TDM FORUM TDM FORUM
29-03-2024, 16:57:33 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Sponzorský dar na chod stránek
 
Stran: 1 [2] 3 4 5   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Zadní guma  (Přečteno 17447 krát)
blažin
Děd vševěd
*****

DÍK 1
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM900
Jméno: Petr Bláha
Bydliště: Litvínov
Příspěvků: 382



« Odpověď #15 kdy: 04-01-2012, 17:11:07 »

No ta Z4 je koncepcne starsi a v recenzich chvalej spis Metzelerky az od Z6.Jinak nechci se odkazovat jen na testy,ale Michelin nema na vode konkurenci,to se o nich vi, ze na vodu to oni umi,tak ze by byl Metzeler v teto discipline lepsi,to se mi nechce verit Undecided
Zaznamenáno
langenau
Děd vševěd
*****

DÍK 2
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Triumph
Jméno: Michal
Bydliště: Lánov u Vrchlabí 189
SPONZOR:
Příspěvků: 204


« Odpověď #16 kdy: 04-01-2012, 17:29:34 »

Tak to nechápu! conf nejsem žádne krajinář a pokud jsem jsem jel po asfaltu tak bez zaváhání!
Mě taky "metz"vždy podržely...
Zaznamenáno
machyn
Větší znalec
***

DÍK 1
Offline Offline

Motorka: TDM 900
Jméno: Pavel Macháček
Bydliště: Přílepy 146
SPONZOR:
Příspěvků: 110


« Odpověď #17 kdy: 04-01-2012, 18:20:50 »

Já jsem myslel RoadtecZ8 interact Metzeler a né Z4 jak oni tady píšete
Zaznamenáno
langenau
Děd vševěd
*****

DÍK 2
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Triumph
Jméno: Michal
Bydliště: Lánov u Vrchlabí 189
SPONZOR:
Příspěvků: 204


« Odpověď #18 kdy: 04-01-2012, 20:25:33 »

Omluva na mé straně,nevšimnul jsem si typu,ale stejně mě i ta 4ka max vyhovovala.Stejně si bude každý chválit "svoji" sadu. Wink
Zaznamenáno
Haufik.L
Velký znalec
****

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM850 4TX
Jméno: Lukáš Hauf
Bydliště: Lukavice 19 (47)
SPONZOR:
Příspěvků: 158



« Odpověď #19 kdy: 04-01-2012, 20:55:17 »

Omluva na mé straně,nevšimnul jsem si typu,ale stejně mě i ta 4ka max vyhovovala.Stejně si bude každý chválit "svoji" sadu. Wink

Každej jezdí trošku jinak takže mu i vyhovuje něco jiného! grr Já bych se jich ale nebál!!!
Zaznamenáno
blažin
Děd vševěd
*****

DÍK 1
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM900
Jméno: Petr Bláha
Bydliště: Litvínov
Příspěvků: 382



« Odpověď #20 kdy: 04-01-2012, 21:58:49 »

Ale jo jasne kluci,kazdej chvali tu svoji Wink.Ja preci jen tem klukum nemeckym trochu verim a jestlize udelaji test pres celou Italii na banditech 1250S(tezka a celkem vykona masina),kde prostridaji alpy,dalnice a na zaver daji testy na mokrem okruhu,tak takovy test beru jako hodne podobny realnemu jezdeni.No a kdyz pak napisou ze michelin+pirelli maji nizke opotrebeni a pritom prilnavost vybornou,kdezto conti,dunlop,bridgestone prilnavost take vyborna,ale po najetych 4500km uz je vyraznejsi opotrebeni nez u prvne jmenovanych,tak pri koupi to beru jako voditko....
Zaznamenáno
Haufik.L
Velký znalec
****

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM850 4TX
Jméno: Lukáš Hauf
Bydliště: Lukavice 19 (47)
SPONZOR:
Příspěvků: 158



« Odpověď #21 kdy: 04-01-2012, 22:08:51 »

Ale jo jasne kluci,kazdej chvali tu svoji Wink.Ja preci jen tem klukum nemeckym trochu verim a jestlize udelaji test pres celou Italii na banditech 1250S(tezka a celkem vykona masina),kde prostridaji alpy,dalnice a na zaver daji testy na mokrem okruhu,tak takovy test beru jako hodne podobny realnemu jezdeni.No a kdyz pak napisou ze michelin+pirelli maji nizke opotrebeni a pritom prilnavost vybornou,kdezto conti,dunlop,bridgestone prilnavost take vyborna,ale po najetych 4500km uz je vyraznejsi opotrebeni nez u prvne jmenovanych,tak pri koupi to beru jako voditko....

Já taky pročítal podobný testy a recenze a s přihlídnutím na cenu ..... supr
Zaznamenáno
kus
Global Moderator
Děd vševěd
*****

DÍK 24
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: ...asi trakař
Jméno: Martin Suk
Bydliště: Červený Kostelec,Olešnice 366
SPONZOR:
Příspěvků: 536




« Odpověď #22 kdy: 04-01-2012, 23:41:56 »

Já mám kluci vybráno,Michelin PilotRoad 3.
Zaznamenáno
blažin
Děd vševěd
*****

DÍK 1
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM900
Jméno: Petr Bláha
Bydliště: Litvínov
Příspěvků: 382



« Odpověď #23 kdy: 05-01-2012, 16:52:28 »

Jasne ze v dnesni dobe musi kazdej prihlednout k cene,protoze pokud bude nejaka akce na gumu XY za dobrou cenu,tak je jasny ze do ni skocim,ale pokud bude mezi zminovanejma pneumatikama rozdil cca 200kc,tak to uz se radsi rozhodnu pro tu,ktera vysla lepe Wink
Zaznamenáno
blažin
Děd vševěd
*****

DÍK 1
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM900
Jméno: Petr Bláha
Bydliště: Litvínov
Příspěvků: 382



« Odpověď #24 kdy: 03-09-2012, 20:51:09 »

Ahoj chlapci,mam dilema a rad bych slysel vase nazory Wink.Jelikoz bylo tech kilometru za sezonu trochu vic nez obvykle Grin,tak uz mam na hrane zadni pneu Pirelli Angel ST(jestli si puvodni majitel dobre zapsal stav kdyz ji daval novou,tak i s mim najezdem dala 9600km) a budu muset resit co koupit.Problem je v tom, ze jsem cekal ze pujde do kopru i predek,ale ten ma kupodivu vzorku jeste hodne(masinu jsem koupil a pneu byli temer nove-mistama spuntiky) a troufam si tvrdit,ze na nem dam jeste pristi sezonu.No a ted se peru s tim co poridit,protoze mam docela chut vyzkouset novinku od Metzeleru Z8,ktera vyhrala posledni testy a dost ji chvalej(porazila na vode Michelin PR3,coz je co rict) a v opotrebeni byla take pred Michelinem, nebo se mam drzet toho, ze je lepsi mit vzdycky stejne pneu na obou kolech a koupit opet Pirelli Angel ST,ktere mimichodem zustali v testu jen tesne za Metzelerem.Jen doplnim, ze ceny jsou temer stejne a rozdil na netu je 70kc, coz nehraje roli.
Zaznamenáno
machyn
Větší znalec
***

DÍK 1
Offline Offline

Motorka: TDM 900
Jméno: Pavel Macháček
Bydliště: Přílepy 146
SPONZOR:
Příspěvků: 110


« Odpověď #25 kdy: 03-09-2012, 21:01:11 »

Vyzkoušet by se mělo všechno třeba budeš spokojený.Co pneu to jiný názor to ale se tady až probírlo už mnohokrát smile_ smile_
Zaznamenáno
ffeerrddaa
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Jiří Oliva
Bydliště: Slaný (momentálnĚ Rochov u Úštěka)
SPONZOR:
Příspěvků: 269




WWW
« Odpověď #26 kdy: 04-09-2012, 11:32:07 »

Ahoj chlapci,mam dilema a rad bych slysel vase nazory Wink.Jelikoz bylo tech kilometru za sezonu trochu vic nez obvykle Grin,tak uz mam na hrane zadni pneu Pirelli Angel ST(jestli si puvodni majitel dobre zapsal stav kdyz ji daval novou,tak i s mim najezdem dala 9600km) a budu muset resit co koupit.Problem je v tom, ze jsem cekal ze pujde do kopru i predek,ale ten ma kupodivu vzorku jeste hodne(masinu jsem koupil a pneu byli temer nove-mistama spuntiky) a troufam si tvrdit,ze na nem dam jeste pristi sezonu.No a ted se peru s tim co poridit,protoze mam docela chut vyzkouset novinku od Metzeleru Z8,ktera vyhrala posledni testy a dost ji chvalej(porazila na vode Michelin PR3,coz je co rict) a v opotrebeni byla take pred Michelinem, nebo se mam drzet toho, ze je lepsi mit vzdycky stejne pneu na obou kolech a koupit opet Pirelli Angel ST,ktere mimichodem zustali v testu jen tesne za Metzelerem.Jen doplnim, ze ceny jsou temer stejne a rozdil na netu je 70kc, coz nehraje roli.
Osobne bych testoval novou rovnou i s predni... dojezdil bych stejnou znacku a pak sel i do predni at mas jasno co je opravndu lepsi... mozna neni takovej problem to kombinovat ale osobne bych to nemixoval... cena nehraje roli jak pises a spokojenej jsi... ja bych sel az do obou... a ono se do te doby i ukaze jestli ten test odpovida nebo ne...
( jen muj nazor)
Zaznamenáno

Dekuji za TDM...
M.A.X
Děd vševěd
*****

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM850 4TX
Jméno: Josef Jačo
Bydliště: Suchá Loz
Příspěvků: 223



« Odpověď #27 kdy: 04-09-2012, 19:45:45 »

jen pro info.. na Roadsmartce jsem najel 8tis a jsem na značkách ...
Zaznamenáno
blažin
Děd vševěd
*****

DÍK 1
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM900
Jméno: Petr Bláha
Bydliště: Litvínov
Příspěvků: 382



« Odpověď #28 kdy: 04-09-2012, 20:52:12 »

No i dle testu nemaji ty Dunlopky kdovijakou vydrz Sad,po ujetych 4500km a naslednem zmereni skoncili az na patem miste ze sedmi testovanych pneu, co se opotrebeni tyce.Na 90% pujdu zase do te Pirellky,protoze dnes jsem meril ten predek a on nechce vubec ubejvat Grin,takze si myslim,ze pristi sezonu vydrzi tak akorat,nez zase sjedu zadni a pak bych koupil sadu Metzeleru Z8
Zaznamenáno
M.A.X
Děd vševěd
*****

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM850 4TX
Jméno: Josef Jačo
Bydliště: Suchá Loz
Příspěvků: 223



« Odpověď #29 kdy: 04-09-2012, 21:20:17 »

Jinak jsem s Roadsmartkama plně spokojený...jen tu vydrz sem čekal spíše kolem 11-12tis ..asi za to moc taham  LOL
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3 4 5   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  


BlackRain V3 2010 by , Crip Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC
SimplePortal 2.3.2 © 2008-2010, SimplePortal
Valid! XHTML