TDM FORUM TDM FORUM
18-05-2024, 22:26:16 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Pravidla etiky na Fóru
 
Stran: [1]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Pravé zrcátko 4xt  (Přečteno 633 krát)
Flatron
Znalec
**

DÍK 2
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 850 4TX
Jméno: Martin Lechner
Bydliště: Morkovice
Příspěvků: 38



« kdy: 14-05-2015, 18:08:48 »

Čus.
Koupím jeté,ošoupané to je fuk pravé zrcátko na 4XT (to hranaté).Hlavní je aby závit a zrcadlo bylo v pohodě  i když říznout nové by nebylo těžký. Poštovný by byla zbytečná darda tak jestli ho někdo z okolí Kroměříže,Prostějova,Vyškova a Morkovic a máte zrovna chuť ho prodat tak se mě prosím ozvěte:) Momentálně testuji svoje štěstí jen s levým. Dík ze reakci a hlavně akci.
Zaznamenáno
TOKER
Znalec
**

DÍK 2
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Jirka Filip
Bydliště: Velké Meziříčí
SPONZOR:
Příspěvků: 47


« Odpověď #1 kdy: 15-05-2015, 20:15:56 »

Čus.
Koupím jeté,ošoupané to je fuk pravé zrcátko na 4XT (to hranaté).Hlavní je aby závit a zrcadlo bylo v pohodě  i když říznout nové by nebylo těžký. Poštovný by byla zbytečná darda tak jestli ho někdo z okolí Kroměříže,Prostějova,Vyškova a Morkovic a máte zrovna chuť ho prodat tak se mě prosím ozvěte:) Momentálně testuji svoje štěstí jen s levým. Dík ze reakci a hlavně akci.

Už hodně let se mě válí v garáži. Je to hranaté, jak se dávaly na první ročníky 4TX, že? Jestli jsi z Morkovic u Vyškova a v pondělí odpoledne budeš doma, tak mám jet do Trenčína. Můžeme se sejít a předat si to. Cena by byla jen symbolická - chtěl jsem to dát Mildovi do tomboly na sraz, ale takhle to asi bude mít větší úspěch :-).
Zaznamenáno
Flatron
Znalec
**

DÍK 2
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 850 4TX
Jméno: Martin Lechner
Bydliště: Morkovice
Příspěvků: 38



« Odpověď #2 kdy: 15-05-2015, 22:27:08 »

To by bylo super a byl bych za to opravdu rád. Z práce přijedu 15:40 a nejkratší možnou na padesátku to mám 10 min.Teda aspoň hádám že povalíš po padesátce. Tak co stíhám tě nebo jedeš dřív? Možnost zdrhnout z fachy o hoďku či dvě bych dle potřeby měl.
Pokuď ti je cena šumák tak ti rád nachystám 1-litrový tekutý dík z vlastních trneček jako alternativu:)
Zaznamenáno
TOKER
Znalec
**

DÍK 2
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Jirka Filip
Bydliště: Velké Meziříčí
SPONZOR:
Příspěvků: 47


« Odpověď #3 kdy: 16-05-2015, 00:43:15 »

To by bylo super a byl bych za to opravdu rád. Z práce přijedu 15:40 a nejkratší možnou na padesátku to mám 10 min.Teda aspoň hádám že povalíš po padesátce. Tak co stíhám tě nebo jedeš dřív? Možnost zdrhnout z fachy o hoďku či dvě bych dle potřeby měl.
Pokuď ti je cena šumák tak ti rád nachystám 1-litrový tekutý dík z vlastních trneček jako alternativu:)

Ano, pojedu po padesátce. Viděl bych to na odpolední hodiny - až večerní, takže z fachy v pohodě stíháš. telefon na tebe v adresáří mám a v pondělí napíšu zprávu, kdy budu na místě činu  Wink.
Zaznamenáno
Flatron
Znalec
**

DÍK 2
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 850 4TX
Jméno: Martin Lechner
Bydliště: Morkovice
Příspěvků: 38



« Odpověď #4 kdy: 16-05-2015, 06:18:20 »

Jo.U Střílek je taková benzínka Montrans ideální místo :-D Tak čau v pondělí.
Zaznamenáno
Flatron
Znalec
**

DÍK 2
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 850 4TX
Jméno: Martin Lechner
Bydliště: Morkovice
Příspěvků: 38



« Odpověď #5 kdy: 18-05-2015, 19:54:28 »

Tak uzavřeno. Děkuji TOKER a jak bude příležitost pojedu dle tvé filozofie:-D
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  


BlackRain V3 2010 by , Crip Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC
SimplePortal 2.3.2 © 2008-2010, SimplePortal
Valid! XHTML