TDM FORUM TDM FORUM
21-09-2024, 18:18:48 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Sponzorský dar na chod stránek
 
Stran: 1 [2] 3   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Recenze TDM 900 v Motocykl 10/2012  (Přečteno 13205 krát)
blažin
Děd vševěd
*****

DÍK 1
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM900
Jméno: Petr Bláha
Bydliště: Litvínov
Příspěvků: 382



« Odpověď #15 kdy: 13-09-2012, 17:56:49 »

No ty voe Grin, ze sokola na TDM900, tak to pro tebe musel bejt šok!!Ja sel z vykonem dolu jen lehce z CBF1000 na TDM,ale nelituji!!!na TDM je mnohem vetsi zabava, to je bez debat nevim jak to popsat,ale je to tak.Nejvic to prisuzuji vaze,protoze TDM je z podobnych masin nejlehci a oproti tomu litru mi prijde, ze se vodi jako kolo Wink
Zaznamenáno
jirkaaudi
Nováček
*

DÍK 0
Offline Offline

Motorka: TDM900
Jméno: Jiří Majcher
Bydliště: Doma
Příspěvků: 9


« Odpověď #16 kdy: 13-09-2012, 18:36:46 »

ano,byl to šok.šok,že existují i ovladatelné mašiny,co umí jezdit i jinak než rovně a rychle a s kterýma je mnohem větší zábava,přesně jak píšeš  Grin . paradoxně si na okreskách připadám rychlejší než na buse,paradoxně jsem tdm dostal na obě stupačky a pravý výfuk během prvního měsíce,ačkoliv busu za dva roky nikdy,navíc to skvěle brzdí a vůbec je to ta nejlepšejší motorka na světě  Grin . sice spolu máme od května teprve 13000 km ale baví mě čím dál víc a vždycky po vyjetí se tlemím do škopku jak děcko. tdm je prostě to nej na čem jsem zatím jezdil a navíc mi připomíná přerostlou MZtu,na které jsem začínal  smile_
Zaznamenáno
blažin
Děd vševěd
*****

DÍK 1
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM900
Jméno: Petr Bláha
Bydliště: Litvínov
Příspěvků: 382



« Odpověď #17 kdy: 13-09-2012, 19:14:40 »

Tak,tak vysoka stavba a clovek na tom sedi jak na trune a ma krasny prehled Wink.No to jezdis hodne!! a co na to original pneu? drzi a nebo jsou pred smrti Smiley
Zaznamenáno
jirkaaudi
Nováček
*

DÍK 0
Offline Offline

Motorka: TDM900
Jméno: Jiří Majcher
Bydliště: Doma
Příspěvků: 9


« Odpověď #18 kdy: 13-09-2012, 22:06:04 »

originaly umrely po 3.000 km.nevim co to bylo ale byly to hrozne klouzave puky.prezul jsem na me oblibene michelin pilot road 2,zadek dal 8 tisic,z toho 6 tisic dovolena ve dvou a s kuframa,predek jeste furt drzi,tak uvidime.
Zaznamenáno
blažin
Děd vševěd
*****

DÍK 1
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM900
Jméno: Petr Bláha
Bydliště: Litvínov
Příspěvků: 382



« Odpověď #19 kdy: 14-09-2012, 15:10:50 »

Tak na 99% to byli Metzeler Roadtec Z6,nebo aspon ja co jsem videl na par prodejnach jak u nas nebo v nemecku,tak jine pneu nove TDMka obute nemeli.No tahas za to asi taky pekne Grin,kdyz PR2 vydrzeli jen 8tis.,ja jsem taky cekal od Angel ST o trosku vetsi najezd(9600km a predek taky jeste drzi),ale pak kdyz si uvedomim, jaky je muj styl jizdy,tak si rikam, ze je to jeste zlaty Wink
Zaznamenáno
jirkaaudi
Nováček
*

DÍK 0
Offline Offline

Motorka: TDM900
Jméno: Jiří Majcher
Bydliště: Doma
Příspěvků: 9


« Odpověď #20 kdy: 14-09-2012, 18:32:41 »

z6 to nebyly,ty jsem mel kdysi na banditu.mam za to ze to byly dunlop sp sportmax 207 ci 205 nebo neco v tom smyslu.kazdopadne gumy na hovno,klouzaly jak prase,zlate roady  naugh
Zaznamenáno
blažin
Děd vševěd
*****

DÍK 1
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM900
Jméno: Petr Bláha
Bydliště: Litvínov
Příspěvků: 382



« Odpověď #21 kdy: 14-09-2012, 18:37:36 »

Hm, tak sportmaxi jsem na TDM jeste nevidel a zvlastni to kombinace Smiley
Zaznamenáno
Sidonius78
Děd vševěd
*****

DÍK 7
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Zdeněk Machát
Bydliště: Kanice (BV)
SPONZOR:
Příspěvků: 264


Sidonius78


« Odpověď #22 kdy: 23-09-2012, 09:17:44 »

něco z minulosti :-), našel jsem v PC .....ještě že jsem u TDM  Grin    (příloha DL650 vs.TDM)

* DL650 vs.TDM900.pdf (1813.55 KB - staženo 297 krát.)
Zaznamenáno
Sidonius78
Děd vševěd
*****

DÍK 7
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Zdeněk Machát
Bydliště: Kanice (BV)
SPONZOR:
Příspěvků: 264


Sidonius78


« Odpověď #23 kdy: 23-09-2012, 09:24:31 »

Tak predne mi neprijde ze ji moc zdrbli,ale spis naopak,protoze jedinej problem meli s tim skubanim,ale jak uz jsem tu psal stokrat chlapci!Staci 15zubove kolecko+ KN filtr a temer nevim co skubani je!!!Kolega co jezdi taky devitku a byl se mnou letos na te dovce, tam dal jen tu 15 a liboval si,jak se to zlepsilo Wink.No a kdyz jsem ho pak nechal svezt s na moji(kde mam KN) v alpskejch vraceckach,tak jen kroutil hlavou a po dovolene ho hned objednal Grin.Takze staci malo a dost se to eliminuje,nerikam ze je z toho sametovej ctyrval s kardanem,ale je to nebe a dudy.No taky jsem premyslel,zda by sel pres ridici jednotku nejak zvysit vykon,ale to uz by bylo asi hodne drahy a nevim zda vubec uskutecnitelny(jine CDI nebo chip?).Te spotrebe neverim,bud je neco spatne v paliv.mapach nebo by si fakt musel jet v cervenym poli 100km v kuse(coz je neproveditelne),ale aby byl prumer 9l je blbost.Jasne kdy ji zenu nekam do kopcu tak si urcite vezme dost,ale pak zas jedu z tech kopcu dolu, kdy mam dost casto zavrenej plyn a bere to nula,takze prumer 9l je fakt pritazeny za vlasy.....

minulý týden jsem dopnul řetěz a ten byl hodně volnej a najednou žádné škubání, opravdu to pomohlo.....plus odpojil drátek od řízení klapky airboxu.....

PS: blažin : pokud bych dal K&N filtr musím nastavit bohatší směs? někde jsem to četl že pomocí tlačítek na přístrojovce lze nastavit bohatost, ale nerad bych se v tom šťáral :-) Jinak pokud jsou kolena výfuku hodně do modra, měla by být chudá směs.
Zaznamenáno
blažin
Děd vševěd
*****

DÍK 1
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM900
Jméno: Petr Bláha
Bydliště: Litvínov
Příspěvků: 382



« Odpověď #24 kdy: 23-09-2012, 10:56:43 »

Tak ja jsem nic nenastavoval a svody do modra nemam,nekde jsem cetl, ze by si ten privod vetsiho mnozstvi vzduchu(pres KN) mela ridici jednotka upravit sama,protoze to neni zas az takovej zasah jako otevrene vyfuky.Jinak k tomu nastaveni pres tlacitka na palubce ti nic nereknu,protoze o tom fakt nevim-mozna nekdo zkusenejsi tady z fora k tomu bude neco vedet.....Jinak retez dela hodne!!! v manualu pisou pruhyb 50-60mm!!,ale mam vyzkouseno ze je to jak cvinda, ja se drzim +-45mm a podle me je to tak akorat supr
Zaznamenáno
Pitr
Větší znalec
***

DÍK 2
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM900
Jméno: Petr
Příspěvků: 91



« Odpověď #25 kdy: 23-09-2012, 20:35:27 »

Ahoj, zkus mrknout tu: http://jbx9.free.fr/tdm/index.php?page=MODE_CO . Chystám se přes zimu na KN filtr a vyřazení klapky. Takže říkáš že je všechno po odpojení v poho?
Zaznamenáno
blažin
Děd vševěd
*****

DÍK 1
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM900
Jméno: Petr Bláha
Bydliště: Litvínov
Příspěvků: 382



« Odpověď #26 kdy: 23-09-2012, 20:45:46 »

Hm, tak ze jde neco prenastavovat tlacitky na palubce!, tak to vidim poprve...Bohuzel anglicky umim vylozene zaklady, takze by to chtelo ukecat nekoho tady z fora zda by nam ten postup neprelozil, protoze pres prekladac to asi neude ono...
Zaznamenáno
langenau
Děd vševěd
*****

DÍK 2
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Triumph
Jméno: Michal
Bydliště: Lánov u Vrchlabí 189
SPONZOR:
Příspěvků: 204


« Odpověď #27 kdy: 23-09-2012, 21:24:25 »

Hm,když to tak všechno čtu,tak zjišťuji,že moje "téměř dokonalá" je vlastně ve vývoji a budu si asi muset chvilku počkat,až to bude konečně připravené k použití.Zaplať pánbůh,že se blíží zima a vývoj konečně postoupí kupředu Huh?.Snad si potom konečně pokusím motku nastartovat.....
Zaznamenáno
Sidonius78
Děd vševěd
*****

DÍK 7
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Zdeněk Machát
Bydliště: Kanice (BV)
SPONZOR:
Příspěvků: 264


Sidonius78


« Odpověď #28 kdy: 24-09-2012, 19:21:40 »

Hm, tak ze jde neco prenastavovat tlacitky na palubce!, tak to vidim poprve...Bohuzel anglicky umim vylozene zaklady, takze by to chtelo ukecat nekoho tady z fora zda by nam ten postup neprelozil, protoze pres prekladac to asi neude ono...

zkus stránku přes google a překladač, vcelku tomu rozumím .-)
Zaznamenáno
blažin
Děd vševěd
*****

DÍK 1
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM900
Jméno: Petr Bláha
Bydliště: Litvínov
Příspěvků: 382



« Odpověď #29 kdy: 24-09-2012, 20:25:36 »

No, tak co jsem tak pochopil, tak je to experimentovani s bohatosti smesi Huh? a priznam se,ze do toho se mi poustet nechce.Jak rikam, ridici jednotka spolecne s lamdou je schopna maly rozptyl v pohode ukocirovat, takze v pripade KN filtru se prizpusobi, samozrejme ze pokud by se k tomu pridali jeste ladaky, tak pak uz by to chtelo asi doladit na brzde, ale jelikoz se me ladaky netykaji, tak to vic resit nebudu...
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  


BlackRain V3 2010 by , Crip Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC
SimplePortal 2.3.2 © 2008-2010, SimplePortal
Valid! XHTML