TDM FORUM TDM FORUM
27-09-2024, 20:25:00 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Pravidla etiky na Fóru
 
Stran: [1]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Napínák řetězu  (Přečteno 676 krát)
Kolombová
Děd vševěd
*****

DÍK 4
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: ...asi trakař
Příspěvků: 227


« kdy: 02-06-2015, 12:42:50 »

Dnes si takhle jedu, najednou rána a rachot. Nechápu jak to ale napínák řetězu se prostě rozlámal. Pasují napínáky z 4TX na 3VD? Dá se levý hodit vpravo?

Děkuji
Zaznamenáno
Slavek-TDM
Děd vševěd
*****

DÍK 19
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: BMW
Jméno: Slavek
Bydliště: Nove Hrady
Příspěvků: 357



« Odpověď #1 kdy: 02-06-2015, 13:12:17 »

Asi jsi mel malo dotazenou osu zadniho kola. Jinak napinak je tento 4BP253880000 a pasuje nejen na TDMka ale i na dalsi stare modely (jako FZR a XJ) a leva a prava strana jsou stejny.
Zaznamenáno
ganmiki
Děd vševěd
*****

DÍK 13
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Jiná
Jméno: Jindřich Miki Mikoláš
Bydliště: Hradištko
SPONZOR:
Příspěvků: 545



« Odpověď #2 kdy: 02-06-2015, 16:10:12 »

OT sorry  Wink :
Hele Tony co to znamená ten inzerát na M.CZ? Po těch hodinách práce a nadšení z TDM? To jsem nečekal, že zrovna ty budeš tak brzo a po totální opravě prodávat, není to tak trochu škoda?
A nebo jsi si pořídil to červený 4TX a 3VD jde z domu proto?
Zaznamenáno
Slavek-TDM
Děd vševěd
*****

DÍK 19
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: BMW
Jméno: Slavek
Bydliště: Nove Hrady
Příspěvků: 357



« Odpověď #3 kdy: 02-06-2015, 16:22:38 »

ganmiki> no za tu cenu se obavam, ze se jen tak rychle neproda, zvlast kdyz antoniogt oznacuje motorku za lehce bouranou, s tekouci vidlici a ulomenou packou vyhrivani rukojeti  ojee . A navic hned nad jeho inzeratem je libovy XJ900 za 41 tisic v originalnim laku http://www.motorkari.cz/motobazar/motorky/yamaha/yamaha-xj-900/yamaha-xj-900-793809.html

antoniogt> hele v inzeratu pises, ze vice informaci mas v profilu, ale ten mi pise, ze je neverejnej...
Zaznamenáno
ganmiki
Děd vševěd
*****

DÍK 13
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Jiná
Jméno: Jindřich Miki Mikoláš
Bydliště: Hradištko
SPONZOR:
Příspěvků: 545



« Odpověď #4 kdy: 02-06-2015, 17:08:22 »

Jo na to XJ jsem taky koukal, jak už jsem psal jinde, vybíral jsem loni mezi XJ ( primárně ) a TDM, tenkrát žádný pěkný XJ nebylo a tak jsem díky Begymu a SiBerii šel do TDM po Mirkovi a musím říci, že dnes nelituji, nějak si nedokážu představit, že bych tu těžkou mrchu XJ vodil jako teď vodím TDM a to jsem starej mrdal a taky ta moje manipulace z garáže, mám malou přilepenou k baráku a dovnitř zajedu s motorem, ale ven jí musím vytlačit, a myslím, že s XJ bych se nadřel ještě kapánek víc jak s Mášou, čili za mě, zaplať pan Bů za TDM  Wink Ale jo na dlouhý štreky to XJ musí být pecka a kardan + vzduch je taky dobrá kombinace. ( vzlášť si na to vzpomenu jako dneska, když jsem drbal a mazal řetěz  Grin )
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  


BlackRain V3 2010 by , Crip Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC
SimplePortal 2.3.2 © 2008-2010, SimplePortal
Valid! XHTML