TDM FORUM TDM FORUM
24-09-2024, 16:27:54 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Pravidla etiky na Fóru
 
Stran: 1 [2]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Výrobní štítky.  (Přečteno 8148 krát)
Pekelný dědek
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 15
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: BMW
Jméno: René Havlík
SPONZOR:
Příspěvků: 313



« Odpověď #15 kdy: 01-06-2012, 17:56:22 »

Majitelé vozidel, která jsou mladší roku 2002 musí předložit mám 1999  blll  a co vy.
http://www.ahaonline.cz/clanek/musite-vedet/72638/prehled-aha-tohle-se-od-kvetna-zmeni.html
Někomu fakt musí silně mr....t  cvok .
Zaznamenáno
Pitr
Větší znalec
***

DÍK 2
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM900
Jméno: Petr
Příspěvků: 91



« Odpověď #16 kdy: 01-06-2012, 18:27:07 »

Ahoj chlapi, abych to uvedl na pravou míru ( aspoň můj případ). Koupil jsem moto na které jsem dlouho čekal a nechci ho jen tak vracet. Vše je v poho, VIN sedí číslo motoru taky. Jenom ten posr.... štítek předchozí majitel umyl wapem. A jelikož je od května chybějící štítek vážnou závadou nedá se moto přihlásit, neprojde evidenčkou ani technickou. Psal jsem do yamahy a napsali toto: Vážený pane, problém s chybějícím výrobním štítkem je nutno řešit na místně příslušném dopravním úřadu (odbor dopravy) ve správním řízení na povolení výroby štítku náhradní metodou. Yamaha duplikáty výrobních štítků jako náhradní díl nedodává.....

Tudíž jsem jako snadnější volbu zvolil nechat si štítek vyrobit, k čemuž by stejnak došlo. Ale jelikož je štítků spousta, neměl jsem se čeho chytit a tak jsem se obrátil na Vás.

Takže díky moc Blažin za foto a ochotu, štítek jsem už objednal a uvidíme jak pochodim..........  smile_
Zaznamenáno
Luko
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 22
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Triumph
SPONZOR:
Příspěvků: 1388



« Odpověď #17 kdy: 01-06-2012, 18:30:29 »

Ten štítek je informativní.
A nejčastěji u bouračky se o něj přijde.Nebo uhnije.
Doteď to nebylo tak vážný problém,dnes už jo.
Dohledam ty informace  Wink
Zaznamenáno

Lepší být o půl šesté doma,než v pět v márnici.
blažin
Děd vševěd
*****

DÍK 1
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM900
Jméno: Petr Bláha
Bydliště: Litvínov
Příspěvků: 382



« Odpověď #18 kdy: 01-06-2012, 19:32:56 »

Neni zac Wink a to je to co jsem si myslel, wapka je dobra, ale vezme sebou vsechno, takze stitek ze samolepy nema sanci ten tlak prezit a pak ma clovek jenom starosti....
Zaznamenáno
TOKER
Znalec
**

DÍK 2
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Jirka Filip
Bydliště: Velké Meziříčí
SPONZOR:
Příspěvků: 47


« Odpověď #19 kdy: 02-11-2016, 09:26:01 »

Dnes jsem slavnostně prošel technickou. Ale popořádku: Před dvěma týdny mě borci v zelených kombinézách na technické kontrole sdělili, že bez výrobního štítku to prostě nepůjde. V Yamahaze mě řekli, že mě to nedají a tady na fóru byly odkazy na výrobku za 500Kč + poštovné. Žádnej policajt v Evropě to po mě nechtěl, tak mě napadlo to vyrobit ze svých zdrojů (kanceláře) a tady máte výsledek :-). Pánové na STK pochválili provedení výroby a zapochybovali o životnosti. Mám jich vedle velkého TP vytisknutých ještě 5 kousků, takže před každou technickou tam nalepím další :-).


* 2.jpg (182.47 KB, 750x1000 - prohlédnuto 176 krát.)

* 1.jpg (172.21 KB, 1000x750 - prohlédnuto 230 krát.)
Zaznamenáno
Slavek-TDM
Děd vševěd
*****

DÍK 19
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: BMW
Jméno: Slavek
Bydliště: Nove Hrady
Příspěvků: 357



« Odpověď #20 kdy: 02-11-2016, 20:07:09 »

TOKER> to je stejne jen komedie, me dnes vyhodili z STK s autem krom jineho za vuli v ulozeni zadniho stabilizatoru  cvok
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  


BlackRain V3 2010 by , Crip Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC
SimplePortal 2.3.2 © 2008-2010, SimplePortal
Valid! XHTML