uživatele Jindra-tdm
User offline. Last seen 13 let 47 týdnů ago. Offline
Registrace: 11/09/2009
Příspěvků: 188

430 km, to je pěkná vyjížďka...

Obrázek uživatele Starky
User offline. Last seen 13 let 46 týdnů ago. Offline
Registrace: 01/20/2010
Příspěvků: 59

Ako ti mám poslať peniaze....? Môžeš sem dať aj číslo účtu?

Obrázek uživatele zdenál
User offline. Last seen 13 let 51 týdnů ago. Offline
Registrace: 07/01/2009
Příspěvků: 33

Jsem pro,tedy jestli koncem března nebude plná pr... sněhu. Jen napište kdy,kde a v kolik je sraz.

Víno - ženy - zpěv a TDM

Obrázek uživatele Jindra-tdm
User offline. Last seen 13 let 47 týdnů ago. Offline
Registrace: 11/09/2009
Příspěvků: 188

Pánové, dnes je 8-ho, takže ještě 3 měsíce.
Jen doufám, že to rychle uteče, jinak se s toho bílího hnusu zblázním.

User offline. Last seen 14 let 3 dny ago. Offline
Registrace: 06/28/2009
Příspěvků: 21

Chlapy ať koukám,jak koukám,stále nemohu přijít na to kdy ten sraz je.Měl jsem za to,že 7.května ale teď nemůžu žádný tomu podobný termín najít.Asi to stále někde přehlížím.Tak mi dejte prosím vědět.Díkes

Obrázek uživatele Jindra-tdm
User offline. Last seen 13 let 47 týdnů ago. Offline
Registrace: 11/09/2009
Příspěvků: 188

Pro Matyho- Sraz je 7.-9.5.2010
Slet je u Drivera do 15.00 hod.
V Dolní Dobrouči

Obrázek uživatele petrs
User offline. Last seen 13 let 51 týdnů ago. Offline
Registrace: 11/24/2009
Příspěvků: 89

Vzkaz pro Begyho, Gapu a Jarise. Nazdar chlapi, četl jsem na chatu jak se domlouváte na společné cestě z vašich domovů k Driverovi. Pokud budete mít zájem, a mě do toho nic nepřijde, mohl bych se k vám připojit z Pardubic (asi přes ně pojedete). Mohli bychom pak jet společně, už jsem u Drivera byl a tak byste nemuseli třeba bloudit. Kdyžtak dejte vědět a případně podrobnosti doladíme před srazem. Mějte se.

A vo tom to je!

Obrázek uživatele Jaris
User offline. Last seen 13 let 47 týdnů ago. Offline
Registrace: 01/06/2010
Příspěvků: 72

Já jsem pro. Dáme si vědět. Ahoj.

Obrázek uživatele gogolik
User offline. Last seen 14 let 1 týden ago. Offline
Registrace: 02/13/2010
Příspěvků: 60

Čaute TDM - ci.Mohl bych se k vám přidat na ten sraz,rád bych pokecal o TDM.Po tříleté odmlce jsem si koupil tuto skvělou mašinu a rád bych se dozvěděl o ní víc info.

Díky GOGOLIK

Obrázek uživatele Jindra-tdm
User offline. Last seen 13 let 47 týdnů ago. Offline
Registrace: 11/09/2009
Příspěvků: 188

Zdar gogolik. Prosím tě, jsi tu přihlášený, tak se nemusíš ptát, jestli by jsi mohl s námi na sraz, mi to bereme jako samozřejmost. Ovšem záleží jen na tobě, jak se rozhodneš a jestli pošleš zálohu Driverovi.
Je to tu všechno na fóru pod názvem Jarní srázek 2010, ale pozor, je tu ještě druhý takový název
Jarní srázek 2010/seznam kde se píší jen ti, co opravdu na 100% pojedou.
Takže, jestli máš zájem, tak pošli peníze Driverovy a můžeš se domluvit s klukama z Ostravy, aby jste si dali někde sraz, kde se sejdete a mi z jihu se k vám přidáme v Olomouci.

P.S. Je to náš první sraz, tak já za sebe bych byl rád, kdyby se nás sešlo co nejvýc, protože jak jednou už někdo napsal, není moc takových stránek, na kterých by se tak často a tak pravidelně scházelo tolik lidí.

Adresa na odeslání peněz je o pár příspěvků zpět pod číslem 37.

Obrázek uživatele Driver toys
User offline. Last seen 13 let 46 týdnů ago. Offline
Registrace: 10/23/2009
Příspěvků: 355

Jindra-tdm píše:
Zdar gogolik. Prosím tě, jsi tu přihlášený, tak se nemusíš ptát, jestli by jsi mohl s námi na sraz, mi to bereme jako samozřejmost. Ovšem záleží jen na tobě, jak se rozhodneš a jestli pošleš zálohu Driverovi.
Je to tu všechno na fóru pod názvem Jarní srázek 2010, ale pozor, je tu ještě druhý takový název
Jarní srázek 2010/seznam kde se píší jen ti, co opravdu na 100% pojedou.
Takže, jestli máš zájem, tak pošli peníze Driverovy a můžeš se domluvit s klukama z Ostravy, aby jste si dali někde sraz, kde se sejdete a mi z jihu se k vám přidáme v Olomouci.

P.S. Je to náš první sraz, tak já za sebe bych byl rád, kdyby se nás sešlo co nejvýc, protože jak jednou už někdo napsal, není moc takových stránek, na kterých by se tak často a tak pravidelně scházelo tolik lidí.

Adresa na odeslání peněz je o pár příspěvků zpět pod číslem 37.

Jindříšku moc děkuju, napsal jsi to úplně skvěle , moc sem teď z nedostatku času nechodím, ale vidím že jsme opravdu super parta a že to za mě vyřídíte skvěle i sami Jedu za chviličku služebně do Ostravy a vrátím zasejc až pozdě večír..tak zkusím pak juknout na chat..

vůdce MOTO DEBILS

Obrázek uživatele gogolik
User offline. Last seen 14 let 1 týden ago. Offline
Registrace: 02/13/2010
Příspěvků: 60

Díky za pozvání.Hned v pondělí posílám zálohu....

Honza/ GOGOLIK /

Obrázek uživatele Driver toys
User offline. Last seen 13 let 46 týdnů ago. Offline
Registrace: 10/23/2009
Příspěvků: 355

gogolik píše:
Díky za pozvání.Hned v pondělí posílám zálohu....

Honza/ GOGOLIK /


Tak tam pak napiš i přezdíFku..přišla mi záloha od Milana Kolcuna, nemám tucha kdo to je

vůdce MOTO DEBILS

Obrázek uživatele gogolik
User offline. Last seen 14 let 1 týden ago. Offline
Registrace: 02/13/2010
Příspěvků: 60

Prachy jsem dneska zaplatil na poště, máš tam i mou přezdívku GOGOL
Na pátek 7.5.2010 mám už nahlášenou dovolenou.Pro lepší přípravu

Obrázek uživatele gogolik
User offline. Last seen 14 let 1 týden ago. Offline
Registrace: 02/13/2010
Příspěvků: 60

Jak jsem zjistil, tak záloha došla.Jen ať rto počasí výjde.Jinak já jsem taky květnový jako MIREK, takže METAXA se už chladí.

Obrázek uživatele Begy
User offline. Last seen 8 let 2 týdny ago. Offline
Registrace: 06/01/2009
Příspěvků: 619

tak přátelé jak se těšíte?
mě už brní bránice jak se připravuje na smích a játra jak se připravujou na záhul

User offline. Last seen 14 let 1 týden ago. Offline
Registrace: 09/16/2009
Příspěvků: 158

Tak sleduju že tam bude slavit narozky spousta lidí Ty jsi druhého a já prvního.A ta metaxa je jasná volba

Lepší ztratit vteřinu v životě,než život ve vteřině.

Obrázek uživatele Begy
User offline. Last seen 8 let 2 týdny ago. Offline
Registrace: 06/01/2009
Příspěvků: 619

nechci být posel špatných a ještě horších zpráv, ale koukali jste na předpověď počasí? Zítra a pozítří mají být nejteplejší dny, pak to jde každý den o 1-2 stupně dolů ale hlavně má začít imrvére chcát. To bych se z toho

Obrázek uživatele Jaris
User offline. Last seen 13 let 47 týdnů ago. Offline
Registrace: 01/06/2010
Příspěvků: 72

Hlavu vzhůru Begy. V nejhorším vezmem nepromoky a tradááááá.......S počasím neuděláš nic.