TDM FORUM TDM FORUM
21-09-2024, 18:42:25 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Sponzorský dar na chod stránek
 
Stran: [1] 2   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: GPS  (Přečteno 4996 krát)
Torontal
Děd vševěd
*****

DÍK 0
Offline Offline

Příspěvků: 457


GPS
« kdy: 26-03-2011, 19:09:20 »

Zdravičko ! Nakolko moja navigacia MIO odisla do vecnych lovist a verim tomu ze uz sa nevrati chcel by som sa poradit ci neviete o niecom lepsom a spolahlivejsom ako som mal.  Ak mate nejake skusenosti hlavne z dostupnostou novych map tak budem rad. Diki.
Zaznamenáno
kus
Global Moderator
Děd vševěd
*****

DÍK 25
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: ...asi trakař
Jméno: Martin Suk
Bydliště: Červený Kostelec,Olešnice 366
SPONZOR:
Příspěvků: 536




« Odpověď #1 kdy: 26-03-2011, 19:21:21 »

Ahoj.
Jindra a Driver kupovali nějakou na Aukru a docela si to chválej,ale pokud budeš chtít moto navigaci tak Garmin Zumo,ale to je raketa.Jinak na aukru jsou už od cca 1800KČ a docela ujdou.
Zaznamenáno
Roman77
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 2
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM850 4TX
Jméno: Roman Ištok
Bydliště: Zastávka u Brna
SPONZOR:
Příspěvků: 301



« Odpověď #2 kdy: 26-03-2011, 19:31:53 »

Já mám TomTom do auta, nevím jestli bych kupoval zvlášť něco na motyku. Spíš přemýšlím o zásuvce a tankvaku. Jinak co se týče aktualizací map, tak mě jeden kamarád co hoví počítačům víc než já nabízel, že by mě v TomTomu přehrál software a prý by to pak nebyl problém  supr Tak zkus taky najít nějakýho takovýho šamana  naugh blll
Zaznamenáno

Pivo + víno + kořalka = Jihomoravský trojboj  ;-)
kus
Global Moderator
Děd vševěd
*****

DÍK 25
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: ...asi trakař
Jméno: Martin Suk
Bydliště: Červený Kostelec,Olešnice 366
SPONZOR:
Příspěvků: 536




« Odpověď #3 kdy: 26-03-2011, 19:39:32 »

Já mám navigaci v PDA Mio A510,mám IGO 8,a je to v pohodě zabloudím s ní i bez ní. LOL LOL
Zaznamenáno
Torontal
Děd vševěd
*****

DÍK 0
Offline Offline

Příspěvků: 457


« Odpověď #4 kdy: 26-03-2011, 19:46:11 »

No ja v MIO som mal tiez I GO8 ale nejako mu to nepomohlo  grr
Zaznamenáno
Aca
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 14
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Jiná
SPONZOR:
Příspěvků: 876


« Odpověď #5 kdy: 27-03-2011, 08:07:53 »

Ja mam tuhle: http://www.amio.cz/?Mode=Sti&StiId=26915 a akorat se mi na ni doma prasi. Kdyz nekam jedu,tak vetsinou uz vim kam a jak.Kdyz to nevim,tak na to mam cas a vystacim ci se svetovejma stranam. Zahodte navigace.Je to sice pohodlny,ale blbne se z toho!
Zaznamenáno
Driver toys
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 20
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: KTM
Jméno: Libor SIMON
Bydliště: Dolní Dobrouč (okr. Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj)
SPONZOR:
Příspěvků: 905



« Odpověď #6 kdy: 27-03-2011, 08:41:42 »

Ja mam tuhle: http://www.amio.cz/?Mode=Sti&StiId=26915 a akorat se mi na ni doma prasi. Kdyz nekam jedu,tak vetsinou uz vim kam a jak.Kdyz to nevim,tak na to mam cas a vystacim ci se svetovejma stranam. Zahodte navigace.Je to sice pohodlny,ale blbne se z toho!

Na co jí máš doma, není to škoda? Vypadá moc pěkně.. Když jí nepotřebuješ, tak jí někomu nabídni, já bloudím kolikrát i v okrese, natož když jedu někam dál, kde to neznám.. Nic s tím nenadělám, prostě už jsem takovej, někteří už vědí  LOL Vím že nejsem sám, je nás tu víc. No aspoň se nenudíme.. hehe V mapě číst umím, ale abych jel na mašině a četl mapu na nádrži  cvok? To je vo život! A furt zastavovat.. Tak jsem jezdil bez navigace a žádná slast to nebyla. Radši zblbnu z navigace, ale pojedu bezpečněji a v klidu  blll
Zaznamenáno

Ani pohyb na zdravém vzduchu nenahradí pohyb na zdravém těle ;op
Aca
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 14
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Jiná
SPONZOR:
Příspěvků: 876


« Odpověď #7 kdy: 27-03-2011, 09:23:15 »

Sice se mi na ni prasi,ale chleba nezere.....Co kdyby se nekdy hodila..... hehe Preci jen jezdeni je muj chleba. Ale jinak prikladam po leta spolehlive slouzici navigace.....Az se Libore uvidime,tak ti reknu jednoduchej figlik jak to udelat aby clovicek nemusel furt koukat do mapy  Wink


* PICT0038.JPG (781.14 KB, 2048x1536 - prohlédnuto 226 krát.)
Zaznamenáno
Ales.77
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 2
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Aleš Navrátil
Bydliště: Dolní Nětčice 75
SPONZOR:
Příspěvků: 434



« Odpověď #8 kdy: 27-03-2011, 10:17:44 »

Chlapci jen řeknu jeden příklad,třeba u Mirečka na chatě jsem byl už asi třikrát a bez navigace bych tam dnes zase netrefil a to si nedělám srandu  hehe jinak jestli mužu něco říct o navigaci tak stojím jedině za tomtom,poznal jsem jich už plno a co se týče ovládáni,nastavování cesty tak v tom nemá chybu,ale to musí poznat každej sám,stojí sice asi trochu víc,ale jak říkám stojí to za to.
Zaznamenáno
Torontal
Děd vševěd
*****

DÍK 0
Offline Offline

Příspěvků: 457


« Odpověď #9 kdy: 27-03-2011, 10:25:01 »

Po vsetkych uvahach som sa tiez rozhodoval medzi tom tom a navigonom. Prisiel som na to ze navigon dava soft do tom tomu takze vlastne je to to iste. A po drsnom zaobchadzani z navigonom mojho kamarata a kazdodennom pouzivani /Mnichov/ ma presvecil ze je fakt dobry a k tomu je lepsia cena ako tom tom. Verim tomu ze vsetko bude lepsie ako MIO co som mal, pouzil par krat a zdochlo  grr
Zaznamenáno
Ales.77
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 2
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Aleš Navrátil
Bydliště: Dolní Nětčice 75
SPONZOR:
Příspěvků: 434



« Odpověď #10 kdy: 27-03-2011, 10:29:44 »

Po vsetkych uvahach som sa tiez rozhodoval medzi tom tom a navigonom. Prisiel som na to ze navigon dava soft do tom tomu takze vlastne je to to iste. A po drsnom zaobchadzani z navigonom mojho kamarata a kazdodennom pouzivani /Mnichov/ ma presvecil ze je fakt dobry a k tomu je lepsia cena ako tom tom. Verim tomu ze vsetko bude lepsie ako MIO co som mal, pouzil par krat a zdochlo  grr
Sorry,ale nějakej navigon ani neznám a docela pochybuji, že něco dodává tomtomu, to možná jen na slovensku. LOL
Zaznamenáno
Begy
everything is possible
Administrator
Děd vševěd
*****

DÍK 44
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Jiří Beránek
Bydliště: Klecany
SPONZOR:
Příspěvků: 2034




WWW
« Odpověď #11 kdy: 27-03-2011, 10:32:09 »

osobně si kupuju navigace z Aukra. Tam to vyjde na cca 1000Kč

Jediný co má pro mě smysl je TomTom One - ale musí mít slot pro paměťovou kartu a starší verzi uchycení!!!

Ty nový mají jen integrovanou (a obvykle doooost malou cca max 1G) a uchycení nových TomTomů do toho "kroužku" stojí taky za hovno. Při vibracích z toho kroužku vypadávaj, takže na motce nepoužitelný

Jinak pokud by někdo potřeboval nový mapy (jakýkoli) do TomToma tak není problém přes soukromou zprávu
Zaznamenáno

jedině vodka + redbull  mrk  Galerie
Roman77
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 2
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM850 4TX
Jméno: Roman Ištok
Bydliště: Zastávka u Brna
SPONZOR:
Příspěvků: 301



« Odpověď #12 kdy: 27-03-2011, 11:48:17 »

osobně si kupuju navigace z Aukra. Tam to vyjde na cca 1000Kč

Jediný co má pro mě smysl je TomTom One - ale musí mít slot pro paměťovou kartu a starší verzi uchycení!!!

Ty nový mají jen integrovanou (a obvykle doooost malou cca max 1G) a uchycení nových TomTomů do toho "kroužku" stojí taky za hovno. Při vibracích z toho kroužku vypadávaj, takže na motce nepoužitelný

Jinak pokud by někdo potřeboval nový mapy (jakýkoli) do TomToma tak není problém přes soukromou zprávu

Já mám právě to novější kruhový uchycení, tak jsem právě přemýšlel že šoupnu celou navigačku do tankvaku  naugh
Zaznamenáno

Pivo + víno + kořalka = Jihomoravský trojboj  ;-)
Torontal
Děd vševěd
*****

DÍK 0
Offline Offline

Příspěvků: 457


« Odpověď #13 kdy: 27-03-2011, 18:28:56 »

Takže já jsem koupil tuto jen 5 palců jinak všechno shodné.Je to kluk z Přerova,takže pokud bych měl problém tak v pohodě pořeším tady je odkaz http://aukro.cz/6-0-luxusni-gps-navigace-sirf5-igo-128ram-600mhz-i1525365084.html, jen já ji kupoval za pevnou cenu.Jeho číslo 739249478 M.Pavelka = posílá mu je přímo z Číny.Používám I GO a nemám s ním i s ní zatím problém.

Je urcite dobra ale ja uz chcem nieco co ma aj znacku aby som vedel na koho nadavat  Grin
Zaznamenáno
Jindra-tdm
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 15
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM850 4TX
Jméno: Jindřich Rambousek
Bydliště: Hevlín 433
SPONZOR:
Příspěvků: 562



« Odpověď #14 kdy: 28-03-2011, 18:55:48 »

Já mám ani nevím jakou značku, ale mapy IGO.
A abych se přiznal, tak když si ju zapnu ať v plechovce, tak na motce, tak za celou cestu kamkoli jedu se na ni kouknu tak max. 2x.
Zaznamenáno

Není důležitý dorazit včas, ale v pořádku!!!
Stran: [1] 2   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  


BlackRain V3 2010 by , Crip Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC
SimplePortal 2.3.2 © 2008-2010, SimplePortal
Valid! XHTML