TDM FORUM TDM FORUM
24-09-2024, 02:28:44 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Pravidla etiky na Fóru
 
Stran: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Ukazatel zařazené rychlosti-display  (Přečteno 34378 krát)
Bizi
Global Moderator
Děd vševěd
*****

DÍK 17
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 850 4TX
Jméno: Zbyněk Smolík
Bydliště: Ostrava-Poruba
SPONZOR:
Příspěvků: 596



« Odpověď #105 kdy: 17-08-2011, 15:45:20 »

Sem se rozhodl, že to budu mít taky. Udělal jsem předpřípravu. Natahal kable... Výsledkem je to, že přestal svítit neutrál, motorka startuje pouze se zmáčknutou spojkou a bočákem nahoře coo
Prosím, máte někdo původní zapojení těch třech drátů co tam jsou??? Modrý, zelený, bílý...
Zaznamenáno
Mirek TDM
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 40
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: KTM
Jméno: Mirek
SPONZOR:
Příspěvků: 1009



« Odpověď #106 kdy: 17-08-2011, 15:54:00 »

 Tak Bizi, našel jsem to tu na (asi) třetí stránce.

Sundat šedé víko, řadičku,kolečko, pod kolečkem je plechový kryt ten sundat taky. Pod krytem je ta mechanika kde musíš napojit ty drátky, ale problém je v tom že drží na dvou šroubkách a k jednomu je blbý přístup. Když se ti to podaří odšroubovat tak nemusíš sundávat celé víko. A nebo to udělej jako já a do víka v místě šroubku na který se nedá dostat vyvrtej dírku na šroubovák a máš vyhráno. A ještě jedna věc, na té mechanice jsou tři drátky, zelený na trojce, bílý na dvojce a modrý na neutrálu. Na zelený a bílý musíš dát diodu aby ukazatel fungoval tak jak má a místo dvojky a trojky ti nesvítila obrácená šestka.
Zaznamenáno
Luko
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 22
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Triumph
SPONZOR:
Příspěvků: 1388



« Odpověď #107 kdy: 17-08-2011, 19:47:10 »

Zapoj si jen neutrál.
Zbytek odpoj a zaizoluj bokem.
 Wink
Zaznamenáno

Lepší být o půl šesté doma,než v pět v márnici.
zdenál
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 12
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 850 4TX
Jméno: Zdeněk Majer
Bydliště: Pod Kostelem 304, Bořitov
SPONZOR:
Příspěvků: 714



« Odpověď #108 kdy: 17-08-2011, 20:31:50 »

Sem se rozhodl, že to budu mít taky. Udělal jsem předpřípravu. Natahal kable... Výsledkem je to, že přestal svítit neutrál, motorka startuje pouze se zmáčknutou spojkou a bočákem nahoře coo
Prosím, máte někdo původní zapojení těch třech drátů co tam jsou??? Modrý, zelený, bílý...
Mi to dělá to samé.  ojee Ale na jednu stranu ti nikdo neukradne motku způsobem, že na ní odjede  cvok Na druhou stranu je to blbý, že si nemůžeš dopředu nastartovat  cvok. Zapoj to jak říkal Luko a budeš mít klid.  supr
Zaznamenáno
Deutschmann
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 12
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: BMW
Jméno: Miroslav Němčík
Bydliště: Praha - Libeň
SPONZOR:
Příspěvků: 301



« Odpověď #109 kdy: 18-08-2011, 08:01:16 »

Zapoj si jen neutrál.
Zbytek odpoj a zaizoluj bokem.
 Wink

Jsem to tak udělal,ale vypojil jsem si ochranu abych nemohl nastartovat se zařazenou jedničkou a s bočákem dole.  uaau
Zaznamenáno

Dovolená se nemusí povést, hlavně když zážitky jsou silné a nezapomenutelné.
Klouže ti motorka v terénu? Postav se do stupaček. Motorka bude sice klouzat dále, ale nebudeš to cítit. :-)
Bizi
Global Moderator
Děd vševěd
*****

DÍK 17
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 850 4TX
Jméno: Zbyněk Smolík
Bydliště: Ostrava-Poruba
SPONZOR:
Příspěvků: 596



« Odpověď #110 kdy: 18-08-2011, 11:12:28 »

Nejprve chci poděkovat Mírovi za telefonickou podporu. Do teď bych chodil kolem motky a nebyl bych ji schopen nastartovat. Díky.
Zítra na to kouknu. Dnes se do garáže nedostanu. Já jsem si to i nafotil :-) a jsem si téměř jist, že já měl zapojené 2-modrý, N-zelený a 1-bílý... Ale ještě jednou na to kouknu. Rozborku sborku už mám nacvičenou. Nebude problém to přehodit. Dal jsem si tam imbusy a tak bych nemusel ani to víko dávat dolů... Díky všem za váš čas a rady. Budu informovat jak jsem pochodil.
P.S. jsou dny kde je lepší se na všechno vykašlat. Odešel měřák, praskl hrot na pájce, došla smršťovačka, ulomil jsem nožičku diodě, ...
Zaznamenáno
Torontal
Děd vševěd
*****

DÍK 0
Offline Offline

Příspěvků: 457


« Odpověď #111 kdy: 18-08-2011, 13:48:22 »

Nejprve chci poděkovat Mírovi za telefonickou podporu. Do teď bych chodil kolem motky a nebyl bych ji schopen nastartovat. Díky.
Zítra na to kouknu. Dnes se do garáže nedostanu. Já jsem si to i nafotil :-) a jsem si téměř jist, že já měl zapojené 2-modrý, N-zelený a 1-bílý... Ale ještě jednou na to kouknu. Rozborku sborku už mám nacvičenou. Nebude problém to přehodit. Dal jsem si tam imbusy a tak bych nemusel ani to víko dávat dolů... Díky všem za váš čas a rady. Budu informovat jak jsem pochodil.
P.S. jsou dny kde je lepší se na všechno vykašlat. Odešel měřák, praskl hrot na pájce, došla smršťovačka, ulomil jsem nožičku diodě, ...

Presne ako tu pises tak som to mal zapojene aj ja. rok 2000 to ma asi takto.
Zaznamenáno
kralik
Děd vševěd
*****

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM850 4TX
Jméno: Marek Šantavý
Bydliště: Skalica
Příspěvků: 228



« Odpověď #112 kdy: 27-09-2011, 11:08:59 »

zdar hosi,

o tuto srandicku by som mal tiez zaujem.

Luko....kolko prosim vyjde ten display, resp. neviem co vsetko k tomu este davas? by som mal o to zaujem.

vdaka vopred
Zaznamenáno

Good luck or bad luck, who knows? :-)
cepik
Větší znalec
***

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM850 4TX
Jméno: Pavel Čepelka
Bydliště: Klášterec nad Ohří
SPONZOR:
Příspěvků: 62


« Odpověď #113 kdy: 27-09-2011, 12:12:18 »

Čabas chlape,projdi si toto téma od začátku.Vše je popsaný a chlapi jsem vložili i fotky,tak budeš vědět jak na to a co k tomu všechno potřebuješ.
Zaznamenáno
kralik
Děd vševěd
*****

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM850 4TX
Jméno: Marek Šantavý
Bydliště: Skalica
Příspěvků: 228



« Odpověď #114 kdy: 27-09-2011, 21:19:12 »

ok, idem na to :-) len som chcel vediet, aspon som to tusim nikde nevidel, ze kolko by stal ten display
Zaznamenáno

Good luck or bad luck, who knows? :-)
Torontal
Děd vševěd
*****

DÍK 0
Offline Offline

Příspěvků: 457


« Odpověď #115 kdy: 27-09-2011, 21:22:34 »

ok, idem na to :-) len som chcel vediet, aspon som to tusim nikde nevidel, ze kolko by stal ten display
Neries to a montuj ! Luko doda display a ostatne spravis sam. Ked uz som to zvladol ja  LOL tak to dokaze kazdy  mrk
Zaznamenáno
kralik
Děd vševěd
*****

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM850 4TX
Jméno: Marek Šantavý
Bydliště: Skalica
Příspěvků: 228



« Odpověď #116 kdy: 27-09-2011, 21:55:44 »

jo diky :-)len sa k tomu displaju musim dostat :-D kazdopadne, vsetko som precital, vidim, ze vsetky muchy su uz vychytane, takze v pravy cas :-D
Zaznamenáno

Good luck or bad luck, who knows? :-)
kralik
Děd vševěd
*****

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM850 4TX
Jméno: Marek Šantavý
Bydliště: Skalica
Příspěvků: 228



« Odpověď #117 kdy: 17-01-2012, 10:35:09 »

tak chlapi, mam uz nakupene vsetko, ale kedze som z elektriky  cvok tak jenom mala kontrolni otazecka  smile_

Mam toto: display, 6 zilovy kabel, a teraz: 2 diody blikajuce  s 2mi odpormi....a to neviem ci je spravne, v niektorom prispevku bolo pisane, ze na tie dva kabliky co idu od 2jky a 3jky treba supnut diody, take ako idu do alarmu 12V ku blinkrom a dali mi toto...
Je to spravne ci som kupil blbost? mrk
Zaznamenáno

Good luck or bad luck, who knows? :-)
Aca
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 14
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Jiná
SPONZOR:
Příspěvků: 876


« Odpověď #118 kdy: 17-01-2012, 11:32:14 »

tak chlapi, mam uz nakupene vsetko, ale kedze som z elektriky  cvok tak jenom mala kontrolni otazecka  smile_

Mam toto: display, 6 zilovy kabel, a teraz: 2 diody blikajuce  s 2mi odpormi....a to neviem ci je spravne, v niektorom prispevku bolo pisane, ze na tie dva kabliky co idu od 2jky a 3jky treba supnut diody, take ako idu do alarmu 12V ku blinkrom a dali mi toto...
Je to spravne ci som kupil blbost? mrk
Tam jde o to,ze na snimaci jsou zapojeny dva kabliky.Na jednicce a dvojce.Jo a jeste na na neutralu,ale na neutralu kablik ignoruj.Jen ho zapoj zpet.Ty diody se tam davaj proto,ze ty kabliky rusily signal a jednicka a dvojka delaji na displeji chaos,takze se tam daly diody aby se ten signal vyrusil a slo to jen do displeje. Kabylky tam jsou udajne z duvodu splnovani nejaky emisni normy,takze se daji odpojit a zaizolovat a na funkci motorky ani ukazatele to nema vliv.Jinak se ma davat obycejna dioda (polovodic) napr. tato: http://www.gme.cz/univerzalni-a-rychle-diody-do-1-a/1n4007-p220-002/
Zaznamenáno
kralik
Děd vševěd
*****

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM850 4TX
Jméno: Marek Šantavý
Bydliště: Skalica
Příspěvků: 228



« Odpověď #119 kdy: 17-01-2012, 12:48:49 »

jaj vdaka,takze som kupil blbost,skocim tam znova. A tie kabliky mozem  uplne odpohjit a zapojit tam tie k displejo? A neutral necham zapojeny nech svieti pre istotu tiez
Zaznamenáno

Good luck or bad luck, who knows? :-)
Stran: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  


BlackRain V3 2010 by , Crip Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC
SimplePortal 2.3.2 © 2008-2010, SimplePortal
Valid! XHTML