TDM FORUM TDM FORUM
05-10-2024, 20:56:26 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Sponzorský dar na chod stránek
 
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Padáky na TDM 900  (Přečteno 33940 krát)
Driver toys
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 20
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: KTM
Jméno: Libor SIMON
Bydliště: Dolní Dobrouč (okr. Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj)
SPONZOR:
Příspěvků: 905



« Odpověď #30 kdy: 11-01-2013, 22:05:00 »

Nevím, to se uvidí na místě.. Ale Giviny stojí už tak dost, kdo by si je kupoval a pak na ně ještě něco vařil? Já bych šel svou vlastní cestou.. Uvidělo by se na místě.


* 2.JPG (48.95 KB, 640x480 - prohlédnuto 358 krát.)
Zaznamenáno

Ani pohyb na zdravém vzduchu nenahradí pohyb na zdravém těle ;op
Driver toys
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 20
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: KTM
Jméno: Libor SIMON
Bydliště: Dolní Dobrouč (okr. Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj)
SPONZOR:
Příspěvků: 905



« Odpověď #31 kdy: 11-01-2013, 23:18:16 »

 Napsal jsem mail Tomášovi z RD moto, nechci nikomu fušovat do řemesla. Až se mi ozve, pak se rozhodnu co dál. Ale znovu upozorňuji, že za 3 tisíce to nebude a taky ne za 14 dní!!!! Ať už je budu dělat já, či Tomáš (vyjímkou u Toma by byl první kus, kde by byla sleva majiteli přistavené motorky).
Zaznamenáno

Ani pohyb na zdravém vzduchu nenahradí pohyb na zdravém těle ;op
tomino
Znalec
**

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Tomas Kral
Bydliště: ceske budejovicw
Příspěvků: 38



« Odpověď #32 kdy: 12-01-2013, 06:35:18 »

Ahoj sice to nemam nejblíž,ale masinu jsem nabidl ponevač jdu na operaci zad a muzu ji postradat az do jara nic uz na ni neplanuji delat a verim ze by to pomohlo dost lidem,samozrejmne pokud je nekdo bliz a ma stejny umisl jako ja v poradku nejde mi o prvenstvi jde mi o to ze spousta nas premisli o zmnene padaku a kdyz tady ta moznost k vivijeni neceho noveho je tak proc ne !
Zaznamenáno
Driver toys
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 20
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: KTM
Jméno: Libor SIMON
Bydliště: Dolní Dobrouč (okr. Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj)
SPONZOR:
Příspěvků: 905



« Odpověď #33 kdy: 14-01-2013, 10:58:44 »

 Tomáš mi napsal, že na to kouknou společně s bráchou, poslal jsem odkaz tedy i Martinovi a napsal, ať klidně nakreslí nějaké návrhy i oni. Jsou přece jen v oboru (velkovýroba padacích rámů) zručnější a hlavně mají mnohem více zkušeností. Já vždy vyrobil jen jeden rám. Uvidím s jakým ortelem vylezou, každopádně výsledek sem pak zase dám.
 Ale nechápu, proč nikdo z majitelů devítek nenakreslí nějaký návrh sám??!!! Vy to budete na mašinách vozit, ale nijak velkou iniciativu teda nevidím.. grr Undecided!
 Koukejte se zapojit lumpové! Je zima, máte prdlajz co na práci, tak zapněte mozkové závity a nebuďte líní s něčím přijít do debaty  grr. Kua jak s malejma harantama, furt abych vás honil  hehe...
Zaznamenáno

Ani pohyb na zdravém vzduchu nenahradí pohyb na zdravém těle ;op
Kukačka
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 14
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Triumph
Jméno: Jaroslav Zmeškal
Bydliště: Bílovice nad Svitavou,,,,, Teperova 485 66401
SPONZOR:
Příspěvků: 504


Kuku


« Odpověď #34 kdy: 14-01-2013, 11:27:27 »

Tomáš mi napsal, že na to kouknou společně s bráchou, poslal jsem odkaz tedy i Martinovi a napsal, ať klidně nakreslí nějaké návrhy i oni. Jsou přece jen v oboru (velkovýroba padacích rámů) zručnější a hlavně mají mnohem více zkušeností. Já vždy vyrobil jen jeden rám. Uvidím s jakým ortelem vylezou, každopádně výsledek sem pak zase dám.
 Ale nechápu, proč nikdo z majitelů devítek nenakreslí nějaký návrh sám??!!! Vy to budete na mašinách vozit, ale nijak velkou iniciativu teda nevidím.. grr Undecided!
 Koukejtes se zapojit lumpové! Je zima, máte prdlajz co na práci, tak zapněte mozkové závity a nebuďte líní s něčím přijít do debaty  grr. Kua jak s malejma harantama, furt abych vás honil  hehe...
obdivuji tvoji trpělivost
Zaznamenáno

ku ku
Driver toys
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 20
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: KTM
Jméno: Libor SIMON
Bydliště: Dolní Dobrouč (okr. Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj)
SPONZOR:
Příspěvků: 905



« Odpověď #35 kdy: 14-01-2013, 12:03:12 »

Kluci z RD mi odepsali:

Ahoj Libore,

S rámy na TDM900 můžeme začít, stačí jenom sehnat někoho, kdo je ochoten k nám motorku přivést. Pokud se někdo najde, tak se můžeme domluvit. Tomáš by udělal prototyp a svařovací přípravky, ale bez motorky to nepůjde. Můžeš dát klidně poptávku na net.

Díky Martin


 Tímto se od toho distancuji a přenechávám iniciativu pouze na majitelých TDM 900, myslím že jsem pro vás udělal dost  evil.
Zaznamenáno

Ani pohyb na zdravém vzduchu nenahradí pohyb na zdravém těle ;op
Kulik
Velký znalec
****

DÍK 1
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: BMW
Jméno: Jiří Kamenář
Bydliště: Dolní Domaslavice 89
SPONZOR:
Příspěvků: 182



« Odpověď #36 kdy: 14-01-2013, 16:10:22 »

Kluci z RD mi odepsali:

Ahoj Libore,

S rámy na TDM900 můžeme začít, stačí jenom sehnat někoho, kdo je ochoten k nám motorku přivést. Pokud se někdo najde, tak se můžeme domluvit. Tomáš by udělal prototyp a svařovací přípravky, ale bez motorky to nepůjde. Můžeš dát klidně poptávku na net.

Díky Martin


 Tímto se od toho distancuji a přenechávám iniciativu pouze na majitelých TDM 900, myslím že jsem pro vás udělal dost  evil.


Kdybych to neměl tak moc z ruky motorku bych bez problému přistavil..  Wink
Zaznamenáno
Driver toys
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 20
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: KTM
Jméno: Libor SIMON
Bydliště: Dolní Dobrouč (okr. Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj)
SPONZOR:
Příspěvků: 905



« Odpověď #37 kdy: 14-01-2013, 17:06:41 »

Tak zkus něco nakreslit, nebo alespoň napsat k vývoji. Je jasný, že všichni nejste u kluků, však nabídky už proběhly  Wink. Ostatní se můžete zapojit jinak..
Zaznamenáno

Ani pohyb na zdravém vzduchu nenahradí pohyb na zdravém těle ;op
blažin
Děd vševěd
*****

DÍK 1
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM900
Jméno: Petr Bláha
Bydliště: Litvínov
Příspěvků: 382



« Odpověď #38 kdy: 14-01-2013, 17:12:26 »

Hm, tak z meho pohledu je toto asi passe Sad Do Rychnova to mam 240km, takze dovezt masinu v dodavce a pak treba za 14dni si pro ni zase prijet by pro mne osobne predstavovalo cca 1000km, no a kdyz vezmu ze ten kamosovo Tranzit bere 10l/100km, tak to dam jen za naftu 3500kc, kde je material atd.,takze bohuzel.........
Zaznamenáno
Driver toys
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 20
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: KTM
Jméno: Libor SIMON
Bydliště: Dolní Dobrouč (okr. Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj)
SPONZOR:
Příspěvků: 905



« Odpověď #39 kdy: 14-01-2013, 19:35:30 »

 Píšete důvody proč a co nemůžete..to nechápu  cvok. To jako Blažin se nemůže zůčastnit vývoje rámů, protože bydlí daleko a tím to pro něj končí?? Když jsme dělali rámy na 850, napsal každý co si představuje, popřípadě co se má předělat a když nic nevěděl nebo nemohl, tak mlčel. To nemáte žádný nápady??? Nebudete tam potřebovat navařené držáky na světla, šustplech či držáky petlahví, nebo místo kde by se daly položit nohy, aby se jim odlehčilo při dlouhých cestách? Připadá mě, že tu tupě každý čumí co se děje a jen čeká s jakou cenou vylezete. Pak možná napíše že je to drahý a že si představoval něco jinýho.. Tolik majitelů devítek a většina nenapíše žádný nápad  ojee  flam.
Zaznamenáno

Ani pohyb na zdravém vzduchu nenahradí pohyb na zdravém těle ;op
ffeerrddaa
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Jiří Oliva
Bydliště: Slaný (momentálnĚ Rochov u Úštěka)
SPONZOR:
Příspěvků: 269




WWW
« Odpověď #40 kdy: 14-01-2013, 20:52:09 »

Tak uz to nemuzu cist furt dokola... (Drivere) mas neskutecnou trpelivost a muselo to to vazne uz s**t ze ses do toho tak pustil...
smekam... mam 900 a i kdyz ram mam a pravdepodobne ho nebudu menit pac prezil i nehodu... presto vsem mozna pomuze par postrehu a treba to nekomu vnukne nejake mozne reseni... ci se toho jen chytnete a zamyslite...
1. protoze v soucasne dobe se daji na 900 sehnat jen dva  tipy a to maly GIVI a nebo ten druhy veci ale zase vzhledove nic moc... chapu kazdeho ze prahne po necem jinem....
je sice skoza ze nemame na 900 nejake pevne body ktere by vse usnadnili... ale jak uz vise psal Driver... neco se preci jen najde tak aby to slo... bohuzel mame to tak ze posledni poradnej bod smerem k vrchu motorky je sroub drzici motor... a to je malo na to aby to opravdu poradne ochranilo plast za kazde situace... sam jsem plasty zrusil pri nehode na cele motce.. a to proto ze i kdyz padla na levo tak to vyrazilo plast i z prava a nebo to alespon popraskalo kde mohlo... takze jestli vymejslet neco noveho tak urcite se pokusit to natahnout nahoru pres ten  bocne plast alespon co to pusti... a to spojeni pred svetlometama... (to se mi zda jako jedina mozna schudna varianta aby to drzelo...) protoze sem se dost casu venoval vymejsleni jak nainstalovat pridavna svetla pod svetlomet zjistil jsem jak malo tolerance je pri plnem promacknuti vidlice mezi blatnikem a svetlometem... na trubku to bude stacit ale bude se tam muset dost tvarovat a tam je otazka jestli to bude +/- pro esteticky vzhled... napadlo mne tedy i jine reseni a to nesnazit se jit strubkou pod maskou a motat se kolem vidlic... ale priznat ji primo pod a i treba nad svetlometem ... vzniklo by tak moznost zakomponovat do takovehoto ramu i rovnou mrizku chranici svetlomet pred vetvema ci tereba kamenim... mohlo by to byt docela disajnove... (soudim dle toho jak ty mrizky slusej tem 850 a navic by byla i 100% funkcni... zadalsi tim ze by tam to spojeni pred motorkou vzniklo konstrukci a ne jednou trubkou, cely ten vrsek by byl si myslim mnohem vice tuzsi a rozhodne lepe samonosny... pak by jsme si mohli i docela dobre vystacit i s temam malo bodama co mame...
zadalsi bych se urcite nezapomenul zamerit na konstrukci ktera by umoznovala neco na ni vozit... pac proste padaky se nehodej jen na padani ale nekdo na tom vozi nohy nekdo PETku nekdo sekeru ci lopatku nekdo pridavna svetla... tak kdyz uz si to vymejslime tak na to muzeme rovnou myslet... at se daji vyuzit...
dale na co bych si dal pozor pri vyvoji je ze na tech svejch jsem nasel docela nevyhodu pri jizde ve stoje... a to ze holene zacnou narazet o prvni ohnutou trubku ktera proste az moc vystupuje...
dale co jsem nekde videl a ocenuju to je mit na ramu v horni casti navarene male oko vne ramu na pripnuti helmy ci treba zamceni Tankvaku parkrat uz jsem takovou vec postradal a vlacel se s tankvakem a helmou po meste protoze jsem mel kufr plnej... a kdyz dam helmu na zamek pod sedlo je az moc blizko na rozhavenejch laufech.. takze jednoduche pripnuti na ram bych ocenil... (JA)  Cool
pokusim se nacrtnout jak jsem to myslel cele a hodim to sem... treba to nekoho privede k nejake plodne myslence...
A kdyz nic tak alespon mam ciste svedomi ze i kdyz nehodlam ram menit tak mam 900 a neignoruju tohle vlakno... vsak mi to muze zase nekdo vratit v jinem tematu...  Wink
Zaznamenáno

Dekuji za TDM...
blažin
Děd vševěd
*****

DÍK 1
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM900
Jméno: Petr Bláha
Bydliště: Litvínov
Příspěvků: 382



« Odpověď #41 kdy: 14-01-2013, 20:57:11 »

Hm, tak jsme holt pitomci co tu jen tupě čumí a máme tu smůlu, že doma nemáme svařečku,ohybačku a material na výrobu...,protoze nevidim duvod proc tady hltit forum napady jake padaky vyrobyt, kdyz prvotni problem je v tom, aby ti kluci z RD Moto, to meli vubec na co pasovat, ne??? Co ti na to mám dalsiho říct, asi jen to, jestli ta tvoje reakce není trochu přitažena za vlasy.....
Zaznamenáno
Driver toys
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 20
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: KTM
Jméno: Libor SIMON
Bydliště: Dolní Dobrouč (okr. Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj)
SPONZOR:
Příspěvků: 905



« Odpověď #42 kdy: 14-01-2013, 21:02:54 »

Ferdo - halelujááááááááá  thc!!!  Tohle jsem celou dobu chtěl z někoho dostat a nakonec jsem za pitomce já.. Psal jsem snad něco o tom, že by tady někdo rám svařil? Ne! Chtěl jsem jen vaše vyjádření, nápady.. Konečně to pochopil Ferda, ikdyž on už padák má a perfektně se o tom rozepsal  supr. A už dva svou motorku nabídli, tak nevím, proč to tu dokola omýláte.. blll (našel jsem dokonce 3 - Pitr, Roman ST1 a Tomino..).
Zaznamenáno

Ani pohyb na zdravém vzduchu nenahradí pohyb na zdravém těle ;op
ffeerrddaa
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Jiří Oliva
Bydliště: Slaný (momentálnĚ Rochov u Úštěka)
SPONZOR:
Příspěvků: 269




WWW
« Odpověď #43 kdy: 14-01-2013, 21:22:40 »

Zaznamenáno

Dekuji za TDM...
ffeerrddaa
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Jiří Oliva
Bydliště: Slaný (momentálnĚ Rochov u Úštěka)
SPONZOR:
Příspěvků: 269




WWW
« Odpověď #44 kdy: 14-01-2013, 21:27:22 »

No ta byla asi spis reakce na me bych rekl... Blazine.. neber to zle... me proste uz vadilo ze se tu furt dokola resi jestli je nekdo kdo da moto... a ve skutecnosti ji v poho da kazdej 10tej takze muzeme vesele opustit tema kdo... a zacit resit JAK.... taky nemam svarecku... (a svaruju stejne jak kdyz pes cura)  LOL ale kazdej muzeme mit nejakej napadicek a kdyz to tu dame dohromady tak mame z ceho vybirat... oni uz to kluci v RD nejak posvarujou ale at se maji ceho chytit... nebo to dopadne jak stim padakem co uz je na trhu... je funkcni... ale hnusnej... a to prece nechceme... to uz vsichni mame...
Zaznamenáno

Dekuji za TDM...
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  


BlackRain V3 2010 by , Crip Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC
SimplePortal 2.3.2 © 2008-2010, SimplePortal
Valid! XHTML