TDM FORUM TDM FORUM
22-09-2024, 23:23:27 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Pravidla etiky na Fóru
 
Stran: 1 2 3 [4] 5 6   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Úpravy a přestavby  (Přečteno 16881 krát)
Driver toys
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 20
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: KTM
Jméno: Libor SIMON
Bydliště: Dolní Dobrouč (okr. Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj)
SPONZOR:
Příspěvků: 905



« Odpověď #45 kdy: 06-02-2013, 09:44:10 »

Dával jsem stejnou fotku do sekce Adventůre http://www-tdm.cz/TDM_forum/index.php?topic=385.15 1/4 roku před tím, než se objevila tady, ale už se nepamatuji odkud jsem ji stáhl. Nicméně to byl jen obrázek, nejednalo se o žádný článek ohledně zapojení PAVa nebo tak podobně.. V naší Republice bys byl nejspíše prvním, kdo by takovou soupravu vytvořil  mrk.
Zaznamenáno

Ani pohyb na zdravém vzduchu nenahradí pohyb na zdravém těle ;op
Driver toys
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 20
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: KTM
Jméno: Libor SIMON
Bydliště: Dolní Dobrouč (okr. Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj)
SPONZOR:
Příspěvků: 905



« Odpověď #46 kdy: 06-02-2013, 10:01:30 »

 Nojo, ale takhle jsme jezdili už s Fichtlama a Kozidechama s dvoukoláky  hehe. Za sedačku a hurá do Vápinek (jedno místo u nás). Tohle je vymykaný připojení.
 A co kdybys sehnal originálného PAVa? Jak ten byl zapojován? Myslíš že bys musel něco složitě řešit a oblítávat po úřadech, když je schopen provozu?
Zaznamenáno

Ani pohyb na zdravém vzduchu nenahradí pohyb na zdravém těle ;op
Lukáš
Nováček
*

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM850 4TX
Jméno: Lukáš Radvan
Bydliště: Rakovník
Příspěvků: 18



« Odpověď #47 kdy: 06-02-2013, 10:28:58 »

Na páva se dodávalo tažné zařízení, které musí být zapsáno v TP pokud se nepletu  Smiley Já mam asi u třech motorek PÁVa zapsaného...
Zaznamenáno
Kukačka
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 14
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Triumph
Jméno: Jaroslav Zmeškal
Bydliště: Bílovice nad Svitavou,,,,, Teperova 485 66401
SPONZOR:
Příspěvků: 504


Kuku


« Odpověď #48 kdy: 06-02-2013, 18:10:41 »

TAK TAK   cvok
Zaznamenáno

ku ku
Kukačka
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 14
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Triumph
Jméno: Jaroslav Zmeškal
Bydliště: Bílovice nad Svitavou,,,,, Teperova 485 66401
SPONZOR:
Příspěvků: 504


Kuku


« Odpověď #49 kdy: 06-02-2013, 18:22:42 »

http://www.sesa-moto.cz/galerie/pav_40/stranka_1.html
Zaznamenáno

ku ku
Мîłđą
ENDORFIN
Administrator
Děd vševěd
*****

DÍK 120
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Miloš Jindřich Polák
Bydliště: Okříšky - Vysočina
SPONZOR:
Příspěvků: 2278


. Deus ex Machina ∞



WWW
« Odpověď #50 kdy: 06-02-2013, 18:28:28 »

Myslím to tak že, do Kauflandu nebo do stavebnin pojedu autem.  mrk Motorku mám pro zábavu co bych proboha kam vozil ve třech kufrech a ještě přívěs...pak to už není motorka ale souprava  ojee  hehe prostě mi to přijde divné.
Zaznamenáno

Kukačka
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 14
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Triumph
Jméno: Jaroslav Zmeškal
Bydliště: Bílovice nad Svitavou,,,,, Teperova 485 66401
SPONZOR:
Příspěvků: 504


Kuku


« Odpověď #51 kdy: 06-02-2013, 18:28:44 »

http://www.tipmoto.com/motorky/ostatni/200682-uni-pav-privesny-vozik.html
Zaznamenáno

ku ku
Mirek TDM
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 40
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: KTM
Jméno: Mirek
SPONZOR:
Příspěvků: 1009



« Odpověď #52 kdy: 06-02-2013, 18:48:50 »

My už jsme to řešily na dovolené, ale neosvědčilo se to. Blbě se s tím zatáčelo do ostrých zatáček.


* P7310172.JPG (809.01 KB, 2090x1568 - prohlédnuto 358 krát.)
Zaznamenáno
Мîłđą
ENDORFIN
Administrator
Děd vševěd
*****

DÍK 120
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Miloš Jindřich Polák
Bydliště: Okříšky - Vysočina
SPONZOR:
Příspěvků: 2278


. Deus ex Machina ∞



WWW
« Odpověď #53 kdy: 06-02-2013, 19:05:03 »

Já se rovnou ptal ma důvod proč a pořád to nevím. To že se hned někdo urazí se omlouvám mě to prostě přijde hrozně nepraktická záležitost. U veterána to chápu. V době jejich výroby neměli lidi na auto tak vozily nákupy na motorce...Já se na motoroce cítím volný a je to především pro zábavu. Jakmile připojím "návěs" už s tím m usím počítat a tím měnit styl jízdy a myslet na to že ještě něco táhnu za sebou. To postrádá veškerý smysl jízdy na motorce. Ty bych raději jel autem a naložím si vše co na motorce neuvezu. A to z praktických důvodů.  Wink
Nechtěl jsem Tě mivino nějak urazit tou pi*ovinou ale ta krabice s kolečkem a pružinou se jinak nazvat nedá  LOL  

PS: připojuji se k mirkovi že to máznu  smile_
Zaznamenáno

ffeerrddaa
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Jiří Oliva
Bydliště: Slaný (momentálnĚ Rochov u Úštěka)
SPONZOR:
Příspěvků: 269




WWW
« Odpověď #54 kdy: 08-02-2013, 02:32:28 »

Já se rovnou ptal ma důvod proč a pořád to nevím. To že se hned někdo urazí se omlouvám mě to prostě přijde hrozně nepraktická záležitost. U veterána to chápu. V době jejich výroby neměli lidi na auto tak vozily nákupy na motorce...Já se na motoroce cítím volný a je to především pro zábavu. Jakmile připojím "návěs" už s tím m usím počítat a tím měnit styl jízdy a myslet na to že ještě něco táhnu za sebou. To postrádá veškerý smysl jízdy na motorce. Ty bych raději jel autem a naložím si vše co na motorce neuvezu. A to z praktických důvodů.  Wink
Nechtěl jsem Tě mivino nějak urazit tou pi*ovinou ale ta krabice s kolečkem a pružinou se jinak nazvat nedá  LOL 

PS: připojuji se k mirkovi že to máznu  smile_
mildo a jak by jsi resil kdyz by jsi auto nemel... treba jako ja... a nebo co si nekam dojet s vecma treba do francie do kempu...po dalnici.. tam to odprahnout a vesele si uzivat volne jizdy na motorce... treba celej tyden... proste i takova vec se muze hodit... ze vam to prijde jako picovina je sice nazor za kterej neni treba se stydet ale neni treba ho myslim sirit... ja osobne bych se nebranil si prevest z bodu A do bodu B vic veci a pritom nemuset tahnout za mnou zenu s antem protoze se nam to na dovcu vse nevejde... co se na to podivat takto?
Zaznamenáno

Dekuji za TDM...
Driver toys
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 20
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: KTM
Jméno: Libor SIMON
Bydliště: Dolní Dobrouč (okr. Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj)
SPONZOR:
Příspěvků: 905



« Odpověď #55 kdy: 08-02-2013, 11:07:20 »

 Jízda a dovolená na mašině je krásná v tom, že jedu jen sám, to za 1., všude se prokličkuju, případné nesnázé objedu někde po louce či pěšince.. Za 2. byli jsme na dovolené 3 týdny a polovinu věcí v kufrech jsem nepotřeboval. Za 3. i ženská se umí uskromnit a když dáš ještě tankvak a nějakou tu kapsu či tašky na kufry, tak nemusíš jezdit s přívěsem. Stejně zjistíš, že některé věci opravdu vozíš zbytečně! Stačí dvoje obleční, vždy máš možnost ho někde vyprat, hodně věcí a hlavně jídla koupíš (zvláště ty Ferdo, který peníze neřeší..), jedeš přece na dovolenou  grr, tak proč sebou tahat půl kuchyně či skříní s oblečením?

 Pokud se neumíš sbalit a jedeš někam s partnerkou na měsíc, tak potom bys asi uvítal i vozík, ale kdyby byl jiný než ten o kterém se tu debatuje - hnusnou krabici nepovažuji jako přívěsný vozík za pěknou mašinu  blll!

 Za 4. podívejte se na všechny cestopisy z dovolených a to i jetých ve dvou na jedné mašině - dokonce stanování bez ubytování někde po hotelech.. Má tam někdo potřebu tahat za sebou vozejk?
 Když budeš vědět kde budeš bydlet a odtud jezdit výlety, tak si tam pošli balík poštou a pak zase odešli domů.. Ale myslím si že to co opravdu potřebuješ se na motorku bohatě vejde  evil.
Zaznamenáno

Ani pohyb na zdravém vzduchu nenahradí pohyb na zdravém těle ;op
Aca
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 14
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Jiná
SPONZOR:
Příspěvků: 876


« Odpověď #56 kdy: 08-02-2013, 11:51:29 »

Treba jsou takovy ktery si nevemou stejny saty dvakrat i kdyby byly cisty.....Ale je fakt,ze na motorce by teoreticky stacila jen platebni karta a na tu opravdu vozejk neni potreba.... A kdyz si vzpomenu na Rumunsko tak nejvic mista mi zabral kotlik,kterej jsem nepotreboval a uplatky v podobe kafe a tabaku ktery jsem nasledne skoro nemel komu udat...
Zaznamenáno
Luko
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 22
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Triumph
SPONZOR:
Příspěvků: 1388



« Odpověď #57 kdy: 08-02-2013, 13:27:17 »

Víte prd co je pořádný PAV za adventure mašinu  LOL



* Bez názvu 2.png (1013.87 KB, 1000x664 - prohlédnuto 373 krát.)
Zaznamenáno

Lepší být o půl šesté doma,než v pět v márnici.
mivino
Znalec
**

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Ženské
Motorka: Jiná
Jméno: miro glesk
Bydliště: cejkov
Příspěvků: 52


yamaha tdm 850


« Odpověď #58 kdy: 08-02-2013, 13:49:44 »

dakujem za vase nazory nech su uz hocijake kazdy mate pravo na ten svoj,ale aj tak mi to neda,mame doma dva privesne voziky za auto jeden je na 750kg nebrzdeny a druhy je na 2000kg brzdeny,jazdym snimi dost casto a nerobi mi to problemi a cuvat uz vobec nie.takze nechapem tomu(ze jeste neco tahnu za sebou)a takisto sa musis stale obzerat ked mas kufre a na nich este nejake tasky a este gumamy poprichytavane kadeco(stan,karimatku)ze ci sa nieco nepovolilo a nepeda to z motorky dolu.
skor by som vas chapal keby som chcel pripojt toto to je uz ozaj moc,stymto straca motorka ako taka a jazda na nej zmysel,aspon podla mna.
prajem pekny vykend


* preview_tdmSIDECAR1.jpg (113.94 KB, 995x768 - prohlédnuto 232 krát.)

* IMG_7327.JPG (188.99 KB, 800x600 - prohlédnuto 260 krát.)
Zaznamenáno
langenau
Děd vševěd
*****

DÍK 2
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Triumph
Jméno: Michal
Bydliště: Lánov u Vrchlabí 189
SPONZOR:
Příspěvků: 204


« Odpověď #59 kdy: 08-02-2013, 14:16:17 »

to je vášní pro jednoho pava....proti gustu,žádný dišputát,každému,co libo jest. naugh
Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 [4] 5 6   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  


BlackRain V3 2010 by , Crip Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC
SimplePortal 2.3.2 © 2008-2010, SimplePortal
Valid! XHTML