TDM FORUM TDM FORUM
27-09-2024, 00:25:11 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Sponzorský dar na chod stránek
 
Stran: 1 [2]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Centrální stojan  (Přečteno 8135 krát)
machyn
Větší znalec
***

DÍK 1
Offline Offline

Motorka: TDM 900
Jméno: Pavel Macháček
Bydliště: Přílepy 146
SPONZOR:
Příspěvků: 110


« Odpověď #15 kdy: 17-12-2012, 21:37:51 »

Blažin tak se podívej do mapy kdo je ti nejblíž stou devítkou .Určitě někoho najdeš.
Zaznamenáno
Ales.77
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 2
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Aleš Navrátil
Bydliště: Dolní Nětčice 75
SPONZOR:
Příspěvků: 434



« Odpověď #16 kdy: 18-12-2012, 00:32:12 »

Blažin tak se podívej do mapy kdo je ti nejblíž stou devítkou .Určitě někoho najdeš.
jojo Machyne taky to nemáš daleko,ale jak jsem říkal tak odmontovávat to nebudu,jestli chceš tak ti v tom nebráním  blll
Zaznamenáno
machyn
Větší znalec
***

DÍK 1
Offline Offline

Motorka: TDM 900
Jméno: Pavel Macháček
Bydliště: Přílepy 146
SPONZOR:
Příspěvků: 110


« Odpověď #17 kdy: 19-12-2012, 17:30:06 »

Tak já  se teda kamaráde za tebou zastavím naugh
Zaznamenáno
Sidonius78
Děd vševěd
*****

DÍK 7
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Zdeněk Machát
Bydliště: Kanice (BV)
SPONZOR:
Příspěvků: 264


Sidonius78


« Odpověď #18 kdy: 16-02-2013, 23:55:05 »

Ahoj,
pokud by někdo z JM zapůjčil origo centrální stojan (záloha) uvítám. Otec mi tvrdil, že by to zvládl .... nechci dávat za to 3,5litru. Popř.napište do SZ. Díky

Ahoj, mluvil jsem s někým na veletrhu v Praze (RD moto) a tvrdil mi, že by za 2 měsíce snad mohla být výroba centrálních stojanů na TDM900, nevím kdo s nimi komunikuje, dalo by se ověřit, zda tomu tak bude? Mají hodně práce.
PS: s otcem nejsem za dobře, tak se na něj obracet s výrobou nebudu... jednak nemám nákresy na možnou výrobu, či original
Zaznamenáno
ja
Host
« Odpověď #19 kdy: 23-06-2014, 21:49:09 »

 Tady jsem našel centrální stojan,myslím za dobrou cenu.Objednal sem ho myslím že půjde i na 3VD. Tak kdyby jste mněl někdo zájem. http://motoshop.miramoto.cz/cz/e-shop/531200/c8097-hlavni-stojan/hlavni-stojan-rm-moto-na-yamaha-tdm-850-96-01.html
Zaznamenáno
honzas
Nováček
*

DÍK 0
Offline Offline

Motorka: TDM850 4TX
Jméno: Jan Sukup
Bydliště: Halenkovice Zlinsko
Příspěvků: 1


« Odpověď #20 kdy: 24-06-2014, 22:06:16 »

Zdravím věchny na této skvělé stránce  supr. Jsem tady nový ale už asi od března co jsme s bráchou koupili 4TX tady sleduju a pročítám.
S motorkami jsme úplní nováčci- vůbec se nebráním radám okolo- já mám papíry na motorku týden. První co řešíme jsou padáky a Centrální stojan. Vybráno je RD moto oboje, jen ohledně stojanu mám dotaz- dá se asi úplně v pohodě při centrálním používat normální původní na bok?
Jinak budu rád za rady ohledně ježdení na moto do začátků- auty jezdím cca 14let, není v provozu problém-mám i na náklaďák a různé stavební stroje ale na moto jsem měl v autoškole 5 jízd a pak jsem šel na zkoušky. Z výbavy mám rukavice a od včerejška po známém helmu(na tento rok kůli času si myslím že stačí.)
Dík za odpověd případně za rady bo nějaké pripomínky  Smiley
Zaznamenáno
Jirka
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 26
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Ducati
Jméno: Jiří Svoboda
Bydliště: Poděbrady
SPONZOR:
Příspěvků: 429



WWW
« Odpověď #21 kdy: 25-06-2014, 11:30:10 »

Zdravím věchny na této skvělé stránce  supr. Jsem tady nový ale už asi od března co jsme s bráchou koupili 4TX tady sleduju a pročítám.
S motorkami jsme úplní nováčci- vůbec se nebráním radám okolo- já mám papíry na motorku týden. První co řešíme jsou padáky a Centrální stojan. Vybráno je RD moto oboje, jen ohledně stojanu mám dotaz- dá se asi úplně v pohodě při centrálním používat normální původní na bok?
Jinak budu rád za rady ohledně ježdení na moto do začátků- auty jezdím cca 14let, není v provozu problém-mám i na náklaďák a různé stavební stroje ale na moto jsem měl v autoškole 5 jízd a pak jsem šel na zkoušky. Z výbavy mám rukavice a od včerejška po známém helmu(na tento rok kůli času si myslím že stačí.)
Dík za odpověd případně za rady bo nějaké pripomínky  Smiley

Honzo, na hadrech nešetři. Jak říká klasik "lepší je být spařenej, než sedřenej"  Grin
Ono se to sice v autoškolách tak neřeší, ale co mi hlava nebere, že tady u nás jezdí "motoautoškoly" v sandálkách, kraťasech, tričkách s krátkým rukávem a samozřejmě bez rukavic. A to jak žáčci, tak instruktoři. Popravdě, osobně bych je za to nakopal do prostoru, kde se dělí záda a nohy.
Zaznamenáno

I kdyby si svini vsadil zlaté zuby, stejně bude smrdět hnojem !
ja
Host
« Odpověď #22 kdy: 25-06-2014, 11:52:53 »

Tak stojan dnes došel a namontován a sedí i na 3VD. *supr*Jsou u něho reklamní samolepky RDmoto tak to má asi borec od nich,ale chce za něj o 2400kč mín, podle ceny stránek RDmoto.Což je dost velkej rozdíl. Shocked.Je to zrovna cena co stojí padáky,který si chcu brát z RDmota,tam jsou zase s cenou nejlepší oproti jinejm co za tu cenu prodávají jenom kus ohnutý trubky kolem válců a říkají tomu padací rám.
Zaznamenáno
B@rbuch@
Ondra, Wondřich, Mladej....jak chcete.. ;D
Global Moderator
Děd vševěd
*****

DÍK 20
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 850 4TX
Jméno: Ondra Skalický
Bydliště: Dolní Dobrouč
SPONZOR:
Příspěvků: 616




« Odpověď #23 kdy: 25-06-2014, 14:41:31 »

Tome tak to jsi mě s tím stojanem nepotěšil  naugh naugh supr
Zaznamenáno

blll blll Yamaha TDM 850 4TX   blll  blll
kus
Global Moderator
Děd vševěd
*****

DÍK 25
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: ...asi trakař
Jméno: Martin Suk
Bydliště: Červený Kostelec,Olešnice 366
SPONZOR:
Příspěvků: 536




« Odpověď #24 kdy: 25-06-2014, 17:22:24 »

Tady jsem našel centrální stojan,myslím za dobrou cenu.Objednal sem ho myslím že půjde i na 3VD. Tak kdyby jste mněl někdo zájem. http://motoshop.miramoto.cz/cz/e-shop/531200/c8097-hlavni-stojan/hlavni-stojan-rm-moto-na-yamaha-tdm-850-96-01.html


Ahoj.
Ta cena na jejich stránkách je za podle mě za origo(vyrábějí i kopii a ta je bych řekl o dost levnější)ale nejde na jejich stránkách nějak najít.
Tady je za dobrou cenu,stačí jen pohledat
http://www-tdm.cz/TDM_forum/index.php?topic=635.0

Zaznamenáno
ja
Host
« Odpověď #25 kdy: 25-06-2014, 18:09:25 »

Ondro,natom odkazu co sem tam dal je pořád mají zatu cenu.S poštovným 2010kč sem platil.Už si na něm holka lebedí v garáži. laugh
Zaznamenáno
Driver toys
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 20
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: KTM
Jméno: Libor SIMON
Bydliště: Dolní Dobrouč (okr. Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj)
SPONZOR:
Příspěvků: 905



« Odpověď #26 kdy: 25-06-2014, 19:42:40 »

Někdy si říkám, proč tu ty vlákna jsou, když to pak stejně kupujete jinde a dráž.. Několikrát jsem psal, že stačí napsat na RD a poptat levnější centrál - lidi ze stránek ho mají automaticky za 1 900,- Kč. To co má Martin Drašnar na netu je centrál od jiné firmy (myslím SW motech), proto je tam jiná cena!
 Na první stránce tohoto vlákna je i odkaz, stačí jen číst  blll...
Zaznamenáno

Ani pohyb na zdravém vzduchu nenahradí pohyb na zdravém těle ;op
Stran: 1 [2]   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  


BlackRain V3 2010 by , Crip Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC
SimplePortal 2.3.2 © 2008-2010, SimplePortal
Valid! XHTML