TDM FORUM TDM FORUM
24-09-2024, 14:23:09 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Sponzorský dar na chod stránek
 
Stran: [1]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Tečou třmeny přes odvzušňováky  (Přečteno 593 krát)
Xfanthom
Znalec
**

DÍK 0
Offline Offline

Motorka: TDM 900
Jméno: Petr Svoboda
Bydliště: Jicin
Příspěvků: 24


« kdy: 09-08-2017, 17:14:09 »

TDM 900

Sorry že zakládám další téma, ale jsem z toho jelen. Na jaře jsem čistil třmeny na " nově " koupený moto. Už jsem to dělal na jiný, takže pohoda. Komplet rozebrat a nová brzdovka. Když jsem to skládal a odvzušnil tak mi do rána chcalo z levýho odvzušnováku jakoby ze závitu. ( tak kapka za 20 minut ) Bylo mi to divný, utahuju vždy jen trošku a stačí to, tak jsem to utáhl víc a nepomohlo.. Něco jsem si přečetl na motorkářích o dosedacích sedlech odvzdušňováků, že můžou být vymačkaný.. nakonec jsem třmen zaslal na opravu, nová vložka, sedlo přebroušený a drželo. Nicméně jsem chtěl stejně koupit jiný, aby to bylo jako z výroby.. takže jsem sehnal L+P třmen s pancéřkama. Vyměním to mno a ten dokoupený pravý třmen začal rosit, vymením ho tedy za můj zdravý pravý a ten začal taky rosit, protékat.  ojee Na 3 předchozích mašinách jsem s tímto problém neměl až tady. Závity jsou v pořádku u všech třmenů. Žádný bordel na sedle není a odvzdušňovák jsem kupoval jiný a nepomohlo, ty původní jsou v pořádku..


V servisu na mě koukali že to ještě neviděli. Nějaký nápad? Přijde mi to jako zlej sen
Zaznamenáno
Roman ST1
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 30
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Tracer 900
Jméno: Roman
Bydliště: Jičín
SPONZOR:
Příspěvků: 1682



« Odpověď #1 kdy: 09-08-2017, 19:39:38 »

Petře to je divný, já jsem měnil brzdovku na TDM několikrát a vždycky v pohodě. Jakou tam máš kapalinu? to podle mě nemůže dosedat na plochu, protože závit to neutěsní.
Zaznamenáno
Begy
everything is possible
Administrator
Děd vševěd
*****

DÍK 44
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Jiří Beránek
Bydliště: Klecany
SPONZOR:
Příspěvků: 2034




WWW
« Odpověď #2 kdy: 13-08-2017, 08:48:38 »

říkám rovnou - neporadím.
Zažil jsem v životě utžený šroub, ale aby protékal jsem ještě neviděl. A to jsem dělal i pár let v servise.
Tohle vypadá spíš na špatnou karmu  evil
Zaznamenáno

jedině vodka + redbull  mrk  Galerie
Xfanthom
Znalec
**

DÍK 0
Offline Offline

Motorka: TDM 900
Jméno: Petr Svoboda
Bydliště: Jicin
Příspěvků: 24


« Odpověď #3 kdy: 14-08-2017, 16:07:03 »

Ještě zkusim přeleštit ty odvzdušňováky a když nepomůže, tak to hodim ze skály   supr
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  


BlackRain V3 2010 by , Crip Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC
SimplePortal 2.3.2 © 2008-2010, SimplePortal
Valid! XHTML