TDM FORUM TDM FORUM
23-09-2024, 03:23:37 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Sponzorský dar na chod stránek
 
Stran: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Padáky na TDM 900  (Přečteno 33859 krát)
Мîłđą
ENDORFIN
Administrator
Děd vševěd
*****

DÍK 120
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Miloš Jindřich Polák
Bydliště: Okříšky - Vysočina
SPONZOR:
Příspěvků: 2278


. Deus ex Machina ∞



WWW
« Odpověď #105 kdy: 15-07-2013, 14:02:47 »

Po pravdě netuším co vlastně hledáš? Vyfocené to tu je na Kámový a na mojí motce. Je to vyráběno po pár kusech žádná seriovka. Prodáno 5ks z první serie. Nejvíc aktuálních podrobností zjistíš v RDmotu. Pan Drašnar mob. 731 563 156. Buť je chceš nebo ne všechny potřebné informace jako cena a co balení obsahuje jsou v tomto vlákně.
Zaznamenáno

KámaTDM
Děd vševěd
*****

DÍK 1
Offline Offline

Motorka: Batůžek
Bydliště: Všude dobře, tak co doma.
SPONZOR:
Příspěvků: 242


« Odpověď #106 kdy: 15-07-2013, 14:48:29 »

Popravdě vím co Blažin hledá a vůbec se nedivím. Na webovkách RD mota v nabídce nejsou a to ani ty spodní. Nebo jsem je taky nenašel. Vzhledem k tomu, že po telefonickém hovoru s Mildou jsem zjistil, že rámy už se prodávají, chtěl jsem tu informaci přenést i sem, ale nebylo co. Od středy se snažím do RDmota neúspěšně dovolat a dnes mi došel email, že moje rámy budou hotové pozítří s novou výrobní sérií. Dal jsem to na komax i včetně spodních rámů a držáků na boční kufry, abych si sladil barvy a neměl každý kus jinak. Zatím je v plánu do Lukavice v pátek vyrazit osobně. Tak je snad o víkendu už také budu mít namontované.

Rámy se skládají ze dvou částí a každá se dá koupit i namontovat samostatně.
Horní část 1900,- (dle info od Mildy). Dolní část (pokud si pamatuju cenu RDmota z r.2006) 1990,-.
Jinak spodní část je shodná s GIVI - http://www.givi.cz/tn-347-padaci-ramy-yamaha-tdm-900-02-12-cerne-20014.html

P.S. skusím se poptat jak to s nabídkou na www praktikují, případně zkusím zjistit i aktuální cenu spodku, případně slevu při odběru obou???
Zaznamenáno
blažin
Děd vševěd
*****

DÍK 1
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM900
Jméno: Petr Bláha
Bydliště: Litvínov
Příspěvků: 382



« Odpověď #107 kdy: 15-07-2013, 18:24:50 »

Kámo, děkuji za informace a je to přesně jak píšeš Wink myslel jsem, že kliknu na TDM900 a zobrazí se mi veškerá nabidka na tento model, no a byl jsem překvapen, že jejich výrobek tam není(asi to doplní na web později), takže proto jsem se ptal. Že budu muset někomu volat či psát, jsem netušil a chtěl jsem jen kliknout "do košíku" a hotovo. Nicméně s tím problém nemám a budu objednávat jen vršek, spodek od GIVI mám na mašině Wink Vypadají pěkně a díky všem, kteří jste se na tom podíleli!!
Zaznamenáno
KámaTDM
Děd vševěd
*****

DÍK 1
Offline Offline

Motorka: Batůžek
Bydliště: Všude dobře, tak co doma.
SPONZOR:
Příspěvků: 242


« Odpověď #108 kdy: 23-07-2013, 14:25:59 »

V pátek jsem byl v RDmoto vyzvednout padáky. Na dotaz proč nejsou na webu jsem byl ujištěn, že tam jsou. Při následné kontrole se zjistilo, že sice jsou, ale ve špatné sekci. Nyní je již opraveno a najdete je zde: http://www.rdmoto.cz/motocykl/130/product/49527 Pan Drašnar slíbil, že časem opět přidá do nabídky i dolní díl.
Zaznamenáno
Мîłđą
ENDORFIN
Administrator
Děd vševěd
*****

DÍK 120
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Miloš Jindřich Polák
Bydliště: Okříšky - Vysočina
SPONZOR:
Příspěvků: 2278


. Deus ex Machina ∞



WWW
« Odpověď #109 kdy: 25-08-2013, 14:18:23 »

 Padáky odzkoušeny. Od slova padat vznikl tento název rámu. Účel světí prostředky a tak jsem nechtěně odzkoušel jak dokáží chránit plasty, světlo, blinkry...

 Vyjel jsem na menší výjezd a zastavil. Tady musím podotknout, že to bylo mimo normální cestu a z mé strany spontální akce za kterou jsem si nadával  Tongue Cesta byla ve svahu a to jsem podcenil.  cvok
Zde je to místo fotka hned jak jsem zkoušel startovat. Na fotce to tak nevypadá ale bylo to strmé jako střecha.

 Motka se mi naklonila za úhel který už jsem neudržel a položil jsem jí do šutrú. Natočila se předkem ze svahu...Ještě že za mnou jel Libor a v závěsu Mirek. Sám bych při pokusech o zvednutí nadělal více škody. Na rovině to se dá ale na stráni je to v pr...Nadávky které jsem řval do helmy a byli směřovány na moji osobu jistě rád přetlumočí Libor  hehe  mrk

 Při prvním pohledu jsem si byl jistý, že je v prdeli minimálně boční plast, maska, zrdcátko, světlo a blinkr...bolel mě kotník jako svině v tom zlomku vteřiny ani nevím jestli jsem špatně došlápl nebo mě padla motka na nohu  ojee
Kluci honem přiběhli a holku moji jsme zvedli. Nebyla to až tak legrace. Jak už jsem psal byl jsem předkem ze stráně napříč z cesty a tak na počítání raz, dva, tři a povol brzdu zabrzdi... jsem postupně vycukali TDMku na cestu ve směru jízdy.

Padáky po pádu jen odřeny. Pár odřenin na pravém blástru a trošku plast pravého zrdcátka.
Foceno hned jak jsme zastavili u nás na zahradě pod zadkem ten den 521km v příšerném vedru.
Zaznamenáno

blažin
Děd vševěd
*****

DÍK 1
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM900
Jméno: Petr Bláha
Bydliště: Litvínov
Příspěvků: 382



« Odpověď #110 kdy: 25-08-2013, 15:56:43 »

Hm, tak je vidět že to zachrání spoustu peněz a určitě to stojí za to .......
Zaznamenáno
ffeerrddaa
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Jiří Oliva
Bydliště: Slaný (momentálnĚ Rochov u Úštěka)
SPONZOR:
Příspěvků: 269




WWW
« Odpověď #111 kdy: 25-08-2013, 17:49:33 »

Díky za TEST Mildo... Ale už to nedělej  hehe
Zaznamenáno

Dekuji za TDM...
Мîłđą
ENDORFIN
Administrator
Děd vševěd
*****

DÍK 120
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Miloš Jindřich Polák
Bydliště: Okříšky - Vysočina
SPONZOR:
Příspěvků: 2278


. Deus ex Machina ∞



WWW
« Odpověď #112 kdy: 25-08-2013, 17:59:16 »

Jirko co bych neudělal pro bližního  Tongue  ale po pravdě mě to moc nebavilo pokusím se neopakovat.  mrk
Tímto všem padáky doporučuji  smile_
Zaznamenáno

Deutschmann
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 12
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: BMW
Jméno: Miroslav Němčík
Bydliště: Praha - Libeň
SPONZOR:
Příspěvků: 301



« Odpověď #113 kdy: 26-08-2013, 06:21:50 »

Jirko co bych neudělal pro bližního  Tongue  ale po pravdě mě to moc nebavilo pokusím se neopakovat.  mrk
Tímto všem padáky doporučuji  smile_

Vždy se musí najít někdo kdo je otestuje jako první. Pak se najdou i tací kteří ti nevěří a otestují to také cvok jestli jsi náhodou nekecal.
Ale jinak dík za test, hlavně že je motorka v pohodě.  Grin
Zaznamenáno

Dovolená se nemusí povést, hlavně když zážitky jsou silné a nezapomenutelné.
Klouže ti motorka v terénu? Postav se do stupaček. Motorka bude sice klouzat dále, ale nebudeš to cítit. :-)
zatli
Znalec
**

DÍK 2
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Triumph
Bydliště: Telč
Příspěvků: 55


« Odpověď #114 kdy: 18-12-2013, 18:39:26 »

Čus páni motorkáři. Po dlouhým rozhodování zda koupit padáky či ne ...  jsem se rozhodl, že je zkusím vyrobit sám, páč na trhu toho zas tolik na 900 není. Mám zatím nabodovanou jednu str. ,vycházel jsem z úhlů a tvaru motky ( musím se přiznat, je to divočina). První pokus vyšel takhle jak uvidíte na foto ,které trošku zkresluje. Uchycení je na 4 místech z toho je jedno opřené na rámu přes stavitelný silenblok. Plasty jdou sundat bez demontáže padáků, což byl záměr. Nechal jsem tam trošku místa na př. světla ( snad se tam někdy vejdou ). Držák na petku ještě nemám, dejte tip (udělat nebo koupit ? )...  Chlapi, jaký na to máte názor a jak by jste dělali druhou str. , páč je každá jiná? Zrcadlově,  nebo spodek  zaobleně podle altíku , což by taky nemuselo vypadat špatně. Já vím, že se to tu dlouho řešilo, ale málokdo se k tomu uměl postavit, až na pár borců co napomohli k výrobě horního dílu. Wink   Teď nějaké to foto:


* PC180353.JPG (220.57 KB, 1000x750 - prohlédnuto 342 krát.)

* PC180354.JPG (351.99 KB, 1000x1333 - prohlédnuto 254 krát.)
Zaznamenáno
zatli
Znalec
**

DÍK 2
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Triumph
Bydliště: Telč
Příspěvků: 55


« Odpověď #115 kdy: 18-12-2013, 18:43:41 »

foto


* PC180359.JPG (260.65 KB, 1000x750 - prohlédnuto 287 krát.)

* PC180360.JPG (485.2 KB, 1000x1333 - prohlédnuto 229 krát.)
Zaznamenáno
Мîłđą
ENDORFIN
Administrator
Děd vševěd
*****

DÍK 120
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Miloš Jindřich Polák
Bydliště: Okříšky - Vysočina
SPONZOR:
Příspěvků: 2278


. Deus ex Machina ∞



WWW
« Odpověď #116 kdy: 18-12-2013, 18:53:34 »

No konečně někdo jenom nemluví a neplánuje co by kdyby...Zatím prototyp vypadá zajímavě a to že je to divočina věřím.
Ať se dílo daří a trpělivost  smile_
Zaznamenáno

zatli
Znalec
**

DÍK 2
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Triumph
Bydliště: Telč
Příspěvků: 55


« Odpověď #117 kdy: 18-12-2013, 19:14:38 »

Mildo, dík za rychlou odpověď a povzbuzení ,ale teď jakej máš názor na spodní část levé str. ,horní část zůstane zrcadlově oproti pravé.
Zaznamenáno
Мîłđą
ENDORFIN
Administrator
Děd vševěd
*****

DÍK 120
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Miloš Jindřich Polák
Bydliště: Okříšky - Vysočina
SPONZOR:
Příspěvků: 2278


. Deus ex Machina ∞



WWW
« Odpověď #118 kdy: 18-12-2013, 19:47:23 »

Nevím co máš přesně na mysli. Já to nevyráběl ale vím že stejně zrcadlově to asi nejde jsou tam jiné rozměry. O tom už psal šikula Driver Toys. To jedno z těch úskalí výroby. To je stejná situace u držáků přídavných světel a podobně. Vždy je jeden delší aby to vypadalo při pohledu zepředu souměrně.
Zaznamenáno

Driver toys
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 20
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: KTM
Jméno: Libor SIMON
Bydliště: Dolní Dobrouč (okr. Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj)
SPONZOR:
Příspěvků: 905



« Odpověď #119 kdy: 18-12-2013, 21:18:55 »

 Popravdě..nevím zda ti padáky opravdu motku ochrání, ale možná mě jen klame fotka. Neměl by ses bát vybočení od motorky. Zkus dát jeden nebo druhej rejd a pak přilož prkno, abys věděl, kde se opíráš a kde ne. Zdá se mi, že vše budou držet spíš řidítka..a výčnívající dekl na spojku či altík Undecided. Mysli na páku, která vzniká vlivem váhy v místě dotyku se zemí - stačí pád ze stojánku, ale motorká má 250 kg, ať neudělá víc škody - viz vracející se oblouk k trubičce u motoru.. ojee. Radši bych volil obrácený oblouk, ale asi co nejvíc kopíruješ křivky devítky.. No ještě pouvažuj. Jinak dobrý počin na to, že je tvůj první a máš velkou chválu za odvahu  supr!

 Každá strana je jiná, ale rám musí vypadat co nejvíc zrcadlově - hlavně třeba vzdálenost od zadního či předního středu k vrcholu padáku, vzdálenost od nádrže (a to i do boku - minimálně 2 cm, spíš víc!), od země a podobně.
 Motorku jsem měl přesně do vodováhy a pak od svislé roviny odměřoval. Je s tím neskutečná mrd*čka, ale o to víc si ho budeš vážit  hehe. Konečný výsledek umocní barva, tak se neboj  laugh.
Zaznamenáno

Ani pohyb na zdravém vzduchu nenahradí pohyb na zdravém těle ;op
Stran: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  


BlackRain V3 2010 by , Crip Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC
SimplePortal 2.3.2 © 2008-2010, SimplePortal
Valid! XHTML