TDM FORUM TDM FORUM
06-10-2024, 11:32:08 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Pravidla etiky na Fóru
 
Stran: 1 [2]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Plastové kufry  (Přečteno 7737 krát)
kus
Global Moderator
Děd vševěd
*****

DÍK 25
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: ...asi trakař
Jméno: Martin Suk
Bydliště: Červený Kostelec,Olešnice 366
SPONZOR:
Příspěvků: 536




« Odpověď #15 kdy: 26-06-2012, 21:29:06 »

to víšš že jsem myslel
Zaznamenáno
mzub
Znalec
**

DÍK 3
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 850 4TX
Jméno: Marek Z.
Příspěvků: 20



« Odpověď #16 kdy: 29-06-2012, 04:33:40 »

Zdravim zdejsi borce, nedalo mi to a registroval sem se. Co se resi v tomhle tematu me celkem bavi...splachovaci nadobky za 3 litry a jeste se nestydet vozit je na motce..no nevim.

Abych se dopredstavil...jsem ten od kteryho libor zprostredkoval par kufru z asie mezi vase rady. doufam ze jste s nima spokojeni..a pokud ne tak do me..rad si prectu vsechny nazory a komentare. o nabidce vite, libor ji sem nekdy loni dal. nechtel sem do toho vstupovat a inzerovat ale chtel sem vas uchranit od praseni TDM necim tak prisernym...a za trojku..

zdravim vas a treba se potkame na cestach...az zase budu v cz.

cau a kolama dolu
Zaznamenáno
Roman ST1
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 30
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Tracer 900
Jméno: Roman
Bydliště: Jičín
SPONZOR:
Příspěvků: 1682



« Odpověď #17 kdy: 29-06-2012, 08:02:34 »

muj osobni nazor: jsem jednoznacne pro hlinikove kufry,napr Trax.
Jezdim z kuframa docela casto hlavne dlouhe dovolene pod stan a ty bocni plastove mi uz nevyhovuji.Hliniky maji horni plneni a tvar na ktery se toho da hodne uchytit a navic z nich po od delani mate prima stolek nebo sedatko supr
Zaznamenáno
Мîłđą
ENDORFIN
Administrator
Děd vševěd
*****

DÍK 120
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Miloš Jindřich Polák
Bydliště: Okříšky - Vysočina
SPONZOR:
Příspěvků: 2277


. Deus ex Machina ∞



WWW
« Odpověď #18 kdy: 29-06-2012, 19:42:53 »

Nemám s tím až takovou zkušenost jako mnozí tady na fóru. To co napíšu je jen čistě můj názor a zkušenost. Jednoznačně co by do vzhledu určitě plasťáky jdou k TDMce líp. Praktičtější jsou asi hliníkové kufry kvůli vrchnímu plnění. Navíc vydrží daleko víc.
Ale i u plastových jsou vychytávky jako jsem viděl například u Koudyho (menší přihrádka z boku kufru) atd. je to věc názoru a jak často a k čemu to člověk používá. Třeba u Mirka hliníkové mě přijdou naprosto sladěný s motorkou. Ale to bude taky tím, že už jí má celou překopanou, vkusně a nepřeplácaně.
 Já mám tři plastové a někdy se dohrabat k nějaké věci na dně bočního kufru je zdlouhavé  hehe ale to bude tím, že vozím kupu krámů (zbytečností)  cvok  mrk
Zaznamenáno

mzub
Znalec
**

DÍK 3
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 850 4TX
Jméno: Marek Z.
Příspěvků: 20



« Odpověď #19 kdy: 30-06-2012, 01:32:31 »

Souhlas s Mildou.
Bratr ma Vstrom a tam mu ty hlinikace sedi, kdyz sem si je zkousel u TDM tak mi to prislo ze to neladi..
navic staly pres 10 tis... a polozit to na takovej kufr to by mi jeblo /no jeblo by mi asi stejne../

Prihodim do inzerce to co jsem schopen poslat do cz. Kdyz nema clovek 115 kilo tak si na ten plastak muze sednout taky.

Hlavni vtip je v tom ze pro dva nebo tri vylety rocne kdy je clovek plne nalozenej se cloveku tezko vyplati schovavat doma kufry za ranec.
Zaznamenáno
Driver toys
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 20
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: KTM
Jméno: Libor SIMON
Bydliště: Dolní Dobrouč (okr. Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj)
SPONZOR:
Příspěvků: 905



« Odpověď #20 kdy: 30-06-2012, 08:17:19 »

Kufry od mzuba vozíme minimálně 3 tady na TDM a asi 4 či 5 lidí na jiných motorkách. Nemám s nimi problém  supr. Za tícku mi do nich neteče, nikdy se mi samovolně neotevřely, neupadly z nosičů a dokonce jsem na ně už 2x motorku položil (tedy v malé rychlosti..). Míra je mi svědkem, že to přežily jen s "rychlými pruhy" od bláta  hehe.
 Hliníkové jsou nádherné, zvláště když je dnes můžete mít i v jiných barvách  mrk, ale ta cena.. Cry. Brácha je sehnal tehdá za polovic a bez újmy, tak to je jiná, za ty kroupy bych šel do nich též  supr. Jde o to, co se komu líbí a do čeho je ochoten poslat nemalý obnos peněz. Jak již tu bylo napsáno vícekrát - za málo peněz hodně muziky a Marek neposílá levné sračky aby na nich vydělal, nýbrž to nejlepší co tam mají. Za 3 sezóny používání už by se šunty proflákly  evil.
Zaznamenáno

Ani pohyb na zdravém vzduchu nenahradí pohyb na zdravém těle ;op
zerzy
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 8
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Ducati
Jméno: Petr Zerzánek
Bydliště: Kamenice u Jihlavy
SPONZOR:
Příspěvků: 223


Ducati Multistrada 950


« Odpověď #21 kdy: 30-06-2012, 20:13:34 »

Souhlas s Mildou.
Bratr ma Vstrom a tam mu ty hlinikace sedi, kdyz sem si je zkousel u TDM tak mi to prislo ze to neladi..
navic staly pres 10 tis... a polozit to na takovej kufr to by mi jeblo /no jeblo by mi asi stejne../

Prihodim do inzerce to co jsem schopen poslat do cz. Kdyz nema clovek 115 kilo tak si na ten plastak muze sednout taky.

Hlavni vtip je v tom ze pro dva nebo tri vylety rocne kdy je clovek plne nalozenej se cloveku tezko vyplati schovavat doma kufry za ranec.

ahoj mohl by jsi mi prosim poslat info + foto jaky kufry nabizis? schanim aby pasoval na givi plotnu.
Díky zerzy
Zaznamenáno
Begy
everything is possible
Administrator
Děd vševěd
*****

DÍK 44
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Jiří Beránek
Bydliště: Klecany
SPONZOR:
Příspěvků: 2034




WWW
« Odpověď #22 kdy: 30-06-2012, 21:32:57 »

řada z nás má tyhle http://www.maxeuro.cz/moto-kufr-box-42-l-max-d_53.html  a zatím celkem spokojenost
Zaznamenáno

jedině vodka + redbull  mrk  Galerie
mzub
Znalec
**

DÍK 3
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 850 4TX
Jméno: Marek Z.
Příspěvků: 20



« Odpověď #23 kdy: 01-07-2012, 06:10:37 »

jj, tyhle kufry znam..

ale nevozim je, nemam koule na to nechat si vsudemozne nadavat co sem za lempla ze sem pritahl neco takovyho.

treba to staci, treba jsou i lidi co maji vyssi naroky. par kufru uz sem prodal a reklamace nejsou.

zajimalo by me jestli to muze rict i ten z odkazu..

jeste je samozrejme moznost ze jich tady koupi 100 tech samejch co ja a dostane polovicni cenu nez ja kterej kupuje rekneme 10 najednou..pak je jasny ze si muze dovolit dat nizsi cenu.

podle ty plotny bych ale vsadil boty ze to je presne to od ceho me prodejci i tady v cine odrazujou jako ze to neni ok...
Zaznamenáno
dědek
Děd vševěd
*****

DÍK 1
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM850 4TX
Jméno: Petr Tuček
Bydliště: Česká Skalice, Jiráskova 609
SPONZOR:
Příspěvků: 218



WWW
« Odpověď #24 kdy: 01-07-2012, 11:37:23 »

řada z nás má tyhle http://www.maxeuro.cz/moto-kufr-box-42-l-max-d_53.html  a zatím celkem spokojenost

V týdnu jsem si je objednal, v pondělí sou doma, sem zvědaf jestli budu spokojen. Pokud Begy říká, že ano, věřím, že budou vyhovovat na to, že je vytáhnu tak 3x do roka na dofču nebo na prodlouženej víkend. .... ;-)
Zaznamenáno

BAZINGA!!!
Aca
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 14
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Jiná
SPONZOR:
Příspěvků: 876


« Odpověď #25 kdy: 03-07-2012, 06:13:43 »

Se obavam,ze je to debata celkem o hovne. Stejne jde jen o penize. Zkus nabidnout za stejnou cenu Traxxy (samozrejme nesmysl) a nebudes stacit objednavat kontejnery. Je samozrejme fajn,ze jsi ochotny pro tuhle nevdecnou sebranku neco udelat a urcite to ma smysl a ja ackoliv mam hlinik Ti dekuju. Nerknu tajemstvi,kdyz zverejnim,ze mnoho z nas na plastacich zacinalo a ze mnoho z nas je pouziva doposud,ale diky nekterym prukopnikum,tedy jednomu,nekteri zjistily,ze i TDMce hlinik slusi. Navic vetsina opravdu jezdi jen malokdy s plnou nalozi,a tak vetsine kufry,jakekoliv,doma vice-mene prekazi.Ale jinak vetsina TDMek se prodava jako holokolo,takze potencionalni trh je. Mozna to ted vazne spis na dostupnejsich,levnejsich drzacich.
Zaznamenáno
Roman ST1
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 30
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Tracer 900
Jméno: Roman
Bydliště: Jičín
SPONZOR:
Příspěvků: 1682



« Odpověď #26 kdy: 03-07-2012, 06:20:27 »

kamarad si koupil ten z Maxeuro,po prvnim otevreni mu praskla ta spona co drzi ty gumy a na ty origo plotne to skoro nedrzelo.(o tom vi svoje i Aca) .
Jak uz jsem psal,my vozime kufry docela casto a hlavne o dovolenych jsou znacne pretizeny a zatim s nimi nebyl jediny problem. (horni Givi E52 maxia a bocni Kappa V33 - v akci oba za 4tis.kc)
kufry od mzub-a tu ma Driver,Jindra, Zdenal a nevim kdo jeste a jak uz tu zaznelo,jsou vesmes spokojeni.
Zaznamenáno
Alan
Děd vševěd
*****

DÍK 1
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM850 3VD
Jméno: Alan
Bydliště: Brandýs nad Labem
Příspěvků: 238



« Odpověď #27 kdy: 03-07-2012, 08:37:41 »

tak já si ty kufry už 100% koupím, protože sem dneska ráno balil(měl sem ject do Rakouska a odtatud na dovolenou do Bosny) a při natahování posledního gumicuku mi vyklouzl a dal mi bombu přes oko a mam 14 dní doma v klidu...takže prázdniny nebudou a dovolená taky ne:-(...
Zaznamenáno
Pigi
Kořen
Velký znalec
*****

DÍK 7
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Jiří Boreš
Bydliště: Bělomlýnská 25a Praha Čakovice
SPONZOR:
Příspěvků: 133



« Odpověď #28 kdy: 03-07-2012, 12:09:07 »

Nějak pořád nechápu proč se tady do něj tak obouváte,někdo vám podá ruku že může sehnat to či ono a místo toho slízne urážky,jestli už máte kufry vyřešený tak jen dobře,já se třeba nechal nachytat na levnou čínu která nejde nasadit na monkey, tohle je seriózní nabídka tak buď ber nebo nech bejt .
Já po přečtení tohodle vlákna bych se rozmejšlel jestli tady něco nabízet,aby to nedopadlo podobně.Jednou za čas každej něco potřebuje,něco jinýho je se timhle způsobem bavit o odkazu na nějakej výrobek a něco jinýho je se takhle bavit o nabídce člena TDM.
Zaznamenáno
Alan
Děd vševěd
*****

DÍK 1
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM850 3VD
Jméno: Alan
Bydliště: Brandýs nad Labem
Příspěvků: 238



« Odpověď #29 kdy: 09-07-2012, 12:08:59 »

tak sem si po incidentu s gumicukem už koupil 3 Giviny bazarový a fakt to je jinčí balení než do těch vaků a podobnejch chujovin. Když najdu jak toto téma zamknout tak ho zamknu..
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  


BlackRain V3 2010 by , Crip Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC
SimplePortal 2.3.2 © 2008-2010, SimplePortal
Valid! XHTML