víkend 27-28.2.2010

Obrázek uživatele Begy

máte v plánu něco na víkend 27-28.2.2010?
Podle předpovědi už by mělo být trošku teplo a mě svrbí ruce. Takže asi udělám první letošní vyjížďku kolem komína

Obrázek uživatele Driver toys

Begy píše:máte v plánu něco

Begy píše:
máte v plánu něco na víkend 27-28.2.2010?
Podle předpovědi už by mělo být trošku teplo a mě svrbí ruce. Takže asi udělám první letošní vyjížďku kolem komína

Neser provokatére

-

vůdce MOTO DEBILS

Obrázek uživatele Begy

co zase máš ty choleriku?

co zase máš ty choleriku?
já to myslim celkem vážně.
O víkendu bude rodina pryč tak se asi na chvilku projedu. Teda pokud nebude chcát. Na tohle mám pech. První víkend co bude konečně trochu teplo, to se přece musí nějak posrat žejo

Obrázek uživatele Driver toys

Psal mi kolega z Itálie, bylo

Psal mi kolega z Itálie, bylo tam teď 15°C, jezdil jak drak a pak seděl venku v tričku, kolem chodily kočky v mini.... Hele nemáš eště padáky..víš jak to minule dopadlo.. nechceš si je radši objednat??

-

vůdce MOTO DEBILS

Obrázek uživatele kus

Vo tom se mě může jenom

Vo tom se mě může jenom zdát,garáž mám ještě obloženou sněhem a dostat motku na cestu by byl neřešitelnej problém,jsou tam ledový koleje že je kolikrát prekérka vyjet autem.Na cesty je to tak 70 metrů.

Obrázek uživatele Begy

tady už je celkem klid. Jak

tady už je celkem klid. Jak vyjedu z Klecan tak na silnicích je vpodstatě sucho.
Teda jen v naší se válí ještě dost sněhu, ale taky tady tomu říkám "u nás na horách"
Takže jestli vydrží tohle teplo (přes den 7-10°C) tak bude o víkendu všude klid a já budu dračit

přesně tak,minulej pátek jsem

přesně tak,minulej pátek jsem nedočkavostí vystrčil motku na kousek projetí,pač ji mám jenom 14 dní.........a hned jsem s ní plácnul do sněhu...levej blinkr to odnesl........dávám tomu 2-3týdny a jedem.........

Obrázek uživatele Begy

tak jsem rád že tady nejsem

tak jsem rád že tady nejsem jedinej magor
Já se byl projet někdy v půlce ledna. A přesně jako ty jsem sebou plácnul do sněhu. Naštěstí se mě jen ohla páčka zadní brzdy.
Ovšem největší masakr to byl zvednout. Pořád se mě na tom sněhu rozjížděly nohy

Obrázek uživatele Jindra-tdm

Mám taky v plánu na sobotu

Mám taky v plánu na sobotu projížďku, jen doufám, že se ta předpověď počasí vyplní.
Docela obdivuju vaši odvahu vytáhnout mášu na sníh.
Já bych si to s těma silničníma pneumatikama nalajzl. Ale jízda v každým terénu je zkušenost navíc.

Obrázek uživatele Driver toys

Pedro píše:přesně tak,minulej

Pedro píše:
přesně tak,minulej pátek jsem nedočkavostí vystrčil motku na kousek projetí,pač ji mám jenom 14 dní.........a hned jsem s ní plácnul do sněhu...levej blinkr to odnesl........dávám tomu 2-3týdny a jedem.........

Aaaaaaaa, koukám další adept na padáky

-

vůdce MOTO DEBILS

jj,padáky se budou

jj,padáky se budou řešit....ale až asi příjdou daně od státu........mám doma čerstvou rodinu....jinak padáky jsem měl na hondě XL600V a pomůžou........

Jestli se vyplní předpověď,

Jestli se vyplní předpověď, tak v sobotu směr motobar to jistí Dát si jedno kafčo.