TDM FORUM TDM FORUM
20-04-2024, 15:12:33 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Pravidla etiky na Fóru
 
Stran: 1 [2]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Transparentní účet - diskuze  (Přečteno 2947 krát)
Brown
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 14
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: XT1200Z
Jméno: Petr
Bydliště: Praha 9
SPONZOR:
Příspěvků: 257




WWW
« Odpověď #15 kdy: 25-09-2016, 22:54:45 »

Za mně bych řekl, že mi to přijde zbytečný. Byl jsem již na hodně našich srazech a s každým dalším si uvědomuju, jak složitý a náročný musí být takový sraz zorganizovat. A to nemluvým o takovém extrému, jako byl poslední vč. Rekordu. Já bych si na to netroufl. Tzn. pokud po skončení srazu zbudou organizátorovi nějaké peníze, nemám problém s tím, ať si je nechá. Nikdy jsem neměl pocit, že by nás někdo nátáhl apod. Pokud jde o další peníze např. z tomboly, dle mého názoru by měly být předány osobě nejpovolanější, která toto celé nezjištně vytvořila, a díky které se všichni známe, to jest Begymu. Toť pouze můj osobní názor.
Zaznamenáno
Mirek TDM
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 40
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: KTM
Jméno: Mirek
SPONZOR:
Příspěvků: 1009



« Odpověď #16 kdy: 26-09-2016, 08:07:01 »

Za mně bych řekl, že mi to přijde zbytečný. Byl jsem již na hodně našich srazech a s každým dalším si uvědomuju, jak složitý a náročný musí být takový sraz zorganizovat. A to nemluvým o takovém extrému, jako byl poslední vč. Rekordu. Já bych si na to netroufl. Tzn. pokud po skončení srazu zbudou organizátorovi nějaké peníze, nemám problém s tím, ať si je nechá. Nikdy jsem neměl pocit, že by nás někdo nátáhl apod. Pokud jde o další peníze např. z tomboly, dle mého názoru by měly být předány osobě nejpovolanější, která toto celé nezjištně vytvořila, a díky které se všichni známe, to jest Begymu. Toť pouze můj osobní názor.

Rozumná řeč.  Wink
Zaznamenáno
Bizi
Global Moderator
Děd vševěd
*****

DÍK 17
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 850 4TX
Jméno: Zbyněk Smolík
Bydliště: Ostrava-Poruba
SPONZOR:
Příspěvků: 593



« Odpověď #17 kdy: 30-09-2016, 16:53:15 »

Jsem pro zřízení transparentního účtu. Předejde mnoha problémům....
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  


BlackRain V3 2010 by , Crip Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC
SimplePortal 2.3.2 © 2008-2010, SimplePortal
Valid! XHTML