TDM FORUM TDM FORUM
19-09-2024, 22:28:05 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Pravidla etiky na Fóru
 
Stran: 1 [2] 3 4 ... 12   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Chrániče páček  (Přečteno 80544 krát)
Gapa
Kořen
Větší znalec
*****

DÍK 3
Offline Offline

Motorka: TDM 850 4TX
Jméno: Luboš Martínek
Bydliště: Poříčany
SPONZOR:
Příspěvků: 119



« Odpověď #15 kdy: 06-11-2009, 19:41:49 »

Tak včera vysvitlo sluníčko a hned jsem to zkusil. Řekl bych že jsem žádný rozdíl ve vibrácích řidítek po vyndání záváží nepostřehl. Ochrana proti větru slušná. Vzal jsem si slabé rukavice a studily mě akorát ukazováčky. Mám li hodnotit ochranu dal bych jim 85%. 100% by měly chrániče ze Stroma na kterém jsem taky jezdil. Někde jsem je na TDM namontované viděl ale mě přišly strašně veliký a nelíbilo se mi to. Ale co se týká ochrany tak to je bez debat. Jsou ještě větší a hlavně víc protažený dovnitř řidítek takže ruce jsou schovaný úplně.A cenově to vyjde nastejno - 1700 až 1800kč.  No a teď už si musíte vybrat sami.
 Čau
Zaznamenáno
Driver toys
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 20
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: KTM
Jméno: Libor SIMON
Bydliště: Dolní Dobrouč (okr. Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj)
SPONZOR:
Příspěvků: 905



« Odpověď #16 kdy: 13-11-2009, 18:32:51 »

 Draci hledal jsem dál na netu a našel jedny moc pěkný...
Image
jsou v nich zabudované i blinkry, což je pěkná vychytávka. Jen je škoda, že nemají výztuhu - jsou pouze plastová a cena 1 560,- Kč. Šel by do nich někdo? Když nás bude víc, mám domluvenou slevu  Wink  a výztuhy by jsme nějak vymysleli! Myslím že by to zpravilo kus duralové pásovice...
Zaznamenáno

Ani pohyb na zdravém vzduchu nenahradí pohyb na zdravém těle ;op
Begy
everything is possible
Administrator
Děd vševěd
*****

DÍK 44
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Jiří Beránek
Bydliště: Klecany
SPONZOR:
Příspěvků: 2034




WWW
« Odpověď #17 kdy: 13-11-2009, 18:51:12 »

mě se pořád nezdají ty díry co jsou ve většině krytů.
Za deště budeš mít mokrý rukavice a v zimě tamtudy potáhne, takže výsledný efekt podle mě nebude žádná sláva
Zaznamenáno

jedině vodka + redbull  mrk  Galerie
Jindra-tdm
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 15
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM850 4TX
Jméno: Jindřich Rambousek
Bydliště: Hevlín 433
SPONZOR:
Příspěvků: 562



« Odpověď #18 kdy: 16-11-2009, 14:31:00 »

Dneska mi přišly tyto.Jsou sice za 800 kil i s cestou,ale nezdá se mi,že by to byl jen obyčejný kus plastu.Zdají se být docela masivní.Navíc to vypadá,ale nemají žádné díry,takže na ruce foukat nebude.

Image
Zaznamenáno

Není důležitý dorazit včas, ale v pořádku!!!
Driver toys
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 20
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: KTM
Jméno: Libor SIMON
Bydliště: Dolní Dobrouč (okr. Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj)
SPONZOR:
Příspěvků: 905



« Odpověď #19 kdy: 19-12-2009, 17:12:02 »

 Chlapáci, koupil jsem si stejné blastry jako Gapa, Jindřich a možná i někdo z ostatních. Dávám si je pod stromek, takže jsem je nechtěl ještě rozbalovat, ale nedalo mi to a dnes jsem je zkusil na motorku jen přiložit, jestli opravdu tak v pohodě pásnou, jak tu každý píše..
    No asi jsem jedinej, ale problémy nastaly a proto to sem píši.
 Pravá strana - nevejde se mi držák krytu mezi lanka od plynu a hadice přední brzdy. Tu i když povolím a uhnu nahoru či dolů, tak si nepomůžu. Při výměně řidítek jsem zaaretoval rukojeť plynu tak, jak byla na originálních řidítkách, ale to nejspíš byla chyba, takže kdo uvažujete o jiných řidítkách, musíte nastavit rukojeť tak, aby lanka směřovala dolů. Dám sem fotku toho, jak jsem je měl já origoš:

Image

 Myslím že tím by se pravá strana vyřešila.. Doufal jsem, že na levé přijde ta pohoda a ono taky ne  :nene:  Chránič sice půjde přidělat na řidítka docela dobře, ale tady kryt vadí na spojkovou páčku.. :~  Nejde zmáčknout až k rukojeti. Když celý držák i s páčkou posunu směrem ke středu řidítek, tak se zase páčka opře o rukojeť ve vybrání na páčce a ani tak se nezmáčkne až k rukojeti, takže tím si nepomůžu.. Tady to budu muset nejspíš vyřešit tím, že uříznu kuličku na konci páčky.. :zub:  
 
 Už tu chrániče máte, tak napište jestli opravdu pásly bez sebemenších úprav, či jaké jste musely udělat a přidejte, prosím, i fotky uchycení k řidítkům v prostorách mezi lanky a hadicí hlavně na pravé straně. Podle mě tam jsou lanka asi dolů, tím pádem sice nejdou rovně od rukojeti, ale blastr se tam pak vejde..
Zaznamenáno

Ani pohyb na zdravém vzduchu nenahradí pohyb na zdravém těle ;op
Jindra-tdm
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 15
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM850 4TX
Jméno: Jindřich Rambousek
Bydliště: Hevlín 433
SPONZOR:
Příspěvků: 562



« Odpověď #20 kdy: 20-12-2009, 14:05:00 »

Tak jsem me přidělal,ale byl to mazec.
Pravá strana je problém,to máš pravdu.
Já jsem to vyřešil tak,že jsem to uchycení k řidítkům prodloužil pomocí slabé pásoviny asi o 3 cm.
Tím mě právě vzniklo místo na lanka.
U mě byl spíš větší problém s brzdovou hadičkou,než s lankama.
Nafotím detailně,až budu montovat to čidlo.
Zaznamenáno

Není důležitý dorazit včas, ale v pořádku!!!
Driver toys
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 20
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: KTM
Jméno: Libor SIMON
Bydliště: Dolní Dobrouč (okr. Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj)
SPONZOR:
Příspěvků: 905



« Odpověď #21 kdy: 20-12-2009, 20:19:40 »

  Super Jindro  :supr: ! Ale právě tohle tam chtělo hned napsat... Wo tom to tu je..vyfotíte mašinu z dálky, ale fotky uchycení nic..navíc tam něco doděláváš, ale napíšete že to tam docela páslo... To je pak na prd, víš? Nic nevyčítám, jen se neboj příště napsat vše.. Já mám jinak lanka, už sem na to koukal, máte je dolů, na mé fotce je vidět, že sem je měl jinak..
 Tak dodej fotky a pak až budu mít hotovo i já, dám je sem taky.. Díky  Wink !
Zaznamenáno

Ani pohyb na zdravém vzduchu nenahradí pohyb na zdravém těle ;op
Jindra-tdm
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 15
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM850 4TX
Jméno: Jindřich Rambousek
Bydliště: Hevlín 433
SPONZOR:
Příspěvků: 562



« Odpověď #22 kdy: 20-12-2009, 21:48:19 »

když on si člověk uvědomý,že právě takový prkotiny jsou asi nejdůležitější.
Snad budu příště chytřejší a uvědomím si to dřív.
Až budu fotit to čidlo,tak i ty blastry nafotím podrobněji víc detailů.
Zaznamenáno

Není důležitý dorazit včas, ale v pořádku!!!
Driver toys
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 20
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: KTM
Jméno: Libor SIMON
Bydliště: Dolní Dobrouč (okr. Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj)
SPONZOR:
Příspěvků: 905



« Odpověď #23 kdy: 27-12-2009, 16:37:04 »

 Našel jsem odpovědi na své otázky náhodně na netu.. Tahle TDM je na prodej a jsou na ni jak blástry, tak i origoš těžítka. Určitě je majitel provrtal o kousek víc, jak jsem myslel že by to šlo taky a nechal je tam. Plynová lanka jsou vedena hodně spodem, asi rok 96 byl jediný co je měl dopředu, ale prostě na origoš řidítkách mám ještě důlky pro aretaci plynové rukojeti právě takto, tudíž jsem to v dobrém úmyslu zkopíroval i na nová široká řidítka. Nebude problém to předělat, takže se do toho pustím možná již zítra.
 Nechávám tu fotky té na prodej..
Image
Image
 Když se dívám na spojkovou páčku, tak tam má dost místa. Já když ji zmáčknu až k rukojeti, tak mi přesahuje do boku..no snad to nějak pořeším...
Zaznamenáno

Ani pohyb na zdravém vzduchu nenahradí pohyb na zdravém těle ;op
Driver toys
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 20
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: KTM
Jméno: Libor SIMON
Bydliště: Dolní Dobrouč (okr. Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj)
SPONZOR:
Příspěvků: 905



« Odpověď #24 kdy: 27-12-2009, 17:04:03 »

 Po dalším hledání jsem našel "naše" blástry za cenu o 500,- Kč nižší... Kua že sem to nevěděl dříF.. No aspoň to tu nechám pro další zájemce ať ušetříte peníze...
http://www.motobazar.biz/kategorie/packy/
Zaznamenáno

Ani pohyb na zdravém vzduchu nenahradí pohyb na zdravém těle ;op
Driver toys
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 20
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: KTM
Jméno: Libor SIMON
Bydliště: Dolní Dobrouč (okr. Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj)
SPONZOR:
Příspěvků: 905



« Odpověď #25 kdy: 28-12-2009, 17:46:50 »

  Dnes sem se pustil do montáže. Kua kus plastu a zabralo mi to celé odpoledne..zlatej padák, ten tam jen našroubujete, vše krásně pásne, žádné úpravy, pohodička.. Tohle byla pakárna, bez ostrého nože a horkovzdušky bych to nepořídil  :grr:  :bad:  
 Takže k vlastní montáži. Levou stranu jsem měl více posunutou ven z řidítek, myslím tím rukojeť , spínač a držák páčky. Po posunutí to jakš takš páslo, ale musel sem blástr nahřát a prohnout trochu místo, kde spojková páčka chodí.
Image
 Horší byla pravá strana.. Tam vadí vše kolem přední brzdy, jak šroub na hadici, tak spínač..ale po trochu ořezání žebírek to tam šlo nasunout, sice trochu ježek v kleci, ale šlo. Jenže se do blástru nevešla páčka brzdy. Už sem uvažoval o nějakých nástavcích na držák právě u brzdy, aby vše bylo dál, ale tahle myšlenka se mi nelíbila.. Ono nasadit blástr na origo jejich držák taky jen tak nešel, musel sem oddělat i celou páčku brzdy s nádobkou, nasadit blástr a pak zase namontovat páčku. Na poprvé to nešlo, ale po dalším malém ořezání se to povedlo. Pak sem kryt ohřál v místě kde je nejslabší a nakroutil ho tak, aby byl stejně jak na levé straně. Pak jsem ho chytil do řidítek a znovu tvaroval, aby nevadil páčce.
Image
Image
Celý výsledek je pěkný, líbí se mi to, ale jednoduché to nebylo.. protože bydlím sám, dotáhnul sem si do baráčku a dělal to u kamen  :bigsmile:
Image
Zaznamenáno

Ani pohyb na zdravém vzduchu nenahradí pohyb na zdravém těle ;op
Luko
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 22
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Triumph
SPONZOR:
Příspěvků: 1388



« Odpověď #26 kdy: 03-01-2010, 18:02:45 »

ImageTaky přidám inspiraci mých blastrů.Omluvte kvalitu foto.
Zaznamenáno

Lepší být o půl šesté doma,než v pět v márnici.
Luko
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 22
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Triumph
SPONZOR:
Příspěvků: 1388



« Odpověď #27 kdy: 03-01-2010, 18:04:41 »

Image
Zaznamenáno

Lepší být o půl šesté doma,než v pět v márnici.
Luko
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 22
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Triumph
SPONZOR:
Příspěvků: 1388



« Odpověď #28 kdy: 03-01-2010, 18:06:43 »

Image
Zaznamenáno

Lepší být o půl šesté doma,než v pět v márnici.
petrs
Větší znalec
***

DÍK 1
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: jiná
Jméno: Petr Střítezský
Bydliště: Družstevní 119, 530 09 Pardubice
Příspěvků: 62


« Odpověď #29 kdy: 21-01-2010, 14:05:24 »

našel jsem taky něco - sice bez výztuhy, ale bez otvorů. Mrkněte se na to.  ODKAZ
Zaznamenáno

A vo tom to je!
Stran: 1 [2] 3 4 ... 12   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  


BlackRain V3 2010 by , Crip Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC
SimplePortal 2.3.2 © 2008-2010, SimplePortal
Valid! XHTML