TDM FORUM TDM FORUM
06-10-2024, 05:22:47 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Pravidla etiky na Fóru
 
Stran: [1] 2 3   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Nosič na 3 kufry  (Přečteno 9865 krát)
Begy
everything is possible
Administrator
Děd vševěd
*****

DÍK 44
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Jiří Beránek
Bydliště: Klecany
SPONZOR:
Příspěvků: 2034




WWW
« kdy: 23-07-2010, 19:11:46 »

Zdravím všechny !!
Potřeboval bych radu.Chci si koupit nějaký držák na 3 kufry.Nechce se mi bastlit něco v garáži a ještě pak předělávat zadní blinkry.Uvažuju o držácích:
  Givi: http://www.motosp.cz/n-140n-wingrack-2-nosic-kufru-givi-pro-3-kufry-rady-monokey-20593.html
nebo Kappa: http://eshop.motoservis-travnicek.cz/kufry-brasny-batohy-77/kufry-kappa-127/montazni-sada-kappa-224/kappa-wingrack-k140-1591.html
Ale nevím, jestli musím ještě koupit nějakou tu montážní sadu a co vlastně je ta montážní sada,abych nekoupil nějakých pár šroubků za velké prachy.
Jeden držák Givi a kufr kappa už na moto mám (viz.obr.)držák
,potřebuju poradit,jestli se to dá nějak kombinovat třeba jen s držákem na boční kufry.Např.:
http://www.motosp.cz/n-150-wingrack-2_nosic-pouze-bocni-kufry-2-kufry-monokey-20595.html
Budu vděčný za každou radu :-).Dík Petr
Zaznamenáno

jedině vodka + redbull  mrk  Galerie
Driver toys
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 20
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: KTM
Jméno: Libor SIMON
Bydliště: Dolní Dobrouč (okr. Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj)
SPONZOR:
Příspěvků: 905



« Odpověď #1 kdy: 25-07-2010, 09:50:35 »

Peťo všechno se dá doladit a napasovat, ale za ty peníze bych to nekupoval.. Na kufrech jsou plotny, stačí Ti jen ohnuté trubky a ty navařit na Tvůj nosič.. To zvládneš! Ale jestli máš zbytečných 2,5 litru, tak si kup ty celé sady...
Zaznamenáno

Ani pohyb na zdravém vzduchu nenahradí pohyb na zdravém těle ;op
Petr1414
Znalec
**

DÍK 0
Offline Offline

Motorka: TDM850 4TX
Bydliště: Rožnov pod Radhoštem
Příspěvků: 27



« Odpověď #2 kdy: 25-07-2010, 11:27:08 »

No díval jsem se na netu, asi by to 2500 nespravilo,spíš tak 3600 :-(
Zaznamenáno
SiBerie
Velký znalec
****

DÍK 3
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM850 4TX
Bydliště: Jesenice u Prahy
Příspěvků: 161



« Odpověď #3 kdy: 25-07-2010, 12:55:07 »

Tak osobně mám Giviňáckej wingrack a je to krásná věc  Cool , ale nebejt na motyce zdarma jako bonus, asi bych ho jen tak nekoupil. :bigsmile:  Jednak teda cca 3500 za celej komplet a druhak je to hlinikový (nebo z duralu či hitlerkovu či jiný takový užitečný slitiny :bad: ) takže se na to křivě podíváš a ono to praskne. Jako sem zjistil onehdá já. Jedno ramínko je naprasklý,  Sad( takže začínám projektovalt ocelovou výztuhu. Wink
Zaznamenáno

paní Columbová
Driver toys
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 20
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: KTM
Jméno: Libor SIMON
Bydliště: Dolní Dobrouč (okr. Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj)
SPONZOR:
Příspěvků: 905



« Odpověď #4 kdy: 25-07-2010, 13:40:29 »

Citace: Petr1414
No díval jsem se na netu, asi by to 2500 nespravilo,spíš tak 3600 :-(

Spěchal sem a zkouknul poslední odkaz, tam je cena 2,5, ale bez daně... No tím hůř..já bych za to ty prachy nedal.. Radši je nechám na užitečnější věci, jako řetězovka, výměna oleje, či nějaké seřízení a podobné věci..
Četl jsem i povídání na chatu s Petrsem a ten trubkový nosič na odkazu není zas tak složitý. Koukni na nosiče co má Míra. Ten ani nedělá rámečky dokola, ale jen ohne jednu zatáčku a spojí trubky k sobě. Tak jsem to měl na Báwwu a vypadají taky skvěle  :supr:  
Podle mě se toho moc bojíš a zbytečně chceš utrácet, ale je to Tvá věc draku.. Pokud bych nic neladil sám, což by mě osobně teda nedalo.., tak bych zkusil spíš bazar, nebo bouračky, ale do nového bych určitě nešel.
Bydlet blíž, už bys ho tam dávno měl a nechtěl bych po Tobě ani těch 2,5 litru  Cool
Zaznamenáno

Ani pohyb na zdravém vzduchu nenahradí pohyb na zdravém těle ;op
Petr1414
Znalec
**

DÍK 0
Offline Offline

Motorka: TDM850 4TX
Bydliště: Rožnov pod Radhoštem
Příspěvků: 27



« Odpověď #5 kdy: 26-07-2010, 15:31:29 »

No je to peněz jako za krávu, to je fakt.Jenže ohýbačku, trubky,ani plyn nemám.To bych ale byl možná schopný sehnat.Kdyby mi někdo tady postavil motorku, abych to udělal podle toho, tak snad.Ale takhle ve vzduchu něco vymýšlet - nevím.Nějak se mi do toho nechce.Nenajde se dobrovolník ? :-).A na ty blinkry budu muset asi ustříhnout dráty a dát na nějaké konektory,že?No ještě se pokusím napsat na nějaký ten šroťák, ale moc nadějě tomu nedávám.Ten trubkový bude asi fakt nejlepší, jak tu píše SiBerie.
Díval jsem se znovu na ten odkaz: http://www.motosp.cz/pla-336-trubkovy-nosic-yamaha-tdm-850-96-01-pro-bocni-kufry-19679.html
a ono to je je na boční kufry !! No já se na to vykašlu!! Za ty prachy !! :lol:
PRODÁM KUFRY A KAŠLU NA TO !! :grr: NECHCE NĚKDO 2 KUFRY?JEŠTĚ JSEM JE ANI NEROZBALIL!
Nechám si raději ušít potah na sedlo,aby mi mladá nesjížděla.Nevíš,kdo to šije?
Zaznamenáno
kus
Global Moderator
Děd vševěd
*****

DÍK 25
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: ...asi trakař
Jméno: Martin Suk
Bydliště: Červený Kostelec,Olešnice 366
SPONZOR:
Příspěvků: 536




« Odpověď #6 kdy: 26-07-2010, 16:08:15 »

Zdar,je pravda že za těch pár trubek je to nehorázná palba,a pokud tam něco naladíš sám tak to taky funguje a je to za hubičku,jinak prej ty díly který vlastně zapadnou do toho kufru se nechaj koupit samostatně nebo vysoustružit a vyfrézovat.Já ho nemít na motce při koupi tak bych taky něco vykutil sám.Pár lidí to už taky dělalo tak že nebude problém něco vykutit.
Ještě k tomu sedlu,tak kvalitní potah vyjde asi jako dva nosiče.
Zaznamenáno
Driver toys
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 20
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: KTM
Jméno: Libor SIMON
Bydliště: Dolní Dobrouč (okr. Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj)
SPONZOR:
Příspěvků: 905



« Odpověď #7 kdy: 26-07-2010, 18:22:45 »

Petře, moc se toho bojíš! Máš pod kufry plotny? Pokud jsi bral ty co mám já, tak ano a pak neděláš přece nic ze vzduchu.. Nosič pod hlavní kufr máš, jde jen o to, navařit tam nějaký držáky na plotny, nebo je tam šroubovat (to ladím teď já, nechci je tam mít stále..). Blinkry mají pod sedlem smotané kabely, já nic prodlužovat nemusel, takže se na to jukni i u sebe, ale to už se ptáš na věci, co by jsi na ně přišel sám.. Jinak já blinkry seženu asi za 300 a jsou myslím i dva druhy, z nichž jeden má kabely delší. Mají je u nás v motoshopu. Ale myslím, že Ti vyjdou i ty stávající jako mě.
Neboj se toho a rozjeď to!!!!
Zaznamenáno

Ani pohyb na zdravém vzduchu nenahradí pohyb na zdravém těle ;op
Mirek TDM
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 40
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: KTM
Jméno: Mirek
SPONZOR:
Příspěvků: 1009



« Odpověď #8 kdy: 27-07-2010, 16:13:34 »

ImagePokusím se ti sem vložit moje nosiče.
Zaznamenáno
Mirek TDM
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 40
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: KTM
Jméno: Mirek
SPONZOR:
Příspěvků: 1009



« Odpověď #9 kdy: 27-07-2010, 16:16:54 »

 Je to otázka pár kaček za trubku, za komaxit a asi čtyřech hodin práce a svařování. Jdi do toho a neboj se.
Zaznamenáno
Kulik
Velký znalec
****

DÍK 1
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: BMW
Jméno: Jiří Kamenář
Bydliště: Dolní Domaslavice 89
SPONZOR:
Příspěvků: 182



« Odpověď #10 kdy: 28-07-2010, 12:10:59 »

Zkus zavolat viz odkaz http://www.motorkari.cz/motobazar/nahradni-dily/ostatni/dily-na-tdm-850-185034.html.. ale nepíše na kolik kufrů to je..
Zaznamenáno
Petr1414
Znalec
**

DÍK 0
Offline Offline

Motorka: TDM850 4TX
Bydliště: Rožnov pod Radhoštem
Příspěvků: 27



« Odpověď #11 kdy: 28-07-2010, 18:38:01 »

Jo chlapi díky.Na ty odkazy jsem se díval a psal.Ty Givi už nemá a ten druhý mi pošle foto.Neví ale na kolik je to kufrů a má je dole z motorky.Cenu taky ještě nevím.Čekám na fotky.Uvidíme, poradíme se.Spíš poradíte mi. Smiley Hodím sem potom ty fotky, tak sledujte vlákno!!! :-) :-)
Na té fotce od  :supr: Mirka :supr:  to vypadá jednoduše.Chtělo by to ještě fotku zezadu. :supr:
Zaznamenáno
Driver toys
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 20
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: KTM
Jméno: Libor SIMON
Bydliště: Dolní Dobrouč (okr. Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj)
SPONZOR:
Příspěvků: 905



« Odpověď #12 kdy: 28-07-2010, 19:06:08 »

Citace: Petr1414
Jo chlapi díky.Na ty odkazy jsem se díval a psal.Ty Givi už nemá a ten druhý mi pošle foto.Neví ale na kolik je to kufrů a má je dole z motorky.Cenu taky ještě nevím.Čekám na fotky.Uvidíme, poradíme se.Spíš poradíte mi. Smiley Hodím sem potom ty fotky, tak sledujte vlákno!!! :-) :-)
Na té fotce od  :supr: Mirka :supr:  to vypadá jednoduše.Chtělo by to ještě fotku zezadu. :supr:

Na fotky zezadu se vykašli..vše pochopíš, až se do toho pustíš. Moc se Ti do toho nechce, je to vidět...tak nebuď sračka a prostě to zkus! Míra je na hulváta chytil k madlům a prodloužil ke stupačkám. Ty máš nosič, chytl bych to na něj. Zdenál to tak udělal, prý to máš nafocené.. Pak jen doladit nějakými kousky trubičky polohu na nosiči a je to.. NEBOJ SE TOHO DRAKU!!!!
Zaznamenáno

Ani pohyb na zdravém vzduchu nenahradí pohyb na zdravém těle ;op
Petr1414
Znalec
**

DÍK 0
Offline Offline

Motorka: TDM850 4TX
Bydliště: Rožnov pod Radhoštem
Příspěvků: 27



« Odpověď #13 kdy: 28-07-2010, 20:14:26 »

:-) já se picnu, škoda,že tě nemám blíž :-)
Zrovna mi přišly ty fotky od borce z motorkářů:
Zaznamenáno
Petr1414
Znalec
**

DÍK 0
Offline Offline

Motorka: TDM850 4TX
Bydliště: Rožnov pod Radhoštem
Příspěvků: 27



« Odpověď #14 kdy: 28-07-2010, 20:13:42 »

Cenu zatím nestanovil,kolik mám nabídnout?
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  


BlackRain V3 2010 by , Crip Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC
SimplePortal 2.3.2 © 2008-2010, SimplePortal
Valid! XHTML