TDM FORUM TDM FORUM
12-05-2024, 00:30:10 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Sponzorský dar na chod stránek
 
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 7   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Nejlevnější kufr k trubkovým nošičům PLA  (Přečteno 24970 krát)
Sheriff
Znalec
**

DÍK 1
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM850 4TX
Jméno: Michal Kadlec
Bydliště: Počátky
SPONZOR:
Příspěvků: 55


« Odpověď #45 kdy: 02-05-2011, 16:55:31 »

Já mám boční(42l) z tohoto obchodu a dobrý.A ten (46l) se mi líbil ale měl jsem už koupenej http://www.maxeuro.cz/boxy-auto-moto-kolo-k_7.html mají je skladem takže kdykoliv.Good Luck


A co voda? Máš nějakej poznatek o jízdě v dešti s těma kuframa z www.maxeuro.cz
Zaznamenáno
Mirek TDM
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 40
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: KTM
Jméno: Mirek
SPONZOR:
Příspěvků: 1009



« Odpověď #46 kdy: 02-05-2011, 17:14:44 »

A co voda? Máš nějakej poznatek o jízdě v dešti s těma kuframa z www.maxeuro.cz
Také přidám svou trošku do mlýna. Tyto kufry jsem používal cca dva roky. Nejsou špatné, za ty peníze mi udělali hodně služby, ale co se týče vody je to s nima dost zlé. Teče do nich při jízdě i při stání. Dokonce mám pocit že při stání víc. Ale můžeš si sehnat nějaké nepromokavé vaky (měl jsem je taky) a je všechno v klidu.
Zaznamenáno
Begy
everything is possible
Administrator
Děd vševěd
*****

DÍK 44
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM 900
Jméno: Jiří Beránek
Bydliště: Klecany
SPONZOR:
Příspěvků: 2034




WWW
« Odpověď #47 kdy: 02-05-2011, 17:43:31 »

já osobně balím věci do igelitových pytlů
Zaznamenáno

jedině vodka + redbull  mrk  Galerie
Sheriff
Znalec
**

DÍK 1
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM850 4TX
Jméno: Michal Kadlec
Bydliště: Počátky
SPONZOR:
Příspěvků: 55


« Odpověď #48 kdy: 02-05-2011, 20:51:54 »

TAk to asi vypadá, že požádám Drivera o dodání těch jeho kufrů. Ještě to musím promyslet a hlavně najít nějaké finanční rezervy :-), protože s koupí motorky a hadrů byly výdaje až až. . Držáky na bok mám a ten horní bych asi dělal až podle kufru. Řekl bych , že stačí tři plechy o síle 2 mm svařené do účka a přidělaný k tomu bočnímu. Tak nějak je dělanej i originál držák k PLA bokům.
Zaznamenáno
Driver toys
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 20
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: KTM
Jméno: Libor SIMON
Bydliště: Dolní Dobrouč (okr. Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj)
SPONZOR:
Příspěvků: 905



« Odpověď #49 kdy: 03-05-2011, 14:35:46 »

Chlapáci četl jsem si předešlé přízpěvky. Opěrka na kufrech co máme na bocích je dobrá jako stojánek.. Když ji odděláte, tak už kufry nebudou při sundání z motorky tak pěkně stát, ale každého věc.. Zůstanou tam také díry, které budete muset nějak zadělat a pak jimi může zatékat. Cena kufrů se trochu zvíšila, bohužel přidražili i v Číně, ale stále je to slušných 1 100,- Kč. Chlápek co je posílá přímo od zdroje vzkazuje:
 Existují dost podobné kufry - PEGMA, ale ty nekupujte! Jsou horší kvality a tady v Číně je nikdo nechce!! Berou je dom jen češi, co na nich chtějí vydělat. Kufry co nabízím já tady platí za nejvyžší kvalitu a nakupuji je v obchodě, ne někde v garáži.

 Já je používám též a při dešti co nás zastihl ze Sence jsem v jednom našel jednu kapičku.. Nevěřil bych jim, kdyby byly oba nadupané hadrama až by se vydouvalo víko a pralo do nich slunce - přece jen je to plast a ten se horkem tvaruje. Pokud s nimi budete dobře zacházet, tak vám vydrží a udělají službu naprosto stejnou jako kufry od Givi za několikanásobně vyžší cenu! Nedej bože, když lehnete s motrkou, pak to odsere kufr za litr, což se dá přežít, ne  Wink ? Kdo má zájem, pište na můj mail. Nevím jestli už nějaké kufry poslal, někdy to trvá i pár týdnů, takže jestli o nějakém uvažujete, napište si o něj včas!
Zaznamenáno

Ani pohyb na zdravém vzduchu nenahradí pohyb na zdravém těle ;op
Jindra-tdm
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 15
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM850 4TX
Jméno: Jindřich Rambousek
Bydliště: Hevlín 433
SPONZOR:
Příspěvků: 562



« Odpověď #50 kdy: 03-05-2011, 15:59:51 »

Tyto kufry mám taky a ještě sem v nich nikdy vodu neměl  supr, ale to asi bude tím, že sem ještě na motce nezmoknul  blll
Zaznamenáno

Není důležitý dorazit včas, ale v pořádku!!!
Jindra-tdm
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 15
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: TDM850 4TX
Jméno: Jindřich Rambousek
Bydliště: Hevlín 433
SPONZOR:
Příspěvků: 562



« Odpověď #51 kdy: 03-05-2011, 17:21:22 »

Šak počké na každýho jednó donde  LOL

Jednou určitě, ale i na to sem připravenej, mám nepromokavý vaky  supr
Zaznamenáno

Není důležitý dorazit včas, ale v pořádku!!!
Driver toys
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 20
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: KTM
Jméno: Libor SIMON
Bydliště: Dolní Dobrouč (okr. Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj)
SPONZOR:
Příspěvků: 905



« Odpověď #52 kdy: 08-06-2011, 14:50:49 »

Dodavatel z Číny mi poslal další nabídku. Prý je to tam teď hitem.. Kufry jsou hranatější a větší. K porovnání poslal fotky těch co používáme na boky a toho nového. Plotny jsou stejné, cena by byla 1 400,- Kč s tím, že je nemá vyzkoušené, tak první 2 kusy by nechal za 1 200,- Kč. Výrobce je stejný jako u kulatějších předešlých a s nimi zatím nejsou žádné potíže.
Pokud se někomu líbí, dejte hned vědět aby se mohly strčit do kontejneru a nechat poslat do čech. Jinak by byla čekací doba i měsíc!!!!


* untitled4.jpg (57.05 KB, 1142x762 - prohlédnuto 245 krát.)

* untitled3.jpg (53.5 KB, 1142x762 - prohlédnuto 260 krát.)

* untitled2.jpg (56.95 KB, 1142x762 - prohlédnuto 246 krát.)

* untitled.jpg (67.03 KB, 1142x762 - prohlédnuto 265 krát.)
Zaznamenáno

Ani pohyb na zdravém vzduchu nenahradí pohyb na zdravém těle ;op
mivino
Znalec
**

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Ženské
Motorka: Jiná
Jméno: miro glesk
Bydliště: cejkov
Příspěvků: 52


yamaha tdm 850


« Odpověď #53 kdy: 10-01-2013, 20:48:05 »

vydim ze tato tema je uz skoro zabudnuta ale neda mi to opitat sa mate stale tie kufre a stale ste s nimi spokojny?uz by ste ich mali mat riadne preverene
pytam sa lebo zvazujem nad ich kupou tiez sa pytam ci ten kontajnerovy obchod estu funguje alebo je to v pase?
Zaznamenáno
Driver toys
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 20
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: KTM
Jméno: Libor SIMON
Bydliště: Dolní Dobrouč (okr. Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj)
SPONZOR:
Příspěvků: 905



« Odpověď #54 kdy: 10-01-2013, 21:31:22 »

 Nevím jestli je má maník doma a nebo ještě někde v Číně, ale i po letošní třítýdenní dovolené po čechách a hlavně po drsnějším Rumunsku jim stále nic není, dokonce ani zámky se mi nikdy neporušili či samovolně neotevřeli  supr, což se u podobných napodobeninách dělo! Za ty peníze slouží až až, skoro se mi nechce věřit, jak ještě vypadaj.. hehe. Pokud hodláš jezdit hlavně po asfaltu, tak neváhej. Já uvažuji nad hliníkáčema jen kvůli tomu, že na šotolině snadněji upadneš a to že mi vydrží dalších pár pádů moc nevěřím. Ale už na nich TDM 2x ležela!
Zaznamenáno

Ani pohyb na zdravém vzduchu nenahradí pohyb na zdravém těle ;op
mivino
Znalec
**

DÍK 0
Offline Offline

Pohlaví: Ženské
Motorka: Jiná
Jméno: miro glesk
Bydliště: cejkov
Příspěvků: 52


yamaha tdm 850


« Odpověď #55 kdy: 10-01-2013, 21:47:04 »

Zde je nejlevnější kufr na trhu zn. Max  vel. 42 l k trubkovým nosičům PLA určeným pro Yamahu TDM 850. Systém uchycení monokey. Lze rovněž použít i kufry Givi s uvedeným systémem. Cena je nejlevnější na trhu 1007,-Kč včetně DPH a kufr je dodávaný včetně plotny a dvou klíčů. Šťastnou cestu.
http://www.maxeuro.cz/moto-kufr-42l-max-d_53.html

a tieto su smejdy alebo nie teraz neviem?objednat neobjednat?
Zaznamenáno
Driver toys
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 20
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: KTM
Jméno: Libor SIMON
Bydliště: Dolní Dobrouč (okr. Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj)
SPONZOR:
Příspěvků: 905



« Odpověď #56 kdy: 10-01-2013, 21:54:55 »

 Tak tyhle nemám, takže nevím! Já píšu o těch, které jsem vždy popisoval ve svých příspěvcích. Musíš si to pročíst celé.
Zaznamenáno

Ani pohyb na zdravém vzduchu nenahradí pohyb na zdravém těle ;op
zerzy
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 8
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: Ducati
Jméno: Petr Zerzánek
Bydliště: Kamenice u Jihlavy
SPONZOR:
Příspěvků: 223


Ducati Multistrada 950


« Odpověď #57 kdy: 11-01-2013, 10:46:08 »

tento kufr jsem koupil a na monokey nepasoval mel uzsi aretaci zamku. Tak sel do sveta :-)
Zaznamenáno
Pekelný dědek
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 15
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: BMW
Jméno: René Havlík
SPONZOR:
Příspěvků: 313



« Odpověď #58 kdy: 11-01-2013, 12:19:52 »

Tyto kufry vozím na motorce 3 a zatím v pohodě (ujeto cca 5 000 km).A na trubkovém nosiči sedí dobře.Je fakt že nic světoborného to není,ale pokud potřebuješ něco sebou vzít na dovču a pod.,nebo než pořídíš hliníky plně dostačují.Za ty prachy  supr .
Teď jsou dokonce za  vaše cena: 807,00 Kč s DPH
http://www.maxeuro.cz/moto-kufr-42l-max-d_53.html
Zaznamenáno
Driver toys
Kořen
Děd vševěd
*****

DÍK 20
Offline Offline

Pohlaví: Mužské
Motorka: KTM
Jméno: Libor SIMON
Bydliště: Dolní Dobrouč (okr. Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj)
SPONZOR:
Příspěvků: 905



« Odpověď #59 kdy: 11-01-2013, 12:50:36 »

 Ty co dal Pekelník do odkazu nejsou ty, co tu o nich píšu! Je tady o nich napsáno dost, stačí vše jen pročíst!!! Já s těmi svými najel více než 10 000 km a nikdy se mi nestalo, že by se mi otevřely nebo že by mi je vypláchl déšť. Ti co jezdí se mnou tak potvrdí, že je nemám ani preventivně ovázané žádnými špagáty ani stahovačkami, jako to mají ostatní právě od jiných značek..
 Kufry co jsou na odkazu od  evil ten maník v Číně nebere, bo tam vyjdou na směšný peníz a takovou sračku by si nedovolil poslat, bo by se bál, že si udělá špatnou reklamu s nekvalitním zbožím. Kdybych ty svoje neměl a nevěděl co vydrží a co mi za těch pár stovek už posloužili, tak snad ani neuvěřím. Jezdit furt jen asfalt, tak bych ani jiný neřešil.. Za málo peněz dostatečně muziky  supr. Nevýhodou je boční otvírání, když jsou kufry na motorce, ale záleží co v nich kdo vozí.
Zaznamenáno

Ani pohyb na zdravém vzduchu nenahradí pohyb na zdravém těle ;op
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 7   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  


BlackRain V3 2010 by , Crip Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC
SimplePortal 2.3.2 © 2008-2010, SimplePortal
Valid! XHTML