TDM FORUM TDM FORUM
25-09-2024, 18:21:23 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Sponzorský dar na chod stránek
 
Stran: [1]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Sedačka TDM 900  (Přečteno 1657 krát)
Valda 5555
Nováček
*

DÍK 0
Offline Offline

Motorka: TDM 850 4TX
Jméno: Valerij Tkáč
Bydliště: Česká Lípa
Příspěvků: 4


« kdy: 24-08-2019, 05:36:04 »

Dobrý den.
Prosba na majitele TDM 900. Dostaly jsme trošku blaznivej nápad. Na víkend do Chorvatska! Je to 950km. a to moje prdel nedá...
     Nevím proč ale chybí tady pokračování.
      Omlouvám se. Je tady Druhý díl.,
Zaznamenáno
Мîłđą
ENDORFIN
Administrator
Děd vševěd
*****

DÍK 120
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Miloš Jindřich Polák
Bydliště: Okříšky - Vysočina
SPONZOR:
Příspěvků: 2278


. Deus ex Machina ∞



WWW
« Odpověď #1 kdy: 24-08-2019, 07:26:21 »

Dobrý den.
Prosba na majitele TDM 900. Dostaly jsme trošku blaznivej nápad. Na víkend do Chorvatska! Je to 950km. a to moje prdel nedá...
... hmm to je na jeden zátah hnus. Ovšem chybí mi tak nějak logika dotaz.  conf  mrk
Zaznamenáno

Jirka
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 26
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Ducati
Jméno: Jiří Svoboda
Bydliště: Poděbrady
SPONZOR:
Příspěvků: 430



WWW
« Odpověď #2 kdy: 24-08-2019, 12:21:54 »

Zřejmě žádost o zapůjčení sedla z Péráka  LOL
Zaznamenáno

I kdyby si svini vsadil zlaté zuby, stejně bude smrdět hnojem !
Valda 5555
Nováček
*

DÍK 0
Offline Offline

Motorka: TDM 850 4TX
Jméno: Valerij Tkáč
Bydliště: Česká Lípa
Příspěvků: 4


« Odpověď #3 kdy: 24-08-2019, 13:24:46 »

Hele jsem tady nový a nevím proč mně se vejde jen půlka příspěvků.
   Skusime ještě jednou!
    Prosím Vás, ne můžete půjčit nějakou upravenou a víc pohodlnou?! Jedeme za tři týdny na tři dni.patek-nedele.
    Předem děkuji.
Zaznamenáno
Áda
Nováček
*

DÍK 0
Offline Offline

Motorka: TDM 900
Jméno: Ivo Adamec
Bydliště: Kuřim
Příspěvků: 10



« Odpověď #4 kdy: 25-08-2019, 11:11:38 »

Ahoj,

to je darda ty kilometry,ale spíš než zadnice ti budou chytat křeče do zápěstí(pokud si nepořídíš moto-tempomat),pak bude ti hučet v kebuli,pokud nemáš přídavný štít a chytne tě krční pátěř mezi lopatkami-pokud nemáš od jara naježděno. Pak nebudeš chtít na to 3 dny sednout-špatná zkušenost z Chorvatska na 1 zátah o 10 let mladšího kolegy.Já jel letos poprvé taky velký trip na TDM -Rakousko,Německo,Itálie,Slovinsko,2500 km,pěkně si to rozdělil na etapy 300-400 km ,aby batůžek jel se mnou i příště a pěkně s noclehem v posteli.Nejdelší trasa 550 km a to hodně po A1,ale měl jsem toho dost.Zadnice naprosto OK i na origo sedle !!! .Pravidelné zastávky,jak ti řekne tělo,já cca po 1 hodině jízdy cca 10-15 min.Jinak na jeden zátah se odrovnáš.Koupil jsme si cvičně tu mačkací gumu do ruky na cvičení zápěstí  tak měsíc před odjezdem a asi to pomohlo.U mě teda nejvíce trpěli záda za krkem,někdy až pálivá bolest-batůžek masíroval ochotně i za jízdy  přes bundu.-moje zkušenost.Snad ti tento názor nějak pomůže. Sedlo ti asi nikdo něpůjčí. *conf*Čus.
Zaznamenáno
Valda 5555
Nováček
*

DÍK 0
Offline Offline

Motorka: TDM 850 4TX
Jméno: Valerij Tkáč
Bydliště: Česká Lípa
Příspěvků: 4


« Odpověď #5 kdy: 25-08-2019, 11:59:18 »

Děkuji za sdílení skušenosti. Určitě dobré rady od člověka který má za sebou nějaké kilometry.
       Když jsem psal na jeden zátah, nemyslíl jsem že sednu na motorku v Česku a slézu v Chorvatsku. Autem jel jsem do Poreče 10 hod. Motorkou musíme to zvládnut za 15. max. 17 hod. Jedeme na Blind.
  Jinak děkuji za rády.
Ahoj,

to je darda ty kilometry,ale spíš než zadnice ti budou chytat křeče do zápěstí(pokud si nepořídíš moto-tempomat),pak bude ti hučet v kebuli,pokud nemáš přídavný štít a chytne tě krční pátěř mezi lopatkami-pokud nemáš od jara naježděno. Pak nebudeš chtít na to 3 dny sednout-špatná zkušenost z Chorvatska na 1 zátah o 10 let mladšího kolegy.Já jel letos poprvé taky velký trip na TDM -Rakousko,Německo,Itálie,Slovinsko,2500 km,pěkně si to rozdělil na etapy 300-400 km ,aby batůžek jel se mnou i příště a pěkně s noclehem v posteli.Nejdelší trasa 550 km a to hodně po A1,ale měl jsem toho dost.Zadnice naprosto OK i na origo sedle !!! .Pravidelné zastávky,jak ti řekne tělo,já cca po 1 hodině jízdy cca 10-15 min.Jinak na jeden zátah se odrovnáš.Koupil jsme si cvičně tu mačkací gumu do ruky na cvičení zápěstí  tak měsíc před odjezdem a asi to pomohlo.U mě teda nejvíce trpěli záda za krkem,někdy až pálivá bolest-batůžek masíroval ochotně i za jízdy  přes bundu.-moje zkušenost.Snad ti tento názor nějak pomůže. Sedlo ti asi nikdo něpůjčí. *conf*Čus.
Zaznamenáno
Boban
Znalec
**

DÍK 0
Offline Offline

Motorka: TDM900
Příspěvků: 30



« Odpověď #6 kdy: 26-08-2019, 14:52:25 »

Ahoj
 do Chorvatska za jeden den dojedeš hravě jezdím to na moto každy rok. Jezdil jsem to na normalnín sedle i přešitým a v pohode. Letos jsem jel 860Km za den a taky to slo trochu otročina ale jde to. Je třeba si rozmyslet kolik po dalnici a kolik nee. Letos jsem byl v řecku a za 12dní byl nájezd 6500Km a pohoda tak se toho neboj hlanvě když je vedro tak hodně pít.
 kolama po zemi s pozdravem Jirka
Zaznamenáno
Jirka
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 26
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Ducati
Jméno: Jiří Svoboda
Bydliště: Poděbrady
SPONZOR:
Příspěvků: 430



WWW
« Odpověď #7 kdy: 26-08-2019, 17:16:30 »

Tak ujet se to určitě dá, ale za celodenní čumění do dálnice by mi to nestálo. Na to asi přijdeš taky. Časem  Wink Ale zato budeš mít jako prémii prima placatou gumu  naugh
Zaznamenáno

I kdyby si svini vsadil zlaté zuby, stejně bude smrdět hnojem !
Boban
Znalec
**

DÍK 0
Offline Offline

Motorka: TDM900
Příspěvků: 30



« Odpověď #8 kdy: 26-08-2019, 17:30:45 »

stím souhlasím po dalnici je to opruz. radeji jezdím mimo dalnice
Zaznamenáno
Pekelný dědek
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 15
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: BMW
Jméno: René Havlík
SPONZOR:
Příspěvků: 313



« Odpověď #9 kdy: 28-08-2019, 23:15:34 »

CHorvatsko,Slovinsko,BIH se opravdu jet mimo dálnici - myšleno jako přesun z domova k moři nedá. Letos jsem to jel naposled.
Ve zmíněných destinacích končí vesnice a začíná druhá, nebo značka začátek obce nikde žádnej barák cca až několik kilometrů a pak se objeví 1-5 baráků z toho klidně až 4 vypálené, rozpadlé neobyvatelné a za nimi vesnice nekončí, naopak pokračuje opět bez výstavby až několik kilometrů. Nebo v lese značka obec - nikde ani živáčka,ruina,dům atd několik kilometrů a pak světe div se 1 barák a 1 ruina(vlastní zkušenost). Tomu říkají vesnice, kde je nařízená padesátikilometrová rychlost. Ale kwa proč? To by mi asi nevysvětlil žádný soudný člověk. Navíc teď maďaři přišli na super věc. V obcích se jim rozmnožili třicítky (třeba trochu větší zatáčka) - a kolem škol. A to i v jiných zemích. Kdo to neviděl nepochopí a marně pátrám v paměti (dle mě to loni nebylo) a nebo jsem si toho nevšimnul.
Nicméně ne všude jsou tak omezení lidé a na spoustě míst v obcích zvýšili rychlost až na 80 km. Většinou je to 60-70 a jedná se o průmyslové zóny či řídkou zástavbu. A díky tomuto poslednímu tranzitu motorkou k moři jsem si všimnul jedné věci, že ve všech zemích bývalé Jugoslávie jsou opravdu  cvok lidé. Protože jedna cesta a u ní nastavěné všechny baráky. Boční ulice mají jen ve vekých městech.
Narozdíl od Maďarska kde se snaží všechnu dopravu vést mimo obce.
A o5 jsme to jeli na jeden zátah až pod Makarskou něco přes 950 km. Jen pozadí měla trochu problémy - nezvyk moc jsme toho letos nenajeli. Já si možná dám letos ještě ty Krkonoše na 13tce - mám zalubem mrknout na zámek Moritzburg a na Hohenstein.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  


BlackRain V3 2010 by , Crip Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC
SimplePortal 2.3.2 © 2008-2010, SimplePortal
Valid! XHTML