TDM FORUM TDM FORUM
21-09-2024, 23:43:21 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Pravidla etiky na Fóru
 
Stran: 1 [2] 3   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: M.A.X TDM 850 4TX  (Přečteno 8418 krát)
Pekelný dědek
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 15
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: BMW
Jméno: René Havlík
SPONZOR:
Příspěvků: 313



« Odpověď #15 kdy: 05-05-2012, 12:28:21 »

Mělo by to být OK.
Zaznamenáno
M.A.X
Děd vševěd
*****

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM850 4TX
Jméno: Josef Jačo
Bydliště: Suchá Loz
Příspěvků: 223



« Odpověď #16 kdy: 06-05-2012, 16:08:21 »

mam menší problém včera a i dnes se mi začalo TDM prapodivně vlnit v zatačkách(včera jsem to přisuzoval větru) stalo se to ve více zatáčkách tudíž v silnici to není,muj názor je že je to gumama ale radši se optám.Tady foto gum :
zadek: http://2i.cz/4a38b69c4f
           http://2i.cz/0e7cf2d80b
předek: http://2i.cz/2c5ed0fa29
vím že ty gumy su na potlamě  cvok jelikož mam s enduro gum na středu spíše sliky ... po vyplatě objednám druhé Smiley
Zaznamenáno
Kukačka
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 14
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Triumph
Jméno: Jaroslav Zmeškal
Bydliště: Bílovice nad Svitavou,,,,, Teperova 485 66401
SPONZOR:
Příspěvků: 504


Kuku


« Odpověď #17 kdy: 06-05-2012, 16:28:32 »

mam menší problém včera a i dnes se mi začalo TDM prapodivně vlnit v zatačkách(včera jsem to přisuzoval větru) stalo se to ve více zatáčkách tudíž v silnici to není,muj názor je že je to gumama ale radši se optám.Tady foto gum :
zadek: http://2i.cz/4a38b69c4f
           http://2i.cz/0e7cf2d80b
předek: http://2i.cz/2c5ed0fa29
vím že ty gumy su na potlamě  cvok jelikož mam s enduro gum na středu spíše sliky ... po vyplatě objednám druhé Smiley
a uděláš dobře. přehod papuče a nech to rovnou převážit
Zaznamenáno

ku ku
Мîłđą
ENDORFIN
Administrator
Děd vševěd
*****

DÍK 120
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Miloš Jindřich Polák
Bydliště: Okříšky - Vysočina
SPONZOR:
Příspěvků: 2278


. Deus ex Machina ∞



WWW
« Odpověď #18 kdy: 06-05-2012, 16:43:17 »

Ahoj MAX
Já to řešil na podzim taky. Vlnila se v zatáčkách podemnou jako kdyby zažívala orgasmy u mě to bylo hlavně zadní gumou. Byl to celkem nepříjemný pocit a strach, že někde lehnu. Hlavnš to dělalo z přecházení z jedné zatáčky do druhé....ale měl jsem jí jako dětskou prdelku  LOL...ne tak růžovou  mrk Dunlopka byla smetená, že z ní lezly dráty. Myslím že jirkre (původní majitel) zagumoval na místě než jí prodal mě  Lips Sealed Ale to že je na výměnu měl i v inzerátu a s tím jsem do toho šel.  Cool
A taky zkus přitvrdit odpružení tyhle dvě kombinace bych začal jako první pokus o vyřešení problému. ..jj a jak píše Jarda to vyvážení
Jestli budeš jezdit většinou silnice kluci Ti tady určo poradí za mne asi Dunlop (ty mám a drží v zatáčkách super) nebo Pirelli Angel tudíš dvousměsovky nebo i tří ale to je celkem už cenově vyšší... jestli chceš být být malinko blátošlap  LOL tak zdejší Adventuristi  mrk  Mirek TDM & Driver Toys nebo ACA Ti určitě poradí  Cool
Za mne asi tak vše a s pozdravem krásného dne a přání vyřešení problému Мîłđą  smile_


* P1070892.JPG (153.64 KB, 1010x569 - prohlédnuto 143 krát.)
Zaznamenáno

M.A.X
Děd vševěd
*****

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM850 4TX
Jméno: Josef Jačo
Bydliště: Suchá Loz
Příspěvků: 223



« Odpověď #19 kdy: 06-05-2012, 17:33:42 »

Jinak ohledně těch gum.. ve vyběru mam zatím Continental ContiRoadAttack předek i zadek nebo Dunlop Sportmax  RoadSmart též předek i zadek tak ktere ?  naugh  nebo jeste pokuju po michelin Pilot road 2
Zaznamenáno
Мîłđą
ENDORFIN
Administrator
Děd vševěd
*****

DÍK 120
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Miloš Jindřich Polák
Bydliště: Okříšky - Vysočina
SPONZOR:
Příspěvků: 2278


. Deus ex Machina ∞



WWW
« Odpověď #20 kdy: 06-05-2012, 17:38:50 »

Jinak ohledně těch gum.. ve vyběru mam zatím Continental ContiRoadAttack předek i zadek nebo Dunlop Sportmax  RoadSmart též předek i zadek tak ktere ?  naugh

To je těžké mám RoadSmart.opravdu dobrý. Má je i RomanST ten mi je poradil a má hodně naježdíno. Byli tam a přední byla solidní. Z netu za tři dny byla doma tuším cca 2850. Ale ty máš 150 ne to by mohlo být malinko levnější. Záleží na jakou akci a obchod narazíš  Cool
Zaznamenáno

Luko
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 22
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Triumph
SPONZOR:
Příspěvků: 1388



« Odpověď #21 kdy: 06-05-2012, 17:41:48 »

Dunlopy mám už druhou sadu a za mě zatím nejlepší gumy  supr
Zaznamenáno

Lepší být o půl šesté doma,než v pět v márnici.
M.A.X
Děd vševěd
*****

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM850 4TX
Jméno: Josef Jačo
Bydliště: Suchá Loz
Příspěvků: 223



« Odpověď #22 kdy: 06-05-2012, 17:46:46 »

a mate tu 1.generaci nebo tu druhou?
Zaznamenáno
Мîłđą
ENDORFIN
Administrator
Děd vševěd
*****

DÍK 120
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Miloš Jindřich Polák
Bydliště: Okříšky - Vysočina
SPONZOR:
Příspěvků: 2278


. Deus ex Machina ∞



WWW
« Odpověď #23 kdy: 06-05-2012, 17:50:50 »

a mate tu 1.generaci nebo tu druhou?
Jak píše Luko dá se solidně klopit zatáčky a drží jako přibyté. Mám ještě dvousměsy. Netuším jaká je to generace.  Wink
Zaznamenáno

M.A.X
Děd vševěd
*****

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM850 4TX
Jméno: Josef Jačo
Bydliště: Suchá Loz
Příspěvků: 223



« Odpověď #24 kdy: 06-05-2012, 17:56:10 »

mno tak ja mam rozhodnuto Smiley 5 400,- za gumy  conf ... "když ji miluješ,není co řešit"  smile_
Zaznamenáno
M.A.X
Děd vševěd
*****

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM850 4TX
Jméno: Josef Jačo
Bydliště: Suchá Loz
Příspěvků: 223



« Odpověď #25 kdy: 01-07-2012, 21:00:57 »

Tak dnes jsem trochu podraždil TDM, jelikož jsem jel s klukama co mají SS trochu zablbnut do zataček,vse OK ale jakmile jsme se dostali na rovinu tak jsme za to trochu zatahly a ja zjistil ze od 180 nahoru to vubec nejede po chvilce plnem plynu jsem se dostal skoro na 190 ale pak uz se to ani nehlo...problem nastava v tom že nevím od kdy to děla, jelikož tak normalně nejezdim ale když jsem TDM koupil tak jsem to na tom samém useku vytahl na 215km/h,jediná věc co mně napada tak jak jsem si vytahoval škrtící sadu tak jak jsou ty gumy mezi difuzorem a karbecem tak jsem se k nim nemohl dostat je přitáhnůt tak jsem je pritahl skoro na doraz a pak na to ty karbece pochvilce nervu nasadil takže mně napada falešný vzduch ale myslim že je to dost natěsno...ještě mam K.O řetězovku ale nwm jestli to ma na to takovy vliv...Nejde mi ani tak o maximalku spíš ten pocit že neni vše OK.Diky za rady  Wink
Zaznamenáno
Begy
everything is possible
Administrator
Děd vševěd
*****

DÍK 44
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Jiří Beránek
Bydliště: Klecany
SPONZOR:
Příspěvků: 2034




WWW
« Odpověď #26 kdy: 01-07-2012, 21:09:18 »

tohle je normální. Do nějakých 160 se dá mluvit o zrychlování - pak se už se to jen plahočí. Osobně jsem z ní nedostal víc jak 200.
Jestli ti chybí vysoké rychlosti tak sis pořídil na tenhle účel nevhodný stroj
Osobně SS v zatáčkách často tlačím, páč pro samý vysedávání a podobný koniny nestíhaj asi jet. Takže klasika - v zatáčkách je tlačim - na rovinkách mě ujedou.
Zaznamenáno

jedině vodka + redbull  mrk  Galerie
M.A.X
Děd vševěd
*****

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM850 4TX
Jméno: Josef Jačo
Bydliště: Suchá Loz
Příspěvků: 223



« Odpověď #27 kdy: 01-07-2012, 21:18:08 »

Jak říkám nejde mi o maximalku,jde mi o to že jsem na tom samém useku vytahl nejakych 215km/h a dnes jen 190 ja jezdím normal tak do 160,prostě mi nejde do hlavy že to cca před 3měsicama tak jelo a dnes ne...ale asi na to zatim kašlu když se to nějak jinak neprojevuje,jelikož hledat závadu bude pakarna když pocitově to jede normalně.A v tych zatačkách máš sakramensků pravdu jde to lip do zataček než bývali Fazer a kluci mně říkají že su asi magor ale proste když se to tak pěkně poklada  Wink
Zaznamenáno
Begy
everything is possible
Administrator
Děd vševěd
*****

DÍK 44
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Jiří Beránek
Bydliště: Klecany
SPONZOR:
Příspěvků: 2034




WWW
« Odpověď #28 kdy: 01-07-2012, 21:21:05 »

na maximální výkon má vliv mnoho faktorů. Teplota tlak i vlhkost vzduchu, kvalita paliva atd...
Zaznamenáno

jedině vodka + redbull  mrk  Galerie
M.A.X
Děd vševěd
*****

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM850 4TX
Jméno: Josef Jačo
Bydliště: Suchá Loz
Příspěvků: 223



« Odpověď #29 kdy: 01-07-2012, 21:26:38 »

o palivu mi ani nevykladej ...poprvé jsem tam dal maxmotion od OMW a takto to dopadlo  LOL ale asi máš pravdu Smiley ještě jeden dotaz ... jde doma skontrolovat rozvoďák když jsem takový průměrný kutil?Popřípadně co je vše potřeba?
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  


BlackRain V3 2010 by , Crip Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC
SimplePortal 2.3.2 © 2008-2010, SimplePortal
Valid! XHTML