TDM FORUM TDM FORUM
05-05-2024, 15:40:16 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Pravidla etiky na Fóru
 
Stran: [1]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Avon  (Přečteno 3948 krát)
Begy
Host
« kdy: 12-10-2010, 22:31:59 »

Co si myslíte o těchto http://www.e-motopneu.cz/produkty/moto-pneu/10002375/avon--am44-15070-r17-69h.html
Zaznamenáno
Begy
Host
« Odpověď #1 kdy: 12-10-2010, 22:36:53 »

Takže abych napsal své dojmy s Avonama. Najel jsem na nich letos pouze 8200 km, a nebýt toho že jsem měl přední kolo kopnuté a guma se poskákala tak jsem s nima docela spokojený. Do zatáček to docela jde (akorát tam nesmí být štěrk). Zadní guma se sjela asi na polovinu vzorku a přední je jak nová.( musel jsem jen srovnat ty kopance, neptejte se mě jak) Takže přední mi minimálně ještě jednu sezónu vydrží a zadek počítam tak půl sezóny. A na závěr bych dodal že do nich půjdu zase, né jen k vůli tomu že na nich vyjedu od chajdy i když prší. Jediná výtka je ta, že když jedu hodně pomalu tak vrčí. Toť asi vše.
Zaznamenáno
ganmiki
Děd vševěd
*****

DÍK 13
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Jiná
Jméno: Jindřich Miki Mikoláš
Bydliště: Hradištko
SPONZOR:
Příspěvků: 546



« Odpověď #2 kdy: 23-07-2014, 08:55:41 »

Tak trošku oživím tohle vlákno, mám AM44 na Máše, nevím zda jsou ještě od Mirka nebo zda je kupoval minulý majitel ( na moto nebyly, páč tam bylo endůro Heidenau, že  Wink ) , nicméně mě docela bavěj, konečně díky tomu, že mi sedí zadek ( díky Jirkovi za tlumič ) jsem to mohl trošku projet a myslím, že tyhle Avony jsou docela kvalitní gumy pro toho, kdo ( jako já ) jezdí převážně silnici a občas vyjede na polňačku.
Navíc třeba tady se dá pořídit sada za podle mě slušný peníz ( vzhledem k tomu co za to dokážou někde chtít ). Až tyhle poděděný ojedu koupím nový a uvidím jak se osvědčí když to budu moci sledovat tzv. od začátku.

http://www.pneugrip.cz/avon-am44-tl-150-70-r17-69h~z29142522843.html
http://www.pneugrip.cz/avon-am44-tl-110-80-r18-58s~z29142523727.html
Zaznamenáno
Aca
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 14
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Jiná
SPONZOR:
Příspěvků: 876


« Odpověď #3 kdy: 23-07-2014, 13:28:41 »

No možná kdybys tam nechal ty K60 tak bys nevycházel z údivu kolik na silnici udržej.....
Zaznamenáno
ganmiki
Děd vševěd
*****

DÍK 13
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Jiná
Jméno: Jindřich Miki Mikoláš
Bydliště: Hradištko
SPONZOR:
Příspěvků: 546



« Odpověď #4 kdy: 23-07-2014, 13:52:41 »

Omlouvám se spletl jsem se, na moto byly méně olítaný Mitas a Heidenau hodně olítaný ( což je vidět na fotce v bazaru ) byly bokem spolu s těma Avonama, který jsem se rozhodl tam dát. Ano možná jsem tam mohl nechat ty Mitasy, ale mě nijak zvlášť neberou, mohl jsem tam dát na 2 měsíce ty fest volítaný K60, ale to mi přišlo zbytečný na tak krátkou dobu, taky jsem mohl koupit nějaký úplně nový gumy, holt jsem volil takto, Avony byly v danou chvíli nejzachovalejší a nějakou chvíli mi vydržej, jsem s tímto rozhodnutím spokojen, navíc se mi ty AM44 líběj víc než K60, proto půjdu časem i do novejch, nemyslím si, že by to moje rozhodnutí v dané situaci bylo nějakou zásadní chybou.
Zaznamenáno
Aca
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 14
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Jiná
SPONZOR:
Příspěvků: 876


« Odpověď #5 kdy: 23-07-2014, 15:53:21 »

Nemluvim o chybách jen nečekej,že si někdo z tvého rozhodnutí sedne na zadek.....Každej jezdí na tom co mu vyhovuje. Pro mě jsou to například šajzky. A možná proto byly nejzachovalejší.
Zaznamenáno
ganmiki
Děd vševěd
*****

DÍK 13
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Jiná
Jméno: Jindřich Miki Mikoláš
Bydliště: Hradištko
SPONZOR:
Příspěvků: 546



« Odpověď #6 kdy: 23-07-2014, 16:03:27 »

Fakt nevím co ti přejelo přes rypáček, můj původní příspěvek byl v podstatě o tom, že se dají ( podle mě ) sehnat za rozumný peníz, proto ty odkazy a že ( jak vidno i z Begyho původního ač postaršího postu ) i podle mě nejsou špatný, o sedání na zadek ani slovo, nedej bože abych něco někomu nutil, opravdu nevím proč máš při čtení mých postů rudej hadr před očima, navíc když se ani osobně neznáme. Ach jo  ojee
Zaznamenáno
Aca
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 14
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Jiná
SPONZOR:
Příspěvků: 876


« Odpověď #7 kdy: 23-07-2014, 16:23:05 »

Fakt nevím co ti přejelo přes rypáček, můj původní příspěvek byl v podstatě o tom, že se dají ( podle mě ) sehnat za rozumný peníz, proto ty odkazy a že ( jak vidno i z Begyho původního ač postaršího postu ) i podle mě nejsou špatný, o sedání na zadek ani slovo, nedej bože abych něco někomu nutil, opravdu nevím proč máš při čtení mých postů rudej hadr před očima, navíc když se ani osobně neznáme. Ach jo  ojee
OK, už nebudu vyjadřovat své názory.
Zaznamenáno
ganmiki
Děd vševěd
*****

DÍK 13
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Jiná
Jméno: Jindřich Miki Mikoláš
Bydliště: Hradištko
SPONZOR:
Příspěvků: 546



« Odpověď #8 kdy: 23-07-2014, 16:38:12 »

Hele fakt se nemusíš hned urážet, osobně jsem velkým zastáncem diskuzí ( tedy různých názorů ), jenom jsem tady v té naší nějak nepochopil o co jde. Rozumím tomu tvému prvnímu příspěvku, který je věcný, ovšem díky mému omylu vychází z nepravdivé skutečnosti, prostě jsem tam K60 nemohl nechat, protože tam nebyly, a proto jsem se tento můj omyl snažil uvést na pravou míru ve svém druhém příspěvku po kterém jsem se dozvěděl cosi o sedání na zadek a to je ta chvíle, kde už tomu nerozumím, jinak samozřejmě nemám s komunikací problém. Pokud to chápu správně, a když tak mě oprav, pak ty v mém případě by jsi odložil všechny tři sady gum a raději si koupil nové K60, prosím, proč ne, nemám s tím problém, já tak učinit nemohu, protože potřebuji peníze na aktuálnější věci, proto jsem vybral z těch tří sad tu nejmíň jetou a její jízdní vlastnosti mi nepřišli špatné. Prostě jak se říká " podle vkusu každého soudruha", rozhodně nemám proč tě nějak odrazovat od tvých přínosných rad a diskutování, to bych si i vzhledem ke svému "TDM mládí" nedovolil, čili pokud jsem se tě nějak dotkl, omlouvám se, asi jsem si tvé příspěvky vyložil jako konfrontační za každou cenu, čímž pravděpodobně nejsou. Sorry a mír Aca.
Zaznamenáno
Mirek TDM
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 40
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: KTM
Jméno: Mirek
SPONZOR:
Příspěvků: 1009



« Odpověď #9 kdy: 23-07-2014, 16:47:34 »

K těm avonkám. Ano dal jsem je k motorce. Ale asi tě zklamu, K 60 jsou opravdu lepší. Ty avony docela dobře držely až na přední gumu. Ta byla po pár stovkách kilometů tak oskákaná, že jsem ji musel flexou a lamelovým kotoučem srovnat abych neměl vazoneurózu. A to jsem dělal asi třikrát. Jinak chápu že jsi je tam dal když byly s největším vzorkem.  mrk
Zaznamenáno
Mirek TDM
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 40
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: KTM
Jméno: Mirek
SPONZOR:
Příspěvků: 1009



« Odpověď #10 kdy: 23-07-2014, 17:21:31 »

http://www-tdm.cz/TDM_forum/index.php?topic=224.0
Zaznamenáno
ganmiki
Děd vševěd
*****

DÍK 13
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Jiná
Jméno: Jindřich Miki Mikoláš
Bydliště: Hradištko
SPONZOR:
Příspěvků: 546



« Odpověď #11 kdy: 24-07-2014, 08:02:20 »

Sakra teď jsi mi Mirku nasadil brouka do hlavy, když jsem moto kupoval tak jsem při projížďce zjistil, že se rozkmitá předek když se pustím, příčítal jsem to těm sjetejm Mitaskám, tak jsem tam dal ty Avony a kmitání neustalo, vyvážil jsem kolo a furt, čili jsem uvažoval dál, že nechám zkontrolovat vidle, nicméně abych tady nakonec nehonil nějaký duchy, co když jak Mitaska tak Avonka jsou v takovým stavu, že je to vážně gumou. Safra asi bude lepší když nakonec koupím nové gumy, než začnu řešit vidle.
Zaznamenáno
Мîłđą
ENDORFIN
Administrator
Děd vševěd
*****

DÍK 120
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Miloš Jindřich Polák
Bydliště: Okříšky - Vysočina
SPONZOR:
Příspěvků: 2273


. Deus ex Machina ∞



WWW
« Odpověď #12 kdy: 24-07-2014, 09:23:54 »

Kazdopadne si projdi vse o pneu zde na fóru. Nekde se resili Avonky ze nic moc.
Zaznamenáno

ganmiki
Děd vševěd
*****

DÍK 13
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Jiná
Jméno: Jindřich Miki Mikoláš
Bydliště: Hradištko
SPONZOR:
Příspěvků: 546



« Odpověď #13 kdy: 24-07-2014, 09:47:11 »

Už jsem to pročetl i externí recenze, opravdu tu Avonku moc nechválí, zajímavý, mě to nijak tragický pod zadkem nepřijde, problém možná bude, že se s TDM seznamuju a jezdím jako důchodce. Každopádně jsem se rozhodl že koupím úplně nový gumy, holt nedá se svítit. Akorát ač od rána čtu názory, recenze a nabídku v požadovaných rozměrech vůbec nevím jakou, ale to bude na jiné vlákno, každopádně Avon ne.
Dík.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  


BlackRain V3 2010 by , Crip Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC
SimplePortal 2.3.2 © 2008-2010, SimplePortal
Valid! XHTML