TDM FORUM TDM FORUM
20-04-2024, 00:19:22 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Pravidla etiky na Fóru
 
Stran: 1 [2]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Nováček  (Přečteno 3625 krát)
ffeerrddaa
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Jiří Oliva
Bydliště: Slaný (momentálnĚ Rochov u Úštěka)
SPONZOR:
Příspěvků: 269




WWW
« Odpověď #15 kdy: 04-03-2013, 19:55:44 »

No tak vitej... jestli se nepletu tak jsi poridil stribrnou 900 ze? no preji ti mnoho stastnych kilometru a urcite se budeme tesit treba na jare u Aci na Kokorine...  Wink
Zaznamenáno

Dekuji za TDM...
Roman ST1
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 30
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Tracer 900
Jméno: Roman
Bydliště: Jičín
SPONZOR:
Příspěvků: 1682



« Odpověď #16 kdy: 04-03-2013, 19:59:02 »

Vítám tě u nás kamaráde  supr , moc mě tady nevychvaluj, tady mě mají za tvrďáka  LOL LOL LOL
Jsem rád, že sis vybral právě tuhle motorku  Wink
Zaznamenáno
Aca
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 14
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Jiná
SPONZOR:
Příspěvků: 876


« Odpověď #17 kdy: 04-03-2013, 20:11:35 »

Vítám tě u nás kamaráde  supr , moc mě tady nevychvaluj, tady mě mají za tvrďáka 
Jojo,nam tvrdil,ze zere zatoulany psy,kocky a maly deti.....
Jinak vitej mezi tlupu ironickych vtipalku a nekompromisnich kritiku. Davej si pozor na duplicitni temata,na gramatiku a podobne.Vetsinou jsme tu slusny lidi. Asi tak do tri promili....
Zaznamenáno
Roger
Velký znalec
****

DÍK 6
Offline Offline

Motorka: TDM 900
Jméno: Milan
Bydliště: Brno
SPONZOR:
Příspěvků: 129



« Odpověď #18 kdy: 04-03-2013, 21:00:13 »

Jo jo, je stejne stribrna jako ta Tvoje ffeerrddoo.

Diky za privitani, budu se snazit chovat slusne, jen ta gramatika mi obcas dela problem. S pitim Vam asi stacit taky nebudu, vsak Roman uz me zna  Wink
Zaznamenáno
MikE
Znalec
**

DÍK 2
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM900
Jméno: Michal
Bydliště: Loštice
Příspěvků: 23


Pozor jedůůůůů :)


« Odpověď #19 kdy: 11-05-2014, 12:18:24 »

Zdravim vsechny Smiley
Jmenuji se Michal, je mi 28 let a pochazim z Olomoucka. Konkretneji Loštice(kolebka Olomouckych tvaruzku). Hacku a carek se ode me dockate jen malokdy. Nedavno jsem si poridil Yamahu TDM 900 z Brněnska a jsem defakto absolutnim novackem Smiley jelikoz mam najezdeno jen asi 30km(xkrat Bouzovsko a kolem dokola), tak se na sraz pres pul republliky urcite nedostavim, ale pokud se nekde z kraje nesesrotuju, tak bych vas rad poznal Smiley
Zaznamenáno
Мîłđą
ENDORFIN
Administrator
Děd vševěd
*****

DÍK 120
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Miloš Jindřich Polák
Bydliště: Okříšky - Vysočina
SPONZOR:
Příspěvků: 2273


. Deus ex Machina ∞



WWW
« Odpověď #20 kdy: 11-05-2014, 13:15:10 »

Ahoj jsi vítán  Wink ať Ti slouží TDM ke spokojenosti a potěšení  smile_
Hele na sraz to zase tak daleko nemáš a tou trasou pojede více kluků z okolí Brna  ODKAZ
Zaznamenáno

zdenál
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 12
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 850 4TX
Jméno: Zdeněk Majer
Bydliště: Pod Kostelem 304, Bořitov
SPONZOR:
Příspěvků: 713



« Odpověď #21 kdy: 11-05-2014, 16:14:04 »

Zdravim vsechny Smiley
Jmenuji se Michal, je mi 28 let a pochazim z Olomoucka. Konkretneji Loštice(kolebka Olomouckych tvaruzku). Hacku a carek se ode me dockate jen malokdy. Nedavno jsem si poridil Yamahu TDM 900 z Brněnska a jsem defakto absolutnim novackem Smiley jelikoz mam najezdeno jen asi 30km(xkrat Bouzovsko a kolem dokola), tak se na sraz pres pul republliky urcite nedostavim, ale pokud se nekde z kraje nesesrotuju, tak bych vas rad poznal Smiley
Ahoj. Vítám tě a z cesty na sraz si nic nedělej  mrk. Můj první sraz (a koneckonců i první sraz TDM stránek) byl na Orlici a to bylo úhrnem njakých 180km tam. To jsem do srazu měl naježděno cca. 200km a jediného člověka, kterého jsem znal byl Driver Toys(mimochodem super maník  blll). Takže tě rádi uvidíme.... smile_
Zaznamenáno
Koudy
Kořen
Velký znalec
*****

DÍK 15
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM850 4TX
Jméno: Jan Koudelka
Příspěvků: 150



« Odpověď #22 kdy: 11-05-2014, 16:55:27 »

Zdravim vsechny Smiley
Jmenuji se Michal, je mi 28 let a pochazim z Olomoucka. Konkretneji Loštice(kolebka Olomouckych tvaruzku). Hacku a carek se ode me dockate jen malokdy. Nedavno jsem si poridil Yamahu TDM 900 z Brněnska a jsem defakto absolutnim novackem Smiley jelikoz mam najezdeno jen asi 30km(xkrat Bouzovsko a kolem dokola), tak se na sraz pres pul republliky urcite nedostavim, ale pokud se nekde z kraje nesesrotuju, tak bych vas rad poznal Smiley

zdar chlape
Pokud nedojedeš neva tak se potkáme někde na jiném sraze. Ale nic bych si z toho nedělal
Já na první sraz měl najeto maximálně s kolečkem po zahradě   Grin   jel jsem na první taky k Liborovi cca 245km. pro začátek mazec ,ale bylo to v poho ,nikoho jsem neznal ,až do osudného dne   Grin 
Tak někdy zdar     supr
Zaznamenáno
Kalibor
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 9
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM850 4TX
Jméno: Dalibor
Bydliště: Ochoz u Brna
SPONZOR:
Příspěvků: 273



« Odpověď #23 kdy: 11-05-2014, 22:38:08 »

Zdravim vsechny Smiley
Jmenuji se Michal, je mi 28 let a pochazim z Olomoucka. Konkretneji Loštice(kolebka Olomouckych tvaruzku). Hacku a carek se ode me dockate jen malokdy. Nedavno jsem si poridil Yamahu TDM 900 z Brněnska a jsem defakto absolutnim novackem Smiley jelikoz mam najezdeno jen asi 30km(xkrat Bouzovsko a kolem dokola), tak se na sraz pres pul republliky urcite nedostavim, ale pokud se nekde z kraje nesesrotuju, tak bych vas rad poznal Smiley

Ahoj Michale.  Vidím , že jsi zodpovědný biker.   Smiley  Stačí se trohu osmělit a v poho. vyrazit.   Grin 
TDM a tvargle to je moje  supr .
Zaznamenáno

Mít tak křídla, byla by dokonalá.
Stran: 1 [2]   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  


BlackRain V3 2010 by , Crip Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC
SimplePortal 2.3.2 © 2008-2010, SimplePortal
Valid! XHTML