TDM FORUM TDM FORUM
21-09-2024, 13:46:44 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Sponzorský dar na chod stránek
 
Stran: [1]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Ahoj vam vsem  (Přečteno 363 krát)
blažin
Děd vševěd
*****

DÍK 1
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM900
Jméno: Petr Bláha
Bydliště: Litvínov
Příspěvků: 382



« kdy: 01-11-2011, 21:48:11 »

Ahoj vam vsem,nechci otvirat nove vlakno a tak pridam neco o me sem.Predne jsem rad,ze toto forum vubec je a tem co to tu vedou bych chtel uprime podekovat,protoze jsem mel TDM 1den a uz jsem hledal odpoved na muj problem,ktery se pak ukazal jako banalita,ale to je jedno,protoze nebyt vlakna s problemem vytekajici chladici kapaliny s prepadu kde se vse vyresilo,tak ja bych uz plasil nekde v Yamaze a solil prachy zbytecne.
Strucne o sobe:K motorkareni jsem se vratil po dlouhe dobe a zacinal na SV650(2sezony),pak koupil CBF1000,ale pri koupi clovek nepozna vse a ja po 1sezone poznal, ze to neni to prave orechove,no a po te co jsem se na dovolene svezl na kamosove TDM900 peknej kus cesty,tak tam jsem si rekl,to je ono!!CBF sla do sveta a ja zacal hledat a nasel!Sice az ve Slovenskem Presove,ale zamiloval jsem se do ni hned:-) a musel ji mit.Takze 28.10. ve 2h v noci jsem vyrazil s dodavkou smer Presov,po ujetych 750km  a 8,5hodinach jizdy jsem tam dorazil a s majitelem se dohodnul(samozrejme ze predtim bylo hodne mejlu s fotkami atd.)!V poledne jsem se vydal na cestu zpatky a ve 20.30h jsem byl doma v Litvínově!!!Utahanej jak pes a i se stestim projetou D1(zadne zacpy) jsem vecer usinal s usmevem na rtech.Jen doplnim,ze jeden kamos mi vybouchnul a druhemu neprehodili tak narychlo smenu,takze jsem jel sam :-),no manzelka drzkovala,ale nejak jsem to ustal:-).
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  


BlackRain V3 2010 by , Crip Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC
SimplePortal 2.3.2 © 2008-2010, SimplePortal
Valid! XHTML