TDM FORUM TDM FORUM
18-05-2024, 14:24:16 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Pravidla etiky na Fóru
 
Stran: 1 ... 5 6 [7]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Debata o Rekordu Motocyklů TDM  (Přečteno 8801 krát)
Jirka
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 26
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Ducati
Jméno: Jiří Svoboda
Bydliště: Poděbrady
SPONZOR:
Příspěvků: 423



WWW
« Odpověď #90 kdy: 01-06-2016, 10:37:09 »

ganmiki: ak to má byť spoločná akcia, tak by sa na organizácii mali podieľať obe strany...inak to pôsobí skôr dojmom, že "vy" si robíte akciu a ak niekto od "nás" chce, môže teda prísť...neviem, ale myslím si, že by v tom "organizačnom výbore" malo byť zastúpenie aj od "nás", aby to bola naozaj SPOLOČNÁ akcia, nie?  Smiley

Jsem rád, že to tak bereš . A k obědu se bude podávat šípková,  nebo se zelím ?   laugh
Zaznamenáno

I kdyby si svini vsadil zlaté zuby, stejně bude smrdět hnojem !
ganmiki
Děd vševěd
*****

DÍK 13
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Jiná
Jméno: Jindřich Miki Mikoláš
Bydliště: Hradištko
SPONZOR:
Příspěvků: 546



« Odpověď #91 kdy: 01-06-2016, 10:40:43 »

.....šípková,  nebo se zelím ?
No o tom by jsme třeba my mohli vést dlouhé diskuze  laugh
Zaznamenáno
Slavek-TDM
Děd vševěd
*****

DÍK 19
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: BMW
Jméno: Slavek
Bydliště: Nove Hrady
Příspěvků: 357



« Odpověď #92 kdy: 01-06-2016, 10:46:48 »

Prave jsem mluvil s Мîłđou a vse jsme vyjasnili. Co se tyce organizace srazu a predavani informaci na vedlejsi klub, budu dale komunikovat pouze s nim nebo jinym organizatorem.
V kratkosti, misto je, vlastni stany jsou v pohode, jiny motorky jsou rovnez mozny (s vyjimkou foceni pro TDM vyhrazenym miste na namesti) a vsichni se na sebe tesime  supr Timto mu chci verejne podekovat za vstricnost  Smiley
Zaznamenáno
Mirek TDM
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 40
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: KTM
Jméno: Mirek
SPONZOR:
Příspěvků: 1009



« Odpověď #93 kdy: 01-06-2016, 11:21:19 »

Sorry, ale taková blbost a děláš s tím vědu jako by šlo o transplantaci kostní dřeně.  cvok
Zaznamenáno
Petr TDM
Nováček
*

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Petr Čabla
Bydliště: Rouchovany
Příspěvků: 5



« Odpověď #94 kdy: 01-06-2016, 13:01:13 »

Máš pravdu Mirku, když nejde o život tak jde o Ho...  Grin
Zaznamenáno
Roman ST1
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 30
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Tracer 900
Jméno: Roman
Bydliště: Jičín
SPONZOR:
Příspěvků: 1682



« Odpověď #95 kdy: 01-06-2016, 15:41:13 »

Za nás májí rekord a sraz na starosti Milda a já.
S kluky z yamaha-tdm.cz vše koordinujeme a řešíme společně.
Není potřeba rozvíjet diskuze dříve než je potřeba.

Tato akce je pořádaná pro všechny majitele Yamaha TDM, bez rozdílu stranové příslušnosti  Grin

Bývalí majitelé jsou samozřejmě také zvaní  supr

Co se týče jídla tak je v areálu k dispozici restaurace s krytým venkovním posezením, kde je domluveno stravování formou polopenze.
Zaznamenáno
Ferry
Větší znalec
***

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Franta Moravec
Bydliště: Chrast 431 /Chrudim/
SPONZOR:
Příspěvků: 91



« Odpověď #96 kdy: 01-06-2016, 16:47:33 »

Souhlas s Romanem, jestli to budem dělit na naše brambory a vaše brambory už teď, tak to snad nemá cenu ani pořádat. Pokud se podíváte na historii, uvidíte, že nápad vzešel z fóra a dlouho to nikdo nedokázal uchopit. Chopili se toho lidé kteří podle mně mají schopnosti aby to dotáhli do konce. Již vyvolali setkání s organizátory rekordů, domluvili termín, předjednali nocleh, projednávají stravování a rozpočet, oslovili další majitele TDM ať již zpřístupněním informací na foru nebo vzájemnou komunikací s organizovanými kluby. Tj. vykonali pro akci už spoustu věcí a Milda jasně řekl, že přednostně vyřídí jarní sraz (mimochodem logisticky suprově zvládnutý) a pak se bude věnovat rekordu, takže ho nechte trochu odfrknout, zatím je čas. Pokud tedy  *supr*chce někdo nabídnout pomoc, ať se projeví a pokud ji organizátoři budou potřebovat, zajisté této nabídky využijí. Tož zdarec a kolama dole. 
Zaznamenáno

Občas se tak sám sebe ptám: kdo vlastně jsem, odkud jsem se vylíhl, kam směřuju a jaký má vlastně smysl moje existence????
 Pak si naleju odpověď........a ......... je mi dobře!!!
Мîłđą
ENDORFIN
Administrator
Děd vševěd
*****

DÍK 120
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Miloš Jindřich Polák
Bydliště: Okříšky - Vysočina
SPONZOR:
Příspěvků: 2273


. Deus ex Machina ∞



WWW
« Odpověď #97 kdy: 01-06-2016, 17:54:20 »

Franto děkuji za věcný názor.
Předně od samého začátku nedělím na oni a my!!
Jestli chce někdo pomoci tak ať se mi ozve s čím konkrétně. Za každou zkutečnou pomoc budeme vděční.
Takové výkřiky do tmy co dnes proběhly jen víří emoce. Dedukce a osobní ataky si pište přímo do SZ.
Pak se sejděte u piva a řekněte si to do očí.  Wink
Například Junior mě udivuje kde vzal taková moudra. Tato akce vznikla jen jako nápad a postupně se došlo k názoru, že nejlepší bude udělat víkendovou akci. Rekord má smysl jen tehdy pokud budou osloveni všichni majitelé TDMek. Nevím kde se berou takové myšlenky, které vedou k dnešní nesmyslné debatě. Tak že čím konkrétně přispěješ Juniore k organizaci a zajištění rekordu a srazu? Už se toto akce řeší 4 měsíce!! Proto tak dlouho předem aby se vše domluvilo, zamluvilo a každý měl čas si naplánovat víkend.
Budu se opakovat, že jsem byl a jsem v kontaktu s klukama ze spřáteleného fóra TDM.
Roman ST1 to napsal dobře a věcně. Vše je v podstatě domluveno. Jen doladit maličkosti.
Jako nepř. samolepky.  Wink
Zaznamenáno

Junior
Větší znalec
***

DÍK 0
Offline Offline

Motorka: TDM 900
Jméno: Palo
Bydliště: Malacky
Příspěvků: 72


« Odpověď #98 kdy: 02-06-2016, 07:49:13 »

Milda: aké "moudra" máš konkrétne na mysli?
Ja som len položil otázku, či už prebieha komunikácia medzi tebou (alebo vami = ty + Roman) a niekým z yamaha-tdm.cz..
Následne sa tu zvrhla ohnivá diskusia o všemožných p.čovinách..stačilo odpovedať niečo v zmysle: "áno, už to riešime, komunikujeme, je to na dobrej ceste, atď...."
Nič viac som nečakal, každá ďalšia debata je zbytočná..

a čím prispejem ja? Neviem...

Pokiaľ budú organizátori niečo konkrétne potrebovať, treba sa ozvať a rád pomôžem, ak to bude v mojich silách a možnostiach...  supr

Ani jeden z mojich príspevkov nebol myslený zle, na akciu sa teším a budem rád, ak sa nás tam stretne čo najviac  Cool

Jr.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 5 6 [7]   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  


BlackRain V3 2010 by , Crip Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC
SimplePortal 2.3.2 © 2008-2010, SimplePortal
Valid! XHTML