TDM FORUM TDM FORUM
28-09-2024, 18:26:33 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Sponzorský dar na chod stránek
 
Stran: 1 [2] 3 4   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Řidítka nebo zvýšení  (Přečteno 15737 krát)
zerzy
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 8
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Ducati
Jméno: Petr Zerzánek
Bydliště: Kamenice u Jihlavy
SPONZOR:
Příspěvků: 223


Ducati Multistrada 950


« Odpověď #15 kdy: 11-03-2014, 10:35:33 »

prosím,co je to za řídítka? uvažiji také o výměně


jsou to tyto řidítka velikost 12 http://obchod.bikerscrown.cz/accel-th-gold-8999900016256 a jejich zvýšení jelikož středový průměr je 28,6 místo originalu 22mm http://obchod.bikerscrown.cz/bar-mounts-uni-silver-8999900016304

jen upozorňuji musi se jinak natočit plynová lanka a levá kabeláž elektriky do blinkrů atd ..
Zaznamenáno
ja
Host
« Odpověď #16 kdy: 10-09-2014, 20:40:42 »

Zdarec ve spolek,chci se zeptat těch co dávali širší řidítka zda bych mohl aplikovat tyhle,jde mně hlavně o šířku aby nebyl problém s délkou lanek.Díky za rady. http://www.motomachos.cz/riditka-klasicke-22-mm/880-riditka-s-hrazdou-na-enduro-motokros-22-mm.html
Zaznamenáno
Deutschmann
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 12
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: BMW
Jméno: Miroslav Němčík
Bydliště: Praha - Libeň
SPONZOR:
Příspěvků: 301



« Odpověď #17 kdy: 11-09-2014, 08:52:48 »

Zdarec ve spolek,chci se zeptat těch co dávali širší řidítka zda bych mohl aplikovat tyhle,jde mně hlavně o šířku aby nebyl problém s délkou lanek.Díky za rady. http://www.motomachos.cz/riditka-klasicke-22-mm/880-riditka-s-hrazdou-na-enduro-motokros-22-mm.html

Ahoj mám tyto (http://obchod.bikerscrown.cz/accel-sh-07-gold-standardni-riditka-pr-22-2mm-8999900002318) a k tomu ještě zvýšení 3 cm a kromě povolení jedné spony na kabelech jsem neměl problém.

:-)

je to dost velký rozdíl mezi originály a novými. Přestalo mě bolet rameno, motorka je o dost ovladatelnější a posed příjemnější.
Zaznamenáno

Dovolená se nemusí povést, hlavně když zážitky jsou silné a nezapomenutelné.
Klouže ti motorka v terénu? Postav se do stupaček. Motorka bude sice klouzat dále, ale nebudeš to cítit. :-)
ja
Host
« Odpověď #18 kdy: 11-09-2014, 12:20:36 »

Právě proto,že sem tady četl,že si to každej pochvaluje,a sem nucenej origo vymněnit(po uterním držkopádu kterej nejvíc odnesla manželka  Sad a řidítka--se tada prásknu).Tak mně jde hlavně jakou šířku ty origo lanka  a kabeláž snese.
Zaznamenáno
Deutschmann
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 12
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: BMW
Jméno: Miroslav Němčík
Bydliště: Praha - Libeň
SPONZOR:
Příspěvků: 301



« Odpověď #19 kdy: 11-09-2014, 16:27:13 »

Právě proto,že sem tady četl,že si to každej pochvaluje,a sem nucenej origo vymněnit(po uterním držkopádu kterej nejvíc odnesla manželka  Sad a řidítka--se tada prásknu).Tak mně jde hlavně jakou šířku ty origo lanka  a kabeláž snese.
Držkopád?
Co to je já znám jen prekérku.

Poradím ti. jestli máš ještě řídítka napůl, tak je odmontuj a zkus kam až dosáhneš. A někdo ti to změří metrem. 
Jestli napůl nejsou tak je přefikni a uvidíš kam až dosáhneš.
Ale zase si nekupuj nějaké metrové nebo něco monstrózního, bo by jsi vypadal jako debil.
Většina kluků včetně mě (a to jsem je původně nechtěl) má skoro rovné, šířky 780 až 880 mm.
Zaznamenáno

Dovolená se nemusí povést, hlavně když zážitky jsou silné a nezapomenutelné.
Klouže ti motorka v terénu? Postav se do stupaček. Motorka bude sice klouzat dále, ale nebudeš to cítit. :-)
Tomáš
Děd vševěd
*****

DÍK 3
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 850 4TX
Jméno: Tomáš
Bydliště: Těrlicko
Příspěvků: 237



« Odpověď #20 kdy: 11-09-2014, 16:29:42 »

Deutschmann: jak je to u těhlech řidítek se závitama pro závaží? Asi se musí dodělat že?  Smiley
Zaznamenáno
Mirek TDM
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 40
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: KTM
Jméno: Mirek
SPONZOR:
Příspěvků: 1009



« Odpověď #21 kdy: 11-09-2014, 16:52:33 »

Deutschmann: jak je to u těhlech řidítek se závitama pro závaží? Asi se musí dodělat že?  Smiley

Závity tam nejsou, ale ruku na srdce, na co tam ty závažíčka jsou. Neměl jsem je tam a nepoznal jsem změnu. A vlastně je tam nemám ani teď.
Zaznamenáno
ja
Host
« Odpověď #22 kdy: 11-09-2014, 18:10:15 »

Držkopád=bumbác rovnou o zem,v našem případě o asfalt.
Stěma rozřízlejma řidítkama je to dobrej nápád,dík.Závity pro závažíčka zas až tak důležitý nejsou né,dělají se i ty stou roztahovací gumou při dotahování jestlise nepletu.No a ještě mně rupla paceřovka na pravý straně jak to jde od třemenu k tomu rozbočovači.Ale kecal bych jestli to udělalalo při tom brzdění,nebo se to prodřelo při tom držkopádu,ale to nevím jak páč posilnici jsme se neklouzali.No jdu ju odšroubovat a prozkoumat jestli naní něco poznám. conf.
Zaznamenáno
Driver toys
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 20
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: KTM
Jméno: Libor SIMON
Bydliště: Dolní Dobrouč (okr. Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj)
SPONZOR:
Příspěvků: 905



« Odpověď #23 kdy: 11-09-2014, 18:59:04 »

Široký řidítka jsou super, ale nepřehánět!!! Já měl původní široká moc, posez se změní v mírný předklon, což je lepší pro jízdu po silnici, ale při jízdě ve stupačkách jsem se krčil. Lepší je o něco širší, ale vyžší a trochu natažený k řidiči.
Nynějšímu majiteli jsem dal druhý k motorce a po výměně si libuje. Odkaz odkud jsem je měl mi poslal Pečajz, má ty samé na 900. Chce to spíš na sraz a zkoušet co kdo má a co sedne.
Tak šťastnou ruku  Wink!
Zaznamenáno

Ani pohyb na zdravém vzduchu nenahradí pohyb na zdravém těle ;op
ja
Host
« Odpověď #24 kdy: 11-09-2014, 20:22:14 »

Akorát ještě se zeptám,jak se odělávají ty gripy levá pravá strana,to jde komplet stěma černejma ovladačema?
Zaznamenáno
Tomáš
Děd vševěd
*****

DÍK 3
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 850 4TX
Jméno: Tomáš
Bydliště: Těrlicko
Příspěvků: 237



« Odpověď #25 kdy: 11-09-2014, 20:56:31 »

Gripy a ovladače jsou zvlášť. Sundáš závažíčko a grip stáhneš. Bývají přilepený, takže něčím opatrně odloupnout. Dobře to jde prý když pod něj vrazíš něco tenkého, ale osobně jsem to ještě nedělal-moje originály moc nedržely  Grin. Levej grip je přímo na řidítku a pravej je na plastový "rukojeti" plynu, takže tam opatrněji. No a pak už jen rozšroubovat domečky přepínačů a plynu a všechno to sundat  Smiley

EDIT: vlastně, pravej grip nemusíš sundavat z plynový rukojeti, tu sundáš celou i s gripem  Wink
Zaznamenáno
ja
Host
« Odpověď #26 kdy: 11-09-2014, 21:23:28 »

Díky tak doufám,že ten levej sundám bez poškození,někdo to tady popisoval,jak je sundat,tak to musím dohledat. uaau
Zaznamenáno
B@rbuch@
Ondra, Wondřich, Mladej....jak chcete.. ;D
Global Moderator
Děd vševěd
*****

DÍK 20
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 850 4TX
Jméno: Ondra Skalický
Bydliště: Dolní Dobrouč
SPONZOR:
Příspěvků: 616




« Odpověď #27 kdy: 11-09-2014, 22:27:51 »

Pokud to není celý zablitý lepidlem, tak ho zkus ukroutit. Takhle jsem sundával svoje gripy
Zaznamenáno

blll blll Yamaha TDM 850 4TX   blll  blll
Ivan_TDM
Velký znalec
****

DÍK 1
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM900
Jméno: Ivan
Bydliště: ČESKÉ BUDĚJOVICE
SPONZOR:
Příspěvků: 124



« Odpověď #28 kdy: 12-09-2014, 09:46:34 »

Při sundavání gripu pomůže pokud si dáš do injekční stříkačky s jehlou jarovou vodu a nainjektuješ opatrně mezi řídítko a grip.       
Zaznamenáno
Deutschmann
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 12
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: BMW
Jméno: Miroslav Němčík
Bydliště: Praha - Libeň
SPONZOR:
Příspěvků: 301



« Odpověď #29 kdy: 12-09-2014, 11:32:56 »

Deutschmann: jak je to u těhlech řidítek se závitama pro závaží? Asi se musí dodělat že?  Smiley
Závity tam nejsou musí se dodělat.
Já jsem je tam dělal abych je vzápětí demontoval, protože jsem si dával blástry kvůli kterým jsme musel závažíčka demontovat.
A nepoznal jsem rozdíl při jízdě s a bez závažíček.
 Grin
Zaznamenáno

Dovolená se nemusí povést, hlavně když zážitky jsou silné a nezapomenutelné.
Klouže ti motorka v terénu? Postav se do stupaček. Motorka bude sice klouzat dále, ale nebudeš to cítit. :-)
Stran: 1 [2] 3 4   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  


BlackRain V3 2010 by , Crip Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC
SimplePortal 2.3.2 © 2008-2010, SimplePortal
Valid! XHTML