TDM FORUM TDM FORUM
20-09-2024, 11:39:39 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Sponzorský dar na chod stránek
 
Stran: 1 2 [3] 4   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Povinné ručení  (Přečteno 7395 krát)
langenau
Děd vševěd
*****

DÍK 2
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Triumph
Jméno: Michal
Bydliště: Lánov u Vrchlabí 189
SPONZOR:
Příspěvků: 204


« Odpověď #30 kdy: 21-07-2011, 17:29:38 »

Já platím 1047u Kooperativy za celoroční.
Zaznamenáno
Begy
everything is possible
Administrator
Děd vševěd
*****

DÍK 44
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Jiří Beránek
Bydliště: Klecany
SPONZOR:
Příspěvků: 2034




WWW
« Odpověď #31 kdy: 21-07-2011, 17:53:39 »

tohle už jsou hodně "unikátní" pojišťovny.

 Kdysi mě jeden človíček vrátil do reality: "není problém cokoli pojistit - otázkou je pak pojistné plnění" - takže nechci moc experimentovat
Zaznamenáno

jedině vodka + redbull  mrk  Galerie
kus
Global Moderator
Děd vševěd
*****

DÍK 25
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: ...asi trakař
Jméno: Martin Suk
Bydliště: Červený Kostelec,Olešnice 366
SPONZOR:
Příspěvků: 536




« Odpověď #32 kdy: 21-07-2011, 20:49:34 »

Vím že to zní sobecky,ale to u jaký jsi pojišťovny má vliv na to kolik dostane peněz poškozenej a né ty jako pojistník(škůdce),takže když si při nehodě kterou zaviníš poškodíš svoje vozidlo stejně nic od pojišťovny nedostaneš a proto já volím čím levnější tím lepší.A pokud někdo nabourá tebe  a má laciný pojištění tak ti třeba suma kterou ti spočítaj na opravu nestačí a ty stejně nic nezmůžeš a musíš to zatáhnout ze svého,nebo se soudit,a to asi moc cenu nemá.
S pozdravem Kus
Zaznamenáno
Torontal
Děd vševěd
*****

DÍK 0
Offline Offline

Příspěvků: 457


« Odpověď #33 kdy: 22-07-2011, 07:27:30 »

Tiez som toho nazoru ako KUS,za malo penazi rovnako vela Km.
Zaznamenáno
Luko
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 22
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Triumph
SPONZOR:
Příspěvků: 1388



« Odpověď #34 kdy: 22-07-2011, 08:45:30 »

No nepřeju to nikomu,ale zkuste si představit situaci kdy ti někdo naboří (plechofku,motku,to je jedno) a budete mít stejnou nejlevnější pojištovnu (třeba to jaro ).
A dovedu si živě představit jak ju vychvalujete do nebe když vám z nabořené věci v hodnotě třeba 100 000  vyplatí 20% a jiná by dala třeba 40%.A věc bude na odpis.
Neříkám že budu platit to nejdražší co je,ale tyhle rádoby pojištovny nepodporuju  Sad
Zaznamenáno

Lepší být o půl šesté doma,než v pět v márnici.
kus
Global Moderator
Děd vševěd
*****

DÍK 25
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: ...asi trakař
Jméno: Martin Suk
Bydliště: Červený Kostelec,Olešnice 366
SPONZOR:
Příspěvků: 536




« Odpověď #35 kdy: 22-07-2011, 08:50:14 »

Takže radči zaplatím víc abych se nemusel stydět před tím co jsem mu rozbil auto,že dostal málo peněz?
Zaznamenáno
Roman ST1
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 30
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Tracer 900
Jméno: Roman
Bydliště: Jičín
SPONZOR:
Příspěvků: 1682



« Odpověď #36 kdy: 22-07-2011, 09:22:55 »

Já spíš vybírám pojišťovnu podle asistenčních služeb, přeci jenom je dobré když jsi třeba 1000km od baráku, aby ti někdo alespoň částečně zaplatit odtah, atd.
Zaznamenáno
Mirek TDM
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 40
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: KTM
Jméno: Mirek
SPONZOR:
Příspěvků: 1009



« Odpověď #37 kdy: 22-07-2011, 11:34:58 »

 Já jsem také u ČPP a jsem spokojen. Platím málo a zatím jsem po nich nic nechtěl. A poněvadž platím málo tak u nich zůstanu. Před nedávnem mi jeden důchodce naboural auto. Byl pojištěn u Kooperativy tak jsem si říkal pohoda. Ale opak byl pravdou. I když jsem bouračku nezavinil v servise po mě chtěli třetinu škody což dělalo 12000,- kč. Zdůvodnili to tím, že mám auto starší 5 let a tím pádem mi nemůžou zaplatit vše, i když jsem ho nikdy neměl bourané. Takže závěrem bych chtěl říci, že nevidím důvod podporovat velké, dražší a bohatější pojišťovny, když to jsou stejné kurvy jako ty malé chudší, levnější. Přeju hezký víkend.  blll  hehe
Zaznamenáno
Luko
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 22
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Triumph
SPONZOR:
Příspěvků: 1388



« Odpověď #38 kdy: 22-07-2011, 14:49:04 »

Takže radči zaplatím víc abych se nemusel stydět před tím co jsem mu rozbil auto,že dostal málo peněz?
Tak jinak.
Shrnem si uvažování českého člověka-Já budu platit co nejmíň,ale ostatní co nejvíc ať pak nebrečím že jsem nic nedostal   naugh
Jak to tak sleduju,asi si fakt sjednám tu havarijku   LOL LOL
Zaznamenáno

Lepší být o půl šesté doma,než v pět v márnici.
Pekelný dědek
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 15
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: BMW
Jméno: René Havlík
SPONZOR:
Příspěvků: 313



« Odpověď #39 kdy: 27-10-2011, 14:57:11 »

Tak varování pro všechny co mají pojištěno nebo přemýšlí o něčem v ČPP.Dneska mi přišel pozdrav z České kanceláře pojistitelů a složenka na zaplacení dlužné částky za pojištění motorky u zmíněné pojištovny.Měl jsem tam kdysi auto, teď nic a ani bych si u nich nepojistil kolo (zlodějové).Dlužím jim za čtvrt roku fiktivního pojištění od 26.9.2009. do 24.12.2009 částku 2870 Kč a to mám uzavřenou smlouvu s jinou pojištovnou od 1.12.2008 až doposud a pokračuji v ní nadále.Takže pokud někoho z té rádoby pojišťovny potkáte buď mu rozbijte držku a nebo utíkejte ať nezjistí vaše iniciály či doklady od vozidla jinak budete otravováni neoprávněným vybíráním peněz či exekutorem.A to mě připravili ještě o jednu měsíční platbu za pojištění na mnou zrušeného tedy neexistujícího auta.

A proto varování já osobně nikdy podvodnou Českou podnikatelskou pojištovnu  grr i kdyby měli poloviční ceny jiné nejlevnější pojišťovny.
Zaznamenáno
Roman ST1
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 30
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Tracer 900
Jméno: Roman
Bydliště: Jičín
SPONZOR:
Příspěvků: 1682



« Odpověď #40 kdy: 27-10-2011, 16:42:09 »

to jsi měl nepotěšil, já u nich mám auto i motorku  conf
Zaznamenáno
Pekelný dědek
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 15
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: BMW
Jméno: René Havlík
SPONZOR:
Příspěvků: 313



« Odpověď #41 kdy: 27-10-2011, 17:50:09 »

Jak já jsem tu babu zmr... a ona za to nemohla,ale když jsem vytočenej tak smůla - kdyby to nebyla ku.evská ČPP tak byl tam zavolal a s klidem to vyřídil.ČPP a vidím rudě a raději se ani nepotkat.Pojistit si motorku za 2700 za 3 mesíce si muže dát jedině nerozumný člověk.

A tohle jsem ČPP napsal :

Vám dobrý den nikdy nepopřeji:
Měl jsem jednou u vás pojištěno vozidlo-moje chyba!!!!
Že jste mě nevrátili peníze za 1.měsíc  pojištění neexistujícího auta (auto jsem zrušil tuším 12-tého v měsíci a 18-tého končilo zaplacení 3 měsíčního období a jelikož jsem zaplatil další období dopředu,čekal jsem vrácení celé částky,což se nestalo).Odpověď vašeho zástupce proč mi nebyla vrácena celá částka kterou jsem odeslal dříve jelikož jsem netušil zrušení auta byla: pojištění se platí do konce měsíce ne do 18-tého a kdybych neměl zaplaceno dopředu musel bych zbývající částku doplatit.Asi jsem špatně četl smlouvu moje chyba.To jsem tedy netušil,že u vás pojištujete neexistující auta,ale budiž s tím jsem se smířil.Ale že mě napadáte přes Českou kancelář pojistitelů vámi vymyšleným (číslo vaší podvodné smlouvy 3201861014/1) nezaplaceným pojištěním mého vozidla to je vrchol drzosti.Kde jste ukradli data mého vozidla,které bych nikdy u vás nepojistil?.Po ukončení již zmíněného pojištění,bych si u vás nepojistil ani kolo a nechci mít s vámi nikdy nic společného.Udělejte si v tom bordelu u vás pořádek a nechejte narozdíl od vás slušné a v pořádku platící lidi napokoji.
Každopádně vám udělám reklamu u všech známých,jak jste skvělá pojišťovna.
Chtěl bych dodat že,na každou swini se řezník najde!!!


* Pov. ruceni.jpg (139.89 KB, 926x772 - prohlédnuto 182 krát.)
Zaznamenáno
Roman ST1
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 30
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Tracer 900
Jméno: Roman
Bydliště: Jičín
SPONZOR:
Příspěvků: 1682



« Odpověď #42 kdy: 27-10-2011, 19:03:41 »

a nedá se proti tomu nějak odvolat?
Zaznamenáno
Luko
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 22
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Triumph
SPONZOR:
Příspěvků: 1388



« Odpověď #43 kdy: 14-06-2012, 11:15:49 »

Budu pokračovat v tématu.
Po předloňské srážce se psem a před tím do mě vrazil pták (Pro rejpaly-opeřený pták mi vrazil do bundy  Wink )Jsem si sjednal povinné u Kooperativy s připojištěním srážkou se zvěří.
Chtějí za to jen 3kila navíc.Což není likvidační a vztahuje se to na každého obratlovce vyjma člověka.Jen se musej volat policajti.Což když už se něco stane,tak je to maličkost.A té havěti je přemnožené jak sviň.  ojee
Stejně doufám že to nebudu potřebovat  Wink
Zaznamenáno

Lepší být o půl šesté doma,než v pět v márnici.
Bizi
Global Moderator
Děd vševěd
*****

DÍK 17
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 850 4TX
Jméno: Zbyněk Smolík
Bydliště: Ostrava-Poruba
SPONZOR:
Příspěvků: 596



« Odpověď #44 kdy: 14-06-2012, 11:45:11 »

Jak já jsem tu babu zmr... a ona za to nemohla,ale když jsem vytočenej tak smůla - kdyby to nebyla ku.evská ČPP tak byl tam zavolal a s klidem to vyřídil.ČPP a vidím rudě a raději se ani nepotkat.Pojistit si motorku za 2700 za 3 mesíce si muže dát jedině nerozumný člověk.

A tohle jsem ČPP napsal :

Vám dobrý den nikdy nepopřeji:
Měl jsem jednou u vás pojištěno vozidlo-moje chyba!!!!
Že jste mě nevrátili peníze za 1.měsíc  pojištění neexistujícího auta (auto jsem zrušil tuším 12-tého v měsíci a 18-tého končilo zaplacení 3 měsíčního období a jelikož jsem zaplatil další období dopředu,čekal jsem vrácení celé částky,což se nestalo).Odpověď vašeho zástupce proč mi nebyla vrácena celá částka kterou jsem odeslal dříve jelikož jsem netušil zrušení auta byla: pojištění se platí do konce měsíce ne do 18-tého a kdybych neměl zaplaceno dopředu musel bych zbývající částku doplatit.Asi jsem špatně četl smlouvu moje chyba.To jsem tedy netušil,že u vás pojištujete neexistující auta,ale budiž s tím jsem se smířil.Ale že mě napadáte přes Českou kancelář pojistitelů vámi vymyšleným (číslo vaší podvodné smlouvy 3201861014/1) nezaplaceným pojištěním mého vozidla to je vrchol drzosti.Kde jste ukradli data mého vozidla,které bych nikdy u vás nepojistil?.Po ukončení již zmíněného pojištění,bych si u vás nepojistil ani kolo a nechci mít s vámi nikdy nic společného.Udělejte si v tom bordelu u vás pořádek a nechejte narozdíl od vás slušné a v pořádku platící lidi napokoji.
Každopádně vám udělám reklamu u všech známých,jak jste skvělá pojišťovna.
Chtěl bych dodat že,na každou swini se řezník najde!!!
Pekelníku a jak to pokračovalo nebo skončilo?
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3] 4   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  


BlackRain V3 2010 by , Crip Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC
SimplePortal 2.3.2 © 2008-2010, SimplePortal
Valid! XHTML