TDM FORUM TDM FORUM
05-10-2024, 23:33:02 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Pravidla etiky na Fóru
 
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Padáky na TDM 900  (Přečteno 33989 krát)
Aca
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 14
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Jiná
SPONZOR:
Příspěvků: 876


« Odpověď #75 kdy: 13-03-2013, 20:41:53 »

Ja jsem prave myslel to natahnout obloukem pres aspon okraj toho plastu. Je mi jasny ze takhle to plni funkci,ale opticky to hodne rozsiruje.
Zaznamenáno
ffeerrddaa
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Jiří Oliva
Bydliště: Slaný (momentálnĚ Rochov u Úštěka)
SPONZOR:
Příspěvků: 269




WWW
« Odpověď #76 kdy: 13-03-2013, 20:51:46 »

Ja jsem prave myslel to natahnout obloukem pres aspon okraj toho plastu. Je mi jasny ze takhle to plni funkci,ale opticky to hodne rozsiruje.
jo jako to vytahnout vejs az na plast trochu.... no to by bylo opticky luxus... to se tu uz resilo... jenze kdyz chces na 900 sundat bocni plast takse musi odspodu vyklopit a nejde jinak sundat takze ny to zavazelo :-(
Zaznamenáno

Dekuji za TDM...
Aca
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 14
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Jiná
SPONZOR:
Příspěvků: 876


« Odpověď #77 kdy: 13-03-2013, 20:53:56 »

Reseni by se naslo.Kolikrat ten plast sundavas?
Zaznamenáno
rostav
Znalec
**

DÍK 1
Offline Offline

Motorka: TDM900
Jméno: Rosťa
Bydliště: Polanka nad Odrou
SPONZOR:
Příspěvků: 39



« Odpověď #78 kdy: 13-03-2013, 21:16:43 »

Ještě upravím ty spodky a ten vrch už nechám tak, dal jsem to co to šlo, není zrovna jednoduché to tahat ještě výš.
Zaznamenáno
Aca
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 14
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Jiná
SPONZOR:
Příspěvků: 876


« Odpověď #79 kdy: 13-03-2013, 21:23:11 »

Spousta veci neni jednoducha.... Wink
Zaznamenáno
ffeerrddaa
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Jiří Oliva
Bydliště: Slaný (momentálnĚ Rochov u Úštěka)
SPONZOR:
Příspěvků: 269




WWW
« Odpověď #80 kdy: 13-03-2013, 23:19:57 »

Reseni by se naslo.Kolikrat ten plast sundavas?

No ja osobne tak dvakrat mesicne... takze by me dost prudilo ze to nejde... kort kdyz me prudej uz i sundat ty ctyri sroubky. ale nekdo na to treba nesaha a tak pro nekoho by to bylo ok...
Zaznamenáno

Dekuji za TDM...
Driver toys
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 20
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: KTM
Jméno: Libor SIMON
Bydliště: Dolní Dobrouč (okr. Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj)
SPONZOR:
Příspěvků: 905



« Odpověď #81 kdy: 14-03-2013, 07:46:57 »

jo jako to vytahnout vejs az na plast trochu.... no to by bylo opticky luxus... to se tu uz resilo... jenze kdyz chces na 900 sundat bocni plast takse musi odspodu vyklopit a nejde jinak sundat takze ny to zavazelo :-(


 Zeptej se asi 250 uživatelů TDM 850, jak hodně jim vadí že musí sundávat rámy, když lezou pod kapoty. Pokud chceš 100% ochránit plasty, musíš tam vytáhnout i padáky, ale s rozumem, bo vzniká větší páka na přihnutí rámů při případném pádu. Buď oželíš poškození plastů a nebo holt 2x do roka sundáš i padáky.
 Jinak když má někdo orvaný zámky na bočních plastech, tak je sundá i bez demontáže padáků blll hehe.
Zaznamenáno

Ani pohyb na zdravém vzduchu nenahradí pohyb na zdravém těle ;op
ffeerrddaa
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Jiří Oliva
Bydliště: Slaný (momentálnĚ Rochov u Úštěka)
SPONZOR:
Příspěvků: 269




WWW
« Odpověď #82 kdy: 14-03-2013, 18:29:32 »

Zeptej se asi 250 uživatelů TDM 850, jak hodně jim vadí že musí sundávat rámy, když lezou pod kapoty. Pokud chceš 100% ochránit plasty, musíš tam vytáhnout i padáky, ale s rozumem, bo vzniká větší páka na přihnutí rámů při případném pádu. Buď oželíš poškození plastů a nebo holt 2x do roka sundáš i padáky.
 Jinak když má někdo orvaný zámky na bočních plastech, tak je sundá i bez demontáže padáků blll hehe.
to je fakt... ale pro me osobne by to byla vrazda... vazne je sundavam tak dvakrat do mesice... takze padaky by me odrovnali... takze to to raci ozelim... ale souhlasim kdyz chranit plast tak jedine poradne...
Zaznamenáno

Dekuji za TDM...
Kukačka
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 14
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Triumph
Jméno: Jaroslav Zmeškal
Bydliště: Bílovice nad Svitavou,,,,, Teperova 485 66401
SPONZOR:
Příspěvků: 504


Kuku


« Odpověď #83 kdy: 14-03-2013, 19:00:22 »

to je fakt... ale pro me osobne by to byla vrazda... vazne je sundavam tak dvakrat do mesice... takze padaky by me odrovnali... takze to to raci ozelim... ale souhlasim kdyz chranit plast tak jedine poradne...
a co tam porád hledáš
Zaznamenáno

ku ku
Aca
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 14
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Jiná
SPONZOR:
Příspěvků: 876


« Odpověď #84 kdy: 14-03-2013, 19:24:20 »

a co tam porád hledáš
Chodi se tam kochat..... Grin
Zaznamenáno
rostav
Znalec
**

DÍK 1
Offline Offline

Motorka: TDM900
Jméno: Rosťa
Bydliště: Polanka nad Odrou
SPONZOR:
Příspěvků: 39



« Odpověď #85 kdy: 14-03-2013, 19:37:22 »

Ale to by mě taky zajímalo proč ty plasty  pořád sundávat, ja je měl dole jak sem mašinu trošku rozflákal a teď když jsem je nechal lakovat.
Zaznamenáno
ffeerrddaa
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Jiří Oliva
Bydliště: Slaný (momentálnĚ Rochov u Úštěka)
SPONZOR:
Příspěvků: 269




WWW
« Odpověď #86 kdy: 15-03-2013, 01:41:28 »

Ale to by mě taky zajímalo proč ty plasty  pořád sundávat, ja je měl dole jak sem mašinu trošku rozflákal a teď když jsem je nechal lakovat.
Prave ale ja ji nerosflakal trochu. takze protoze je to muj jedinej dopravni prostredek ted.. tak ji doladuju za pochodu a nemuzuj ji nechat nepojizdnou... takze to mas nove rele. sup plasty, pridavna svetla zase plasty, vymena xenonu zase plasty, teplomer zase plast, voltmetr, kabel na vyhrivane sedlo, pak vyhrivane hefty, pak montaz mrizek, pak mi konecne prisel plast pod plast takze zase dolu. a tak bych mohl pokracovat... to je asi 10x plast dolu za poslednich 6mesicu a to jesm seznamem tak na polovine... takze tak no.
Zaznamenáno

Dekuji za TDM...
rostav
Znalec
**

DÍK 1
Offline Offline

Motorka: TDM900
Jméno: Rosťa
Bydliště: Polanka nad Odrou
SPONZOR:
Příspěvků: 39



« Odpověď #87 kdy: 15-03-2013, 02:01:05 »

Prave ale ja ji nerosflakal trochu. takze protoze je to muj jedinej dopravni prostredek ted.. tak ji doladuju za pochodu a nemuzuj ji nechat nepojizdnou... takze to mas nove rele. sup plasty, pridavna svetla zase plasty, vymena xenonu zase plasty, teplomer zase plast, voltmetr, kabel na vyhrivane sedlo, pak vyhrivane hefty, pak montaz mrizek, pak mi konecne prisel plast pod plast takze zase dolu. a tak bych mohl pokracovat... to je asi 10x plast dolu za poslednich 6mesicu a to jesm seznamem tak na polovine... takze tak no.

Tak ted tomu rozumím, taky se s ni můžu pořád mazlit  laugh
Zaznamenáno
Aca
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 14
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Jiná
SPONZOR:
Příspěvků: 876


« Odpověď #88 kdy: 15-03-2013, 05:37:10 »

Prave ale ja ji nerosflakal trochu. takze protoze je to muj jedinej dopravni prostredek ted.. tak ji doladuju za pochodu a nemuzuj ji nechat nepojizdnou... takze to mas nove rele. sup plasty, pridavna svetla zase plasty, vymena xenonu zase plasty, teplomer zase plast, voltmetr, kabel na vyhrivane sedlo, pak vyhrivane hefty, pak montaz mrizek, pak mi konecne prisel plast pod plast takze zase dolu. a tak bych mohl pokracovat... to je asi 10x plast dolu za poslednich 6mesicu a to jesm seznamem tak na polovine... takze tak no.
Tak jezdi zatim jako se streatem.......
Zaznamenáno
ffeerrddaa
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Jiří Oliva
Bydliště: Slaný (momentálnĚ Rochov u Úštěka)
SPONZOR:
Příspěvků: 269




WWW
« Odpověď #89 kdy: 15-03-2013, 18:10:54 »

Tak jezdi zatim jako se streatem.......
To mě take napadlo... ale kdyz jsem zjištoval zda je to legal. tak neni(alespon zde) policii by se nezamlouvalo e nemam kapotu ktera tam ma origo byt. Asi je to brane jako nejaka uprava nebo netusim.. ale je fakt ze roznejma demontazema krytu by mohli vznikat nebezpecne mista pro sebe i pro okoli... asi takto to berou... takze to furt musim nahazovat... nebo musel jsem... ted uz me to ceka snad jen jednou... ;-)
Zaznamenáno

Dekuji za TDM...
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  


BlackRain V3 2010 by , Crip Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC
SimplePortal 2.3.2 © 2008-2010, SimplePortal
Valid! XHTML