TDM FORUM TDM FORUM
24-09-2024, 00:19:13 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Sponzorský dar na chod stránek
 
Stran: 1 2 3 [4] 5   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Kulikova nehoda  (Přečteno 12094 krát)
Kulik
Velký znalec
****

DÍK 1
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: BMW
Jméno: Jiří Kamenář
Bydliště: Dolní Domaslavice 89
SPONZOR:
Příspěvků: 182



« Odpověď #45 kdy: 18-04-2012, 13:40:44 »

Zdar chlapci, tak zatím teda nepokračuju nic moc, týden se snažím uhnat technika, který by dofotil zbytek věcí (oblečení a přilbu), bezvýsledně. Denně volám na pojišťovnu a to je vždy jen dnes se vám určitě někdo ozve a ono nic. Jinak už mi bylo nazbačeno z pojišťovny, že to bude na totálku a to teda pěkně uletím... Takže to jsem jim už napsal, že nesouhlasím a chci proplatit opravu tak aby motka byla v původním stavu jako před nehodou. Nevím proč bych měl doplácet na nepozornost druhých. No moje nervy  Angry
Zaznamenáno
blažin
Děd vševěd
*****

DÍK 1
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM900
Jméno: Petr Bláha
Bydliště: Litvínov
Příspěvků: 382



« Odpověď #46 kdy: 18-04-2012, 16:14:06 »

No to si delaj srandu ne!!!! Angry Fakt jak to rekl jeden muj kolega-do 10let bude dalsi revoluce!Vořou s nama pekne a za chvili to prestane lidi bavit a vemou klacky do rukou!
Zaznamenáno
Lukáš TDM Black
Znalec
**

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM850 4TX
Jméno: Lukáš TDM Black
Bydliště: Pletený Újezd 68
Příspěvků: 44


« Odpověď #47 kdy: 18-04-2012, 16:18:15 »

jojo kdyby jsi bydlel blýzko mě tak ti to nafotím jsme smluvní servis pro ČPP.To je škoda uaau
Zaznamenáno
kralik
Děd vševěd
*****

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM850 4TX
Jméno: Marek Šantavý
Bydliště: Skalica
Příspěvků: 228



« Odpověď #48 kdy: 18-04-2012, 16:29:07 »

holt mat poistovnu znamena mat slusny biznis! u nas to plati asi dvojnasob :-( u nas to je aj u zdravotnych poistovni...ale to uz je OT
Zaznamenáno

Good luck or bad luck, who knows? :-)
Roman ST1
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 30
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Tracer 900
Jméno: Roman
Bydliště: Jičín
SPONZOR:
Příspěvků: 1682



« Odpověď #49 kdy: 18-04-2012, 17:46:27 »

jojo kdyby jsi bydlel blýzko mě tak ti to nafotím jsme smluvní servis pro ČPP.To je škoda uaau


Tak ať ti Kulík pošle fotky, ty mu pošli formulář on ho podepíše a dá se to pojišťovně  Wink
..... já vím, takhle to asi dělat nejde, ale co s nima, zkusit si ztěžovat na laksnost u ČKP
CO znamená "že to bude na totálku a to teda pěkně uletím..." jako nějaká spoluúčast nebo co? Chtělo by to z nich dostat kolik by dali za totálku a kolik proplatí servisu v případě opravy. Pokud po nich budeš chtít jen peníze je to někdy problém, jen nevím jestli pojištovny mají taky smluvní servisi na motorky.
Zaznamenáno
Kulik
Velký znalec
****

DÍK 1
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: BMW
Jméno: Jiří Kamenář
Bydliště: Dolní Domaslavice 89
SPONZOR:
Příspěvků: 182



« Odpověď #50 kdy: 18-04-2012, 18:16:10 »

Tak ať ti Kulík pošle fotky, ty mu pošli formulář on ho podepíše a dá se to pojišťovně  Wink
..... já vím, takhle to asi dělat nejde, ale co s nima, zkusit si ztěžovat na laksnost u ČKP
CO znamená "že to bude na totálku a to teda pěkně uletím..." jako nějaká spoluúčast nebo co? Chtělo by to z nich dostat kolik by dali za totálku a kolik proplatí servisu v případě opravy. Pokud po nich budeš chtít jen peníze je to někdy problém, jen nevím jestli pojištovny mají taky smluvní servisi na motorky.



No na ČKP jsem psal, ale ti nejsou nadřízení pojišťovnám takže nic. Psal jsem na kooperativu tak uvidím. Jinak na totálku - technik to nafotil a oni to dají do aukce, a doplatí zbytek k ceně obvyklé za kolik se 850 prodávaj. Když vezmu, že jsem ji za nějakou cenu koupil, ne málo investoval letos do servisu (budu jim dokládat fakturu) a nový laufy + mezisvody atd... ztráta bude ne malá. Dnes mi volal někdo z koop. a já jim řekl, že nehodlám doplácet na nepozornost druhých a požaduji moto opravit a uvést do původního stavu, což v origo dílech představuje cca 95 tis komplet i s prací (dělal by servis). Takže jsem zvědav co mi na to odpovědí. Ale dnes jsme se shodli, že je to verbež - sedřít a oškubat.
Zaznamenáno
Roman ST1
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 30
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Tracer 900
Jméno: Roman
Bydliště: Jičín
SPONZOR:
Příspěvků: 1682



« Odpověď #51 kdy: 18-04-2012, 18:31:32 »

 Co na to říct....... flam rtfm Angry  Budu Ti držet palce, ať to dopadne ke tvé spokojenosti.
Zaznamenáno
Jindra-tdm
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 15
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM850 4TX
Jméno: Jindřich Rambousek
Bydliště: Hevlín 433
SPONZOR:
Příspěvků: 562



« Odpověď #52 kdy: 18-04-2012, 18:35:48 »

A proto mám všechny své stroje pojištěný u ČPP  blll
Ale jinak samozřejmě držím palce, ať ti to dobře dopadne. Je škoda, že povinný ručení je daný zákonem, jinak bych se na ně vysral a nic neplatil, protože ti pak dají stejně velký kulový  grr
Zaznamenáno

Není důležitý dorazit včas, ale v pořádku!!!
Kulik
Velký znalec
****

DÍK 1
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: BMW
Jméno: Jiří Kamenář
Bydliště: Dolní Domaslavice 89
SPONZOR:
Příspěvků: 182



« Odpověď #53 kdy: 23-04-2012, 20:40:42 »

Tak a už mě ty pojišťovny nebaví a zejtra si jedu pro druhou motku (900), protože jinak bych vyjel asi až příští rok a to se říká kdoví jestli  Grin .... Tož doufám, že vyberu a dojedu - na výběr mám ze třech kousků  Huh?
Zaznamenáno
Roman ST1
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 30
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Tracer 900
Jméno: Roman
Bydliště: Jičín
SPONZOR:
Příspěvků: 1682



« Odpověď #54 kdy: 23-04-2012, 20:48:18 »

To je super zpráva, tak přeji dobrou ruku pří výběru. Dneska jsem našel jednu docela zajímavou devítku, ale je zánovní a proto trochu dražší : http://www.motoinzerce.cz/motorky/yamaha/619229-tdm-900.html
Zaznamenáno
Kulik
Velký znalec
****

DÍK 1
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: BMW
Jméno: Jiří Kamenář
Bydliště: Dolní Domaslavice 89
SPONZOR:
Příspěvků: 182



« Odpověď #55 kdy: 23-04-2012, 20:53:23 »

To je super zpráva, tak přeji dobrou ruku pří výběru. Dneska jsem našel jednu docela zajímavou devítku, ale je zánovní a proto trochu dražší : http://www.motoinzerce.cz/motorky/yamaha/619229-tdm-900.html


No je to zajímavá nabídka, ale to už je mimo můj rozpočet Sad , nicméně je to i celkem daleko, ale mám vyhlídnuté tři kousky na Moravě tak uvidím jestli to bude stát za to. No a když ne tak budu hledat a možná vyjedu někam i mimo Moravu.
Zaznamenáno
Мîłđą
ENDORFIN
Administrator
Děd vševěd
*****

DÍK 120
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Miloš Jindřich Polák
Bydliště: Okříšky - Vysočina
SPONZOR:
Příspěvků: 2278


. Deus ex Machina ∞



WWW
« Odpověď #56 kdy: 23-04-2012, 20:53:31 »

To je super zpráva, tak přeji dobrou ruku pří výběru. Dneska jsem našel jednu docela zajímavou devítku, ale je zánovní a proto trochu dražší : http://www.motoinzerce.cz/motorky/yamaha/619229-tdm-900.html


hmmm to jde mazel  supr a kdyby byla modrá asi se zamiluji  Wink  

Jinak Kulíku taky přeji dobrý výběr a určo budeš spokojený  Wink
Zaznamenáno

Begy
everything is possible
Administrator
Děd vševěd
*****

DÍK 44
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Jiří Beránek
Bydliště: Klecany
SPONZOR:
Příspěvků: 2034




WWW
« Odpověď #57 kdy: 23-04-2012, 20:55:32 »

hlavně v devítce bys neměl moc šlápnout do hovna (špatnýho kusu)
Zaznamenáno

jedině vodka + redbull  mrk  Galerie
Roman ST1
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 30
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Tracer 900
Jméno: Roman
Bydliště: Jičín
SPONZOR:
Příspěvků: 1682



« Odpověď #58 kdy: 23-04-2012, 20:59:57 »

Ono dražší moc není, kdyby jsi koupil holou motorku a měl na ni dokupovat všechny kufry, plexi, stojan, tak jsi min. na stejných penězích.
Ale je mi jasný, že peníze při výběru hrajou hlavní roli. U mě tomu bylo taky tak. Wink
Na motorce už nějaký kilometr máš, takže budu držet palce ať dobře vybereš supr
Zaznamenáno
Kulik
Velký znalec
****

DÍK 1
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: BMW
Jméno: Jiří Kamenář
Bydliště: Dolní Domaslavice 89
SPONZOR:
Příspěvků: 182



« Odpověď #59 kdy: 23-04-2012, 21:03:32 »

hlavně v devítce bys neměl moc šlápnout do hovna (špatnýho kusu)

tak doufám, že vyberem dobře, jede se mnou dvorní mechanik, který se orientuje víc než dost.... sám bych pro ni nejel, nejsem zase takovej odborník přes motory a tu techniku, zvládnu běžný věci, ale nic víc Wink
Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 [4] 5   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  


BlackRain V3 2010 by , Crip Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC
SimplePortal 2.3.2 © 2008-2010, SimplePortal
Valid! XHTML