TDM FORUM TDM FORUM
15-05-2024, 14:48:14 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Sponzorský dar na chod stránek
 
Stran: [1]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Xenon do přídavných světel  (Přečteno 1488 krát)
ffeerrddaa
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Jiří Oliva
Bydliště: Slaný (momentálnĚ Rochov u Úštěka)
SPONZOR:
Příspěvků: 269




WWW
« kdy: 05-11-2012, 21:44:47 »

Mam v planu napasovat dva H3 xenony do tohoto... http://www.hzmoto.cz/cz/e-shop/121721/c8899-svetla-2c-zarovky/hawk-off-road-light-pridavna-dalkovasvetlastribrnaswmotech.html muzete prosim do tohoto vlakna dat vase zkusenosti s Xenonama (hlavne jake znacky) to proto aby jsem se mohl lepe rozhodnout jake poridit.... na trhu jich je hromada a kdo si ma z te hromady vybrat zrovny ty dobre..
Diky za vase INFO...
Ferda
Zaznamenáno

Dekuji za TDM...
kus
Global Moderator
Děd vševěd
*****

DÍK 25
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: ...asi trakař
Jméno: Martin Suk
Bydliště: Červený Kostelec,Olešnice 366
SPONZOR:
Příspěvků: 536




« Odpověď #1 kdy: 05-11-2012, 22:15:02 »

Ahoj.
Jás mám toto ale H1 http://auto.aukro.cz/xenony-hid-sada-h3-5000k-premium-xenon-digital-ac-i2744072890.html
kupoval jsem sadu na půl s Ácou.
S pozdravem Kus
Zaznamenáno
Smidke
Větší znalec
***

DÍK 0
Offline Offline

Motorka: TDM850 4TX
Jméno: Marcel Šmíd
Bydliště: Teplice
Příspěvků: 67



« Odpověď #2 kdy: 24-12-2012, 12:36:39 »

Cus ja mam v pridavnejch svetlech velkou led diodu a sviti to v pohode ale obcas se uklepavaj dratkyz kontaktu ikdyz je to delany od elektrikare tak taky premyslim o h3 xenonech tak dej vedet kdyztak jak to facha Wink
Zaznamenáno
ffeerrddaa
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Jiří Oliva
Bydliště: Slaný (momentálnĚ Rochov u Úštěka)
SPONZOR:
Příspěvků: 269




WWW
« Odpověď #3 kdy: 24-12-2012, 14:13:35 »

uz mam doma 2x xenon H3 tak zacnu instalovat... dam vedet...  Smiley
Zaznamenáno

Dekuji za TDM...
Luko
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 22
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Triumph
SPONZOR:
Příspěvků: 1388



« Odpověď #4 kdy: 25-12-2012, 10:38:58 »

Cus ja mam v pridavnejch svetlech velkou led diodu a sviti to v pohode ale obcas se uklepavaj dratkyz kontaktu ikdyz je to delany od elektrikare tak taky premyslim o h3 xenonech tak dej vedet kdyztak jak to facha Wink
Od jisté doby veškeré pájené spoje tupluju tavnou pistolí a zaručeně se nic neuklepe  Wink
Zaznamenáno

Lepší být o půl šesté doma,než v pět v márnici.
ffeerrddaa
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Jiří Oliva
Bydliště: Slaný (momentálnĚ Rochov u Úštěka)
SPONZOR:
Příspěvků: 269




WWW
« Odpověď #5 kdy: 25-12-2012, 17:23:47 »

Od jisté doby veškeré pájené spoje tupluju tavnou pistolí a zaručeně se nic neuklepe  Wink
To je dobra vychytavka... pouziju diky :-)
Zaznamenáno

Dekuji za TDM...
ffeerrddaa
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Jiří Oliva
Bydliště: Slaný (momentálnĚ Rochov u Úštěka)
SPONZOR:
Příspěvků: 269




WWW
« Odpověď #6 kdy: 04-01-2013, 21:53:27 »

Pratele.. tak jsem uspesne namontoval 2x Xenon do pridavnych svetel ( http://www.hzmoto.cz/cz/e-shop/121721/c7456-svetla/hawk-off-road-light-pridavna-dalkovasvetlastribrnaswmotech.html
Byl to trochu porod ale zadarilo se... prtoze mne neopustila myslenka pridavnych svetel pod svetlometama...
viz.
tak mne opet cekalo narocne reseni drzaku... ale protoze jsem to absolvoval jiz podruhe...   cvok
tak se mi to celkem zadarilo... a pomoci koupenejch vinglu a kousku ohnuteho plechu po asi 10min svarovani bylo vse na svete takze OK.
K tem xenonum!!!
protoze jsem tu cetl ze se do toho chce pustit i nedo dalsi... varuju!!!
Xenonova vybojla je oproti (alespon H3) skoro o 1cm delsi... presneji hlubsi
takze si dejte bacha aby jste na to meli dost mista... pac ja jsem si rikal ze s tak dlouhejma pridavnejma co mam nebudu mit problem a ejhle!!! nejen ze se mi tam nevesla ta vybojka ale navic jsem musel vyvrtat zadni stenu a jeste koukala asi 0.5cm ven... takze trocha bastleni a izolovani ale zadarilo se.... celkem jeden vecer prace +jeden vecer tahani kabelu...
ted k tomu jak to sviti.... no puvodne jsem mel origo dalkovou zarovku...  cvok Lips Sealed
to nemusim rikat ze stalo za nic... potom jsem poridil...
H7 PHILIPS +100% a svete div se opravdu to svitlo jako das...
No a ted kdyz jsem si k tomu dalkovemu rozsvitil ty dva xenony tak nekecam 2x vic a dal!!!
Takze to naprosto uspokojilo moje ocekavani...
Protoze si na jezdeni vystacim s tim lepsim dalkacem.... chtel jsem jen neco co budu mohl roznout kdyz bude potreba... (neni to na jezdeni po meste a na statovce by vas taky vyhnal kazdej druhej... ale mezi vesniceme v podvecer ci nad ranem ci hluboko v noci na dalnici a nebo na opustenych tripech po evrope a dale na vychod... to je jako delane....
takze za mne  supr
Ale bacha jde preci jen o 2x Xenon takze i kdyz ma relativne malej odber pri zazehu si bere jako das a to vse x 2 takze jestli mate uz nejake jine velke vydaje (W) byl bych opatrny
Casem dodam i foto ale momentalne nevladnu fotoaparatem.. (ale je to presne jak na prvni fotce... jen misto 2x 55W zarovek (2x 35w Xenon)
tot odemne vse za xenon v pridavnem svetle...
Mozna jen muj postreh nedaval bych ho urcite do plastovejch pridavnejch bez cocek... ale to je asi uplne zbytecna poznamka...
Zaznamenáno

Dekuji za TDM...
Stran: [1]   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  


BlackRain V3 2010 by , Crip Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC
SimplePortal 2.3.2 © 2008-2010, SimplePortal
Valid! XHTML