příspěvků: 2 [Poslední]
Obrázek uživatele Begy
User offline. Last seen 8 let 2 týdny ago. Offline
Registrace: 06/01/2009
Příspěvků: 619

Mezi 1. a 10. březnem 2010

Zpočátku období bude oblačno až polojasno, místy občasné přeháňky od 500 m sněžení. Po ránu místy mlhy.

Postupně očekáváme oblačno až zataženo, místy sněžení, v nížinách srážky smíšené. Ranní teploty zpočátku období 4 až 0 °C, postupně -4 až -9 °C. Denní teploty zpočátku období 4 až 10 °C, postupně -2 až 2 °C.

První březnovou dekádu očekáváme teplotně podprůměrnou oproti dlouhodobému normálu a srážkově průměrnou. Předpokládaná úspěšnost předpovědi 85%.

Mezi 11. a 20. březnem 2010

Zpočátku období převážně oblačno až polojasno, občasné sněhové přeháňky, v nížinách srážky smíšené.

Postupně srážky četnější, na horách přechodně srážky smíšené a sněhové. Ranní teploty v první polovině období 0 až -6 °C, postupně 4 až 0 °C. Denní teploty zpočátku období -2 až 3 °C, postupně 3 až 7 °C.

Druhou březnovou dekádu očekáváme teplotně podprůměrnou oproti dlouhodobému normálu a srážkově průměrnou. Předpokládaná úspěšnost předpovědi 70%.

Mezi 21. a 31. březnem 2010

Oblačno až polojasno, občas déšť nebo přeháňky. Ke konci období srážky četnější. Ranní teploty 4 až -2 °C. Denní teploty 5 až 10 °C.

Období očekáváme jako celek teplotně podprůměrné (průměrná březnová teplota vzduchu v ČR 2,5 °C).

Mě už z toho asi mrdne

Obrázek uživatele Begy
User offline. Last seen 8 let 2 týdny ago. Offline
Registrace: 06/01/2009
Příspěvků: 619

si tak říkám ještě že jsem se včera stihnul projet. Měl jsem hubu od ucha k uchu a 100km za sebou

Obrázek uživatele gogolik
User offline. Last seen 14 let 1 týden ago. Offline
Registrace: 02/13/2010
Příspěvků: 60

Já jsem první jízdu absolvoval v sobotu.Bylo to mých prvních 5km kolem komína.
Ze štěrku jsem měl lufta.