příspěvků: 4 [Poslední]
Obrázek uživatele Bizi
User offline. Last seen 14 let 1 týden ago. Offline
Registrace: 06/28/2009
Příspěvků: 35

Klidný motosrazík v Jeseníkach :-) Více na http://crazyhorses.wz.cz/motoparty/habina.html

HABINA

11. ročník tradiční motopárty v podhůří Jeseníků
Image



20. - 22. srpna 2010

Byl jsem tam loni a ani letošní ročník si nechci nechat ujít. Co se týká našich strojů, byly tam jen 3 ks 4XT. Žádného s majitelů se mi nepodařilo odchytit :-) Ceny byly mírné a zábava přiměřená ceně vstupného (osobně bych řekl, že o něco lepší) V pohodě se mi zdálo i umístění posezení bokem od hudby. Nemuseli jsme až tak řvát když jsme si chtěli něco povědět. Kdo ví jak to bude nazvučeno letos...

Obrázek uživatele Bizi
User offline. Last seen 14 let 1 týden ago. Offline
Registrace: 06/28/2009
Příspěvků: 35

Tak nikdo se nepřidá? Škoda. Kdyby někdo dorazil a chtěl vyměnit pár slov... 737330341.

User offline. Last seen 14 let 1 týden ago. Offline
Registrace: 09/16/2009
Příspěvků: 158

Bohužel máme už program,a volno jen v sobotu dopoledne,ale to tam ještě beztak nebude nikdo naživu

Lepší ztratit vteřinu v životě,než život ve vteřině.

Obrázek uživatele Bizi
User offline. Last seen 14 let 1 týden ago. Offline
Registrace: 06/28/2009
Příspěvků: 35

V sobotu dololedne, dle programu, by se mělo jet do Vidnavy na vystoupení Pavla Beneše a jeho TRIAL SHOW. Program zde: http://crazyhorses.wz.cz/motoparty/program.html

Obrázek uživatele Bizi
User offline. Last seen 14 let 1 týden ago. Offline
Registrace: 06/28/2009
Příspěvků: 35

Tak jsem se vás snažil nalákat na tuto akci. Snad ta dvě tédéemka nepřijela jen proto :-) Pátek kolega s 3VD a v sobotu se 4XT. Jednoho jsem ani neviděl a druhý ráno kvapem balil. Zajímalo mě jaký zvuk měly ty provrtané laufy. Dočkal jsem se jen při odbublání z louky.
Kriticky dodávám, že zábava a soutěže se mi zdály na nižší úrovni než loni. Trochu podrahlo občerstvení. Dám to za vinu krizi. Naopak, pořadatelé vstoupili do 21. století zajištěním TOITOIjek :-) Výběr hudebních skupin - dobrý. Trial Show - dobrý. Zbytek; dobrý.
Jsem rád, že se čepovala použe desítka. Někteří návštěvníci ze sousedního Polska by tam byli ještě teď.
Podtrženo, sečteno, už zkusím něco jiného.
Málo foteček v galerii