TDM FORUM TDM FORUM
21-09-2024, 18:42:40 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Pravidla etiky na Fóru
 
Stran: [1] 2   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Podekovani...  (Přečteno 6409 krát)
ffeerrddaa
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Jiří Oliva
Bydliště: Slaný (momentálnĚ Rochov u Úštěka)
SPONZOR:
Příspěvků: 269




WWW
« kdy: 17-04-2012, 18:03:45 »

Drazí majitelé téměř dokonale motorky TDM.

Rozhodl jsem se vám zde věnovat  pár řádků, jako poděkování.  Ať už za zhotovení tohoto Webu, tak za jeho kvalitní obsah který má na svědomí každý z vás.

Když jsem se rozhodoval před více jak rokem postoupit zase o krůček k silnější motorce a pořídit si nový stroj, měl jsem jen představu o tom, co se mi líbí ale nikoliv o tom co bych si mel pořídit. Byl jsem rozhodnut že si pořídím 6ti stovku. Zvažoval jsem Fazera, GSo, Transalpa ci XJcko… Ale stále jsem se nedokázal rozhodnout, co bude ta nejlepší cesta… Nakonec pro mne vítězilo XJ a Fazer. A tyto dvě motky mne zavedli až na TDM.

K TDM není co dodat asi každý to znáte. Viděl jsem ho a to stačilo. V tu chvíli jsem věděl, že to je to co hledám. Sice jsem si říkal, že ke GS to má daleko ale to jsem zavrhnul už dlouho před tím hlavně kvůli ceně.  Ve chvíli kdy jsem věděl, že TDM je to co hledám, začalo usilovné hledání každé možné informace o TDM. Prolezl jsem mnoho Webu ale nikde jsem nenasel to co jsem hledal.

Až jsem nasel www-tdm.cz
Titulek Téměř Dokonalá Motorka mne donutil se pousmát a okamžitě jsem se začetli a začal hltat dostupné informace. Velice rychle mi došlo, že zde naleznu to, co hledám a jistota, že jsem se rozhodnul správně, zde rychle posilovala. Neváhal jsem a založil zde fórum, kde jsem vás žádal o radu na co si dát pozor při nákupu ojeté TDMky. To se psalo jaro roku 2011. Každá vaše rada byla k nezaplacení a já jsem byl toho roku od koupě vysněné TDMky v podstatě jen krůček.

Jenže člověk míní a jiný člověk mění. A tak se stalo že toho roku mi ukradly mé obě závodní kola a aby toho málo nebylo zalíbilo se někomu i mé tréninkové kolo a i přítelkyne nebyla usetrena.
Byl to šok a ke všemu jsem tím přišel během méně než šesti měsíců o více jak sto tisíc…
Asi není třeba vysvětlovat, že se rázem můj sen na TDM rozplynul.  Ale nějak se mi podařilo se v tom životě naučit se nevzdávat a tak rok se s rokem sešel a já si řekl do roka a do dne. Vždy se dá ve všem najít štěstí v neštěstí a i já si to své našel. Sice mi nenávratně utekla spousta nadějných inzerátů, ale jiné se zase našly.

A tak se naskytla moznost. Devítka z roku 2008 z Itálie. Servisní knížka a první majitel. Po tom všem co jsem si zde přečetli mi bylo jasné že necelých 20tis.km. co má najeto, by se dalo brát za právě zajetou motorku. A tak jsem po ní skočil.

Dnes už mi stojí za oknem, asi tři metry od mé postele a nebudu tajit, že jí sem tam jdu dat dobrou noc či jí občas popřeju dobré ráno. Občas se na ní jen dlouze dívám a nemůžu se jí vynadívat.

Ano je to právě ta motorka co jsem si přál. Je to ta motorka co patří do rodiny jako člen a ne jako dopravní prostředek.
 
A za to vděčím právě tomuto Webu, vám všem a ještě konkrétněji všem těm co se přímo podíleli na mé cestě k této mojí TDMce již od zmiňovaného roku 2011.
Mám nutkání se bránit jmenovat, protože nechci nikoho vynechat… Ale snad vynechaní odpustí, když tu zvěčním pro mne dva nejdůležitější.
A tím je Begy a Roman ST1.
Chlapci děkuju jak už za web tak za ochotu mi pomoci.
Všichni to máte u mne schované do zásoby. Budu se to snažit vrátit vám i dalším.
Děkuju a mnoho šťastných kilometrů vám vsem přeje
Jiří Oliva (mezi kamarády nazývaný FERDA)
Zaznamenáno

Dekuji za TDM...
Roman ST1
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 30
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Tracer 900
Jméno: Roman
Bydliště: Jičín
SPONZOR:
Příspěvků: 1682



« Odpověď #1 kdy: 17-04-2012, 18:43:33 »

Jsem rád, že jsme ti mohli pomoc splnit si sen  supr
Zaznamenáno
Mirek TDM
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 40
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: KTM
Jméno: Mirek
SPONZOR:
Příspěvků: 1009



« Odpověď #2 kdy: 17-04-2012, 18:44:23 »

Já jsem si poplakal.  Cry
Zaznamenáno
blažin
Děd vševěd
*****

DÍK 1
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM900
Jméno: Petr Bláha
Bydliště: Litvínov
Příspěvků: 382



« Odpověď #3 kdy: 17-04-2012, 19:15:26 »

Co dodat,popsal si to presne supr, je to zde fajn!!!!!
Zaznamenáno
Roman77
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 2
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM850 4TX
Jméno: Roman Ištok
Bydliště: Zastávka u Brna
SPONZOR:
Příspěvků: 301



« Odpověď #4 kdy: 17-04-2012, 19:28:34 »

Hezky napsáno supr teď už se jen na tom splněném snu dopravit na nějakej srázek  LOL LOL LOL
Zaznamenáno

Pivo + víno + kořalka = Jihomoravský trojboj  ;-)
Мîłđą
ENDORFIN
Administrator
Děd vševěd
*****

DÍK 120
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Miloš Jindřich Polák
Bydliště: Okříšky - Vysočina
SPONZOR:
Příspěvků: 2278


. Deus ex Machina ∞



WWW
« Odpověď #5 kdy: 17-04-2012, 20:07:07 »

Hezky napsáno supr teď už se jen na tom splněném snu dopravit na nějakej srázek  LOL LOL LOL

Pokud jsem dobře informován jede Ferda na slovensko kam mu vezu štafetu  hehe
PS: a má to asi nejdál  Wink
Zaznamenáno

zdenál
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 12
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 850 4TX
Jméno: Zdeněk Majer
Bydliště: Pod Kostelem 304, Bořitov
SPONZOR:
Příspěvků: 714



« Odpověď #6 kdy: 17-04-2012, 20:49:37 »

Myslím, že popsáno bylo naprosto vyčerpávajícím způsobem. supr I já jsem vděčen Begymu za správu stránek a nejen němu. I dalším členům tohoto klubu za někdy více či méně kvalitní informace.  uaau V podstatě jsem poznal mezi vámi spoustu a stále poznávám další a další fajn lidičky. Hlavně dnes jsem si vzpoměl na Libora as. Drivera Toyse za stvoření super padáků. supr Protože i já jsem dnes pokřtil svoji Berušku  cvok. Sice to odnesl zadní TOPCase a pravý chránič páčky, ale díky těmto padákům se jinak nic jiného nestalo. *supr*Takže všem těm, kteří zde přispívají fakt moooooooooc DÍÍÍÍÍÍÍÍÍKY. smile_
Zaznamenáno
kralik
Děd vševěd
*****

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM850 4TX
Jméno: Marek Šantavý
Bydliště: Skalica
Příspěvků: 228



« Odpověď #7 kdy: 18-04-2012, 11:26:06 »

hm, velmi pekne napisane, tak nejak to s tou vdakou citim aj ja :-) aj ked moja cesta k Totalne Dokonalej Motorke bola ina, ale za to vsetko co tu nachadzam je vdacnost prilis malo!

kazdopadne dufam ferdo, ze sa ti to s tymi kolami podarilo doriesit a zavodenia si nemusel nechat!
zdendo, co sa stalo? ty si dufam ok?
Zaznamenáno

Good luck or bad luck, who knows? :-)
ffeerrddaa
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Jiří Oliva
Bydliště: Slaný (momentálnĚ Rochov u Úštěka)
SPONZOR:
Příspěvků: 269




WWW
« Odpověď #8 kdy: 18-04-2012, 17:54:22 »

hm, velmi pekne napisane, tak nejak to s tou vdakou citim aj ja :-) aj ked moja cesta k Totalne Dokonalej Motorke bola ina, ale za to vsetko co tu nachadzam je vdacnost prilis malo!

kazdopadne dufam ferdo, ze sa ti to s tymi kolami podarilo doriesit a zavodenia si nemusel nechat!

Bohuzel s temi koly se mi to podarilo vyresit tak ze jsem je uz nikdy nevidel a pojistovny jak to tak uz byva mi popraly hezky den a s pozdravem se rozloucili... takze zavodeni jsem nechal
neni na cem a jelikoz kdyz si bez sponzoru a vse si hradis ze sve kapsy tak mne to zdrtilo natolik ze jsem se zarekl a nez prijit o pate kolo (ktere by samozrejme muselo svou kvalitou predcit ty predchozi) radeji jsem toho nechal...
Zaznamenáno

Dekuji za TDM...
Roman ST1
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 30
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Tracer 900
Jméno: Roman
Bydliště: Jičín
SPONZOR:
Příspěvků: 1682



« Odpověď #9 kdy: 18-04-2012, 18:33:26 »

....a koupil si TDM  supr 
Zaznamenáno
ffeerrddaa
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Jiří Oliva
Bydliště: Slaný (momentálnĚ Rochov u Úštěka)
SPONZOR:
Příspěvků: 269




WWW
« Odpověď #10 kdy: 18-04-2012, 18:49:36 »

....a koupil si TDM  supr 

jj presne tak... takze ted uz nezavodim a uzivam si jidzy...  naugh mrk
Zaznamenáno

Dekuji za TDM...
kralik
Děd vševěd
*****

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM850 4TX
Jméno: Marek Šantavý
Bydliště: Skalica
Příspěvků: 228



« Odpověď #11 kdy: 21-04-2012, 14:00:18 »

fferdo, to ma mrzi, skoda toho, ale mas pravdu, ze pokial na to nemas, tak si v tomto sporte neskrtnes....

inak, co si jazdil, silnicky ci cross?
Zaznamenáno

Good luck or bad luck, who knows? :-)
Aca
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 14
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Jiná
SPONZOR:
Příspěvků: 876


« Odpověď #12 kdy: 21-04-2012, 14:03:29 »

Hezky napsáno supr teď už se jen na tom splněném snu dopravit na nějakej srázek  LOL LOL LOL
Ze to rikas zrovna ty! Ferda si tech 1500km da a tobe je tezko 300.....
Zaznamenáno
Aca
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 14
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Jiná
SPONZOR:
Příspěvků: 876


« Odpověď #13 kdy: 21-04-2012, 14:04:22 »

Já jsem si poplakal.  Cry
I mne to dojalo....To bylo jak pri predavani oskaru.....
Zaznamenáno
ffeerrddaa
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Jiří Oliva
Bydliště: Slaný (momentálnĚ Rochov u Úštěka)
SPONZOR:
Příspěvků: 269




WWW
« Odpověď #14 kdy: 22-04-2012, 06:06:45 »

fferdo, to ma mrzi, skoda toho, ale mas pravdu, ze pokial na to nemas, tak si v tomto sporte neskrtnes....

inak, co si jazdil, silnicky ci cross?

No jako v kazdem sportu, (mozna jen krom behani) to je o vybaveni... alespon kdyz se pohybujes v elite. tam jde vzdy o gramy ci nejake jine male drobnosti za ktere se plati zlatem  cvok
ja se specializoval na MTB Marathon a ultra marathom. Vse co melo vice jak 80km a 1500m previseni. no ale vcera jsem si dal po praci krasnej TDM marathon 220km po alpach 4000m previseni... 3,5h moc opravdu moc super...  supr takze tu zmenu neberu jako jen alternativu ale novou napln sveho casu...  supr naugh
Zaznamenáno

Dekuji za TDM...
Stran: [1] 2   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  


BlackRain V3 2010 by , Crip Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC
SimplePortal 2.3.2 © 2008-2010, SimplePortal
Valid! XHTML