příspěvků: 2 [Poslední]
Obrázek uživatele Bizi
User offline. Last seen 14 let 1 týden ago. Offline
Registrace: 06/28/2009
Příspěvků: 35

Zdar.
Právě mi volal kamarád, že by se rád projel do Orlických hor a shlédl pevnost Hanička. Oslovil i několik dalších motorkářů. Netuším kolik bude motorek... Znalost jízdy v koloně je značnou výhodou. Nejsem závodník a pokud se to zvrtne, volím vlastní tempo a docíle stejně dojedu :-)
Sraz v Ostravě-Porubě (výjezd na Opavu), ulice Opavská , směr na Opavu,
Benzina GPS 49°50'35.13"N; 18°9'0.19"E, od 07:00 do 07:15 (odjezd 07:15). Pokud se nechcete v neděli motat kolem komína, přidejte se. V 08:30 - 09:00 by jsme měli přibrat v Bludově u Šumperka ještě tři stroje. U nějakého motorestu (?) U dubu? Buku? Někteří se chtějí smočit v přehradě Pastviny = plavky výhodou :-)
Bizi.
P.S. PMR vítána

User offline. Last seen 14 let 1 týden ago. Offline
Registrace: 09/16/2009
Příspěvků: 158

To jsi mohl sfouknout jedním rázem na jarním Driverovým srazu
Jinak jezdíme furt někam,ale je třeba to navrhnout poněkud dřív.

Lepší ztratit vteřinu v životě,než život ve vteřině.

Obrázek uživatele Bizi
User offline. Last seen 14 let 1 týden ago. Offline
Registrace: 06/28/2009
Příspěvků: 35

To jsem asi sice mohl, ale jak už jsem povídal, s časem jsem na tom dost špatně.
Co se týká společných "výletů", jsem pro. Jen nevidím kde jsou nějaké návrhy. Vím, jsou tam, ale slůvko furt, pro mě znamená, každý víkend. Proto jsem přidal i nedělní výlet do OH. Také bych se přimlouval aby v návrzích byla akce uvedena s datumem kdy proběhne. My co směnujeme by jsme se lépe orientovali. Přidám další akci - už s předstihem :-)