TDM FORUM TDM FORUM
28-06-2024, 06:51:10 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Pravidla etiky na Fóru
 
Stran: 1 2 [3] 4   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Řidítka nebo zvýšení  (Přečteno 15545 krát)
ja
Host
« Odpověď #30 kdy: 12-09-2014, 12:52:01 »

Díky za rady pánové,určitě jich využiju. supr.Pancéřovka vymněněna 750kč asi 60cm + banja na obě strany.Kupováno v MotoTrade Číhalín-Podle odkazu Zerzyho zde na foru.Už zas brzdí jak má.Kontrola ostatních hadic-projistotu. uaau.Teď vyrážím do Brna pro ty řidítka-tak uvidím co vyberu mají tam skladem dost velkej výběr. *smil*A asi si tam rovnou koupím nový blástry.Líbí se mně tyto. http://www.motomachos.cz/chranice-pacek/379-chranice-pacek-na-motorku-yamaha-xt-660-xr-styl-dakar.html
Zaznamenáno
Deutschmann
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 12
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: BMW
Jméno: Miroslav Němčík
Bydliště: Praha - Libeň
SPONZOR:
Příspěvků: 301



« Odpověď #31 kdy: 12-09-2014, 14:01:17 »

Díky za rady pánové,určitě jich využiju. supr.Pancéřovka vymněněna 750kč asi 60cm + banja na obě strany.Kupováno v MotoTrade Číhalín-Podle odkazu Zerzyho zde na foru.Už zas brzdí jak má.Kontrola ostatních hadic-projistotu. uaau.Teď vyrážím do Brna pro ty řidítka-tak uvidím co vyberu mají tam skladem dost velkej výběr. *smil*A asi si tam rovnou koupím nový blástry.Líbí se mně tyto. http://www.motomachos.cz/chranice-pacek/379-chranice-pacek-na-motorku-yamaha-xt-660-xr-styl-dakar.html


Což oto hezké jsou, ale aby také plnili to co mají. :-)
Zaznamenáno

Dovolená se nemusí povést, hlavně když zážitky jsou silné a nezapomenutelné.
Klouže ti motorka v terénu? Postav se do stupaček. Motorka bude sice klouzat dále, ale nebudeš to cítit. :-)
ja
Host
« Odpověď #32 kdy: 12-09-2014, 20:01:02 »

Tak nákup řidítek a blástrů se nezdařil,mají dovču do 18.9. Sad
Zaznamenáno
marekv
Kořen
Větší znalec
*****

DÍK 13
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 850 4TX
Jméno: Marek
Bydliště: Český Krumlov
SPONZOR:
Příspěvků: 119



« Odpověď #33 kdy: 02-12-2014, 19:52:55 »

Ahoj všichni  Smiley
potřeboval bych poradit jaká dát řidítka, která teď budou bez zvýšení a pokud to bude vyhovovat tak to i tak zůstane. Jedná se mi o řidítka s hrazdou nebo bez, šířka něco jako originál(kdyby se narovnaly) jen ne tak zahnutá a aby stačily lanka. Musím objednat po netu neboť v blízkosti není žádný obchod na vyzkoušení. Pokud má někdo nějaký typ co tam pásne tak písněte.
Díky  Cool
Zaznamenáno
TondaZ
Znalec
**

DÍK 2
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM900
Jméno: Tonda
Bydliště: Broumov
SPONZOR:
Příspěvků: 31


WWW
« Odpověď #34 kdy: 03-12-2014, 12:28:39 »

Když je narovnáš, budou ti narážet do plexi. Pak jedině odsadit, ale jde o tu délku lanek. Je to začarovaný kruh.  Sad
Zaznamenáno
marekv
Kořen
Větší znalec
*****

DÍK 13
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 850 4TX
Jméno: Marek
Bydliště: Český Krumlov
SPONZOR:
Příspěvků: 119



« Odpověď #35 kdy: 04-12-2014, 16:27:47 »

 Huh?
Tak to jsi mi moc nepomohl. Jde mi hlavně alespoň o trochu rovnější a možná vyšší řidítka. Asi máš pravdu, že budou narážet do kapotáže. To mi, ale asi nepomůže ani to zvýšení řidítek.  Cool
Zaznamenáno
Luko
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 22
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Triumph
SPONZOR:
Příspěvků: 1388



« Odpověď #36 kdy: 05-12-2014, 14:12:29 »

Ale prdlajs.
Většina z nás má rovnější řidítka.
Jinýma řidítkama se pravda rozšíříš,ale zase snížíš.Takže vše v poho.Já mám řidítka 80cm,zvýšené o 3cm a vše vyšlo.Jen když dáš blastery tak začneš v plném rejdu klepat o plexi.Ale to taky záleží jak si je vytočíš v uchytech.
 Wink
Zaznamenáno

Lepší být o půl šesté doma,než v pět v márnici.
Roman ST1
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 30
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Tracer 900
Jméno: Roman
Bydliště: Jičín
SPONZOR:
Příspěvků: 1682



« Odpověď #37 kdy: 05-12-2014, 18:12:03 »

Typ řidítek najdeš na předchozí stránce, chce to jen prolistovat  Wink
Zaznamenáno
marekv
Kořen
Větší znalec
*****

DÍK 13
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 850 4TX
Jméno: Marek
Bydliště: Český Krumlov
SPONZOR:
Příspěvků: 119



« Odpověď #38 kdy: 05-12-2014, 20:26:47 »

 Wink
listoval jsem, ale jsou tam jen 2 typy. Jiné nikdo nedával?
díkes
Zaznamenáno
Begy
everything is possible
Administrator
Děd vševěd
*****

DÍK 44
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Jiří Beránek
Bydliště: Klecany
SPONZOR:
Příspěvků: 2034




WWW
« Odpověď #39 kdy: 05-12-2014, 20:52:57 »

s délkou řidítek to rozhodně nepřehánějte.
Za jízdy je to super, ale běda když se potřebuju třeba někde otočit a dát plný rejd. Pak se musíš hrozně předehnout abys vůbec řidítka udržel v ruce, je to dost nestabilní.
Zaznamenáno

jedině vodka + redbull  mrk  Galerie
marekv
Kořen
Větší znalec
*****

DÍK 13
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 850 4TX
Jméno: Marek
Bydliště: Český Krumlov
SPONZOR:
Příspěvků: 119



« Odpověď #40 kdy: 05-12-2014, 22:13:44 »

 Shocked
tak to jsem z toho jelen. Tak poraďte, jaké?
http://www.amtrade.cz/index.php?main_page=popup_image&pID=104201
http://www.amtrade.cz/index.php?main_page=popup_image&pID=104198
http://www.amtrade.cz/index.php?main_page=product_info&products_id=104203
http://www.motomachos.cz/riditka-klasicke-22-mm/880-riditka-s-hrazdou-na-enduro-motokros-22-mm.html
http://www.motomachos.cz/riditka-klasicke-22-mm/886-riditka-na-motorku-s-hrazdou-m-style.html
díky všem, nebo má někdo lepší typ. Základ je "aby stačily lanka a kabeláž"
Zaznamenáno
Roman ST1
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 30
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Tracer 900
Jméno: Roman
Bydliště: Jičín
SPONZOR:
Příspěvků: 1682



« Odpověď #41 kdy: 06-12-2014, 07:50:44 »

Já osobně bych šel do těch prvních nebo druhých, podle toho jestli se ti líbí hrazda nebo ne.
Ty třetí jsou moc nízký a poslední dvoje už moc široký.
Pokud ti nebudou vyhovovat, můžeš je do 15ti nebo 30ti dnů vrátit - nepoškozená.  Wink
Zaznamenáno
Ivan_TDM
Velký znalec
****

DÍK 1
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM900
Jméno: Ivan
Bydliště: ČESKÉ BUDĚJOVICE
SPONZOR:
Příspěvků: 124



« Odpověď #42 kdy: 07-12-2014, 22:02:10 »

Fehling enduro plus zvýšení asi o 3 cm  a pohoda veliká  Smiley
Zaznamenáno
Aca
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 14
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Jiná
SPONZOR:
Příspěvků: 876


« Odpověď #43 kdy: 07-12-2014, 23:11:52 »

Já teda nevím,proč z toho děláš takovou kovbojku. Jezdit s tim budeš ty. Tak vlítni do oblastní prodejny smíšeného zboží motocyklistického,nech si předložit dostupný sortiment různě ohnutých trubek a podle toho vyber. Co když ti tady doporučený nebudou vyhovovat,protože ten co je s nima spokojenej měří dva metry a ty o 50cm míň?
Zaznamenáno
Driver toys
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 20
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: KTM
Jméno: Libor SIMON
Bydliště: Dolní Dobrouč (okr. Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj)
SPONZOR:
Příspěvků: 905



« Odpověď #44 kdy: 08-12-2014, 11:49:10 »

Fehling enduro plus zvýšení asi o 3 cm  a pohoda veliká  Smiley


 S řidítky jsem špekuloval na TDM taky a došel k rozměrům co se uvádi v odkaze. Cena přijatelná, navíc o 3 cm vyžší a o pár širší, zahnuté k sedlu. Věřím že tyhle ti tam sednou líp než origo!
 Saša sice má pravdu a když se tady před několika lety začínalo se širokýmy řidítkama i já zašel do obchodu s motokrosovým zbožím, osahal si několik řidítek a pak si jedny vybral. Ale POZOR!!!!! Tam mi do ruky sedly úžasně, líbil se mi i jejich vzhled, jenže po namontování na TDM jsem zjistil, že sic vyjdou všechny lanka, kabely a hadice, ale posunul se vzpřímený posez na spíše trochu předkloněný. Pár km mi trvalo než jsem si zvykl a bolely mě ruce. Po podložení nástavci na míru od Barbuchy se to rapidně zlepšilo, ale pořád to nebylo to pravé ořechové.
 Na srazu jsem si ohmatal pár strojů (myslím TDM) a došel k číslům skoro stejným jako určuje popis řidítek v odkazu.

 Pááč teď sraz nejni a určitě řidítka "musíš" mít co nejdříve, nebál bych se koupit tyhle z odkazu. Když ti vyjdou lanka, hadice a kabely, můžeš je ještě podložit, ale to uvidíš až je namontuješ. Každá mašina má jinak unavený pružiny, každej pilot má trochu jinak proprděný sedlo a jiný vzrůst postavy, takže úplné doladění je hodně individuelní.
 
 Snad už se tu kolem napsalo dostatečně dost  ojee a i ti co se ptají na optimální řidítka po namontování napíší své recenze - jak v dobrém, tak i ve špatném, aby další čtenáři měli jasnější představy, za čož těm kteří tak činí ze srdce za ostatní příchozící a dumající děkuji  Kiss hehe.
Zaznamenáno

Ani pohyb na zdravém vzduchu nenahradí pohyb na zdravém těle ;op
Stran: 1 2 [3] 4   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  


BlackRain V3 2010 by , Crip Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC
SimplePortal 2.3.2 © 2008-2010, SimplePortal
Valid! XHTML