příspěvků:17 [Poslední]
Obrázek uživatele Begy
User offline. Last seen 8 let 2 týdny ago. Offline
Registrace: 06/01/2009
Příspěvků: 619

navrhuju setkávací body:
AGIP OIL na dálnici D11 - Loc: 50°7'56.483"N, 14°51'42.237"E
PAP OIL v Českém Brodě - Loc: 50°4'6.35"N, 14°50'58.782"E

mám rád benzínky protože když už mám čekat tak si natankuju a dám si u toho něco k pití atd... a je tam případně i záchod

osobně jsem pro AGIP na dálnici, beztak tímto místem projedeme

cesta odtud je cca necelé dvě hodiny a u Drivera je sraz v 15:00
cestou bych někde kousek od srazu dotankoval ať máme potom klid takže:

čas navrhuju tedy 7.5.2010 ve 12:00

Obrázek uživatele Begy
User offline. Last seen 8 let 2 týdny ago. Offline
Registrace: 06/01/2009
Příspěvků: 619

ale klidně můžem přijet dřív, osobně bych byl pro

Obrázek uživatele Driver toys
User offline. Last seen 13 let 46 týdnů ago. Offline
Registrace: 10/23/2009
Příspěvků: 355

Já si beru dovču, takže dojeďte klidně dříve! Pár z Vás mi psalo, že by dojelo už ráno, tak sem zvědavej...

vůdce MOTO DEBILS

Obrázek uživatele gogolik
User offline. Last seen 14 let 1 týden ago. Offline
Registrace: 02/13/2010
Příspěvků: 60

Já mám taky nahlášenou dovolenou, takže čím dříve se sejdem tím lépe.Aspoň nemusím nikde spěchat.Heslo, spěchej pomalu. Zatím čest....

Obrázek uživatele Starky
User offline. Last seen 13 let 46 týdnů ago. Offline
Registrace: 01/20/2010
Příspěvků: 59

No, ja by som bol tiež rád , ak by sme to stihli dopoludnia, ale pri vzdialenosti,, ktorá nás delí to pôjde len veľmi ťažko. To by som musel vyraziť ráno o 2:00 a to nechcem a je tu ešte Joe....tak sa uvidí.....

Obrázek uživatele Starky
User offline. Last seen 13 let 46 týdnů ago. Offline
Registrace: 01/20/2010
Příspěvků: 59

Driver toys píše:
Já si beru dovču, takže dojeďte klidně dříve! Pár z Vás mi psalo, že by dojelo už ráno, tak sem zvědavej...

No, ja by som bol tiež rád , ak by sme to stihli dopoludnia, ale pri vzdialenosti,, ktorá nás delí to pôjde len veľmi ťažko. To by som musel vyraziť ráno o 2:00 a to nechcem a je tu ešte Joe....tak sa uvidí.....

Obrázek uživatele Jaris
User offline. Last seen 13 let 47 týdnů ago. Offline
Registrace: 01/06/2010
Příspěvků: 72

Begy souhlasím s čerpací stanicí Pap Oil v Českém Brodě. Sice budu chvílí tápat, ale snad to najdu. Jsem pro, aby jsme si dali sraz i dříve. Takže k času setkání bych dal ještě prostor se vyjádřit ostatním.

Obrázek uživatele Gapa
User offline. Last seen 14 let 2 týdny ago. Offline
Registrace: 10/10/2009
Příspěvků: 44

Begy a Jaris - myslel jsem že bych vám nabídl sraz u mě a pak společnou jízdu. Bydlím v Poříčanech což je na půlce mezi oběma benzinkama. K natankování je 200m na benzínku a k pití by se taky něco našlo. Tak jak chcete. A jestli se ještě někdo přidá tak může taky přijet. Co vy na to?

Obrázek uživatele Begy
User offline. Last seen 8 let 2 týdny ago. Offline
Registrace: 06/01/2009
Příspěvků: 619

mě je to vpodstatě jedno. Sa navigačkou trefim kamkoli, ale Jaris bude prý asi bloudit

Obrázek uživatele Gapa
User offline. Last seen 14 let 2 týdny ago. Offline
Registrace: 10/10/2009
Příspěvků: 44

Já myslím že to Jaris taky najde.

Obrázek uživatele Jaris
User offline. Last seen 13 let 47 týdnů ago. Offline
Registrace: 01/06/2010
Příspěvků: 72

Ahoj Gapo. V Poříčanech jsem nikdy nebyl. Ale trefím bez problémů k policejní střelnici u dálnice. Ta je mezi Poříčanama a Českým Brodem. Asi víš, kde to je. Navigaci nemám, ale pokud mě navedeš, myslím, že bych trefil i k tobě. To se můžeme podrobně domluvit spolu. Takže pokud se sedjeme i s ostatními u tebe, nemám s tím problém. Když tak můžu vyjet i dřív.Teď jde o to, aby trefili i další co s námi chtějí jet. Nebude to asi jen Begy.

Obrázek uživatele Gapa
User offline. Last seen 14 let 2 týdny ago. Offline
Registrace: 10/10/2009
Příspěvků: 44

Jaris- když trefíš ke střelnici, trefíš i ke mě. Nebýt tam ten cíp lesa tak na ni vidím ze dvora. Až se to přiblíží, tak se domluvíme.

Obrázek uživatele Jaris
User offline. Last seen 13 let 47 týdnů ago. Offline
Registrace: 01/06/2010
Příspěvků: 72

Takže po dohodě s Gapou bude sraz pro středočechy a nejbližší v 09.00 hod. u Gapy v Poříčanech. Zde pauzička asi tak hodinu. Odtud pak jízda v poklidu směrem k Driverovi. Cestou dáme oběd. Dejte vědět, kdo pojede s námi, ať na nikoho zbytečně nemusíme čekat. Gapa to možná ještě doplní. Zatím.

Obrázek uživatele Gapa
User offline. Last seen 14 let 2 týdny ago. Offline
Registrace: 10/10/2009
Příspěvků: 44

Tak než jsem se k tomu dostal, napsal to Jaris za mě. Tak ještě jednou - kdo ze středočechů chce jet s náma tak po 9:00h u mě aby jsme mohli v 10:00h vyrazit. Oběd by jsme dali za Hradcem - motorest Lípa (několikrát vyzkoušeno) a pak dojeli k Driverovi a společně s ostatními jeli dál. Dejte mi vědět kdo se připojíte ať víme na koho čekat.

Obrázek uživatele Begy
User offline. Last seen 8 let 2 týdny ago. Offline
Registrace: 06/01/2009
Příspěvků: 619

Jarisi takže my se sjedem na tom PAPoilu v 8:30?

Obrázek uživatele Jaris
User offline. Last seen 13 let 47 týdnů ago. Offline
Registrace: 01/06/2010
Příspěvků: 72

Ne Begy.Přijeď na tu devátou ke Gapovi rovnou. Když pojedeš od Brodu na Poříčany ( je to kolem veterinární kliniky pořád po hlavní,) , tak pojedeš pořád rovně po hlavní. Projedeš celé Poříčany a poslední hliněná ulice vlevo. Tam bydlí Gapa. Tuším, že je to druhý nebo třetí dům vlevo. V pravo už je jen pole. To už ale uvidíš naše TDM a mou znáš.Kdyby ti to ještě nebylo jasný, tak Gapa tě možná navede lépe. Nebo můžeš přijet za mnou na Sázavu a pak pojedeme spolu k němu. Počkal bys na mě u mostu. Tam už trefíš. Je to před tou restaurací, jak jsme se rozešli. Nebo bych tě navedl přímo ke mě. Je to kousíček.Tak dej ještě vědět. Čus

Obrázek uživatele Begy
User offline. Last seen 8 let 2 týdny ago. Offline
Registrace: 06/01/2009
Příspěvků: 619

OK sejdem se teda u Gapy. Jsem to bral podle tebe, když jsi říkal že tam netrefíš
Přinejhoršim číslo na sebe máme

Obrázek uživatele Jaris
User offline. Last seen 13 let 47 týdnů ago. Offline
Registrace: 01/06/2010
Příspěvků: 72

Mezi tím byl už Gapa u mě a pak jsme jeli k němu. Proto vím, kde bydlí.Těším se.