TDM FORUM TDM FORUM
15-05-2024, 13:54:33 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Sponzorský dar na chod stránek
 
Stran: [1]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Otáčkoměr  (Přečteno 2861 krát)
Bob
Nováček
*

DÍK 0
Offline Offline

Motorka: TDM850 4TX
Jméno: Alois Bobek
Bydliště: Bruntál
Příspěvků: 11



« kdy: 21-06-2012, 15:05:17 »

zdravim, koupil jsem TDM 850 4TX a nefunguje mi otackomer. Resp. funguje normalne ale pouze do cca 3000 ot. Nastartuju, je tam cca 1000. a jak pridavam, tak leze nahoru, ale u 3000 se zastavi a konec. Muzu jit klidne az do max a porad mam 3000. Poradite nekdo??? dik
Zaznamenáno
Begy
everything is possible
Administrator
Děd vševěd
*****

DÍK 44
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Jiří Beránek
Bydliště: Klecany
SPONZOR:
Příspěvků: 2034




WWW
« Odpověď #1 kdy: 21-06-2012, 15:12:04 »

těžko říct, ale asi budou v háji budíky. Možná je skus rozebrat, jestli to není jen nějaká mechanická zrada.
Chybu v signálu pro budíky bych nehledal, zlobilo by ti totiž jinak i zapalování
Zaznamenáno

jedině vodka + redbull  mrk  Galerie
Bob
Nováček
*

DÍK 0
Offline Offline

Motorka: TDM850 4TX
Jméno: Alois Bobek
Bydliště: Bruntál
Příspěvků: 11



« Odpověď #2 kdy: 21-06-2012, 15:18:17 »

mel jsem to venku, a vizualne je vse ok, vsechny dratky jsem dotahl, prostrikl sprejem na kontakty. Asi mi nezbyde nez to rozebrat... myslel jsem, ze bych promeril signal ze snimace otacek, mel by byt na leve strane motoru u retezoveho kolecka, mel by tam byt i konektor. Ten by mel byt i nekde u budiku, ovsem nevim, co mam namerit za hodnoty. Zkusim proverit mechanickou cast a jinak to pujde k elektrikari...asi.
Jinak diky za radu.
Zaznamenáno
Begy
everything is possible
Administrator
Děd vševěd
*****

DÍK 44
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Jiří Beránek
Bydliště: Klecany
SPONZOR:
Příspěvků: 2034




WWW
« Odpověď #3 kdy: 21-06-2012, 15:34:27 »

koukni do sekce download, tam jsou elektrická schemata. Jakou máš verzi? S digi tachometrem a palivoměrem nebo mechanickým a teploměrem?
Jinak co jsem koukal tak signál pro otáčkoměr by měl být žluto/černý drát a vede ze zapalování
Zaznamenáno

jedině vodka + redbull  mrk  Galerie
Bob
Nováček
*

DÍK 0
Offline Offline

Motorka: TDM850 4TX
Jméno: Alois Bobek
Bydliště: Bruntál
Příspěvků: 11



« Odpověď #4 kdy: 21-06-2012, 16:09:23 »

mam verzi s teplomerem, btw. jaka by byla prace to predelat na verzi s palivomerem??? jde vymenit samostatne palivomer, nebo musim cely panel? asi bych musel mit cidlo v nadrzi a cidlo razeni....
Zaznamenáno
Aca
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 14
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Jiná
SPONZOR:
Příspěvků: 876


« Odpověď #5 kdy: 21-06-2012, 16:30:36 »

Palivomer se tu probirall ale nakonec se doslo k zaveru,ze je to moc nakladny a pracny a zbytecny. Tankuj kazdych 200km a nemusis resit.
Zaznamenáno
Bob
Nováček
*

DÍK 0
Offline Offline

Motorka: TDM850 4TX
Jméno: Alois Bobek
Bydliště: Bruntál
Příspěvků: 11



« Odpověď #6 kdy: 21-06-2012, 17:04:16 »

asi to tak budu muset resit...chtel jsem zjistit " co to zere " a tak jsem jezdil s pal.kohoutem na ON a pak ze si to prepnu na rezervu a natankuju. Bohuzel ventil netesnil, a tak jsem jezdil, jezdil az jsem zustal bez benzinu  Grin
Zaznamenáno
ffeerrddaa
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Jiří Oliva
Bydliště: Slaný (momentálnĚ Rochov u Úštěka)
SPONZOR:
Příspěvků: 269




WWW
« Odpověď #7 kdy: 21-06-2012, 17:52:59 »

asi to tak budu muset resit...chtel jsem zjistit " co to zere " a tak jsem jezdil s pal.kohoutem na ON a pak ze si to prepnu na rezervu a natankuju. Bohuzel ventil netesnil, a tak jsem jezdil, jezdil az jsem zustal bez benzinu  Grin

no nekdy take kontroluju spotrebu i kdyz mam ukazatel, to proto ze me to nekdy bavi a hlidanim spotreby si nekdy kratim cas na dalnici... ale prijde mi bezpecnejsi natankovat po hranu najet 200km a natankovat znova po hranu... a jednoduse litriky deleno dvema mas spotrebu na sto... sice je to o chloupek mene objektivni nez nejet trista ale mas jistotku ze nikde nezustanes na suchu...  Wink
BTW. vitam te...
Zaznamenáno

Dekuji za TDM...
Aca
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 14
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Jiná
SPONZOR:
Příspěvků: 876


« Odpověď #8 kdy: 21-06-2012, 17:56:00 »

asi to tak budu muset resit...chtel jsem zjistit " co to zere " a tak jsem jezdil s pal.kohoutem na ON a pak ze si to prepnu na rezervu a natankuju. Bohuzel ventil netesnil, a tak jsem jezdil, jezdil az jsem zustal bez benzinu  Grin
Tak to dobre vim o cem mluvis a jak je ta motorka tezka kdyz ji tlacis k benzince..... laugh
Zaznamenáno
Мîłđą
ENDORFIN
Administrator
Děd vševěd
*****

DÍK 120
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Miloš Jindřich Polák
Bydliště: Okříšky - Vysočina
SPONZOR:
Příspěvků: 2273


. Deus ex Machina ∞



WWW
« Odpověď #9 kdy: 21-06-2012, 18:56:37 »

Tak to dobre vim o cem mluvis a jak je ta motorka tezka kdyz ji tlacis k benzince..... laugh
..sice je to mimo téma ale když vidím, že nejsem sám  ojee já tlačil tak tři kiláky a máš Aco pravdu je těžká jako kráva LOL a navíc jsi za magora  hehe
Já zase věřil ukazateli kolik ještě dojedu  cvok
Zaznamenáno

Mirek TDM
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 40
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: KTM
Jméno: Mirek
SPONZOR:
Příspěvků: 1009



« Odpověď #10 kdy: 21-06-2012, 20:41:53 »

zdravim, koupil jsem TDM 850 4TX a nefunguje mi otackomer. Resp. funguje normalne ale pouze do cca 3000 ot. Nastartuju, je tam cca 1000. a jak pridavam, tak leze nahoru, ale u 3000 se zastavi a konec. Muzu jit klidne az do max a porad mam 3000. Poradite nekdo??? dik

Mám doma ještě jedny budíky, tak jestli chceš můžeme se někde sejít a já ti je půjčím na vyzkoušení.
Zaznamenáno
Bob
Nováček
*

DÍK 0
Offline Offline

Motorka: TDM850 4TX
Jméno: Alois Bobek
Bydliště: Bruntál
Příspěvků: 11



« Odpověď #11 kdy: 21-06-2012, 20:49:15 »

dik za nabidku, kdyz tak se ozvu, do Ov je to kousek....  Cool
Zaznamenáno
Mirek TDM
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 40
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: KTM
Jméno: Mirek
SPONZOR:
Příspěvků: 1009



« Odpověď #12 kdy: 21-06-2012, 20:50:58 »

dik za nabidku, kdyz tak se ozvu, do Ov je to kousek....  Cool

Velmi často jezdím kolem Harty. Tak by nebyl problém to vzít s sebou. Ale nechci se vnucovat.
Zaznamenáno
Bob
Nováček
*

DÍK 0
Offline Offline

Motorka: TDM850 4TX
Jméno: Alois Bobek
Bydliště: Bruntál
Příspěvků: 11



« Odpověď #13 kdy: 21-06-2012, 21:54:42 »

v poho, bydlim kousek od Harty, vlastne skoro u ni. Jeste to shodim a dam elektrikari at to zkoukne. uz jsem s nim mluvil, rikal ze to vidi na mech.zavadu.Kazdopadne kdyz to budu mit dole, bylo by fajn to zkusit. Jak to bude aktualni, ozvu se, ted na to vubec nemam cas. Ale urco bych se chtel sejit, porovnat, ziskat par zkusenosti a rad.Muzem hodit scuka treba na hrazi, nebo sednout nekam na kafe. Urco se domluvime na nejakem terminu. Kdybys mel cestu kolem dej vedet, prizpusobim se.Zatim dikec Bob.
Zaznamenáno
Bob
Nováček
*

DÍK 0
Offline Offline

Motorka: TDM850 4TX
Jméno: Alois Bobek
Bydliště: Bruntál
Příspěvků: 11



« Odpověď #14 kdy: 15-07-2012, 12:26:50 »

tak opraveno.v otackomeru byl spaleny odpor...zalezitost par korun  supr
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  


BlackRain V3 2010 by , Crip Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC
SimplePortal 2.3.2 © 2008-2010, SimplePortal
Valid! XHTML