TDM FORUM TDM FORUM
24-09-2024, 22:23:50 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Sponzorský dar na chod stránek
 
Stran: 1 ... 10 11 [12] 13 14 15   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Kryt svodů "Šusplech"  (Přečteno 48045 krát)
Pitr
Větší znalec
***

DÍK 2
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM900
Jméno: Petr
Příspěvků: 91



« Odpověď #165 kdy: 08-04-2013, 20:31:48 »

Zde slíbené foto, bohužel jenom z dílny na mobil.
Zaznamenáno
Ales.77
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 2
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Aleš Navrátil
Bydliště: Dolní Nětčice 75
SPONZOR:
Příspěvků: 434



« Odpověď #166 kdy: 08-04-2013, 21:54:35 »

Snaha se cení,ale k čemu je to dobré?
Zaznamenáno
Roman ST1
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 30
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Tracer 900
Jméno: Roman
Bydliště: Jičín
SPONZOR:
Příspěvků: 1682



« Odpověď #167 kdy: 09-04-2013, 06:33:05 »

To uchycení přes oka na svodech je provizorní, nebo to takto má být?
Mě se několikrát stalo, že jsem sednul svodama na nějakou nerovnost (třeba zpomalovací retardér) a neumím si představit co by se stalo, kdybych se tam chytil o šrouby. Je pravda, že jsem jel ve dvou a s plně naloženými třemi kufry  Grin
Zaznamenáno
blažin
Děd vševěd
*****

DÍK 1
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM900
Jméno: Petr Bláha
Bydliště: Litvínov
Příspěvků: 382



« Odpověď #168 kdy: 09-04-2013, 08:20:52 »

Super počin a dobré je to na nezpevnene cesty, kde to ten spodek od  šutru určitě ochrání a vylepšit se to vždycky
Zaznamenáno
Мîłđą
ENDORFIN
Administrator
Děd vševěd
*****

DÍK 120
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Miloš Jindřich Polák
Bydliště: Okříšky - Vysočina
SPONZOR:
Příspěvků: 2278


. Deus ex Machina ∞



WWW
« Odpověď #169 kdy: 09-04-2013, 11:16:26 »

K ochrane kvuli sutrum to souhlasim. Ale ty srouby jsem bral taky jako provizorku. Spis bych to videl nezavisle na svodech. Jen muj postreh
Zaznamenáno

Pitr
Větší znalec
***

DÍK 2
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM900
Jméno: Petr
Příspěvků: 91



« Odpověď #170 kdy: 09-04-2013, 14:57:55 »

Uchycení tak jak je teď, je taková z nouze ctnost.
Šrouby samozřejmě zaříznu. Ono jsem ten kryt udělal moc natěsno, takže moc prostoru na vymýšlení nebylo  Smiley
Berte tuhle verzi jako testovací  Wink

A díky za postřehy  supr
Zaznamenáno
Pitr
Větší znalec
***

DÍK 2
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM900
Jméno: Petr
Příspěvků: 91



« Odpověď #171 kdy: 09-04-2013, 16:03:21 »

No nazval bych to kryt svodů.  Smiley Žádnou extra ochranou funkci to mít takhle konstruovaný a uchycený mít ani nemůže.
Jezdim jenom silnici, takže ani větší ochranu nepotřebuju. Teď mám aspoň představu kolik je to práce a co kde ještě poladit.  Wink
Zaznamenáno
ffeerrddaa
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Jiří Oliva
Bydliště: Slaný (momentálnĚ Rochov u Úštěka)
SPONZOR:
Příspěvků: 269




WWW
« Odpověď #172 kdy: 09-04-2013, 16:52:42 »

Neprudit, chvala za snahu. Najit si cas a odhodlani neni snadne. Takze fajn. Jestli ti to pro tvou potrebu vyhovuje tak neni co resit. Kazdy ma jine potreby a chute. Takze kdo chce se muze inspirovat jit touto a nebo jinou cestou. Osobne bych na to nemel ani ruce ani cas ani naradi. Takze dobrej testovaci pocin na 900. Diky
Zaznamenáno

Dekuji za TDM...
Chmelda
Nováček
*

DÍK 0
Offline Offline

Motorka: TDM 900
Jméno: Chmelík Míra
Bydliště: Trhanov
SPONZOR:
Příspěvků: 16


« Odpověď #173 kdy: 09-04-2013, 20:01:02 »

Myslím že má Aca pravdu.Ten kryt mě připadal při přípravě moc pěknej,ale na motce je  takovej nemastnej neslanej a hlavně malej.Jen muj názor.
Zaznamenáno
blažin
Děd vševěd
*****

DÍK 1
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM900
Jméno: Petr Bláha
Bydliště: Litvínov
Příspěvků: 382



« Odpověď #174 kdy: 09-04-2013, 20:23:12 »

Ano, napsat připomínku a hlavně ji podat rozumně je v pohodě, ale když se vše natvrdo skritizuje, tak to člověka zabolí...Nemusiš být s každým za dobře a lézt mu někam, to snad ani nikdo nemá zapotřebí, ale myslím ze snaha se cení a když Pitrovi to takhle stačí, tak ok Wink a třeba kolegovi bude stačit jen náčrt plechů(který on musel vymyslet) a sám už si ho upraví k obrazu svému(šiřka krytu+uchycení mimo svody atd.)
Zaznamenáno
Pitr
Větší znalec
***

DÍK 2
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM900
Jméno: Petr
Příspěvků: 91



« Odpověď #175 kdy: 09-04-2013, 20:56:29 »

Ahoj tak samozřejmě kritika nepotěší  Cheesy ale konstruktivní kritika je v pořádku. Kryt jsem neďelal abych uspokojil všechny ale sebe, což se povedlo  laugh Rád vyslyšim  připomínky a výkres upravim .  supr V plánu mam ještě kryt co by zapadnul do  padáků od givi... Ten by Vás mohl uspokojit víc    Grin
Zaznamenáno
blažin
Děd vševěd
*****

DÍK 1
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM900
Jméno: Petr Bláha
Bydliště: Litvínov
Příspěvků: 382



« Odpověď #176 kdy: 09-04-2013, 21:18:09 »

Přísahám na svoje děti Grin, že jak jsem koukal na ty fotky, tak mě to taky napadlo, že za ty padáky by to nemuselo být marný..., vytáhnout ty boky nahoru k padákům a k těm to uchytit. V pohodě Aco, já to nemyslel zle... a samo že můžeš říct svuj názor, od toho je to "forum" a Pitr to určitě vezme v poho...., ale někdy mi tu přijde kritika dost natvrdo a snaha se moc neocení....
Zaznamenáno
Pitr
Větší znalec
***

DÍK 2
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM900
Jméno: Petr
Příspěvků: 91



« Odpověď #177 kdy: 09-04-2013, 22:06:04 »

každej dobrej skutek musí být po zásluze potrestán, ne  laugh , já se z toho nerozbrečim  mrk jenom do mě  supr Aspoň se tu na foru něco děje a je co řešit.
Zaznamenáno
ffeerrddaa
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Jiří Oliva
Bydliště: Slaný (momentálnĚ Rochov u Úštěka)
SPONZOR:
Příspěvků: 269




WWW
« Odpověď #178 kdy: 09-04-2013, 23:45:20 »

Aco, citujes me jako bych snad mluvil primo k tobe. Ja ro psal vseobecne. Takze jestli se v tom nekdo nasel a ma potrebu na to reagovat o necem to sveci. Ja si nemyslim ze by se pitr vychloubal a proto by mel byt pripraven na kritiku. Ja myslim ze diskutovat konstruktivne o zlepseni je hodno fora. Ale forum nebnimam jako misto pro kritiku vzdy a vseho. Covecinou jsou 9itkari dost opatrni s nejakejma prototipama. A je to i mozna tim ze namaji tolik inspirace jako je mozne dohledat pro 850 a navic ne vse co slusi 850 slusi i 900 ale jak jsem rekl. Budme radi ze se pitr podelil o svou praci. Ja beru prippminku ze uchyceni nic moc to se da zlepsovat. Ale k cemu to je? No k cemu nam je asi milion veci co si davame na motorky. Preci pro nas dobrej pocit. A ten pitr ma. Takze i kdyz se tu nechavam opet pranyrovat za mazor. Stojim si za nim.
Zaznamenáno

Dekuji za TDM...
Мîłđą
ENDORFIN
Administrator
Děd vševěd
*****

DÍK 120
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Miloš Jindřich Polák
Bydliště: Okříšky - Vysočina
SPONZOR:
Příspěvků: 2278


. Deus ex Machina ∞



WWW
« Odpověď #179 kdy: 10-04-2013, 06:25:10 »

  Když uvažuji o krytu z podobného materialu dam si ho hlavne pro ochranu svodu a motoru. A to kvuli pripadnym odletavajicim kamenum. Urcite bych necekal ze si pri sve veze TDMka sedne na bricho a plech to zachrani.
Na podobne skotaceni jsou jine motky. Ale o tom tady bylo napsano vic nez dost. Na efekt bych opravdu volil laminat da se lip tvarovat. Ale myslim ze se za tim bude drzet jen bordel. Porad resime devitky ze! A ta ma svody nerezovy je to na efekt mozna skoda zakryvat.
Pitr ber ty kritiky konstruktivne a s nadhledem. Aca je brblal ovsem vim ze to spatne nemysli. Jen to vzdy v pocatku napise stroze a kriticky. Az se po sleze rozepise ukaze se, ze by hlavu nikomu netrhal. ;-)
Za me urcite obdiv  Cool nemam na podobne veci cas a vybaveni. Kryt bych videl pro sebe vetsi okvuli te zminene ochrane funkci. :-)
Zaznamenáno

Stran: 1 ... 10 11 [12] 13 14 15   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  


BlackRain V3 2010 by , Crip Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC
SimplePortal 2.3.2 © 2008-2010, SimplePortal
Valid! XHTML