TDM FORUM TDM FORUM
18-05-2024, 07:45:34 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Sponzorský dar na chod stránek
 
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Vyhřívané hefty  (Přečteno 31511 krát)
Roman ST1
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 30
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Tracer 900
Jméno: Roman
Bydliště: Jičín
SPONZOR:
Příspěvků: 1682



« Odpověď #60 kdy: 20-03-2012, 06:45:27 »

Díky za typ .Zítra se dotoho pustim tedy doufám  *supr*jestě že jsem ty starý nerozřezal
Není to sice úplně nejhezčí, ale když se nedá nic dělat  mrk


* 12032011203.jpg (88.7 KB, 800x600 - prohlédnuto 355 krát.)

* 13032011205.jpg (89.55 KB, 800x600 - prohlédnuto 378 krát.)
Zaznamenáno
kefalin
Nováček
*

DÍK 0
Offline Offline

Motorka: TDM900
Jméno: Petr
Bydliště: Swat, Horažďovice
Příspěvků: 10



WWW
« Odpověď #61 kdy: 20-03-2012, 07:58:33 »

 Grin zkusim vyfotit i já s 696 (vypadají, že jsou o fous tenčí a nemají tak velký "rantl" na konci jako na fotce 693 od Romana, za to řádně masírujou dlaně bez rukavic Angry ), bohužel ale až o víkendu. To mě možná předběhneš  Tongue
Zaznamenáno
Bizi
Global Moderator
Děd vševěd
*****

DÍK 17
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 850 4TX
Jméno: Zbyněk Smolík
Bydliště: Ostrava-Poruba
SPONZOR:
Příspěvků: 593



« Odpověď #62 kdy: 02-05-2012, 14:29:23 »

Zapojeno, vyřešeno. Děkuji všem za konstruktivní nápady a návrhy. Pořád mi to ale nebylo jasné, tak nezbylo nic jiného než rozebrat přepínač a přijít záhadě na kloub. V přepínači na řidítkách je vlastně "přepínač a vypínač". Je to jednoduchá finta s propojením kontaktů na desce pomocí dvou "plíšků" otočného přepínače...
Níže je obrázek kde schéma jedna ukazuje paralelní zapojení, tzn. "plný výkon" a schéma dvě pak sériové zapojení "nižší výkon". Přerušovaná čára znázorňuje mechanické propojení přepínače a vypínače... Ti co elektrice rozumí, nechť prosím omluví amatérské schéma. Děkuji.

Zaznamenáno
Bizi
Global Moderator
Děd vševěd
*****

DÍK 17
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 850 4TX
Jméno: Zbyněk Smolík
Bydliště: Ostrava-Poruba
SPONZOR:
Příspěvků: 593



« Odpověď #63 kdy: 08-05-2012, 07:58:24 »

Když už něco nehledáte, máte 100% jistotu, že se to objeví samo coo



Barevné značení vodičů japonci moc neřeší. Rozhodně je jiné než ve skutečnosti.
Zaznamenáno
Kulik
Velký znalec
****

DÍK 1
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: BMW
Jméno: Jiří Kamenář
Bydliště: Dolní Domaslavice 89
SPONZOR:
Příspěvků: 182



« Odpověď #64 kdy: 01-10-2012, 18:19:35 »

Tak jsem si jako dárek nechal koupit vyhřívané gripy Saito II., už jsem je stihl namontovat a i odzkoušet a já jsem spokojen. Montáž byla jednoduchá a dokonce to i drží a neprotáčí se  Grin
Zaznamenáno
lukašenko
Větší znalec
***

DÍK 1
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM900
Jméno: Lukáš Horký
Bydliště: Příbram
SPONZOR:
Příspěvků: 93



« Odpověď #65 kdy: 01-10-2012, 19:20:47 »

kaufnul jsem Oxford OF696 a supr  supr. Na max. výkon jsem je ještě nezapnul bo bych se asi popálil Cheesy zatim jen 30 - 50 %
Zaznamenáno

Stroje ovládají.......mou mysl.
Hans
Větší znalec
***

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Jiná
Jméno: Jan Marx
Bydliště: Česká Bříza
SPONZOR:
Příspěvků: 81



« Odpověď #66 kdy: 01-10-2012, 19:30:17 »

kaufnul jsem Oxford OF696 a supr  supr. Na max. výkon jsem je ještě nezapnul bo bych se asi popálil Cheesy zatim jen 30 - 50 %

Pic a jak s montáží, pasujou bez úprav ??? Dík za info a nebyla by forka ? Taky na ně koukám a šel by do nich, v sobotu sem krapet zmoknul a v neděli po ránu za mlhy taky nic moc, ručky jako led  Grin
Zaznamenáno

Práci čest a rukám klid .....
lukašenko
Větší znalec
***

DÍK 1
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM900
Jméno: Lukáš Horký
Bydliště: Příbram
SPONZOR:
Příspěvků: 93



« Odpověď #67 kdy: 01-10-2012, 19:43:28 »

hele montáž ouplně v klidu bez úprav, v balení je i lepidlo. Největší problém bylo sundat ty originální laugh Nevim jak moc jsi kovaný v dráteničině, ale za sebe doporučuju natáhnout extra přívod od baterky s relátkem ovládanym spínačkou nebo světlama. Maji totiž vestavěnou ochranu proti vybití baterky a když maj málo šťávy (slabý přívody) tak se automaticky vypnou. Na ledový ruce za deště je to výborná medicína  supr

Pic a jak s montáží, pasujou bez úprav ??? Dík za info a nebyla by forka ? Taky na ně koukám a šel by do nich, v sobotu sem krapet zmoknul a v neděli po ránu za mlhy taky nic moc, ručky jako led  Grin
Zaznamenáno

Stroje ovládají.......mou mysl.
Hans
Větší znalec
***

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Jiná
Jméno: Jan Marx
Bydliště: Česká Bříza
SPONZOR:
Příspěvků: 81



« Odpověď #68 kdy: 02-10-2012, 09:37:49 »

Dík za info, no dráteník sem amatér na 220V  Grin, takže do slaboproudu se asi srát sám nebudu  hehe a raději to udělám při servisu nebo s kámošem .
Jestli je to možný pošli mi prosím fotku než to objednám a propo kdes kupovals ? To s ochranou proti vybití je super nápad! Výhody vyhřívaných heftů jsem již před mnoha lety ocenil na 3VD, takže se těším a k tomu ještě dodám tyhle chrániče páček DUAL ROAD od Acerbisu akorát nevím jestli i s těma diodama ???? naugh
Zaznamenáno

Práci čest a rukám klid .....
KámaTDM
Děd vševěd
*****

DÍK 1
Offline Offline

Motorka: Batůžek
Bydliště: Všude dobře, tak co doma.
SPONZOR:
Příspěvků: 242


« Odpověď #69 kdy: 21-10-2012, 19:16:05 »

Tak jsem vyměkl a po osmi sezónách jsem na stará kolena pořídil a namontoval vyhřívané ručky. Víc než na kolena je to na ruce. Vybral jsem model Daytona3, aby ovládání bylo tlačítkové a NE na kolečko. Montáž bez jakýchkoliv úprav během hodiny, kdy nejvíc času zabralo rozmyslet odkud dát 12V. Zvítězila parkovačka. Tento model má paměť na poslední zvolenou teplotu, ale při přerušení napájení (v mém případě = zhasnout světla) se musí znovu pustit. Tím by se mělo zamezit zapomenutí vypnout výhřev a když po jízdě zastavím v noci a nechám běžet parkovačky na zamčený řidítka, tak hefty taky nepojedou, protože světla zhasly při přechodu klíčku přes polohu NULA. Samozřejmě stačí Trotl co půjde kolem a pustí je, jenže taková pravděpodobnost je malá = zatím jsem takto rozsvícenou motorku měl zaparkovanou asi dvakrát a to jsem byl v dohledu. Za 1340,- peněz to doufám nebude chyba.
Zaznamenáno
KámaTDM
Děd vševěd
*****

DÍK 1
Offline Offline

Motorka: Batůžek
Bydliště: Všude dobře, tak co doma.
SPONZOR:
Příspěvků: 242


« Odpověď #70 kdy: 21-10-2012, 19:20:46 »

Dík za info, no dráteník sem amatér na 220V  Grin, takže do slaboproudu se asi srát sám nebudu  hehe a raději to udělám při servisu nebo s kámošem .
Jestli je to možný pošli mi prosím fotku než to objednám a propo kdes kupovals ? To s ochranou proti vybití je super nápad! Výhody vyhřívaných heftů jsem již před mnoha lety ocenil na 3VD, takže se těším a k tomu ještě dodám tyhle chrániče páček DUAL ROAD od Acerbisu akorát nevím jestli i s těma diodama ???? naugh


Tak je tam dokonce červený text : Diody nutno doobjednat za 1050,-  A=>

Mám sice blastry z V-Stroma, ale u těchto by mě zajímalo, proč jsou pro TDM900 r.08-11.
Nemám pocit, že by byla nějaká modelová změna v oblasti řidítek. B=>

A:===>>
Materiál: nylon, polykarbonát

Prodává se včetně univerzálního montážního kitu. Odnímatelný spoiler z polykarbonátu odolného proti poškrábání, včetně vyvážení proti vybracím, aerodynamický tvar.

POZOR: Led diody nejsou součástí balení - NUTNO DOKOUPIT (obj. kód 0013018 - cena 1050,- Kč za pár)

B:===>>
- YAMAHA: FZ1 08-11, FZ6 06-11, MAJESTIK 400 2009, MT03 660 08-11, NEOS 50 08-10, TDM 900 08-11, XJR 1300 08-09, XJ6 10-11, J 600 08-09
Zaznamenáno
Мîłđą
ENDORFIN
Administrator
Děd vševěd
*****

DÍK 120
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Miloš Jindřich Polák
Bydliště: Okříšky - Vysočina
SPONZOR:
Příspěvků: 2273


. Deus ex Machina ∞



WWW
« Odpověď #71 kdy: 22-10-2012, 19:18:38 »

Já o tom vím ¨Kámo¨, právě kvůli té ceně nevím, i stěma diodama je to palba  uaau
Na kolik tě vyšli ty z V-Storma ???

Koukni do vlákna o blástrech tam je toho dost napsáno.  Cool Já za ně dal cca 1900,- i s poštovným. Kontaktuj dealera Suzuki a budeš vědět víc  mrk
PS: ty diody nemají snad na "funkci rostlináře" vliv ne?  mrk
Zaznamenáno

KámaTDM
Děd vševěd
*****

DÍK 1
Offline Offline

Motorka: Batůžek
Bydliště: Všude dobře, tak co doma.
SPONZOR:
Příspěvků: 242


« Odpověď #72 kdy: 23-10-2012, 15:46:03 »

Já o tom vím ¨Kámo¨, právě kvůli té ceně nevím, i stěma diodama je to palba  uaau
Na kolik tě vyšli ty z V-Storma ???

No jo, blbě jsem pochopil text. Myslel jsme že nevíš jestli s diodama JSOU, ale tys myslel jestli s diodama KOUPIT.
Já bych volil bez. Je to kažkýho věc vkusu, ale připadal bych si jak od kolotoče.

V-Stromky stály necelých 1800,-. Montáž byla téměř bez úprav. Všechno co bylo potřeba bylo součástí balení. Jedině šroubení pro závažíčka bylo potřeba trochu poladit. V řidítkách je originál velký průměr závitu (tuším M14 v jemnější řadě) a v úchyru blastru je osmička díra. Pořešil jsem to upraveným imbusákem do kterého se dodělal vnitřní M8. Po výměně řidítek za širší, jsem do nich udělal špunt s M8 a do závažíček distanční podložku.
Zaznamenáno
Láďa H.
Velký znalec
****

DÍK 4
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Jiná
Jméno: Ladislav Hruška
SPONZOR:
Příspěvků: 136


« Odpověď #73 kdy: 30-12-2012, 15:56:09 »

Tak jsem právě namontoval tyto vyhřívané heftíky :  http://www.doplnkynamoto.cz/motoveci/eshop/0/3/5/8622-Vyhrivane-rukojeti-Saito-II-pro-moto
Ježíšek se trefil, Wink padly tam jak ulitý a hřejou parádně, myslím že mi bude stačit používat polohu LOW   Grin
Zaznamenáno
ffeerrddaa
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Jiří Oliva
Bydliště: Slaný (momentálnĚ Rochov u Úštěka)
SPONZOR:
Příspěvků: 269




WWW
« Odpověď #74 kdy: 04-01-2013, 22:56:02 »

Tak jsem poridil a namontoval vyhrivane rukojeti... http://www.wemoto.cz/parts/picture/vm-12452/
Na funkcnost si nemohu postezovat... hrejou jako cert... na druhej stupen takze mi bohate postacuje stupen I/II
v baleni vse pripravene pro montaz...
Planoval jsem predelat spinac na spinac do pristrojove desky ale nenasel jsem zadyn vhodny tristupnovy spinac ktery bych mohl pouzit takze jsem nechal origo a asi to tak uz zustane...
Popisu zde fintu jak sundat stare rukojeti....
:protoze origo rukojet je prilepena je treba ji odlepit to je nejsnzsi plochym sroubovakem... jde to krasne(pomalu zarazite sroubovak mezi rukojet a riditko a obkrouzite jen otacenin sroubovaku)
ten sam timto zpusobem opise kruznici pod rukojeti.
Samotne toto by nestacilo na snadne sundani pouze na odlepeni!!!
Ted prichazi na radu finta co me naucil kamarad z cyklo servisu (kterej nasazuje a sundava tak patery rukojeti za den.
Potrebijete budto okenu a nebo klasiku JAR.
kdyz m ate po ruce okenu... nechte sroubovek pod rukojeti a vstriknete tam tu okenu... znovu obtocte dokola tak aby se okena dostala vsude... pak vytahnete sroubovak a rukojet jiz stahnete dvema prsty  supr
Varianta s JARem je obdobna jen diky hustote neni mozne jar vstriknout tak snadno takze namocte sroubovak do JARu a cele toto zopakujte...
+ cele to zabere asi 30vterin
+zustane vam neporusena stara rukojet
(a to je dulezite hlavne proto ze casto vyhrivane rukojeti maji odlisne rozmery... casto jsou kraci nez origo)
a proto je dobre mit z ceho vzit kousek rukojeti a nastavit potrebnou delku (coz by po rozriznuti nebylo mozne)
Montaz:
Zde jsou dve moznosti:
1) nove rukojeti budou uz sami o sobe dost tesne a proto nebude potreba lepeni
2) nove jsou volnejsi a proto je potreba lepeni

V 1.pripade je zde opravdu luksusni finta s OKENOU a to ze po aplikaci okeny navleknete rukojet jako po masle i kdyz je tesna. nejveci kouzlo vsak je v tom ze okena je vpodstate Alkohol... takze vyprcha a tudis prestane klouzat a rukojet sama prilne.. Urychlite vysuseni tim ze zapnete vyhrivani.
+muzete si po navleceni libovolne maipulovat s rukojeti do vasi idealni polohy a nemusite se bat ze vam prilne drive nez budete potrebovat.
Pri 2. variante a to pri lepeni neni nic moc co resit... (rukojet jde navleknout az moc snadno a protaci se takze nanest lepidlo dle navodu a druhu lepidla a v pripade rychle schnoucich lepidel radeji trochu vice spechat a nebo ho vstriknout pomoci inekcni strikacky rovnou pod usazenou rukojet....
Tot vse na co jsem prisel...
Hodne zdaru
A teplo v rukach...
Zaznamenáno

Dekuji za TDM...
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  


BlackRain V3 2010 by , Crip Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC
SimplePortal 2.3.2 © 2008-2010, SimplePortal
Valid! XHTML