TDM FORUM TDM FORUM
23-09-2024, 23:23:31 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Pravidla etiky na Fóru
 
Stran: [1]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Obchod RDmoto  (Přečteno 1938 krát)
Driver toys
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 20
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: KTM
Jméno: Libor SIMON
Bydliště: Dolní Dobrouč (okr. Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj)
SPONZOR:
Příspěvků: 905



« kdy: 21-11-2011, 18:32:39 »

Lidi z těchto stránek znají obchod http://www.rdmoto.cz/eshop hlavně zkrze padací rámy na 850. Teď dali kluci na spoustu věcí slevy a když se podíváte na ty naše stroje, najdete někdy až 15% slevu! Našel jsem jí například na prodloužení předního blatníku http://www.rdmoto.cz/eshop/prodlouzeni-blatniku/369-19, které se už mnoha uživatelům též osvědčilo a to jsme ho ani za tuto cenu neměli  conf! Pro 900 je tam též  Wink http://www.rdmoto.cz/eshop/prodlouzeni-blatniku/130-19
10% sleva na některé výfukové systémy http://www.rdmoto.cz/eshop/vyfuky-a-vyfukove-systemy/369-23
Blíží se Ježíšek, tak mu třeba napište  evil.
Celá nabídka na TDM 850 je zde: http://www.rdmoto.cz/eshop/yamaha/tdm850/369
a na 900 tady: http://www.rdmoto.cz/eshop/yamaha/tdm-900/130
Zaznamenáno

Ani pohyb na zdravém vzduchu nenahradí pohyb na zdravém těle ;op
blažin
Děd vševěd
*****

DÍK 1
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM900
Jméno: Petr Bláha
Bydliště: Litvínov
Příspěvků: 382



« Odpověď #1 kdy: 21-11-2011, 18:41:41 »

No to je supr,takhle pekne vsechny odkazy na dlani!!!
Zaznamenáno
Driver toys
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 20
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: KTM
Jméno: Libor SIMON
Bydliště: Dolní Dobrouč (okr. Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj)
SPONZOR:
Příspěvků: 905



« Odpověď #2 kdy: 24-11-2011, 21:18:35 »

Begy už odkaz na stránky dal http://www.motorkari.cz/clanky/moto-novinky/eicma-ohlednuti-za-vystavou--20180.html, ale přímo o RD tam píší též. Martin Drašnar přímo na výstavě byl ve stánku.

Firma RD moto z Rychnova na Kněžnou, která se zabývá vývojem a výrobou stylových i praktických doplňků na motorky, exportuje svoje výrobky do zahraničí už delší dobu, ale teprve letos přijela do Milána osobně oslovit zahraniční klientelu. Sortiment padacích protektorů a rámů, páček, stupaček, závaží na řídítka, nejrůznějších ozdobných víček a dalších pěkných věciček si návštěvníci jejich stánku prohlížet jak samostatně vystavený ve vitrínách, tak i v reálné poloze na nastrojené Yamaze R6. Nejnovějším produktem firmy je ochranný slider s odpruženým uchycením. Velký padací protektor šestiúhelníkového tvaru s novým systémem montáže dodá motorce jedinečný vzhled, ale hlavně může zabránit velkým škodám. Padáky jsou už k mání na celou řadu modelů, a nabídka se neustále rozšiřuje. Barvu vnitřní krytky si můžete vybrat ze sedmi možností.

 Jinak nabízejí brzdové obložení a kotouče Galfer - super kvalita a dobré ceny. Až budou nové stránky, dám sem odkaz.
Zaznamenáno

Ani pohyb na zdravém vzduchu nenahradí pohyb na zdravém těle ;op
STANI
Větší znalec
***

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 850 4TX
Jméno: Stanislav Fořt
Bydliště: Švihov
Příspěvků: 66



WWW
« Odpověď #3 kdy: 27-09-2012, 17:49:11 »

Ahoj,mam takovej dotaz.A to jakou máte osobní zkušenost s tímto krámem.Mam totiž trochu problém s objednaným plexi a tohle je muj email co jsem jim dnes psal s mím problémem. Huh?

Dobrý den,tak dnes plexi přišlo,bohužel jak jsem Vás již telefonicky informoval,toto plexi je na starší typ a přitom faktura a objednávka vystavena správně.Tak jak jsme se domluvili,balík jsem dnes převzal na dobírku za 1660kč a zaslal jsem ho Vám ještě dnes obratem zpátky,obyčejným balíkem za 68kč.Tak doufám v zaslání správného plexi,již zaplaceného.S pozdravem Fořt.
Zaznamenáno
Roman ST1
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 30
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Tracer 900
Jméno: Roman
Bydliště: Jičín
SPONZOR:
Příspěvků: 1682



« Odpověď #4 kdy: 28-09-2012, 07:04:18 »

Já myslím, že to klapne. Na Martina Drašnara je spoleh
Zaznamenáno
Driver toys
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 20
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: KTM
Jméno: Libor SIMON
Bydliště: Dolní Dobrouč (okr. Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj)
SPONZOR:
Příspěvků: 905



« Odpověď #5 kdy: 28-09-2012, 10:19:23 »

  Draku musím přiznat, že Martin je jen člověk a že se občas splete nebo zapomene, ale nikdy neudělal žádnej podraz, tak též věřím, že se vše vyřeší. Musíš se víc připomínat  hehe.
Zaznamenáno

Ani pohyb na zdravém vzduchu nenahradí pohyb na zdravém těle ;op
SiBerie
Velký znalec
****

DÍK 3
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM850 4TX
Bydliště: Jesenice u Prahy
Příspěvků: 161



« Odpověď #6 kdy: 28-09-2012, 10:43:00 »

Njn. Já třeba taky stále čekám na ten centrál.  Sad
Zaznamenáno

paní Columbová
Driver toys
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 20
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: KTM
Jméno: Libor SIMON
Bydliště: Dolní Dobrouč (okr. Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj)
SPONZOR:
Příspěvků: 905



« Odpověď #7 kdy: 28-09-2012, 12:04:32 »

Martin mi poslal maily, tak aby jste neřekli že se nic neděje a abych vše uvedl na pravou míru..

Ahoj,

bohužel centrál není, budeme se snažit příští týden alespoň jeden povařit a poslat.

To plexi je pravda, spletli to ve Skidmarxu a poslali na jiný model. S chlapem jsem mluvil a musejí mu poslat správné.

Rámy nyní jsou, ale na stojany momentálně nemáme tolik času, ale zase nějaké uděláme.

Díky Martin

A další:

Koukal jsem nyní na Váš web, mrzí mě to a zkusím s tím pohnout. Máme nyní velkou zakázku do Ruska, kterou odevzdáváme v listopadu a tam už pro nás končí sranda. Ale samozřejmě dodáme co máme.

Díky moc !

Veliká zakázka má určitě větší váhu. Když jsem byl za Tomem, říkal mi že skoro nespí, pořád dřou aby mohli pokrýt objednávky, ale nedá se vše.. Tak mějte trochu strpení a pochopení, jsou to též jen lidi  Wink. Na jaře můžeme udělat zahojovačku a ukázal bych vám kde obchod je, jací jsou kluci Drašnarovi apodobně..
Zaznamenáno

Ani pohyb na zdravém vzduchu nenahradí pohyb na zdravém těle ;op
SiBerie
Velký znalec
****

DÍK 3
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM850 4TX
Bydliště: Jesenice u Prahy
Příspěvků: 161



« Odpověď #8 kdy: 28-09-2012, 12:09:19 »

Díky za vyčerpávající odpověď.  supr Já neříkám ani slovo proti klukům, ale pravda je že nějaké info by poslat mohli Cheesy Teď apoň vím, že nemám vyhlížet balík, který ještě není na cestě Tongue
Zaznamenáno

paní Columbová
STANI
Větší znalec
***

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 850 4TX
Jméno: Stanislav Fořt
Bydliště: Švihov
Příspěvků: 66



WWW
« Odpověď #9 kdy: 29-09-2012, 17:11:51 »

Jo jasný jen sem se ptal na zkušenost.Je jasný že se chyba může stát to jo.Ale já zareagoval asi tak.Rozbalil a hned vidím,že je jiný.Jdu na net zkouknout ojednávku a ta je ok.Beru telefon a volam co se stalo a chlápek říká,že ho to mrzí a ať balík pošlu nazpátek.Jdu a posílam to vše v rozmezí cca 30 min.A až pak přemýšlím že jsem plexi platil na dobírku a zpátky poslal normálně.A tak je jen nanich zda již zaplacený plexi pošlou. Shocked A lelikož vím,že od nich kupujete tak jsem se tu ptal zda jsou ok.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  


BlackRain V3 2010 by , Crip Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC
SimplePortal 2.3.2 © 2008-2010, SimplePortal
Valid! XHTML