TDM FORUM TDM FORUM
19-09-2024, 17:19:41 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Sponzorský dar na chod stránek
 
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Chrániče páček  (Přečteno 80480 krát)
Roman ST1
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 30
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Tracer 900
Jméno: Roman
Bydliště: Jičín
SPONZOR:
Příspěvků: 1682



« Odpověď #60 kdy: 27-03-2011, 07:16:52 »

Na druhou stranu, kdyby to bylo tak nebezpečný, tak je tam přeci nebude BMW, Suzuki, KTM montovat v serii
Zaznamenáno
Driver toys
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 20
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: KTM
Jméno: Libor SIMON
Bydliště: Dolní Dobrouč (okr. Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj)
SPONZOR:
Příspěvků: 905



« Odpověď #61 kdy: 27-03-2011, 08:36:08 »

Viděl jsem video na kterém jezdili kluci na motorce s blastry chycenými i do boku. Jeden vyjel na krpál a tak hodil mrchu přez řidítka. Nic se mu nestalo..
 Přesně jak píší i ostatní - kdyby to bylo nebezpečné, nikdo by to neschválil a nemontovalo by se to! Podle mě jsou právě lepší na ochranu rukou (nějaké menší větve či při pádu v malé rychlosti to určitě drží víc než kryty uchycené jen jedním bodem) a mě osobně se více líbí. Ale někdo je neuznává. Ať si každý namontuje na svou motorku co chce  evil
Zaznamenáno

Ani pohyb na zdravém vzduchu nenahradí pohyb na zdravém těle ;op
Driver toys
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 20
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: KTM
Jméno: Libor SIMON
Bydliště: Dolní Dobrouč (okr. Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj)
SPONZOR:
Příspěvků: 905



« Odpověď #62 kdy: 27-03-2011, 09:02:50 »

Jasné, však já to nikomu nevyvracím. Osobně jsem je hned zavrhl, ale určitě nejsou špatné. Na motrce vypadají hezky, zvlášť při pohledu z předu, který jsi tam neměl.. Někomu se nelíbí zahnutí k řidítkům, jiné to prostě bere. U mě jsou blástry typu jak máš ty spíše jako plácačky (bez urážky!), jezdilo se tak dříve, ale pak na trh a v motokrosu vylezli s blástry chycenými i z boku. Asi měli důvod  naugh, ale jak již bylo asi 100x napsáno, je to každého věc. Dostal jsem k narozkám spojlery na Acerbisy a i tím jak jsou teď dvoubarevné to prostě nemá chybu! Jsem spokojený a neměnil bych  supr Hawk domluvil jsem  hehe
Zaznamenáno

Ani pohyb na zdravém vzduchu nenahradí pohyb na zdravém těle ;op
Begy
everything is possible
Administrator
Děd vševěd
*****

DÍK 44
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Jiří Beránek
Bydliště: Klecany
SPONZOR:
Příspěvků: 2034




WWW
« Odpověď #63 kdy: 27-03-2011, 10:25:08 »

osobně beru chrániče páček jako ochranu před nepřízní počasí  Grin  -  na nic jinýho je nepotřebuju

takže většina těch co jsou na trhu nemají pro mě žádnou cenu (stejně jako ty acerbisy v inzerátu). Větěina jich je totiž perforovaných (děravých) takže tam bude fučet a za deště je to taky k ničemu.

Já osobně asi půjdu do plácaček co má Áca
Zaznamenáno

jedině vodka + redbull  mrk  Galerie
kus
Global Moderator
Děd vševěd
*****

DÍK 25
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: ...asi trakař
Jméno: Martin Suk
Bydliště: Červený Kostelec,Olešnice 366
SPONZOR:
Příspěvků: 536




« Odpověď #64 kdy: 25-10-2011, 19:06:17 »

Ahoj.
Myslím,že bez závažíček stojí ježdění za prd,budou tě podle mýho mínění brnět ruce.Aspoň tedy někdo psal že tomu tak bylo a a navíc to má i stabilizační účinek při přejíždění nerovností na cestě.
Zaznamenáno
Roman ST1
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 30
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Tracer 900
Jméno: Roman
Bydliště: Jičín
SPONZOR:
Příspěvků: 1682



« Odpověď #65 kdy: 27-10-2011, 05:55:30 »

Kupoval jsem je přímo u Suzuki - Kryty rukojetí V-Strom 650 , pro modelové roky 2004-2009 obj. č.: 57300-27822-291, cena cca.1500kč včetně montážní soupravy
Zaznamenáno
kralik
Děd vševěd
*****

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM850 4TX
Jméno: Marek Šantavý
Bydliště: Skalica
Příspěvků: 228



« Odpověď #66 kdy: 27-10-2011, 07:41:47 »

chalani zavazicka nemam, ani ich tam nebudem davat, teda pokial nezistim, ze to ma nejaky negativny citelny ucinok. Motorka ide do zakrut paradne, a zasa toho tie zavazia asi nespravia..... ale po prvom vyskusani dam vediet.

inak sa mi velmi pacia, teda farbu som nenasiel lepsiu, ale nevadi, kazdopadne su dost velke a montazna sada k tomu je paradna...

packu som ale neupravoval kvoli blastrom, tu som upravil este v lete, ked som si zle vysunul stojan a cely som s motorkou pleskol o zem  LOL

packy sa tam daju uplne v pohode :-)
Zaznamenáno

Good luck or bad luck, who knows? :-)
Alan
Děd vševěd
*****

DÍK 1
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM850 3VD
Jméno: Alan
Bydliště: Brandýs nad Labem
Příspěvků: 238



« Odpověď #67 kdy: 08-02-2012, 21:17:43 »

za dvojku a bez výztuhy?jinak vypadaj velice hezky hlavně ten materiál asi něco vydrží, musím se kouknout s jakej ma jel Ewan McGregor..jestli to byly ony tak není nad čím váhat:-)
já sem ještě objevil tyhle tak se na ně pojedu kouknout

 ODKAZ
Zaznamenáno
kus
Global Moderator
Děd vševěd
*****

DÍK 25
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: ...asi trakař
Jméno: Martin Suk
Bydliště: Červený Kostelec,Olešnice 366
SPONZOR:
Příspěvků: 536




« Odpověď #68 kdy: 09-02-2012, 09:06:43 »

Ahoj Alane,tydle na obrazku mam a nic moc,to vybrani me vychazi tak ze tahne na ruku,spis to ochranuje z vnejsi strany.Osobne premejslim o nejakejch jinejch.
Zaznamenáno
Starky
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 7
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: ...asi trakař
Jméno: Marián Kolcún
Bydliště: Bernoláková 17, 06503 Podolínec. Slovensko
SPONZOR:
Příspěvků: 483



« Odpověď #69 kdy: 09-02-2012, 09:14:55 »

Myslím si, že tieto sú poňaté skôr esteticky a dizajnovo, ochránia mechanicky, pri páde, alebo odrazia konár pri jazde v lese, ale pred náporom vzduchu len ťažko....
Zaznamenáno

Na TDM a je jedno kam...!
Roman ST1
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 30
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Tracer 900
Jméno: Roman
Bydliště: Jičín
SPONZOR:
Příspěvků: 1682



« Odpověď #70 kdy: 09-02-2012, 14:06:00 »

Pokud chcete kvalitní ochranu proti nepřízni počasí je nutné stejně počítat s cenou kolem 2tis.kč.

(např.kryty s V-strom - cca 1800,-Kč, Acerbis Rally Brush + prodloužení - 1800,-   , Touratech - 2000,- , Barkbusters Storm - 2000,-, atd.)
Zaznamenáno
Hans
Větší znalec
***

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Jiná
Jméno: Jan Marx
Bydliště: Česká Bříza
SPONZOR:
Příspěvků: 81



« Odpověď #71 kdy: 09-02-2012, 15:01:33 »

Hele Kapacity, fakt je na TDMku užijete ??? Když sem jezdil endura, tak jsem vždy používal tyhle od ACERBISU http://www.mx-shop.cz/chranice-pacek-rally-pro/  supr . Na enduro bez AL výztuhy k ničemu, to ti ruce neochrání, ale na tady je myslím výztuha zbytečná ...... TDMko jsem již měl před cca 9 lety 3VD, ale nějak mi tam nescházeli . Ale docela mě nahlodali ty z V-stroma, ty tam nevypadaj špatně  mrk
Zaznamenáno

Práci čest a rukám klid .....
Мîłđą
ENDORFIN
Administrator
Děd vševěd
*****

DÍK 120
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Miloš Jindřich Polák
Bydliště: Okříšky - Vysočina
SPONZOR:
Příspěvků: 2276


. Deus ex Machina ∞



WWW
« Odpověď #72 kdy: 09-02-2012, 17:03:21 »

 Mám namontované zmiňované z V-stroma. Z různých značek a tvarů mě nejvíc padly do oka právě tyto. Líbili se mi na fotkách Od Romana ST1. Taky jsem je s Romanem diskutoval a tak byly jasnou volbou. Svůj účel plní dokonale!  supr A to je hlavně ochrana před nepřízní počasí. A navíc se k TDM 900 i hodí.
Montáž je jednoduchá bez jakýchkoli úprav a o to mi i šlo. Až tedy na závažíčka. Ale to je drobnost  Cool. Vypadají prostě jako by tam byly odjakživa.  Cool
Podle mě výstuhy jsou důležitou součástí na vyloženě krosový stroj, kde plní úplně jiný účel a jsou na ně jiné požadavky než aby mě nabyla kosa na ruce  hehe
Zaznamenáno

Hans
Větší znalec
***

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Jiná
Jméno: Jan Marx
Bydliště: Česká Bříza
SPONZOR:
Příspěvků: 81



« Odpověď #73 kdy: 09-02-2012, 17:42:18 »

To je přesně to o čem sem mluvil, s výztuhou do terénu a bez na cesty . Sám sem párkrát v těžším terénu okusil, jak je tam ten kus hliníku důležitej laugh Né že bych chtěl rejpat a někdo se tu do mě určitě obuje grr, ale pochybuju o nějakém extrémnějším výletu mimo zpevněné cesty. Takže souhlasím s Mildou a v kombinaci s vyhříváním, které jsem kdysi na 3VD měl, to bude pecka supr
Prostě je to skvělá Téměř Dokonalá Motorka, ale ne všeuměl a kdo chce offroadit, měl by si dle mého prostě pořídit něco jiného mrk
Zaznamenáno

Práci čest a rukám klid .....
Alan
Děd vševěd
*****

DÍK 1
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM850 3VD
Jméno: Alan
Bydliště: Brandýs nad Labem
Příspěvků: 238



« Odpověď #74 kdy: 09-02-2012, 18:25:47 »

Ahoj Alane,tydle na obrazku mam a nic moc,to vybrani me vychazi tak ze tahne na ruku,spis to ochranuje z vnejsi strany.Osobne premejslim o nejakejch jinejch.


no zaujali mě cenou a tím že by se s cenou asi ještě dalo hýbat v tomhle obchodě:-). Ale vypadá to na ty Rally Brush(snad to dobře píšu) a nástavce. našel sem je někde za 1100,- cože je pěkná cena:)
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  


BlackRain V3 2010 by , Crip Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC
SimplePortal 2.3.2 © 2008-2010, SimplePortal
Valid! XHTML