TDM FORUM TDM FORUM
05-10-2024, 23:33:18 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Sponzorský dar na chod stránek
 
Stran: 1 [2] 3 4 ... 10   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Padáky na TDM 900  (Přečteno 33990 krát)
Pitr
Větší znalec
***

DÍK 2
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM900
Jméno: Petr
Příspěvků: 91



« Odpověď #15 kdy: 11-01-2013, 09:42:01 »

Na druhý fotce je to trochu vidět, má plech navařenej dolu, což při pohledu zhora vypadá není vidět....
Zaznamenáno
tomino
Znalec
**

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Tomas Kral
Bydliště: ceske budejovicw
Příspěvků: 38



« Odpověď #16 kdy: 11-01-2013, 10:28:22 »

ahoj zas tak daleko od prahy to neni ,uz jsi sehnal 9tku na ty padaky? Co kdybych poskytl tu moji mam rad vyzvy i experiment a byl bych prvni original
Zaznamenáno
B@rbuch@
Ondra, Wondřich, Mladej....jak chcete.. ;D
Global Moderator
Děd vševěd
*****

DÍK 20
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 850 4TX
Jméno: Ondra Skalický
Bydliště: Dolní Dobrouč
SPONZOR:
Příspěvků: 616




« Odpověď #17 kdy: 11-01-2013, 11:01:41 »

Projděte si i toto  VLÁKNO
Zaznamenáno

blll blll Yamaha TDM 850 4TX   blll  blll
Driver toys
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 20
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: KTM
Jméno: Libor SIMON
Bydliště: Dolní Dobrouč (okr. Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj)
SPONZOR:
Příspěvků: 905



« Odpověď #18 kdy: 11-01-2013, 12:59:39 »

 Ti co mě oslovili chtěli vysoký padáky, teď zase prahnete po nízkých.. Už se v tom pořádně neorientuju.. cvok.
Pitr zatím jako jediný nabídl svou mašinu, ale věřím tomu, že jsou devítky i blíž, jen když kouknu tady do mapy TDM.. Já ji nevlastním, takže to tu neorganizuji, jen jsem založil vlákno, aby se jejich majitelé dohodli  ojee. Mít devítku, tak bych si vyrobil tyto, co jsem nakreslil na obrázku, ale nemám ji, tak je to na vás.. Taky počítejte s tím, že nebudou za 2,5 tisíce jako je tomu u TDM 850! Jedny bych i vyrobil, ale nevím jestli bych se pustil do výroby více kusů..


* preview_Yamaha 123.JPG (134.98 KB, 1024x768 - prohlédnuto 227 krát.)
Zaznamenáno

Ani pohyb na zdravém vzduchu nenahradí pohyb na zdravém těle ;op
Pitr
Větší znalec
***

DÍK 2
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM900
Jméno: Petr
Příspěvků: 91



« Odpověď #19 kdy: 11-01-2013, 13:35:35 »

Ahoj, jen pro upřesnění první se nabídl Tomino. To abych mu neupřel prvenství  Grin Jsem tedy druhý v pořadí k experimentům Wink Už dřív mě napadlo upravit padáky od givi. A tak jak to nakreslil Driver toys  je supr supr
Zaznamenáno
rostav
Znalec
**

DÍK 1
Offline Offline

Motorka: TDM900
Jméno: Rosťa
Bydliště: Polanka nad Odrou
SPONZOR:
Příspěvků: 39



« Odpověď #20 kdy: 11-01-2013, 13:49:39 »

Původně jsem tady psal spíš kvůli radě nebo nápadu, nechtěl jsem ať to za mě někdo udělá. Ale nebráním se u někoho v okolí Ostravska sejít a vymyslet něco.
Zaznamenáno
Maty
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 7
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: ...asi trakař
Bydliště: Borovany
SPONZOR:
Příspěvků: 291



« Odpověď #21 kdy: 11-01-2013, 19:09:12 »

No, Liborku musím říct, že ten návrh nevypadá vůbec zle  supr 
Že bych o nich začal přemýšlet ?  Undecided
Nevím teda jestli bych se tam vešel s nohama, zatim si to teda nedokážu moc představit, ale asi jo. No asi zřejmě bude záležet, jak to bude vypadat až to bude na světě.
Začínám být zvědavý.
Jinak Pitr má stejnou měrku jako já,takže pro zkoušení asi nejlepší  Cheesy
Zaznamenáno
blažin
Děd vševěd
*****

DÍK 1
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM900
Jméno: Petr Bláha
Bydliště: Litvínov
Příspěvků: 382



« Odpověď #22 kdy: 11-01-2013, 19:52:37 »

Hm, tak to vypada paradne a palec nahoru Libore, kdyby se do toho nekdo pustil, tak to urcite objednam! Protoze jinou masinu kupovat hned tak nehodlam a jak jsem psal v jinych vlaknech, tak chcem s tim kamosem zkusit i trochu nezpevneny cesty a radsi dat nejakou petku za vyssi padaky nez pak kupovat za ranec napr. bocnici.Ja osobne bych klidne nekam prijel i na vikend, kde by se to mohlo zkusit napasovat na ty GIVI co mam.Proste to naohybat,heftnout,vyzkouset-kdyz ok, tak zavarit a pak doma matovkou nastrikat.No a kluci co nemaji padaky vubec, by pak meli mustr zvysene GIVI "made in Libor samo domo" supr
Zaznamenáno
Driver toys
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 20
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: KTM
Jméno: Libor SIMON
Bydliště: Dolní Dobrouč (okr. Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj)
SPONZOR:
Příspěvků: 905



« Odpověď #23 kdy: 11-01-2013, 21:07:31 »

Hm, tak to vypada paradne a palec nahoru Libore, kdyby se do toho nekdo pustil, tak to urcite objednam! Protoze jinou masinu kupovat hned tak nehodlam a jak jsem psal v jinych vlaknech, tak chcem s tim kamosem zkusit i trochu nezpevneny cesty a radsi dat nejakou petku za vyssi padaky nez pak kupovat za ranec napr. bocnici.Ja osobne bych klidne nekam prijel i na vikend, kde by se to mohlo zkusit napasovat na ty GIVI co mam.Proste to naohybat,heftnout,vyzkouset-kdyz ok, tak zavarit a pak doma matovkou nastrikat.No a kluci co nemaji padaky vubec, by pak meli mustr zvysene GIVI "made in Libor samo domo" supr

 Ty jsi koumák.. Asi jsi nikdy padák nevytvářel, co? To není na víkend, ani Tomáš z RD moto (a ten se tím živí) vyvíjel nynější padáky co se tu prodávají na 850 skoro dva měsíce!!! Navíc nevlastním doma ohýbačku a i kdyby, musí mít naprosto stejný rádiusy jako CNCčková na které by se dělaly další. Takže se musí naohýbat pár rádiusů a z nich pak něco naplichtit. Aspoň tak jsem dělal ty svoje.. Jestli někdo doveze motorku, tak se do toho pustím. Něco naohýbám, poboduju, pak může zase dojet a vyzkoušet posaz. Takže čím delší nohy tím líp!
Zaznamenáno

Ani pohyb na zdravém vzduchu nenahradí pohyb na zdravém těle ;op
Aca
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 14
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Jiná
SPONZOR:
Příspěvků: 876


« Odpověď #24 kdy: 11-01-2013, 21:12:11 »

Ja Libo myslim,ze par varnych kolinek,coulova trubka,COcko a teepla garaz a za vikend je padak aspon pobodovanej....Tedy pokud je predstava. Vsak vis jak to dela ten nas pribuznej....  evil
Zaznamenáno
Driver toys
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 20
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: KTM
Jméno: Libor SIMON
Bydliště: Dolní Dobrouč (okr. Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj)
SPONZOR:
Příspěvků: 905



« Odpověď #25 kdy: 11-01-2013, 21:27:36 »

 Sašo víš jak je coulová trubka velká?  hehe to by byl óbr padák.. Varný kolínka mají úplně jiný rádiusy, a dělat třeba 10 stejných kusů tímto způsobem je bláznoství! Navíc by to bylo mrtě pracný a nikdo by to nezaplatil..
 Trubky ze kterých se vyrábějí nemaj tak silnou stěnu, jde o jejich tuhost a aby byly co nejlehčí. Kdo by si dal na mašinu 7 kg trubek? Rámy co se pak budou dělat navíc musí být z co nejméně kusů svařené a ne v  ohybech, aby tam nemohly prasknout.
 Chlapi nic proti vám, ale zkuste si udělat rámy za víkend..fakt si to zkuste a pak takové věci pište  blll! Ani jedna strana není stejná, první je v pohodě, ale udělat stejně druhou je porod, zvlášť když body na který se chytá nejsou symetricky od osy motorky..

 Padák za víkend a šustplech za páteční odpoledne  LOL LOL LOL LOL, kua nechápu co nám na tom vždycky tak dlouho trvá  uaau...
Zaznamenáno

Ani pohyb na zdravém vzduchu nenahradí pohyb na zdravém těle ;op
blažin
Děd vševěd
*****

DÍK 1
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM900
Jméno: Petr Bláha
Bydliště: Litvínov
Příspěvků: 382



« Odpověď #26 kdy: 11-01-2013, 21:32:55 »

No padaky jsem nedelal, to je pravda, ale na byvale SV650, jsem delal z nerezovych trubycek o prumeru 12mm podpery pod brasny a je fakt ze to byla jebacka jak svina a to ten prumer sel v pohode ohybat orig. ohybackou za studena, no a pak uz to jen ve spojich svarit....ja zrovna teda cahoun nejsem Grin(176cm), ale masinu bych pri nejakym vejletu klidne dovezl a muzem to zkusit,ale je jasne ze vikend je opravdu utopie a jen napasovani je nimracka, aby to trochu vypadalo.....
Zaznamenáno
Driver toys
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 20
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: KTM
Jméno: Libor SIMON
Bydliště: Dolní Dobrouč (okr. Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj)
SPONZOR:
Příspěvků: 905



« Odpověď #27 kdy: 11-01-2013, 21:38:42 »

Museli bychom se nejdřív domluvit, abych byl doma. A nepočítej, že za týden bude hotovo..když budu chodit do práce, tak moc času nemám. Jestli jsi svolnej, můžeme to zkusit. Nebude to můj první padák  Wink.
Zaznamenáno

Ani pohyb na zdravém vzduchu nenahradí pohyb na zdravém těle ;op
Driver toys
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 20
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: KTM
Jméno: Libor SIMON
Bydliště: Dolní Dobrouč (okr. Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj)
SPONZOR:
Příspěvků: 905



« Odpověď #28 kdy: 11-01-2013, 21:40:39 »

Mám nápad! Čahouni, dejte sem fotky, jak sedíte na svejch mašinách, ať vím, kam až vám sahaj kolena  smile_.
Zaznamenáno

Ani pohyb na zdravém vzduchu nenahradí pohyb na zdravém těle ;op
blažin
Děd vševěd
*****

DÍK 1
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM900
Jméno: Petr Bláha
Bydliště: Litvínov
Příspěvků: 382



« Odpověď #29 kdy: 11-01-2013, 21:49:12 »

Ok, jak bude prilezitost, tak nekomu reknu at me cvakne a kdyz bys mel teda chut, tak ja bych nekdy na jare zkusil prijet a uvidime co s tim pujde udelat...myslis teda, ze by slo se "napichnout" na ty moje Giviny???
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3 4 ... 10   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  


BlackRain V3 2010 by , Crip Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC
SimplePortal 2.3.2 © 2008-2010, SimplePortal
Valid! XHTML