TDM FORUM TDM FORUM
27-09-2024, 20:20:28 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Sponzorský dar na chod stránek
 
Stran: 1 [2] 3 4   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Výběr destiček  (Přečteno 9196 krát)
radovan
Znalec
**

DÍK 1
Offline Offline

Motorka: TDM900
Jméno: radovan
Bydliště: nove zamky - slovensko
Příspěvků: 50



« Odpověď #15 kdy: 11-03-2011, 20:56:27 »

este by ste mi mohli poradit jak na odvzdusnenie ;-) ja som fakt uplny zaciatocnik ale chcem si to zmontovat vsetko sam bo ak sa mi stane daco dakde kde neni mechanik a servis nechcem tam stat z motorkou jak trupik :-D
Zaznamenáno
Luko
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 22
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Triumph
SPONZOR:
Příspěvků: 1388



« Odpověď #16 kdy: 12-03-2011, 10:21:06 »

Ono zrovna u brzd by ti to měl někdo aspoň 1ukázat.Je to celkem drbačka,vyhonit všechny bublinky.A hlavně je celkem nemilé v rychlosti promáčknout páčku a nic .....
Zaznamenáno

Lepší být o půl šesté doma,než v pět v márnici.
Torontal
Děd vševěd
*****

DÍK 0
Offline Offline

Příspěvků: 457


« Odpověď #17 kdy: 12-03-2011, 10:35:10 »

To je fakt, aspon na odvzdusnenie treba dvoch,a aby aspon jeden vedel co robi  LOL
Zaznamenáno
Jája
Velký znalec
****

DÍK -1
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM850 4TX
Příspěvků: 143



WWW
« Odpověď #18 kdy: 12-03-2011, 12:50:52 »

JJ, radím jednou nechat ukázat. Jinak na odvzdušňovák nasadit hadičku a druhý konec dát do sklenice s brzdovkou, pak jdou krásně vidět jestli jdou ještě nějaké bublinky a hlavně to nesaje zpátky vzduch.  Wink
Zaznamenáno

Cesta je cíl...
radovan
Znalec
**

DÍK 1
Offline Offline

Motorka: TDM900
Jméno: radovan
Bydliště: nove zamky - slovensko
Příspěvků: 50



« Odpověď #19 kdy: 12-03-2011, 15:22:51 »

tak dnes sa mi podarilo nasadit tie brzdy. brzdovku staru som komplet vypustil smrdela uz jak rybaci olej. takze teraz ked je vsetko na svojom mieste tak najprv by som mal naliat brzdovku do nadobky na to urcenej, na ten ventil - srobik nasadit hadicku jej druhy koniec dat do nadobky s trochou brzdovej kvapaliny a mackat brzdovu packu a dolievat brzdovu kvapalinu kym nezmiznu vsetky vzduchove bublinky a nebude z hadicky vytekat len cista brzdovka? a potom ked bude jedna brzda odvzdusnena zopakovat postup aj na druhej strane ci treba robit obe brzdy naraz? zial pomahat mi nema kto na vsetko musim prist akosik sam  Wink
Zaznamenáno
Mirek TDM
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 40
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: KTM
Jméno: Mirek
SPONZOR:
Příspěvků: 1009



« Odpověď #20 kdy: 12-03-2011, 17:13:38 »

 Já jsem brzdovku měnil tak že jsem si ji nabral do stříkačky a přes hadičku a odvzdušňováky natlačil až do nádobky. První z jedné strany a pak z druhé. Nechal jsem to chvíli odstát, zbytky bublinek po chvilce vystoupali do nádobky. Pak jsem párkrát zapumpoval páčkou a zase nechal odstát. Zavřel jsem nádobku a od té doby brzdím.  supr
Zaznamenáno
radovan
Znalec
**

DÍK 1
Offline Offline

Motorka: TDM900
Jméno: radovan
Bydliště: nove zamky - slovensko
Příspěvků: 50



« Odpověď #21 kdy: 14-03-2011, 18:31:39 »

http://www.tatrachema.com/vyrobky_autokozmetika_cz.php
mate niekto skusenosti s touto brzdovkou BK260? kolega mi to dneska doniesol zadarmo do prace. je to norma dot4 len ma matie ze je to dake malo huste.
Zaznamenáno
Jája
Velký znalec
****

DÍK -1
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM850 4TX
Příspěvků: 143



WWW
« Odpověď #22 kdy: 14-03-2011, 20:49:41 »

Brzdovka je dost řídká, taky mě to udivilo, jak jsem měnil. A v chytré brožuře je napsáno jenom dot 4, takže je to asi jedno.
Zaznamenáno

Cesta je cíl...
Luko
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 22
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Triumph
SPONZOR:
Příspěvků: 1388



« Odpověď #23 kdy: 15-03-2011, 11:19:38 »

Brzdová kapalina je řídká,to je v poho.A to DOT 4 jsou normy,když je to splnuje a je možno míchat,tak můžeš být klidný.
Zaznamenáno

Lepší být o půl šesté doma,než v pět v márnici.
radovan
Znalec
**

DÍK 1
Offline Offline

Motorka: TDM900
Jméno: radovan
Bydliště: nove zamky - slovensko
Příspěvků: 50



« Odpověď #24 kdy: 15-03-2011, 15:52:55 »

ok dakujem za odpoved. bo to co som vypustil z brzd bolo trosku hustejsie. nie sice ako olej ale hustejsie ako tato kvapalina. aj ked to mohlo byt aj stavom a vekom kvapaliny.
Zaznamenáno
radovan
Znalec
**

DÍK 1
Offline Offline

Motorka: TDM900
Jméno: radovan
Bydliště: nove zamky - slovensko
Příspěvků: 50



« Odpověď #25 kdy: 18-03-2011, 20:07:15 »

tak sodrozi dneska som to odvzdusnil. zatial som skusal brzdy len posuvanim motorky a stlacanim brzdy a brzdilo to. po namontovani spojkovej packy to vyskusam v pohybe tak dufam ze si nenamlatim hubu :-D
Zaznamenáno
Driver toys
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 20
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: KTM
Jméno: Libor SIMON
Bydliště: Dolní Dobrouč (okr. Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj)
SPONZOR:
Příspěvků: 905



« Odpověď #26 kdy: 19-03-2011, 11:38:37 »

tak sodrozi dneska som to odvzdusnil. zatial som skusal brzdy len posuvanim motorky a stlacanim brzdy a brzdilo to. po namontovani spojkovej packy to vyskusam v pohybe tak dufam ze si nenamlatim hubu :-D
Ty jsi pobavil  LOL - při posouvání motorky to brzdí... hehe  hehe  hehe Omlouvám se, ale to mě fakt rozesmálo asi na 3 minuty! Držím palce, aby ti to brzdilo i při rychlosti 100 km/h.
Zaznamenáno

Ani pohyb na zdravém vzduchu nenahradí pohyb na zdravém těle ;op
radovan
Znalec
**

DÍK 1
Offline Offline

Motorka: TDM900
Jméno: radovan
Bydliště: nove zamky - slovensko
Příspěvků: 50



« Odpověď #27 kdy: 19-03-2011, 16:37:26 »

sak zato pisem ze to musim este rozjazdit  Tongue ale tak hadam som to nedo..ebal. bublinky ziadne packa kladie primerany odpor-uvidzime. zadnu som nechal tak jak bola pri najhorsom brzdim zadkom. samozrejme skuska na prazdnom dvore niesom samovrah.
Zaznamenáno
Kudrc
Nováček
*

DÍK 0
Offline Offline

Příspěvků: 17



« Odpověď #28 kdy: 21-03-2011, 20:58:50 »

DOT 4 znamená bod varu kapaliny dříve se používala DOT 3 nyní už je většinou na pumpách DOT 4 brzdy se zahřívají na vysokou teplotu a je to i kvůli roztažnosti. Jinak destičky mám FERODO a spokojenost měkké takže mi nežerou kotouče
Zaznamenáno
radovan
Znalec
**

DÍK 1
Offline Offline

Motorka: TDM900
Jméno: radovan
Bydliště: nove zamky - slovensko
Příspěvků: 50



« Odpověď #29 kdy: 22-03-2011, 23:26:07 »

dneksa mi dosla sada gumovych tesneni. 1-sada t.j. na jeden brzdic 37€!!!!!! skoro so mnou yeblo o zem. este potrebujem na druhu stranu a dozadu. mi povedzte co je tak curva draheho na poyebanych gumovych kruzkoch!!!!!!!! pardon za vulgarizmi ale som z toho mierne vytoceny.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3 4   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  


BlackRain V3 2010 by , Crip Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC
SimplePortal 2.3.2 © 2008-2010, SimplePortal
Valid! XHTML