TDM FORUM TDM FORUM
06-10-2024, 09:30:03 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Pravidla etiky na Fóru
 
Stran: [1]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Klíč od moto ke kufru  (Přečteno 1469 krát)
kodl1
Větší znalec
***

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM850 3VD
Jméno: Karel Otýpka
Bydliště: Brno
Příspěvků: 107



« kdy: 14-09-2012, 13:10:44 »

Jak tak koukám po netu, tak jsem narazil na návod jak předělat zámek kufru na klíč od motorky.
http://www.yamahasupertenere.com/index.php?topic=507.15
Zaznamenáno
Roman ST1
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 30
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Tracer 900
Jméno: Roman
Bydliště: Jičín
SPONZOR:
Příspěvků: 1682



« Odpověď #1 kdy: 14-09-2012, 15:19:47 »

Dobrý tip na dlouhé zimní večery  supr
Zaznamenáno
Мîłđą
ENDORFIN
Administrator
Děd vševěd
*****

DÍK 120
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Miloš Jindřich Polák
Bydliště: Okříšky - Vysočina
SPONZOR:
Příspěvků: 2277


. Deus ex Machina ∞



WWW
« Odpověď #2 kdy: 16-09-2012, 20:20:26 »

No příjde mi to hodně zajímavý  smile_ Já osobně bych se do toho nepustil. Když to vidím rozebraný  ojee Ale nějaký šikulka to třeba tady na Fóru zkusí.
Nebo prvně to vyzkoušet s nějakým starším zámkem a nacvičit si to.  Wink 
Jsem zvědav jestli to někdo opravdu udělá na tři kufry  mrk
Zaznamenáno

zdenál
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 12
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 850 4TX
Jméno: Zdeněk Majer
Bydliště: Pod Kostelem 304, Bořitov
SPONZOR:
Příspěvků: 714



« Odpověď #3 kdy: 16-09-2012, 21:03:19 »

No nic, zkrátka, když už jsem v práci napasoval 200 zámků do bezpečnostních schránek a do dneška si nikdo nestěžoval (a to je už 6 let), tak to zkusím.... ojee Stejně zadní TOP budu likvidovat, tak nemám co ztratit.  naugh Každopádně tu podám vzevrubnou zprávu a fotodokumentaci z průběhu mrvení zámku. uaau
Zaznamenáno
kus
Global Moderator
Děd vševěd
*****

DÍK 25
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: ...asi trakař
Jméno: Martin Suk
Bydliště: Červený Kostelec,Olešnice 366
SPONZOR:
Příspěvků: 536




« Odpověď #4 kdy: 16-09-2012, 21:04:15 »

KLUCÍÍ.
Osobně si myslím že to asi dělat nebudu,spíš bych si odělil klíčky od kufrů od klíčku do zapalování,protože pokud chci vlézt do kufru tak musím chcípnout motorku a to mě dost vadí.Třeba se jen napít někde cestou,vyndat foťák a pod.
 Jinak je to asi docela machrovina to rozdělat a potom nepostrácet ty pružinky a nebo si s nima nevystřelit oko při zpětný montáži LOL.
Zaznamenáno
zdenál
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 12
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 850 4TX
Jméno: Zdeněk Majer
Bydliště: Pod Kostelem 304, Bořitov
SPONZOR:
Příspěvků: 714



« Odpověď #5 kdy: 16-09-2012, 21:17:11 »

KLUCÍÍ.
Osobně si myslím že to asi dělat nebudu,spíš bych si odělil klíčky od kufrů od klíčku do zapalování,protože pokud chci vlézt do kufru tak musím chcípnout motorku a to mě dost vadí.Třeba se jen napít někde cestou,vyndat foťák a pod.
 Jinak je to asi docela machrovina to rozdělat a potom nepostrácet ty pružinky a nebo si s nima nevystřelit oko při zpětný montáži LOL.

Ono na jednu stranu máš pravdu s tím chcípáním, ale na druhou, musíš opatrovat navíc klíč od boxu  cvok. Já ho mám zvlášť na přívěsku s alarmem na karabince. Ať chci nebo ne, pořád přemejšlím do keré kapcy jsem je dal. Připadám si jak teplej, když se furt vohrabávám  hehe. V podstatě s tím předěláním to nejni tak složitý, jen nesmíte vytáhnout klíč z patrony aniž by jste nezajistily stavítka. Jinak to vyskáče a už to dohromady nedáte.... uaau Jinak se to chcípání dá vobejít, když si dáš karabinku na origo klíče a od boxu dáš na ni.  mrk
Zaznamenáno
KámaTDM
Děd vševěd
*****

DÍK 1
Offline Offline

Motorka: Batůžek
Bydliště: Všude dobře, tak co doma.
SPONZOR:
Příspěvků: 242


« Odpověď #6 kdy: 17-09-2012, 20:48:05 »

Když chci do bočních kufrů, nemusím nutně použít klíč. Givi Keyless mají odklápěcí víčka na číselný kód. Navíc jsem zámky sjednotil a mám pro tři kufry klíč jen jeden. Tedy mám jich šest, ale jsou stejný.

Mít stejný i pro zapalování nevidím jako výhodu. Stejné kufry používám pro více motocyklů a tak nějak to potom ztrácí pointu. I když můj poslední přírůstek vlastně ani nemá klasickou spínačku.
Zaznamenáno
zdenál
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 12
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 850 4TX
Jméno: Zdeněk Majer
Bydliště: Pod Kostelem 304, Bořitov
SPONZOR:
Příspěvků: 714



« Odpověď #7 kdy: 17-09-2012, 20:56:14 »

Možná bych viděl jako výhodu mít jeden klíč ke všem třem kufrům, ale ono jaksi lepší značky to možná mají. My co máme 3 kufry za cenu jednoho značkového to mít nemůžeme... ojee  Dneska jsem se jen tak díval jak to zbastlit na ony zámky z kufrů zn.Wong  LOL tak jsem došel k názoru, že se na to asi vys....ru. hehe Jestli se mi bude chtít, tak je předělám na stejný klíče, ale určitě ne na origo od TDM  smile_
Zaznamenáno
ffeerrddaa
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Jiří Oliva
Bydliště: Slaný (momentálnĚ Rochov u Úštěka)
SPONZOR:
Příspěvků: 269




WWW
« Odpověď #8 kdy: 18-09-2012, 12:21:11 »

osobne se mi zda ze je mnohem vic prakticke mit jeden klic na kufry a od motky druhy... a tak pro nekoho kdo si to bude chtit vyzkouset na necisto na GIVI zamku tak mam jeden levej bocni kufr rozstrelenej po nehode tak poskytnu zamek (100% ok) na zkousku.... Wink
Zaznamenáno

Dekuji za TDM...
langenau
Děd vševěd
*****

DÍK 2
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Triumph
Jméno: Michal
Bydliště: Lánov u Vrchlabí 189
SPONZOR:
Příspěvků: 204


« Odpověď #9 kdy: 18-09-2012, 17:30:25 »

Jako nápad se mi to zdá dobrý,ale nedej bože někde na cestách ztratit klíč a ten dotyčný příjít na to,že není jenom od kufru....
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  


BlackRain V3 2010 by , Crip Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC
SimplePortal 2.3.2 © 2008-2010, SimplePortal
Valid! XHTML