TDM FORUM TDM FORUM
27-09-2024, 08:27:47 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Pravidla etiky na Fóru
 
Stran: 1 [2] 3   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Zavírání řidítek  (Přečteno 7457 krát)
kus
Global Moderator
Děd vševěd
*****

DÍK 25
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: ...asi trakař
Jméno: Martin Suk
Bydliště: Červený Kostelec,Olešnice 366
SPONZOR:
Příspěvků: 536




« Odpověď #15 kdy: 03-10-2011, 18:47:33 »

Tak pak už mě nic moc nenapadá,jedině něco s pneumoškama,a nebo tím krkem,ještě mě napadá jestli by nemohla být vůle v uložení zadního kola (kyvky)???
Zaznamenáno
Pečajs
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 8
Offline Offline

Motorka: TDM900
Jméno: Petr Pečínka
Bydliště: Boskovice
Příspěvků: 385



« Odpověď #16 kdy: 03-10-2011, 18:54:41 »

Tak to nevím, zkusím se podívat. Ale mým osobním favoritem je to uložení. Přijde že jsou i trochu pootočený řidítka. Borec říkal že na ní za 6 let nic nedělal a s řidítkama taky nic. Bylo viděl že byla někdy padená na pravnou stranu, ale byl vidět svár jen na předním plastu a trochu odřený výfuk, takže žádná velká rana a ty řidtíka jsou si trochu pootočený od toho. On říkal že mu to nevadilo ale já si asi nezvyknu, stejně mi přijdou divný, úzký a moc zalomený blll
Zaznamenáno

Lepší je být první v pekle, než-li druhej v cíli.
kus
Global Moderator
Děd vševěd
*****

DÍK 25
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: ...asi trakař
Jméno: Martin Suk
Bydliště: Červený Kostelec,Olešnice 366
SPONZOR:
Příspěvků: 536




« Odpověď #17 kdy: 03-10-2011, 19:02:09 »

Je divný že to nikdo nesrovnal,poněvadž jezdit na motce s křivejma řidítkama je divný,já si ty origo asi o 3 cm na každý straně prodloužil a je to lepší.
Zaznamenáno
Jindra-tdm
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 15
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM850 4TX
Jméno: Jindřich Rambousek
Bydliště: Hevlín 433
SPONZOR:
Příspěvků: 562



« Odpověď #18 kdy: 03-10-2011, 20:22:59 »

Tak podle mě, co tady popisuješ asi nikdo ještě u TDM nezažil, já osobně si to pořád nedokážu vybavit, co to vlastně dělá.
Ale určitě bych začal tím, že bych zkusil jinou přední gumu, potom jiný (rovný) řidítka. Když tak bych se pokusil si to od někoho vypůjčit.
Jinak ti už asi nezbyde nic jinýho než jít po ložiskách jak v kole, tak v krku.
Zaznamenáno

Není důležitý dorazit včas, ale v pořádku!!!
kralik
Děd vševěd
*****

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM850 4TX
Jméno: Marek Šantavý
Bydliště: Skalica
Příspěvků: 228



« Odpověď #19 kdy: 05-10-2011, 11:21:57 »

jedny origo riditka doma mam.....

kazdopadne, oproti RSV co som mal predtym, sa TDM zatvara citelne viacej..... ale co som si vsimol sam na sebe, da sa to dobre korigovat zmenou stylu jazdy, teda nerobit velke naklony v malych rychlostiach :-D Ide o to, ze aj ked som kupil novu gumu, moto pada do zakrut sama...
Zaznamenáno

Good luck or bad luck, who knows? :-)
Pečajs
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 8
Offline Offline

Motorka: TDM900
Jméno: Petr Pečínka
Bydliště: Boskovice
Příspěvků: 385



« Odpověď #20 kdy: 14-10-2011, 16:53:50 »

Jsem to, ale vůl  LOL
Přední guma 0,3 kPa
Na mou ochranu ale musím říct že jsem ji vezl v noci a od tý doby jsem na ní nejel, až dnes na technickou. Takže dík všem za rady
Zaznamenáno

Lepší je být první v pekle, než-li druhej v cíli.
Roman ST1
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 30
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Tracer 900
Jméno: Roman
Bydliště: Jičín
SPONZOR:
Příspěvků: 1682



« Odpověď #21 kdy: 14-10-2011, 17:36:54 »

Tak hlavně, že je to už OK  supr Taky jsem byl vykulenej, když se mi to samé stalo před X lety na GPZ 500.  Grin
Zaznamenáno
blažin
Děd vševěd
*****

DÍK 1
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM900
Jméno: Petr Bláha
Bydliště: Litvínov
Příspěvků: 382



« Odpověď #22 kdy: 05-11-2011, 06:34:55 »

Jo kluci presne tak!!Moje cerstva zkusenost s TDM je,ze musi byt spravne nafoukana jinak je to hruza!!!Puvodni majitel na ni udajne posledni 2mesice nejezdil(takze asi ani nekontroloval) no a ja mel ten samej pocit pri zataceni co se tady popisuje,tak jsem premeril a v prednim kole bylo 1,70kPa a v zadnim 2,30 ojee Nafoukal jsem a je to uplne o necem jinem.....Jinak vcera dovozova STK+evidence a vse ok Wink manik asi motorkar,protoze ji tam dost obdivoval v jakem je stavu(aby ne ma jen 15000km najeto) a hlavne ta barva se mu libila Smiley,tak jsem se tam naparoval,za jsem malem prasknul Grin a musim uznat ze to zahreje,kdyz to nekdo pochvali....
Zaznamenáno
kralik
Děd vševěd
*****

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM850 4TX
Jméno: Marek Šantavý
Bydliště: Skalica
Příspěvků: 228



« Odpověď #23 kdy: 05-11-2011, 09:14:53 »

hej, tiez sa pridam.....bude to asi najviac v tom...kazdopadne blazine, ta tvoja masina je fakt nadhera a nedivim sa, ze si tam skoro praskol :-D
dobre si to napisal :-D

chalani, vsetkym vela stastnych km na dobre nafukanych gumach  smile_
Zaznamenáno

Good luck or bad luck, who knows? :-)
blažin
Děd vševěd
*****

DÍK 1
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM900
Jméno: Petr Bláha
Bydliště: Litvínov
Příspěvků: 382



« Odpověď #24 kdy: 05-11-2011, 20:10:50 »

Moc diky za pochvalu Wink a kdyz si tak zpetne promitam jaka to vsechno byla nahoda,ze se mi povedlo prakticky nahodne prodat moji predchozi masinu a pak jak jsem objevil stranky motoride.sk kde jsem ji nasel,tak tomu nemuzu porad uverit.Uz jsem byl rohodnut jet budto do Berlina(tam byla cerna) nebo k Bruselu(cervena) ostatni v bile barve byli po evrope strasne daleko a zas takovej cvok Grin nejsem abych jel napr. do Parize(1300km jedna cesta+jazykova bariera)....zivot je fakt o nahode a trochu toho stesti supr
Zaznamenáno
Rači
Kořen
Větší znalec
*****

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM900
Jméno: Ondra Račák
Bydliště: Bratrušov
Příspěvků: 62



WWW
« Odpověď #25 kdy: 19-08-2013, 14:36:18 »

Čus chlapy mam podobný problém motorka mi vibruje  a když pustím řídítka tak se rozkmitá a když jedu nad 130km tak už je to pěkně nepříjemný a když jedu nad 180km tak už se to vlní tak že je to dost o hubu  Angry přemýšlel jsem že by to mohlo být povolený ložisko v krčku ale nenašel jsem nikde moment jakým to má být dotaženo kdo mi poradí?? diky Rači
Zaznamenáno
M.A.X
Děd vševěd
*****

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM850 4TX
Jméno: Josef Jačo
Bydliště: Suchá Loz
Příspěvků: 223



« Odpověď #26 kdy: 19-08-2013, 16:04:03 »

Řešil jsem to samé...ale měl jsem to komplikovanější..pres zimu jsem dělal komplet předek-vidle,krk,lepil prouzky na rafky takze jsem musel sundat zavazi...na jaro se mi trepali riditka tak rikam fajn,dojedu gumu a prezuju/vyvazim.Nechal jsem to prezut vyvazit a jedu domu a zas vibrace od 140+ ,dojedu domu a zadne zavazi na kole takze tutovka odpadle zavazi...volam do servisu : "Já ti tam zavazí nedaval nebylo potreba" tak jsem se zacal bat ze jsem něco zku....pokazil v zime pri repasi.Ale nechal si to vyvazit znovu a trošku to chtelo tak to tam mrskl a vse OK ...vcera 200 a v klidu  supr ,servisak se mi omluvil ze to byla fakt troska a oni na cizí moto nad 90 nejezdí.
Zaznamenáno
Bizi
Global Moderator
Děd vševěd
*****

DÍK 17
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 850 4TX
Jméno: Zbyněk Smolík
Bydliště: Ostrava-Poruba
SPONZOR:
Příspěvků: 596



« Odpověď #27 kdy: 19-08-2013, 20:10:40 »

Mi to dělal chybějící olej v jedné vidli.
Zaznamenáno
Luko
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 22
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Triumph
SPONZOR:
Příspěvků: 1388



« Odpověď #28 kdy: 19-08-2013, 20:18:32 »

Vyměň pneu servisáka.
Schválně-kde,nebo jak,máš rozmístěné závaží?
Zaznamenáno

Lepší být o půl šesté doma,než v pět v márnici.
Kulik
Velký znalec
****

DÍK 1
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: BMW
Jméno: Jiří Kamenář
Bydliště: Dolní Domaslavice 89
SPONZOR:
Příspěvků: 182



« Odpověď #29 kdy: 20-08-2013, 10:46:40 »

No mě když vibrovali řidítka a to celkem brutál tak to bylo způsobeno křivým předním ráfkem, když jsem ho chtěl nechat srovnat tak pod jednou loukotí mikroskopická prasklina z jedné strany takže jsem koupil novej ráfek a je po vibracích  Grin
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  


BlackRain V3 2010 by , Crip Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC
SimplePortal 2.3.2 © 2008-2010, SimplePortal
Valid! XHTML